Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 11:11   #1961
Quote:
souvenir kaže: Pogledaj post
Asli: “Ferhat....kolko ti mene jos mislis vozat, a?.....vec je 14a epizoda pobogu......fanovi ispaljuju po portalima......eno i Neman digla ruke od nas.......”

Ferhat: “Sikinti yok!”

Asli: “Sta “sikiniti yok”, ......jel ti citas forum.hr.......raspravljaju o Hiltonu i o krevetima..... jel ti vidis koja je ura?”

Ferhat: “Coook pricas doktorko.....cooook”


Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
inace, ako je i ta scena sa namikom neciji san cini mi se da cu se pozdraviti sa birgorenom. bas ozbiljno sam pocela penit.


Nemoj sad i ti. Kakva je ovo malodušnost?

Skoro pa u svakoj seriji posežu za zamišljanjima, sanjarenjima pa niti ova nažalost nije cijepljena od toga. Bitno mi je da je to dobro uklopljeno i temperirano.

Do sada je Birgoren što se toga tiče bio poluuspješan. Recimo, unutarnji glasovi kao i ona scena na aerodromu ( btw. do sada njihova najbolja scena) su mi bili pun pogodak dok recimo vatreni krug nepotreban a Aslino zamišljanje kad Ferhat saznaje za Namika i ubija nije loše zamišljeno ali je tehnički bilo loše uklopljeno ( opet redatelj) jer je Asli bila kod Ebru i onda hop scena sa Namikom u kojoj i ona pa je bilo odmah jasno da nije stvarna. Izostao faktor iznenađenja.

Razmišljam, lako moguće da će jedna biti zamišljanje, ili pucanj u Namika ili AsFer scena ( ja se u ovoj još uvijek nadam njegovom priznanju i optimistična sam ), ili će obje biti stvarnost. Nema šanse da obje budu nečija mašta. Eto, nek te to tješi.

Mislim da smo svi malo previše otišli u dubinu i studiozno gledamo svaki detalj. Čuj mene, a ja prva to radim. Ali sam odlučila ne biti toliko kritična jer sumnjam da prosječni gledatelj toliko pažnje obraća na detalje kao mi ovdje pa onda i ne vide Usturu koja stalno boravi u sobi, ne skuže da alarm nije reagirao kad je Yigit upao kod Ebru i tako.

Dok god mi Asli i Ferhat drže pažnju ja ću gledati.


Što se tiče doktora, mislim da on nema neku značajnu ulogu. Ono što sam uspjela pročitati on će se samo pojaviti nakratko , možda samo u jednoj epizodi i neće imati neki značajan utjecaj na odnos Asli i Ferhata, ako uopće bude imao ikakav. Za razliku od njega, Ayhan izgleda ostaje do kraja sezone.


"Asli i Idil" se ipak vole...

Jel ovo u bolnici?
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:43   #1962
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
tehnički bilo loše uklopljeno ( opet redatelj)
mislim da je ipak do scripta.
ili je mozda u montazi nesto menjano, kraceno.

Quote:
Nema šanse da obje budu nečija mašta. Eto, nek te to tješi.
a vidi tokom odturcene faze sam gledala neke bas bas dobre serije i sad mi birgoren, & co., ozbiljno trenira(ju) zivce. ne radi se o malodusnosti. tesko trpim gluposti, veliku kolicinu. poslednji celi dizi koji sam odgledala je bio merhamet, pa ti vidi. i to sam se mucila 2. sezonu da izdrzim.
sto se izvucenog citata tice, s birgorenom na sve treba biti spreman. :/

Quote:
Mislim da smo svi malo previše otišli u dubinu i studiozno gledamo svaki detalj.
jesmo.

Quote:
"Asli i Idil" se ipak vole...

Jel ovo u bolnici?
hotel. ece (idil) je vec u vencanici. birce tek treba da spreme za snimanje.
ili, hm, moze biti i bolnica nakon sto su namika upucali. asli se brzinom munje presvukla skinula sminku...


ps.

bolnica.

