Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Gdje će u završiti Vettel u 2021.?
U Red Bullu 1 2.86%
U McLarenu 4 11.43%
U Renaultu 3 8.57%
U Mercedesu 9 25.71%
U Ferrariju 0 0%
U penziji 18 51.43%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 13:51   #581
https://www.f1puls.com/24202/formula...lida-na-gridu/

u načelu ima smisla prvo probat neke stvari pa onda ić uvodit, a ne izvodit kretenarije napamet....
Ali pobogu kak će tam neka hrpa nedojebanih klinaca na nekakvom plejstejšonu simulirat ponašanje top F1 vozača na gridu

Ono how yes nou kak će neki prištavi balavac pokazat kak bi se to na startnom gridu ponašali Hamilton, Alonso, Kimi...
Ono ok može pokazat kak bi se ponašal jednako balavi Max, al to bogme znaju da i nema silne veze sa tipom grida...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 14:19   #582
Ceo taj artikal je težak za čitati, nemam ništa protiv kolege Vedrana, nego ovi iz Libertija su tolike budale a jadni novinari to moraju prenositi a mi još jadniji moramo to čitati i gledati.

Jebem li ti sušu, kakve sve ideje dolaze iz Amerike. To ni pas s maslom nebi pojeo....

Pazite ovo: "Nekad nije bilo tako, bilo je vremena kada su bolidi startali po dva u redu, bilo je vremena kada su bila četiri bolida u prvom redu, imamo sliku toga u našoj sobi u Londonu, mislim da je to bila Monza.”"

Zamislite to danas, osoba koja bi to implementirala u pravila bi najverovatnija bila osoba koja "ga baca u nesvest" na one NASCAR kompilacije udesa na Youtubeu. Jesus

Belgija 98 bi bila mala maca, mlada generacija bi "ga bacala u nesvest" svaku trku jer bi lančani udesi u prvom krugu postali na neki način "normalni". Ali hvala nebesima što su stavili halo na bolide, sad se mogu klati na stazi bez smrtnih posledica. Živeo halo!
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 14:32   #583
Kvjat se uguzio u Ferrari, sada je njihov razvojni vozač.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 14:49   #584
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Kvjat se uguzio u Ferrari, sada je njihov razvojni vozač.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Frend kasnis jedno cca tjedan dana!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:25   #585
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Ceo taj artikal je težak za čitati, nemam ništa protiv kolege Vedrana, nego ovi iz Libertija su tolike budale a jadni novinari to moraju prenositi a mi još jadniji moramo to čitati i gledati.

Jebem li ti sušu, kakve sve ideje dolaze iz Amerike. To ni pas s maslom nebi pojeo....

Pazite ovo: "Nekad nije bilo tako, bilo je vremena kada su bolidi startali po dva u redu, bilo je vremena kada su bila četiri bolida u prvom redu, imamo sliku toga u našoj sobi u Londonu, mislim da je to bila Monza.”"

Zamislite to danas, osoba koja bi to implementirala u pravila bi najverovatnija bila osoba koja "ga baca u nesvest" na one NASCAR kompilacije udesa na Youtubeu. Jesus

Belgija 98 bi bila mala maca, mlada generacija bi "ga bacala u nesvest" svaku trku jer bi lančani udesi u prvom krugu postali na neki način "normalni". Ali hvala nebesima što su stavili halo na bolide, sad se mogu klati na stazi bez smrtnih posledica. Živeo halo!


Koliko u MotoGP startuje u redovima?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:26   #586
Ono kad širina prestane biti jedna od dimenzija u prostoru!
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:31   #587
Meni bi bilo fora da starta više bolida iz jednog reda, ali nisam siguran kako bi na to gledala FIA, jer oni žele apsolutnu mega najveću sigurnost...
To je prevelik rizik za njih, iako na nekim stazama bi to funkcioniralo bez problema.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:44   #588
Sudari se mogu desavati i sa 2 i sa 3 auta u redu ne zavisi od toga vec kakvi su vozaci. Evo vam primer prosle godine u Singapuru sudar na startu. A startovalo je po 2 bolida u redu. S druge strane imamo ovo:



gde ih je bilo 3 paralelno pred prvu krivinu pa nije doslo do sudara (na stranu to sto je Fetel posle namerno udario Hama).

