Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 17:23   #1541
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Vjerojatno si već negdje pisala ali kakav tip kože imaš? Što koristiš za njegu? Jesi imala ikad problema sa aknama i slično? S obzirom da si starija od mene,stvarno ti koža izgleda super.
Imam suhu kozu oduvijek, nikad nisam imala akne (genski). A koristim cijeli arsenal toga, da ne spamamo tu sad, poslat cu ti u inbox. Ako imas fejs, imas na mom blogu cijeli post o tome.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 28.01.2018., 17:29   #1542
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Imam suhu kozu oduvijek, nikad nisam imala akne (genski). A koristim cijeli arsenal toga, da ne spamamo tu sad, poslat cu ti u inbox. Ako imas fejs, imas na mom blogu cijeli post o tome.

može link na blog? :klap:
darkilla is offline  
Old 28.01.2018., 17:30   #1543
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
može link na blog? :klap:
Moze, ali nema puno postova, tek sam pocela.

https://www.facebook.com/Saved-By-Th...7334546200483/
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 28.01.2018., 18:05   #1544
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Moze, ali nema puno postova, tek sam pocela.

https://www.facebook.com/Saved-By-Th...7334546200483/
Sad ću morati provjeriti ova Eveline čuda.
tirkizno is offline  
Old 28.01.2018., 18:20   #1545
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Sad ću morati provjeriti ova Eveline čuda.
Obavezno probaj, stvarno su divni!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 29.01.2018., 17:03   #1546
Različiti make up looks #4 [pročitati uvodni post!]

Quote:
TheSpy; kaže:
Stela, ubijas.

Zakaj ne keljis nist na jubitubi u zadnje vrijeme? Snimi ovaj cut crease sa prethodne strane.

Uff... Puno razloga; nemam dobro mjesto za snimanje (uvijek se netko mota po stanu, priča, smeta...), nemam baš ni pozadinu dobru, imam ogromnih problema s editiranjem jer zadnji program koji sam imala šteka, a 25 novih koje sam skinula se na kraju ipak plaćaju... Ne znam stvarno kak sve naše cure to uspijevaju A često mi dođe da nešto snimim.

Hvala svim curama na komentarima ❤️

Ne znam jel ovo protivno pravilima, stavila bih fotku što sam šminkala sestru u subotu, inače mi je najdraži model, sve joj stoji i baš sam zadovoljna kak je ispalo



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 29.01.2018., 18:14   #1547
Prekrasno je! Koja si sjenila koristila?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 29.01.2018., 18:34   #1548
Stela divne boje trepavice mi se ne svidjaju
fairy wings is offline  
Old 29.01.2018., 19:24   #1549
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Prekrasno je! Koja si sjenila koristila?

Hvala! Sve iz one nove palete Juvias Place tople nijanse i po sredini malo Inglot pigmenta 121.

Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Stela divne boje trepavice mi se ne svidjaju

Hvala Trepavice su ogromne, na meni izgledaju komastično pa reko da ih iskoristim na njoj jer ima puno krupnije oči od mene, i baš mi se sviđa, ali ukusi se razlikuju normalno




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 29.01.2018., 19:36   #1550
Wow! Sve mi se sviđa, jedino su mi trepavice malo too much, ali kad je bal... S čime ste radile frizuru?
RetroDanceFreak is offline  
Old 29.01.2018., 20:19   #1551
uspjela se ja konačno i našminkati i poslikati u isto vrijeme, jeeeej!
probala sam primijeniti neke od prijedloga koje sam dobila ovdje, koliko sam uspjela, prosudite sami.

bez naočala:


s naočalama:


obrve su bile deblje jučer i prekjučer, ali prekjučer sam jurila na seminar, a jučer nisam mogla uloviti svjetlo.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 29.01.2018., 20:23   #1552
Jako lijepo! Svidjaju mi se obrve i oci (divna linija na donjem kapku), jedino mi fali malo bronzera, ali znam da ga ti ne volis.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 29.01.2018., 21:14   #1553
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
uspjela se ja konačno i našminkati i poslikati u isto vrijeme, jeeeej!
probala sam primijeniti neke od prijedloga koje sam dobila ovdje, koliko sam uspjela, prosudite sami.

