Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 20:54   #4101
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Na trzistu nema kvalitetnih QB-eva, Jaguarsi nisu dobili 2 utakmice u playoffu 22 godine, Bortles dobiva ogroman ugovor to je sigurno
Oni su udaljeni od kvalitetne borbe za SB za jednog Alexa Smitha koji će btw, biti na tržištu.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 22.01.2018., 21:34   #4102
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Oni su udaljeni od kvalitetne borbe za SB za jednog Alexa Smitha koji će btw, biti na tržištu.
+ malo dalje pucanje ali postoji sansa za iliju, a i redskinsi ne znaju kaj bi s sami sa sobom i cousinsom, a mogu i riskirati s bradfordom...
a ka ta g na ee is offline  
Old 22.01.2018., 23:00   #4103
bilo bi zabavno kad bi Foles osvojia SB i onda iduću godinu osta na klupi iza Wentza

iako će vjerojatno u ton slučaju negdi otić

a i triba vidit di će Bridgewater, njemu ističe ugovor, ako se ne varan
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 22.01.2018., 23:52   #4104
Bortles je odigrao jako dobar PO, bez obzira što ne vjerujem da to može ponovit onako...ikad (iako je GOAT, naravno )
Tako da, ako JAX nije uspio s ovakvim njime, ne znam baš jel mogu nekog dovest tko bi uspio bolje. Ja bih ga ostavio čak jer ako ništa drugo pokazao je da nije choker.

Cousins je najbolji na (mogućem) tržištu i ako on završi u nekoj kvalitetnoj momčadi, bit će belaja iduće godine. Taj čovjek je možda i top 5 QB pa uvijek prolazi ispod radara, nadam se stvarno da neće tako ostat i nadalje. Samo mu treba momčad, onako, ikakva Čak se nadam da ode u Cardinalse, vidim tu potencijala iako im neće bit prelako landat Kirka s obzirom na cap space, ali ako se potrude dalo bi se. Ako ostane u Washingtonu, well, nek se nada da će ostat svi zdravi (a i tako nije baš da će se usrećiti previše...)
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is offline  
Old 23.01.2018., 00:16   #4105
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
O cemu pricate, Jaguarsi daju ekstenziju Bortlesu za 100 mill plus. Doveo ih je do ruba SB-a, za male fransize to je vise nego sta se mogu nadati
ja ne vjerujem da si je bortles s dvije playoff pobjede osigurao 100+ milijunski ugovor s jagsima i iskupio se za 5 godina teškog mediokritetstva. realno, pobjede su ove sezone uglavnom donosili vrhunska obrana i ludilo rb, uz kojega je prosječnom qbu daleko lakše igrati. bortles je bio više nego korektan, da se razumijemo, ali vidjeli smo kako dak izgleda sa i bez zekea.
Billy Piton is offline  
Old 23.01.2018., 00:39   #4106
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Oni su udaljeni od kvalitetne borbe za SB za jednog Alexa Smitha koji će btw, biti na tržištu.
To je to.
Ali ce Alex zavrsiti u nekon bzvz fransizi i daleko od doigravanja. Bojim se
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 23.01.2018., 02:02   #4107
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
To je to.
Ali ce Alex zavrsiti u nekon bzvz fransizi i daleko od doigravanja. Bojim se
Neće. Završit će u Broncosima i doći do SB. Bar se ja nadam tako ( možda i krpica i mariposas)
stipest is offline  
Old 23.01.2018., 06:27   #4108
Mislim da je bolje za public health and safety da Eaglesi izgube.

https://screengrabber.deadspin.com/e...8-7-1822286018

https://deadspin.com/this-other-angl...lla-1822309461
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 23.01.2018., 11:28   #4109
Hahaha

Negdje je bio komentar ...Marcus Williams would have missed that pole
Henson is offline  
Old 23.01.2018., 13:34   #4110
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Oni su udaljeni od kvalitetne borbe za SB za jednog Alexa Smitha koji će btw, biti na tržištu.
Quote:
a ka ta g na ee kaže: Pogledaj post
+ malo dalje pucanje ali postoji sansa za iliju, a i redskinsi ne znaju kaj bi s sami sa sobom i cousinsom, a mogu i riskirati s bradfordom...
Quote:
BananaKarenjina kaže: Pogledaj post
Bortles je odigrao jako dobar PO, bez obzira što ne vjerujem da to može ponovit onako...ikad (iako je GOAT, naravno )
Tako da, ako JAX nije uspio s ovakvim njime, ne znam baš jel mogu nekog dovest tko bi uspio bolje. Ja bih ga ostavio čak jer ako ništa drugo pokazao je da nije choker.