Zadnje uređivanje Bhea : 21.01.2018. at 13:07.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:00   #1963
Pozdrav ekipa

Čitam vas već cijeli ovaj tjedan,ali nisam stigla tipkat. A nisam bome ni znala da postoji ova tema na vorumu .
Odgledala sam od nove godine do jučer sve epizode i čook mi se sviđa ova serija. A ja sam ženska koju je "hard to please" i kojoj rijetko koja turska serija paše.
Ova je pun pogodak, jer sam fan "Štokholmskog sindroma" i obožavam, intrige, napetost, tenziju koju možeš rezat nožem i toplo-hladno ljubavne igrice. Još kad je glavi par vako .
Najveća mana mi je što sam jako nestrpljiva, pa mi je ovo od ponedjeljka do ponedjeljka prava agonija. .
Vražji Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:47   #1964
yeni:



neko je ranije pitao kako je azad brzo izasao na slobodu, pa lako, sa tr pravosudjem sve moze, u dizijima bar, pa i da se izlazi van a da se zvanicno bude unutra. davnih dana sam bila naisla na jedan takav slucaj, ali se vise ne secam ni koji je dizi ni lik u pitanju. videcemo.

ps.
zeznula sam gornji link na slike iz bolnice, evo drugog na izvorni nalog.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:52   #1965
Haj @rrosi i @Vrazji andjeo..........

@Korell kaze da joj fali Sinan.........

Mozda se mogao koji detalj dodati u vezi njega, ali lik stvarno nije zasluzio ni najmanju Aslinu paznju, cak ni negativnu, ......a i ona sama je u toj vezi bila puno pasivna i uljuljana u nesto sto zapravo nije bila ljubav.....tako da.....
One njene suze nakon prvog Ferhatovog poljupca, nisu bile zbog tuge za Sinanom, cak niti zbog toga sto joj je napravio, nego zbog nje same........zbog spoznaje u kakvoj je zaista emocionalnoj bijedi....
Ferhata je napala to vece sta je ljubi, a sama mu se namjestila za poljubac......jer je to bilo ono sto joj je tada najvise trebalo......Kroz epizode se poslije vidi da niti spominje, niti trazi Sinana u bolnici u kojoj je bila par puta......To pokazuje koliko je on bio samo slucajan lik u njenom zivotu.......
Ali kroz odnos s njim smo mi upoznati sa likom same Asli prije nego sto je srela Ferhata.....kao mlade zene, uspjesne lijecnice,...... ali koja vodi prilicno jednolican, ne bas zanimljiv privatni zivot......i najednom joj se svijet preokrece naopacke......
Omaska je scenarista sto je izostavio nekakve kontakte s njenom prijateljicom Deniz i sve fokusirao na Ebru......
A inace, Shain/Ebru dio u ovoj seriji je totalni promasaj.......
Sreca da je prica u vezi glavnih likova izuzetno zanimljiva, da je oni perfektno interpretiraju , i da su svi likovi u onom konaku dobri i da svi sve dobro odradjuju.........pa mozemo progledati kroz ove ne bas male propuste lose akcije...........
__________________
Stvari ne pođu krivo, već se jednostavno dogode.
Jacob Ghitis
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 16:10   #1966


Quote:
souvenir kaže:
Omaska je scenarista sto je izostavio nekakve kontakte s njenom prijateljicom Deniz i sve fokusirao na Ebru
Da, to sam si baš i ja mislila. Isto tako i Sinan... mogli su barem neki okršaj njega i Asli napravit, neki obračun. Kao, zašto se uopće motao oko nje i sl. Pa da tu još malo ljubomore Ferhata osjetimo Bilo je tu potencijala. Čok loše iskorišteno.

Mene intrigira rasplet Asliinih laži, tj. prešućivanja istine o Ferhatovom ocu i o tome što je porodila Gulsum. Uff, bit će napeto, kako znamo da Ferhat ne voli laži :klap:

Ako sam dobro skužila Asli i Džem imaju mater i sestru koje su ih napustile? Ako je tako, mogle bi i one uskoro ugledat minutažu

P.s. tko je novi doktor kojeg spominjete? Odakle info?

p.p.s. Ružne su mi tetovaže od Birce, jako ružne. Ali ona mi je
Vražji Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 16:39   #1967
Quote:
Vražji Anđeo kaže: Pogledaj post





Mene intrigira rasplet Asliinih laži, tj. prešućivanja istine o Ferhatovom ocu i o tome što je porodila Gulsum. Uff, bit će napeto, kako znamo da Ferhat ne voli laži :klap:

Ako sam dobro skužila Asli i Džem imaju mater i sestru koje su ih napustile? Ako je tako, mogle bi i one uskoro ugledat minutažu

P.s. tko je novi doktor kojeg spominjete? Odakle info?

p.p.s. Ružne su mi tetovaže od Birce, jako ružne. Ali ona mi je

.......Da......i njoj su natovarili breme svojih lazi......ali kad malo bolje pogledas.......neke je istine bolje i ne reci.......Zato i Abidin suti.......

