Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 08:28   #10221
Danas
nova zimska waterproof windproof jakna. laganija od uobičajenih, moram se naviknuti da svejedno grije
ravne smeđe brušena koža čizme
senf štrample
haljina i ispod majica.
imam frizuru, nije bilo vlage u zraku nego -4 c
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 22.01.2018., 10:16   #10222
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
...
Sad su me Catsine cipele podsjetile, nosite nove cipele postolaru da im zalijepi gume na potplate ili ih nosite takve kakve jesu? Koristite li uopće usluge postolara?

....
ofkors
imam jedne polučizmice napravljene kod postolara
obožavam ih, jer mi pašu na sve, i traju godinama
baš sam ih ljetos odnijela da im opet promijeni potplate i rekla sam mu da bi trebao raditi malo nekvalitetnije ako misli zaraditi jer ću mu ja ove donositi na potplatnjivanje dok god se drže

Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
...

Ima netko neku ideju kako bih mogla fiksirati satensku traku na vrhu? Da si napravim žnirance.
svezati čvorić na vrhu, proštepati vrh gustim cik-cakom, staviti perle ili nitne ...
baja is offline  
Old 22.01.2018., 21:08   #10223
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post


Ima netko neku ideju kako bih mogla fiksirati satensku traku na vrhu? Da si napravim žnirance.
to je sintetika pa možeš probati preći s rubom iznad plamena, ne direktno u vatru; toplina će će ga otopit i slijepit, samo što ostane tamno.

ili možda lak za nokte?
Orak is offline  
Old 23.01.2018., 10:08   #10224
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Gzeno, super zvuči sve.
Perić, na što bi stavila žnirance?

Zara cipele su mi big no.
Na cipele. Imaju već takve žnirance, ali bih ih mijenjala i kombinirala.

Meni su Zara cipele ok za habanje, ali realno su grozne i kvalitetom i udobnošću.

Quote:
baja kaže: Pogledaj post


svezati čvorić na vrhu, proštepati vrh gustim cik-cakom, staviti perle ili nitne ...
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
to je sintetika pa možeš probati preći s rubom iznad plamena, ne direktno u vatru; toplina će će ga otopit i slijepit, samo što ostane tamno.

ili možda lak za nokte?
Hvala . Osim funkcionalnog vidim i neke nove dizajne.
nalij pero is offline  
Old 23.01.2018., 12:06   #10225
Ja nemam loša iskustva sa obućom iz Zare.

Imam jedne Zara polučizmice, kožne su, udobne i kvalitetne. Prošlu zimu sam ih baš intenzivno nosila, na žalost ne mogu pronaći sliku na netu. Osim njih imam i nekoliko niskih i sve su ok.

Toplo preporučam Hogl, malo su skuplje cipele, ali godinama ih nosim, kvalitetne , udobne, mekane iznutra i lijepe.

Zadnje uređivanje sweet Irma : 23.01.2018. at 12:30.
sweet Irma is offline  
Old 23.01.2018., 12:26   #10226
Slatka Irma, pa ti si se vratila!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.01.2018., 12:29   #10227
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Slatka Irma, pa ti si se vratila!
Ma ja ti svako malo odem pa se vratim
sweet Irma is offline  
Old 23.01.2018., 21:28   #10228
Ja sam danas ubola super haljinu na snizenju

Ovu
Penika is offline  
Old 23.01.2018., 21:39   #10229
Quote:
Penika kaže: Pogledaj post
Ja sam danas ubola super haljinu na snizenju

Ovu
Ajme meni, raspamecenje od prekrasnoce!
OVO MI TREBA!!

A dobar je i ovaj kaput koji predlazu uz nju.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 23.01.2018., 21:42   #10230
Quote:
Penika kaže: Pogledaj post
Ja sam danas ubola super haljinu na snizenju

Ovu

Na tvom linku, ovaj kaput mmmhhh
https://www.reiss.com/p/longline-coa...ston-in-black/

Kada će konačno biti nečeg ljubičastog za kupit
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 23.01.2018., 22:02   #10231
Penika, odlično!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.01.2018., 22:26   #10232
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ajme meni, raspamecenje od prekrasnoce!
OVO MI TREBA!!

A dobar je i ovaj kaput koji predlazu uz nju.
Jesi li mi bas morala skrenuti paznju na kaput???

:vadikarticu:
Penika is offline  
Old 23.01.2018., 22:31   #10233
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Penika, odlično!
Hvala

Nekako sam se preorijentirala na ducane tipa Jigsaw, Reiss, Hobbs..

A skrta sam pa kupujem samo kad je na snizenju. Ako nema, mantram da mi nije bilo sudjeno

Crnu, prozracnu haljinu na tockice u Jigsaw gledam vec mjesecima. Sada je 50% snizena. Skoro sam je uzela, ali onda sam se odlucila za ovu (iako je poliester )
Penika is offline  
Old 23.01.2018., 22:50   #10234
Dobra
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 24.01.2018., 00:34   #10235
Penika, prelijepa ti je haljina!

A za kupovanje na sniženjima i suđeno/nesuđeno, imamo istu filozofiju.
zelena truba is offline  
Old 24.01.2018., 11:28   #10236
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
A za kupovanje na sniženjima i suđeno/nesuđeno, imamo istu filozofiju.
Ah, koliko me puta sudbina izigrala

Danas:
- metalik/crna majica
- skinny
- vojničke čizme
- jakna
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 24.01.2018., 11:34   #10237
Ja sam si zadala da jednom tjedno moram obuć suknju ili haljinu da nisam baš staalno u hlačama.
Pa sam tako danas izvukla senfasto - bijelo - crnu suknju, s kvadratno-kružićastim uzorkom, crna majica, crne štrample, crne gležnjače, maslinasti šal i bež kaput. Već su me pitali na poslu kamo to idem. Nikamo ne idem, evo upravo sam stigla.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 24.01.2018., 11:48   #10238
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ja sam si zadala da jednom tjedno moram obuć suknju ili haljinu da nisam baš staalno u hlačama.
Uf, ja bi suknju oblačila svaki dan, ali zimi se ne mogu natjerati na to
Zato se ljeti raspištoljim

Da, inače kada je suknja u pitanju ljudi misle da si se sredila zbog nečeg.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 24.01.2018., 11:56   #10239
A sad kad je zima idem autom pa mi nije problem u suknji ili haljini i najlonkama. Kad malo zatopli ću biciklom a onda mi je najzgodnije i najtoplije u hlačama.
Lani sam gledala kako neke ženske voze i u suknjicama i ajde jedan dan da ću i ja probat. Obukla najdeblje čarape koje imam i ispod kojih mi se ne vide gaće, obukla najdužu i najelastičniju haljinu i badava, cijelim putem sam to povlačila, navlačila, provjeravala da li mi se vide gaće...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 24.01.2018., 12:42   #10240
Danas sam razmišljala da obučem suknju ili haljinu ali me činjenica da popodne moram na sastanak do kojeg idem javnim prijevozom i pješke obeshrabrila. Vrijeme je idealno zimsko, hladno i sunčano. Dakle, tamno modre hlače, tamno modri vodopad kardiganić, ispod tanka petrolej zelena pamučna majica. Cipele crne zatvorene, s petom i debelim fejk žnirancima, preko crno modra parka, crni šal i kapa. Torba velika tamno siva i kao točka na i ceker na mačke
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.