Cousins je najbolji na (mogućem) tržištu i ako on završi u nekoj kvalitetnoj momčadi, bit će belaja iduće godine. Taj čovjek je možda i top 5 QB pa uvijek prolazi ispod radara, nadam se stvarno da neće tako ostat i nadalje. Samo mu treba momčad, onako, ikakva Čak se nadam da ode u Cardinalse, vidim tu potencijala iako im neće bit prelako landat Kirka s obzirom na cap space, ali ako se potrude dalo bi se. Ako ostane u Washingtonu, well, nek se nada da će ostat svi zdravi (a i tako nije baš da će se usrećiti previše...)
Problem sa Cousinsom, Smithom i ekipom je sta Jaguarsi imaju najmanje cap spacea za sljedece dvije-tri godine, kostala ih je ova obrana jbga. Nisu ovo Jaguarsi od zadnje 3 godine da imaju cap. Cousins i ekipa ce ici za parama, vise im mogu ponuditi druge fransize. Bortlesa mogu pod tag stavit koliko znam
pepeto1 is offline  
Old 23.01.2018., 15:28   #4111
Jagsi imaju za Bortlesa opciju za petu godinu rookie ugovora za 19 milijuna, što je manje od franchise taga. Ali ako ga misle zadržati mislim da im je bolje da ga puste da vidi koiko vrijedi kao free agent jer ne vjerujem da će mu netko ponuditi toliko. Po mom mišljenju, kao free agent, može dobiti max 15 milijuna godišnje.
Djerma is offline  
Old 23.01.2018., 15:56   #4112
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
bilo bi zabavno kad bi Foles osvojia SB i onda iduću godinu osta na klupi iza Wentza
Wentz se sve kiselije veselio što je utakmica išla dalje.

Bortles i Flacco po meni neusporedivi, i po kvaliteti i po tome što su napravili prije ''iskoraka''. A i po samom iskoraku.

Ne znam čemu takav hype oko Cousinsa, meni je čovjek ništa posebno.
ZinedineZidane is offline  
Old 23.01.2018., 17:54   #4113
G.O.A.T.
Tom Brady najveći je igrač footballa svih vremena, o tome više nema spora
Paskaneman is offline  
Old 23.01.2018., 17:56   #4114
Neznam, mene je Bortles kupio kad sam mu vidio suze na obrazima kad je shvatio da će izgubiti.. Može biti kriminalan ali se nije sramia pred svim tim auditorijem zaplakati jer je vjerojatno znao da je propustio jednu od većih prilika za (osvojiti) Superbowl.
Paskaneman is offline  
Old 23.01.2018., 21:15   #4115
Quote:
Djerma kaže: Pogledaj post
Jagsi imaju za Bortlesa opciju za petu godinu rookie ugovora za 19 milijuna, što je manje od franchise taga. Ali ako ga misle zadržati mislim da im je bolje da ga puste da vidi koiko vrijedi kao free agent jer ne vjerujem da će mu netko ponuditi toliko. Po mom mišljenju, kao free agent, može dobiti max 15 milijuna godišnje.
mike glennon bi iduće sezone trebao imati 16 milja tako da bi bortles morao dobii više.
Billy Piton is offline  
Old 23.01.2018., 22:09   #4116
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
mike glennon bi iduće sezone trebao imati 16 milja tako da bi bortles morao dobii više.
Glennon će odletiti ko suhi list u jeseni... Neće on u životu više vidjeti 16 milja...
Stric iz ozadja is offline  
Old 23.01.2018., 22:32   #4117
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Oni su udaljeni od kvalitetne borbe za SB za jednog Alexa Smitha koji će btw, biti na tržištu.
Da sam ja manager Jaguarsa, ja bi potpisao Bortlesa dalje. Smith nije garancija za ništa a pitanje je koliko dugo će mu trebati prilagođavanje, ako je to više od jedne sezone, obrana bi mogla već početi raspadati se. Bortles zna sistem, slijedeče sezone vrača se i njihov najbolji receiver Robinson, ako obrana nastavi igrati ovako, mislim da bi mogli osvojiti nešto.
Stric iz ozadja is offline  
Old 23.01.2018., 22:33   #4118
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Glennon će odletiti ko suhi list u jeseni... Neće on u životu više vidjeti 16 milja...
prošle godine je dobio 14 na neviđeno. blake bi morao dobiti barem 18 kao free agent.
Billy Piton is offline  
Old 23.01.2018., 22:37   #4119
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
prošle godine je dobio 14 na nevišeno. blake bi morao dobiti barem 18 kao free agent.
Je u pravu si, Glennon je dobio 14 za prvu sezonu, ne znam zašto sam imao u glavi brojku 16. Za Bortlesa se slažem da bi mogao dobit negdje oko 18.
Stric iz ozadja is offline  
Old 23.01.2018., 22:37   #4120
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Da sam ja manager Jaguarsa, ja bi potpisao Bortlesa dalje. Smith nije garancija za ništa a pitanje je koliko dugo će mu trebati prilagođavanje. Bortles zna sistem, slijedeče sezone vrača se i njihov najbolji receiver Robinson, ako obrana nastavi igrati ovako, mislim da bi mogli dogurati daleko.
ja ga ne bih potpisivao dugoročno. ostavio bih ga da odigra 5. godinu pa onda ocijenio vrijedi li ga potpisati na duže.
Billy Piton is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.