Da, majka i sestra su ih napustile........nezna se zasto........Cem valjda i zna.....ali kad Asli prica stjeces dojam da joj majka i sestra nisu nesto znacile.....o njima prica bez emocija i bez uspomena......Cudno?......Zato, izmedju ostalog, ja mislim da je Asli usvojena nakon onog potresa.......

Njene tetovaze......I Ferhat joj je rekao, cini mi se u drugoj epizodi, da je presarena .......Neznam je li to bio dio scenarija ili mu je izletilo....pa ostalo u epizodi .....
Trenutno joj dobro stoje......(osobno na sebe to nikad ne bi stavila).....ona ih dobro nosi.......ali s vremenom kad ostari, mozda pozali.....
Novi doktor je sa slike sa seta.......
__________________
Stvari ne pođu krivo, već se jednostavno dogode.
Jacob Ghitis
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:26   #1968
Sve mi se čini da drže tu Mater i sestru kao as u rukavu. Neka, i bolje možda za neki zaplet u budućim nastavcima .

Brrr, meni je to jako ružno na svakome, mislim konkretno kad su tako veće i u boji . Ali dobro je dok je pokrivena, ono u drugoj epizodi kad je u vjenčanici koju je Yeter odabrala je .

Tnx. na info, bila sam pregledavala te najave i neke slike, ali doktora nisam nigdje našla. Nadam se da je zgodnjikav i da će Asli morati raditi s njim, da malo potpale Ferhata Toga mi fali, tog bijesa i srdžbe s samog početka, malo se bojim da im ne spadne odnos na puko prepucavanje i mlake fore

Jel vi sve gledate ponedjeljkom u 8 live stream? Koliko brzo prevedu epizodu? Ja sam em zbog posla spriječena gledati, ali i jezika logično. Nije mi gušt gledat kad razumijem svaku treću riječ
Vražji Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:25   #1969
Quote:
souvenir kaže: Pogledaj post
Haj @rrosi i @Vrazji andjeo..........

@Korell kaze da joj fali Sinan.........

Mozda se mogao koji detalj dodati u vezi njega, ali lik stvarno nije zasluzio ni najmanju Aslinu paznju, cak ni negativnu, ......a i ona sama je u toj vezi bila puno pasivna i uljuljana u nesto sto zapravo nije bila ljubav.....tako da.....
One njene suze nakon prvog Ferhatovog poljupca, nisu bile zbog tuge za Sinanom, cak niti zbog toga sto joj je napravio, nego zbog nje same........zbog spoznaje u kakvoj je zaista emocionalnoj bijedi....
Ferhata je napala to vece sta je ljubi, a sama mu se namjestila za poljubac......jer je to bilo ono sto joj je tada najvise trebalo......Kroz epizode se poslije vidi da niti spominje, niti trazi Sinana u bolnici u kojoj je bila par puta......To pokazuje koliko je on bio samo slucajan lik u njenom zivotu.......
Ali kroz odnos s njim smo mi upoznati sa likom same Asli prije nego sto je srela Ferhata.....kao mlade zene, uspjesne lijecnice,...... ali koja vodi prilicno jednolican, ne bas zanimljiv privatni zivot......i najednom joj se svijet preokrece naopacke......
Omaska je scenarista sto je izostavio nekakve kontakte s njenom prijateljicom Deniz i sve fokusirao na Ebru......
A inace, Shain/Ebru dio u ovoj seriji je totalni promasaj.......
Sreca da je prica u vezi glavnih likova izuzetno zanimljiva, da je oni perfektno interpretiraju , i da su svi likovi u onom konaku dobri i da svi sve dobro odradjuju.........pa mozemo progledati kroz ove ne bas male propuste lose akcije...........
Fali Sinan ma daleko od toga da meni Sinan fali,lijepo je njega Sikinti jok našminkao i poslao kući ali valjda zato jer ja osobno ne volim nedorečnost u životu,pa mi samo taj dio gdje Asli njemu daje do znanja da sve zna i da je kraj priče,tipa neki susret u bolnici i adio jer se nešto ne sjećam da je Sinan saznao da ona sve zna..Ovo o njoj si jako lijepo napisala o uljuljanosti u toj vezi tu se definitivno slažem...mislim ne želim sad secirati svaku scenu (a seciram ) epizodu i tražiti mane jer po tome ju onda ne trebam niti gledati ali vjerojatno se "uočavanje" tih grešaka može prepisati to što je serija startala savršeno i kroz samu radnju i kroz glumce od sporednih a o glavnim da ne govorim i vj jer ne ide svaki dan pa ovako od ponedjeljka do ponedjeljka uočim sve i svašta.Kod mene je velik problem što mi rijetko koja serija "legne", tipa radnja ili glavni glumački par,i onda kad naletim na nešto tipa ovoga mi bude ali jakooooo krivo kad se tak brljavi u nekim radnjama ili kad krenu s poglupljivanjem likova e onda odustanem od svega..Od ovog ne želim jer mi se zaista sviđa i radnja kao i Ibro i Birce,mislim da su odličan spoj i ne znam tko bi ove uloge mogao tako dobro iznjeti kao njih dvoje jer radnja zaista iziskuje iznošenje emocija i kroz pogled a o njenim suzama da ne govorim,ona se jadna naplakala. Ovo za Deniz je minus veliki,ne znam koji je razlog njenog izostanka iz ove priče,njen lik je baš imao smisla u ovome za razliku od Ebru i Sahina,taj dio pokušavam što prije zaboraviti.Kažem sva sreća pa je sutra ponedjeljak pa će nam sutra biti dosta toga jasnije,što,kako i zašto, također me zanimaju tata i kćer,negdje sam pročitala da ona ima gostujuću ulogu a i ovaj doktor da li je i on gostujuć ili ostaje na mjestu Ebru? Za Bircine tetovaže,iskreno ni meni nisu lijepe ali nekako mi ona to lijepo nosi pa mi više nisu uočljive tj.nesmetaju mi iako i ja se pitam kako će izgledati to kad ostari
Korell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:31   #1970
Cool

