Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2018., 08:31   #6001
^^ Amex je jedina kartica koju ne primaju koliko mi je poznato
modelmanija is offline  
Old 19.01.2018., 22:36   #6002
nutrijada - festival iznutrica, bicko
(hrvoje zirojevic + braco sanjin)



pasteta od iznutrica




jezik i pohani mozak


brizle s tri vrste gljiva, bulgur s bijelim bubrezima


jetrica sa plucima u proseku (na recikliranom tanjuru)



ne sjecam se kad sam bolje potrosio 100kn

sve je bilo izvrsno, a pasteta i jezik doslovno oborili s nogu.

bravo za bicko!
gmit is offline  
Old 20.01.2018., 00:19   #6003
Trebal si zvat, zgleda predobro!
DeeJay Dee is offline  
Old 20.01.2018., 01:27   #6004
Wow. Sto i gdje je Bicko?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 20.01.2018., 01:35   #6005
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Trebal si zvat, zgleda predobro!
a kad nisam znao da ce biti ovako dobro

bit ce navodno repriza kroz koji mjesec, pa se cujemo


Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Wow. Sto i gdje je Bicko?
nekakav gablec-restorancic u blatu. nakon ovoga, mislim da cu postati bar povremeni gost
gmit is offline  
Old 20.01.2018., 05:08   #6006
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
a kad nisam znao da ce biti ovako dobro
bit ce navodno repriza kroz koji mjesec, pa se cujemo
Planirao sam ići, ali sam ipak odustao na kraju, radi one kišurine. Je li bila gužva? Je li bilo još slobodnih mjesta?
BigDaddy is offline  
Old 20.01.2018., 11:18   #6007
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Planirao sam ići, ali sam ipak odustao na kraju, radi one kišurine. Je li bila gužva? Je li bilo još slobodnih mjesta?
bilo je mozda 2/3 puno, sto je bilo taman. stalo bi sigurno jos 30-40 ljudi

od hrane je jedino mozga brzo ponestalo; sve se ostalo moglo uzeti i repete
gmit is offline  
Old 20.01.2018., 13:11   #6008
Ehh, ovo stvarno izgleda super, ali od komentara na fb-u i njihovih komentara na komentare mi se smračilo pred očima.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 20.01.2018., 13:14   #6009
Ružmarin neki dan, napokon probao flank stejk.

Ružmarin mašinerija savršena
grogo bolger is offline  
Old 20.01.2018., 16:02   #6010
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Ružmarin neki dan, napokon probao flank stejk.

Ružmarin mašinerija savršena


Bio i ja. Meni izvrsno, taj smoker radi čuda. Nisam vjerovao da flank može biti tako sočan makar bih ga ja držeo još pola sata duže. Flank mora biti al dente ali mogao se još malo. Onaj coleslaw s chipotle papričicom i češnjakom mi je vrh. Ukupno, i više nego korektan value for money.
Nakon adventskih blamaža Medak je opet u sedlu i jaše ko pravi gaučo.
Pellaprat is offline  
Old 20.01.2018., 20:20   #6011
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post


Bio i ja. Meni izvrsno, taj smoker radi čuda. Nisam vjerovao da flank može biti tako sočan makar bih ga ja držeo još pola sata duže. Flank mora biti al dente ali mogao se još malo. Onaj coleslaw s chipotle papričicom i češnjakom mi je vrh. Ukupno, i više nego korektan value for money.
Nakon adventskih blamaža Medak je opet u sedlu i jaše ko pravi gaučo.
E da divno si opisao taj coleslaw
One papričice su bile baš fino ljute.

Mislim da ću ići ćešće tamo, treba podržat scenu da ne omandrknu.
grogo bolger is offline  
Old 20.01.2018., 20:52   #6012
Neće Rougemarin tako skoro omadrknut, krcato je svaki put kad dođem. Šteta, doduše, što su odustali od onih akcija subotom (mini burgeri, japanske večere itd.)

Inače, ne vidim taj vaš flank stake u ponudi za siječanj?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 21.01.2018., 12:24   #6013
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Neće Rougemarin tako skoro omadrknut, krcato je svaki put kad dođem. Šteta, doduše, što su odustali od onih akcija subotom (mini burgeri, japanske večere itd.)

