Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 13:17   #61
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Ima ga kod nas, vidjela sam ga još prije par mjeseci.
Mac sam NC20.
Puuuno hvala!

Nego da li se neka starija forumašica sjeća ovog Revlon pudera u stiku? Meni je bio odličan, nikad poslije nisam našla ništa slično, pa ako netko zna koji stik mu je dostojna zamjena...puno hvala!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:16   #62
Ja nisam nikad koristila taj Revlon u sticku ali redovno koristim od Look by Bipa, isto kao puder/korektor u sticku.
Njega koristim više kao korektor jer je lijepo maziv, posebno preko dana kad mi puder nestane s nekih mjesta, njega uvijek imam sa sobom i samo na brzinu popravim što treba. A dođe nekih 25 kn tako da moje preporuke
Butterfly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:12   #63
Ovaj je bio neopisivo hidratantan. No za 25kn i ako fulam nije strašno. Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:17   #64
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Koliko kosta taj Inglot i odakle ga narucujes?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Vidim d aima na Notinu nekih par jadnih nijansi, a ja naručujem s Ebaya od poljskih sellera. Platim ga od 120-150 kn, a kod nas je bio cca 230.

Quote:
Pasjakucica kaže: Pogledaj post
E hvala ti puno na preporuci! Na kojoj stranici se moze naruciti? I kako odrediti nijansu pudera?
Nisam nikad kupovala online putem pudere pa me jedino strah da mi na kozi ne bude odgovarao.

Od nijansi jedino mi je pasao ovaj HM i jedan od Diora prije nekoliko godina al mi je bio preskup za dnevni puder, nazalost.
Imaš Findation.com gdje utipkaš svoje dosadašnje nijanse i onda ti on izračuna kaj bi ti moglo bit dobro od nijansi od pudera koji tražiš. To naravno nije sto posto točno, ali meni zapravo uvijek super pogodi. Desilo mi se i da sam kupila od Diora Forever u Mulleru, došla doma a nijansa oksidirala na 3 put tamnije, katastrofa. Ja imam nijansu 41 koja je ajmo reć neutralna i jako svjetla. Ja sam inače hladnog podtona
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 19:16   #65
Hvala iksice!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:09   #66
cure ako neka od vas želi isprobati shiseido synchro long lasting, nijansa neutral 2,neka se javi. ostalo mi je u bočici za sigurno par dana uporabe, a meni je došao novi guerlain
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:21   #67
Jel netko koristio Dior Airflash u spreju? Da mi malo kaze o njemu, razmisljam da ga uzmem.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:44   #68
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio Dior Airflash u spreju? Da mi malo kaze o njemu, razmisljam da ga uzmem.
ja sam nekada daaaavno... ali vrlo brzo sam odustala, nije mi bilo praktično i nisam voljela to prskanje...vrlo vjerojatno sam bila jako nevjesta u tome ali inače taj puder ima super recenzije
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:55   #69
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
ja sam nekada daaaavno... ali vrlo brzo sam odustala, nije mi bilo praktično i nisam voljela to prskanje...vrlo vjerojatno sam bila jako nevjesta u tome ali inače taj puder ima super recenzije
Ja mislim da bi se to meni ful svidjelo.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:54   #70
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bi se to meni ful svidjelo.

Ako ga kupis javi dojmove jer i mene on jako privlaci
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:28   #71
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Ako ga kupis javi dojmove jer i mene on jako privlaci
Obavezno.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:59   #72
Isprobala sam CHANEL Perfection Lumière Velvet Smooth-Effect Makeup puder...
Nije to puder za moju normalnu / sklonu suhoci kozu...
On je bas velvet i nekako barsunast na dodir... ali suho barsunast. Malo me zateze, morat cu ga isprobati na neki masniju kremu.

Sve u svemu nije me se dojmio. Prekrivanje slabo do srednje, brzo se susi. Traje solidno. Unatoc tome sto je prilicno suh ne naglasava bore.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:10   #73
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Isprobala sam CHANEL Perfection Lumière Velvet Smooth-Effect Makeup puder...
Nije to puder za moju normalnu / sklonu suhoci kozu...
On je bas velvet i nekako barsunast na dodir... ali suho barsunast. Malo me zateze, morat cu ga isprobati na neki masniju kremu.