Znaci zavisi od ponasanja vozaca a cilj Libertija nije izazvati sudare vec kao sto pise u tekstu "u nastojanju da poboljšaju utrkivanje" i "stvorilo više prilika za promjenu pozicija u prvom zavoju" (jel si cuo Alene!).
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:20   #589
Ja zapravo ne mogu pojmiti da postoje osobe koje podržavaju novu ideju promene grid pozicija na startu, vi očigledno niste F1 fanovi nego neki izopačeni vanzemaljci ili nešto. S koje ste vi planete bogte? Isusebože

Znam da je dosta prošlo od zadnje utrke i da imamo dosta do iduće ali ovo je previše. Izgubio sam veru u forum...
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:33   #590
Bernie vrati se!!!
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 20:18   #591
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post


Koliko u MotoGP startuje u redovima?
Koliko je sirok motogp motor??
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:18   #592
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Ja zapravo ne mogu pojmiti da postoje osobe koje podržavaju novu ideju promene grid pozicija na startu, vi očigledno niste F1 fanovi nego neki izopačeni vanzemaljci ili nešto. S koje ste vi planete bogte? Isusebože

Znam da je dosta prošlo od zadnje utrke i da imamo dosta do iduće ali ovo je previše. Izgubio sam veru u forum...


A nije se uvijek ni startalo s ovakvim giridom ako se gleda povijest. Ja samo kažem da na 2-3 utkre u kalendaru ne bi bilo loše vidjeti nešto skroz drugačije...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:35   #593
U ono vreme kada se tako startalo, uzmimo 1960-te na primer, bolidi su bili otprilike 3,8m dugački, 1760mm široki i 870mm visoki. I dalje vam to ništa ne znači? Gori ste od Ajuta koji i dalje tvrdi da Kovenant valja nečemu....
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:42   #594
Bez obzira na to postoji nekoliko utrka u kalendaru gdje ne bi bio nikakav problem startati s 3 auta u startnom redu....
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:16   #595
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
U ono vreme kada se tako startalo, uzmimo 1960-te na primer, bolidi su bili otprilike 3,8m dugački, 1760mm široki i 870mm visoki. I dalje vam to ništa ne znači? Gori ste od Ajuta koji i dalje tvrdi da Kovenant valja nečemu....
https://www.fia.com/regulation/category/123

Nađi dolje Appendix O, otvori pdf dokument, pa odskrolaj do članka 7.3

Prepričaj nam što si pročitao.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 06:04   #596
https://www.pitpass.com/60942/Formul...nagement-Fs-up

Majko mila koji jebeni amaterizam i sramota
Ovi debili iz Libertya su fakat kreteni na kvadrat

Bokte da mamlazi nisu bili u stanju provjerit koristi li netko taj njihov famozni i prekrasni logo ili ne :klap:
Još da je u pitanju neki no name brand bože pomozi, al 3M ziher ima prilično dobru pravnu službu
Sad kad krene tužba i uklanjanje loga to bu biznis, a najbolje od svega bu ak su stari službeno odjebali i ak ga neko registrira u međuvremenu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 18:56   #597
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
https://www.fia.com/regulation/category/123

Nađi dolje Appendix O, otvori pdf dokument, pa odskrolaj do članka 7.3

Prepričaj nam što si pročitao.
Bole me patke šta piše, dva bolida su sasvim dovoljna u startnoj liniji onako kako je i sada i to ne treba menjati. Šta ste svi zapeli za novu formaciju. Liberty vam pojeo mozak? Jel nude besplatne travke ili nešto, napalili ste se ko da je nude...

I dalje mi ne ide u glavu da postoje osobe koje bi to menjale, ajd da promenimo sve u F1. Liberty je na vlasti pa nam se može...
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:46   #598
Bilo bi super da uvedu drugačiji grid, čisto da se malo promjene stvari, nema se šta izgubiti.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:18   #599
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Bilo bi super da uvedu drugačiji grid, čisto da se malo promjene stvari, nema se šta izgubiti.
Nebi bilo super jer ako nešto desetljećima dobro funkcionira nema smisla mijenjati. A izgubiti se može cijela jedna sezona.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:22   #600
Tom logikom se nikada ne bi ništa promijenilo.

Zamisli, čak jednu sezonu bi izgubili ako se pokaže loše.

Ja smatram da bi to bila super ideja.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.