Inače, ne vidim taj vaš flank stake u ponudi za siječanj?
Oi, imaš ga na http://rougemarin.hr/menu/b-b-q--smoker---santoku još fino uzmi čimičuri umak i zvizneš 2 velike varijonice i kažeš, e da danas je dobar dan
grogo bolger is offline  
Old 21.01.2018., 12:33   #6014
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Oi, imaš ga na http://rougemarin.hr/menu/b-b-q--smoker---santoku još fino uzmi čimičuri umak i zvizneš 2 velike varijonice i kažeš, e da danas je dobar dan
Hej, haj, uživaj!
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is online now  
Old 21.01.2018., 13:10   #6015
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
a kad nisam znao da ce biti ovako dobro

bit ce navodno repriza kroz koji mjesec, pa se cujemo

nekakav gablec-restorancic u blatu. nakon ovoga, mislim da cu postati bar povremeni gost
obavezno javi
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 21.01.2018., 14:13   #6016
Iz vasih odgovora gmitu sam na tren pomislio da je gmit u najmanju ruku organizator te Nutrijade, a covjek kao i ja tek prati njihov Fejs.
Znaci upucujem vas na Fejs restorana Bicko, popratite ih. Stave event na to tjednima prije.
https://www.facebook.com/bicko.hr/
Nemojte se na gmita osloniti, opet ce vam javiti dan iza.



Btw bili smo u Master grillu by Marko.
Ok je. Super mazalice (ljute ukusne), korektni otkostena rebarca u kajmaku i ajmo reci ok pileci file umjesto otkostenog bataka kojeg nisu imali taj tren.
Usluga ok, prostor ok i to je to.
Mljeveno je moguce zanimljiviji dio, probat ce se sire od mazalica iduci put.
Deedy is offline  
Old 21.01.2018., 19:31   #6017
Choco cafe- Teslina. Bila sam prije cca 2 god u prvom na Trešnjevci. Nismo trebali danas ići- ostali bi mi u lijepom sjećanju... Od usluge, preko cijena, same palačinke- jedino što je valjalo je Kraševa Bajadera koju sam naručila odozgo. Onda je sve jasno.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Old 21.01.2018., 21:12   #6018
Ali oni su se bas opasno prosirili. Posvukuda su.
I kod maksimirskog parka su - to sam nekidan spoznao hodajuci tamo. Ono... odite rekreirajte se, trcite, vozite bicikle - i onda dodjite kod nas nadoknaditi potencijalno izgubljene kile.
Odbojni su mi s tom jednom palacinkom na koju trljaju i saraju 4 preljeva, sa mrvicama i ostalim i onda to naplate 30 kn.
Mozda cu sad krkimirnuti, ali stvarno radije odem u Gajevu u Dinaru na palacinku za 10kn i ne osjecam se ko jadno prevareno bicence napumpano fejk nutelom, koje je sat vremena zurilo u šabišik namještaj iz Kine i dekupaza ukrase po zidu.
Deedy is offline  
Old 21.01.2018., 21:33   #6019
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Odbojni su mi s tom jednom palacinkom na koju trljaju i saraju 4 preljeva, sa mrvicama i ostalim i onda to naplate 30 kn.

Koooolkoo?
Rather make it fifty.
Strašno. Pre. Eto ih i na Savici od nedugo.
Bio prije tog 2x kod porezne i ovde jednom, dakle 3x ukupno-1., zadnji i nikad više.

Po meni - sve pre.
Preslatko, preobilno i preskupo. Bzvz.
DeeJay Dee is offline  
Old 21.01.2018., 21:44   #6020
Točno to smo muž i ja komentirali prolazeći pokraj Dinare- ona njihova od 10-ak kuna je vrhunac gastronomije za ovu iz Choco cafea. 3 palačinke 86 kn+ jedna juicy vita 16kn! A nema slobodnog stolca. Nadam se samo da su svi tamo prvi put, inače nam se kao "publici" stvarno može prodavati zadnje smeće.
Moj rafaelo nadjev koji spada u extra nadjeve, uz rafaelo i mislim kinder, i naravno skuplji je po mojoj slobodnoj procjeni mišung lošeg šlaga i onog aro preljeva od čokolade s 3-5g lješnjaka. O naivčine!


Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.