Sve u svemu nije me se dojmio. Prekrivanje slabo do srednje, brzo se susi. Traje solidno. Unatoc tome sto je prilicno suh ne naglasava bore.
S obzirom na cijenu i slabu trajnost nije neki. Meni stoji samo. Jel ima koja iskustva sa Chantecaille future gel foundation? Bezobrazno je skup da bi bio kupljen bez probe.
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 17:22   #74
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
S obzirom na cijenu i slabu trajnost nije neki. Meni stoji samo. Jel ima koja iskustva sa Chantecaille future gel foundation? Bezobrazno je skup da bi bio kupljen bez probe.
Ja sam od njih imala neke kreme po 10 ml, dobro testirala, nisu mi bile nista posebno. Tako da nisam ni gledala puder.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 21:16   #75
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Obavezno.
i meni je zapeo za oko nedavno
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:41   #76
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio Dior Airflash u spreju? Da mi malo kaze o njemu, razmisljam da ga uzmem.
Imam ga, ali sam pogrijesila nijansu pa sam ga imala tek 3puta na krace vrijeme. Dok sam ga tek dobila, koza mi je naginjala masnoj, pa sam se brzo zasjajila a i skroz malo sam stavila, no opet mi je nekako bilo cudno, jako se vidio a to ne volim.
I nije ga tesko naspricat, ne zafleka se okolo. Toga sam se bojala.

Sad mi je koza daleko, daleko od masne, danas sam ga opet probala, i nisam se spricala po licu nego po kistu pa na lice i puno bolje mi pase. Ne izgleda kao da ga ne previse, o trajnosti bas ne mogu jer ga imam tek 4 sata i ubrzo cu ga skinuti.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 22:47   #77
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Imam ga, ali sam pogrijesila nijansu pa sam ga imala tek 3puta na krace vrijeme. Dok sam ga tek dobila, koza mi je naginjala masnoj, pa sam se brzo zasjajila a i skroz malo sam stavila, no opet mi je nekako bilo cudno, jako se vidio a to ne volim.
I nije ga tesko naspricat, ne zafleka se okolo. Toga sam se bojala.

Sad mi je koza daleko, daleko od masne, danas sam ga opet probala, i nisam se spricala po licu nego po kistu pa na lice i puno bolje mi pase. Ne izgleda kao da ga ne previse, o trajnosti bas ne mogu jer ga imam tek 4 sata i ubrzo cu ga skinuti.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Super, tako bi ga i ja, na kist. Reci kakav mu je finish?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:09   #78
Prvo sam stavila Beccin primer Backlight Priming Filter, pa onda puder, bilo je jako dewy pa sam morala staviti puder u prahu. Taj primer se jako sjaji i svjetluca, pa ne znam kako bi bilo bez njega. Ali mene se puder opcenito nije previse dojmio, nije mi nista od bolji od nekih drugih. Godinama mi je bio na wish listi i kad sam ga konacno dobila, razocarenje. Nije on los ali ni wow
Cak sam ga jedno vrijeme drzala na oglasima za prodaju



Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:11   #79
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Prvo sam stavila Beccin primer Backlight Priming Filter, pa onda puder, bilo je jako dewy pa sam morala staviti puder u prahu. Taj primer se jako sjaji i svjetluca, pa ne znam kako bi bilo bez njega. Ali mene se puder opcenito nije previse dojmio, nije mi nista od bolji od nekih drugih. Godinama mi je bio na wish listi i kad sam ga konacno dobila, razocarenje. Nije on los ali ni wow
Cak sam ga jedno vrijeme drzala na oglasima za prodaju



Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Ok, hvala ti. Mislim da si me upravo nagovorila na taj primer od Becce. Jel bi bio za suhu kozu?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 02:12   #80
O da, svakako!

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.