bez naočala:


s naočalama:


obrve su bile deblje jučer i prekjučer, ali prekjučer sam jurila na seminar, a jučer nisam mogla uloviti svjetlo.
sad mi sa naočalama bacaš na Keiko sve je taman od obraza do ruža


@StelaSD seka ti izgleda kao ljepša verzija one pjevačice sa emtivija mislim da se zove Katty Perry nešto , sviđa mi se apsolutno sve
maslelu is offline  
Old 29.01.2018., 21:22   #1554
@Stela, sminka je predobra, a sestrina kosa je savrsena! wow!
Bebwy is offline  
Old 30.01.2018., 10:18   #1555
Stela, tvoja zadnja dva looka mi nikako nisu sjela. Prešarena su, boje mi se nikako ne slažu jedna s drugom. No, kao što je hell rekla, tehnika je on point!

Ali ovo na sestri, znači oduševilo me! Kažu cure da su im trepuše too much, ali mislim da bez njih to ne bi bilo to. Super je sve, definitivno bih voljela na sebi probati tako nešto dramatično!

Mad, nemaš pojma koliko mi je drago vidjeti te s malo jačim bojama na licu, super ti stoje!
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 31.01.2018., 12:01   #1556
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
uspjela se ja konačno i našminkati i poslikati u isto vrijeme, jeeeej!
probala sam primijeniti neke od prijedloga koje sam dobila ovdje, koliko sam uspjela, prosudite sami.

bez naočala:


s naočalama:


obrve su bile deblje jučer i prekjučer, ali prekjučer sam jurila na seminar, a jučer nisam mogla uloviti svjetlo.
Mad jako mi se sviđa sve ja bih te voljela vidjeti sa još više boje na očima mislim da bi lijepo izgledalo..a tuš je jako lijepo izvučen

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 31.01.2018., 12:03   #1557
Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
Uff... Puno razloga; nemam dobro mjesto za snimanje (uvijek se netko mota po stanu, priča, smeta...), nemam baš ni pozadinu dobru, imam ogromnih problema s editiranjem jer zadnji program koji sam imala šteka, a 25 novih koje sam skinula se na kraju ipak plaćaju... Ne znam stvarno kak sve naše cure to uspijevaju A često mi dođe da nešto snimim.

Hvala svim curama na komentarima

Ne znam jel ovo protivno pravilima, stavila bih fotku što sam šminkala sestru u subotu, inače mi je najdraži model, sve joj stoji i baš sam zadovoljna kak je ispalo



Sent from my iPhone using Tapatalk
Stela seka je prekrasna Jako lijepo sve

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 31.01.2018., 13:47   #1558
stela, seka stvarno izgleda kao ljepša verzija katy perry. ono što bih ja eventualno drugačije (je, lako pametovati ) je moooožda malo topliji ruž na ovako topla sjenila na očima. (nikad nisam bila baš od color blockinga, i možeš ga slikati )

hvala na komplimentima, cure. ustvari sam nosila puno više boja do prije pet godina, a onda sam počela nositi naočale. uska stakla, srednje-debeli okvir, fotosenzitivni filter, brzo sam zaključila da pola sata blendam boje ili smokey da bi se na kraju vidjelo - ništa, sve sakriju naočale. pa sam se lagano prebacila na ruževe, a na očima nosila lagani contouring, tuš i maskaru, više zbog sebe nego zbog ičeg drugog. sad imam ove veće naočale, nemaju foto-stakla, pa se i vidi što sam radila, mogla bih baš opet izvaditi roze, ljubičaste, zelene i ekipu
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 31.01.2018., 22:17   #1559
ovaj mjesec sam odlučila probat malo raznolikije i više u obliku izazova, pa ako tko želi slobodno se pridružite moglo bi baš bit zabavno

maslelu is offline  
Old 31.01.2018., 22:24   #1560
i svakako slikajte challenge.
ja kažem: i'll pass. to je za vas curice - danas ne da se nisam našminkala, nego se cijeli dan nisam iz pidžame izvadila. (šifra: beba s laringitisom. srasla s maminom rukom.)
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.