Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 19:00   #701
U većinu kafića gdje odem na kavu uglavnom je zabavna playlista, tu većinom prednjači Jelena, a posebno je proteklu godinu, a evo i početak ove obilježio je NPNP, znači pjesmu sam čuo milijardu puta po kafićima
Peter Griffin is online now  
Old 16.01.2018., 19:20   #702
Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post
Ulazim u pekaru uzeti burek, kad tamo na radiju "Rođena sam", ostao sam slejan

Očekivao sam megasmeš burek i tople kraafneeeeeee

Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Teeeta je vodila nećakinju u Grčku a onda je vratila nećakinju kući i teeeeta otišla za Dubai i oduševljeno se smješkala dok je to govorila
Bio je postavljen intervju nekidan.
Skroz je hot kad se naziva teeetom
Malo je teško zamisliti nju tako mladoliku da je nekome tetka.

Teta je hot

Quote:
t86 kaže: Pogledaj post




Ovjeri to kod javnog bilježnika!


Ovjerit ću suzama desi li se to
destruktor is offline  
Old 16.01.2018., 19:49   #703
Quote:
destruktor kaže: Pogledaj post
Ovjerit ću suzama desi li se to
bisernim?

Peter Griffin is online now  
Old 16.01.2018., 22:01   #704
Cim je dosla iz Dubaija isla je okupat Ringa❤️
wasp x is offline  
Old 16.01.2018., 22:15   #705
njena najveća ljubav
Peter Griffin is online now  
Old 18.01.2018., 17:05   #706
http://www.index.hr/black/clanak/vid...u/1019655.aspx

evo konacno je otkriveno s kim je rozga bila u dubaiju ... haha kako su glupi ti novinari, jos napisu u clanku s BIVSOM pjevacicom magazina andreom
bagrembili is offline  
Old 18.01.2018., 21:55   #707
Kako ta štampa može izvući glupe zaključke i servirati ih još da ne kažem glupljim ljudima
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Old 19.01.2018., 09:44   #708
Meni je ipak ovo najjača rečenica iz tog preglupog članka :

''Potom se valjala u pijesku, a kako je na svim fotografijama bila sama, njene je obožavatelje zanimalo tko je snima.''

Ma sigurno je njeno ''valjanje'' u pijesku snimila Šušnjara
wasp x is offline  
Old 19.01.2018., 18:49   #709
Quote:
wasp x kaže: Pogledaj post
Meni je ipak ovo najjača rečenica iz tog preglupog članka :

''Potom se valjala u pijesku, a kako je na svim fotografijama bila sama, njene je obožavatelje zanimalo tko je snima.''

Ma sigurno je njeno ''valjanje'' u pijesku snimila Šušnjara
Snimao je neki muškarac, i to krupniji, vidi se na sjeni, može biti vodič
Peter Griffin is online now  
Old 19.01.2018., 18:54   #710
jeste glasale?

Hit godine

Pevačica godine ..ne znam zasto je ovo regionalna kategorija, a sve ostale CRO only
volume3d is offline  
Old 19.01.2018., 18:57   #711
Quote:
volume3d kaže: Pogledaj post
Pevačica godine ..ne znam zasto je ovo regionalna kategorija, a sve ostale CRO only
zbilja čudno
Peter Griffin is online now  
Old 19.01.2018., 19:28   #712
Danas je i Večernjakova ruža objavila svoje nominacija, a Studio mi je totalno na tu foru. Mess
Glasovao
Ja,Lucifer is offline  
Old 19.01.2018., 20:38   #713
Ovih bi dana trebala snimati spot i po svemu sudeći spot vjerovatno neće izaći ovaj mjesec (što je super). Nadam se da Mate i ostala ekipa neće spojlati spot sa sto slika koje objave sa snimanja. Treba im zabraniti da išta objavljuju, neozbiljni su previše. Unatrag par godina (dok nije bila sa njima) ne bi se ni znalo da je snimila spot dok ona to nije najavila.
Peter Griffin is online now  
Old 19.01.2018., 20:41   #714
Nadam se da neće biti priloga sa RTL-a gdje će se čuti 70% pjesme kao kod Nasljednika
BozWon is offline  
Old 19.01.2018., 20:43   #715
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Nadam se da neće biti priloga sa RTL-a gdje će se čuti 70% pjesme kao kod Nasljednika
Neće, jer više nema showbizz emisije na RTL-u.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 19.01.2018., 20:49   #716
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Nadam se da neće biti priloga sa RTL-a gdje će se čuti 70% pjesme kao kod Nasljednika
demo verzija u tom prilogu je čak i slejala
Peter Griffin is online now  
Old 19.01.2018., 22:13   #717
Što se tiče RTL-a, budući da uskoro kreće Big Brother, mogla bi uskladiti izlazak pjesme s danom kada je live. Ne vjerujem da će gledanost BB biti značajna, al potencijalnih 200k gledatelja moglo bi joj dobro doći prvi dan. Također, Zoran Šprajc relativno redovno ima glazbene goste pa bi mogla i u toj emisiji otpjevati pjesmu ili pustiti spot.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 19.01.2018., 22:55   #718
Big Brother joj je sasvim nepotreban, više bi ona njih ispromovirala nego oni pjesmu
Peter Griffin is online now  
Old 22.01.2018., 00:59   #719
danas ja na kavi u roku u zagrebu i puste zivot je cudo. slej preveliki, djelovala mi je kao nekakva remix verzija.
sto god neki mislili, ja bas volim tu pjesmu

ja sam isto mislio da bi bb bila dobra promocija pjesmi, ali vec je kasno za to, trebao je spot izaci ovaj petak, a u sub da se tamo promovira, ali jos stigne u zadrugu pa regionalno provovirati haha
bagrembili is offline  
Old 22.01.2018., 01:09   #720
I ja neki dan na kavi poslije faxa u jednom kafiću, pjesme se puštale sa youtube-a uglavnom domaće, jedan lik ode do compa, koji je inče i dj (al dobro svatko danas moze biti dj) i pusti Rođena sam, poslije nje odmah išla Moderna žena
Peter Griffin is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.