Quote:
Vražji Anđeo kaže: Pogledaj post
Sve mi se čini da drže tu Mater i sestru kao as u rukavu. Neka, i bolje možda za neki zaplet u budućim nastavcima .


Jel vi sve gledate ponedjeljkom u 8 live stream? Koliko brzo prevedu epizodu? Ja sam em zbog posla spriječena gledati, ali i jezika logično. Nije mi gušt gledat kad razumijem svaku treću riječ
Nzm mene za sad taj dio priče o njenoj mami i sestri zanima toliko samo da Asli to kroz nzm flashbeckove ispriča tj.da mi vidimo već da se ponovno pojave novi likovi,jedva ove prihvaćam

Ako mi vrijeme dopusti pogledam live samo da vidim što se događa a prijevod izbacuje Balkan team nzm 1 ili 2 dana nakon live-a i to u nekoj grupi na fb gdje se plaća prijevod. Ja pogledam na engleskom kod arapkinja
Korell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:09   #1971
Odluka je pala, ipak je Ferhat profesionalni ubica, ne ruzi me Witch a Niko ne misli da je on

Bhea, jel ovo bojkotujes anketu Izjasni se i ti...

5 glasova za Idil... ne znam stvarno sta pokusava lik s njom, pretvorila se u spuzvu koja samo upija sta se desava oko nje i smjeska, ono ko u stilu "ko se zadnji smije, najsladje se smije"...
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:14   #1972
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Odluka je pala, ipak je Ferhat profesionalni ubica, ne ruzi me Witch a Niko ne misli da je on
trebalo ti je 3 dana da se smislis bokte nije diplomski

don't overthink it, have some fun!
necu vam vise ni stavljat ankete
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:27   #1973
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Na ovoj slici su mi tako dragi......vidi se da se super slazu, da su cool.......OK u showbizu zbog fanova moraju i tu privatnost glumit, ali oni mi djeluju skroz prirodno, spontano.......ko pravi frendovi.........

PS

Zasto Vildan pobogu???
__________________
Stvari ne pođu krivo, već se jednostavno dogode.
Jacob Ghitis

Zadnje uređivanje TheWitch : 21.01.2018. at 20:33. Reason: citiranje slika nije dopusteno
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:01   #1974
Bit će svakako zanimljivo

Nego može link na pp za arapkinje? Nisam fan engleskog, ako je u pozadini drugi jezik, jer me buni... ali za svaki slučaj dok ne dođe naš prijevod, iako sad čitam da uskoro tog neće biti? Nadam se da sam krivo vidila

Neznam kaj ću od sebe ne budem li mogla ovo gledati, previše sam se navukla..
Vražji Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:37   #1975
Quote:
souvenir kaže: Pogledaj post
PS

Zasto Vildan pobogu???

Evo ovdje sam obrazložila zašto Vildan..

Ima stvarno bezbroj varijanti i svaka ima smisla. Isto tako puno ovisi je li samo zamišljanje ili stvarnost. Ako je zamišljanje najveći motiv ima po meni Yeter. Ako nije zamišljanje s obzirom kako se Namik toj osobi obraća sigurno je da ju pozna i da je iz njegovog okruženja. Vildan sam izabrala jer je po meni ona faktor iznenađenja. Sve ostale bi nekako očekivali ali nju ne. Ona mi jedina izgleda kao netko tko bi mogao izgubiti kontrolu i učiniti takvo nešto.

Nove slike sa seta...

Mali je stalno na mobu...

Zajedničko druženje u pauzi snimanja...
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:53   #1976
Ja se dvoumim između Yeter i Gulsum. Sad kad razmislim, ne znam zašto bi Idil pucala na svojoj svadbi?!
Ili možda ova Ajhan? Upala u hotel?
Vražji Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:09   #1977
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Evo ovdje sam obrazložila zašto Vildan..

Ima stvarno bezbroj varijanti i svaka ima smisla. Isto tako puno ovisi je li samo zamišljanje ili stvarnost. Ako je zamišljanje najveći motiv ima po meni Yeter. Ako nije zamišljanje s obzirom kako se Namik toj osobi obraća sigurno je da ju pozna i da je iz njegovog okruženja. Vildan sam izabrala jer je po meni ona faktor iznenađenja. Sve ostale bi nekako očekivali ali nju ne. Ona mi jedina izgleda kao netko tko bi mogao izgubiti kontrolu i učiniti takvo nešto.
Ja sam stavila Cuneyta iz malo suprotnog razloga od tvog, kao šta da je Namik dopustio Vildan tu rastavu, Cuneytu ona sada ne odgovara, mislim od veze sa Gulsum nema nista. Doduše ima wild card onaj snimak Şahinovog ubistva no možda bude da Namiku to ni nije uopšte važno. Plus ono premlaćivanje.

~~~~~~
Vidim pišete ne svidjaju vam se tetovaže kod Asli/Birce kad ono vi uopšteno o tetovažama, no meni su divne baš ono lijepe, a i odlično joj stoje. Veliki plus jer nisu uklonjene (osim jedne) za potrebe serije.

Pozdrav novim na temi, dobrodošli.
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:09   #1978
Ne bi mi Vildan pala na pamet ni pod razno.......
Ja sam kliknila na Idil, iako mi Cuneyt ima vise razloga.....ali zbog ruke koja mi djeluje zenska i Namikovog povika "Idil sta to radis?!"....mislim da je ipak ona....

Cuneyt je kod svih izgubio svaki kredit..... stjeran skroz u kut......oce nece nesto mora poduzeti......ubiti Namika, a Ferhata s onim snimkom strpati u zatvor za njega bi bilo najjednostavnije rjesenje.....

Idil, profiterka, arivista, bezosjecajna.......uz to ako je abortirala, jedan razlog vise......nimalo me ne bi zacudilo da je to ona,..... sad ili kasnije....

Yeter, ne jos.......vec je ona bila ponizavana od Namika.....i sve dok je Ferhat na poziciji buduceg nasljednika....ona ga nece ubit.....

Ferhat, ne jos.......

Neko novi......tako kao grom iz vedra neba.....mislim da ne.........
__________________
Stvari ne pođu krivo, već se jednostavno dogode.
Jacob Ghitis
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:13   #1979
Quote:
souvenir kaže: Pogledaj post
Ja sam kliknila na Idil, iako mi Cuneyt ima vise razloga.....ali zbog ruke koja mi djeluje zenska i Namikovog povika "Idil sta to radis?!"....mislim da je ipak ona....
Ja nikako ne mogu da čujem to Idil na klipu samo šta to radiš.
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:23   #1980
Quote:
Miss McLeod kaže: Pogledaj post
Ja nikako ne mogu da čujem to Idil na klipu samo šta to radiš.
Idi na klip....na parametre uspori brzinu na 0,75......pa ces cuti razgovjetno
__________________
Stvari ne pođu krivo, već se jednostavno dogode.
Jacob Ghitis
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.