Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 19:48   #6161
Molim da se ne šire dezinformacije, ja nisam nigdje otišao s vinkom i giljom, ovdje sam i javim se s vremena na vrijeme, a zadnji put sam se javio u petak kada sam pohvalio Pringles Tortilla Chips Paprika!

Prijavio sam pjesmu na TFV, očekujem top5 plasman i redovito pratim i sudjelujem na Big Brother PDF-u.

Također, veljača je donijela i novi avatar, Snow Leopard.

Inače, vani pada snijeg i počinje se bijeliti sve... a sutra netko ispada iz BB kuće (vjv u tajnu kuću seli)
dje-CAk is offline  
Old 12.02.2018., 23:15   #6162
ovaj film
puno bolji od panovog lavirinta
exiled is offline  
Old 12.02.2018., 23:21   #6163
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 12.02.2018., 23:31   #6164


LJULJAJ LJULJAJ

Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Molim da se ne šire dezinformacije, ja nisam nigdje otišao s vinkom i giljom, ovdje sam i javim se s vremena na vrijeme, a zadnji put sam se javio u petak kada sam pohvalio Pringles Tortilla Chips Paprika!

Prijavio sam pjesmu na TFV, očekujem top5 plasman i redovito pratim i sudjelujem na Big Brother PDF-u.

Također, veljača je donijela i novi avatar, Snow Leopard.

Inače, vani pada snijeg i počinje se bijeliti sve... a sutra netko ispada iz BB kuće (vjv u tajnu kuću seli)
nemojte zamjeriti ali uplašili smo se da ste počinili suicid.

INAČE AKO NISTE ZNALE VESNA ZMIJANAC I ANA BEKUTA SE BAVE PROSTITUCIJOM!

hajde lepo drago nam je zbog vas, moram da pohvalim što bez lažne skromnosti kažete da očekujete top5 plasman.

mnogo sreće želim!

Quote:
exiled kaže: Pogledaj post
ovaj film
puno bolji od panovog lavirinta
nisam pogledao, ali teško da će mi biti bolji od lavirinta koji mi je jedan od najboljih filmova ikad
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 12.02.2018., 23:50   #6165


GURAJ! GURAJ!
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 13.02.2018., 00:06   #6166
znaci ja sam od Sneki do sada znala onak 2-3 pjesme, ove prvi put cujem...kakav dragulj










__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.02.2018., 00:17   #6167
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
znaci ja sam od Sneki do sada znala onak 2-3 pjesme, ove prvi put cujem...kakav dragulj


kako pozitivna i draga žena doslovno moraš bit dobre volje kad čuješ neku njenu pesmu.

drago mi je što sudjeluje na TFV2 i želim joj pobedu! 3:-)

----



isuse bože kako ova žena peva

jedna od retkih koleginica s kojijma se družim privatno i koju nazivam drugugaricom 3:-)

__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 13.02.2018., 00:24   #6168
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post


kako pozitivna i draga žena doslovno moraš bit dobre volje kad čuješ neku njenu pesmu.

drago mi je što sudjeluje na TFV2 i želim joj pobedu! 3:-)

e bas to


Quote:


isuse bože kako ova žena peva



tacno ti dođe da se rasplačeš dok ju slušaš
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.02.2018., 00:33   #6169
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
tacno ti dođe da se rasplačeš dok ju slušaš
+++++++ uvek se setim kad je tek izašla kako me snečiralo

a ne ko vesna zmijanac i ana bekuta koje samo pevaju o prostituciji

drage moje, jedna važna obavest: bodove od mene će da dobiju pesme koje imaju onaj klasični prizvuk 90-ih neovisno o tome koliki su hit. ako je pjesma proljev i nema ništa posebno -> ide ogromna 0.

ne mogu da dajem primere za takve pesme da ne otkrijem favorite, ali evo recimo da su strane pesme u pitanju dao bih puno bodova 'kiss it better' od rihanne. veliki plus je sintisajzer kao npr. u pesmi 'nije monotonija'. da se ceca recimo prijavi s tom pesmom dobila bi 12 bodova od mene. jer je pjesma u isto vrijeme klasična, ali i posebna (ČAK IMA NEKI ROCK PRIZVUK NA POČETKU!!!!).




s druge strane ako se brena prijavi s ovim generic proljevom odma ide nula jer je pjesma previše reduktivna i repepepepetivna bez obzira na to što je bila veliki hit.



(ne)sretno drage moje.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 13.02.2018., 00:51   #6170
Cek Rule zkj se samo o Svetlani i Fahreti prica? Di su drugi takmicari, zkj njih ne komentarises? Bilo bi zanimljivo vidjet misljenje i o njima
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.02.2018., 01:05   #6171
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Cek Rule zkj se samo o Svetlani i Fahreti prica? Di su drugi takmicari, zkj njih ne komentarises? Bilo bi zanimljivo vidjet misljenje i o njima
pa pitao sam te kaj misliš tko su favoriti i čijim se pesmama veseliš?

mislim da sam za svetlanu već sve rekao, a fahretu sam upozorio da pripazi na odabir da ne bi ostala bez bodova od mene.

a već sam rekao da me jako zanima što će nam prirediti mira škorić i sneki i da su mi one mogući favoriti.

verujem da su viki miljković i dara bubamara sigurne za bodove. dragana ima priliku od mene dobiti 12 bodova ako dobro izabere. nadam se i da nam ana bekuta neću prirediti neki vizualni horor.

aca lukas i mile kitić

vesna zmijanac da pripazi na odabir.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 13.02.2018., 01:09   #6172
Znaci sudeci po vasem upisu ovi nabrojani ako potrefe pjesme po vasem ukusu dobivaju bodove? A ostali koje niste spomenuli njih ni ne uzimate u obzir ili? :kokice
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.02.2018., 01:15   #6173
- x izvođač ima priliku nastupiti s pesmom koju je trebala pevati ceca i ta pjesma je savršena tako da ako se to dogodi - odma 12 bodova. taj isti izvođač u svojoj diskografiji ima jednu još bolju pesmu i tek s njom ako nastupi to je 12 poena zacementirano jer mi je to možda i najdraža pesma iz 90-ih. i ovaj izvođač je moj najveći favorit i ako ubode jednu od te dve pesme nitko drugi nema šanse za 12icu od mene.

- recimo da cca 15+/22 izvođača ima priliku dobiti 12 od mene ako im se poklopi da: 1. odaberu svoju (meni osobno) najbolju pesmu i 2. ako se poklopi da ostali ne odabru pesmu koja je meni najbolja. jako puno pesama iz toga razdoblja obožavam

- BRANKA SOVRLIĆ! BRANKA SOVRLIĆ! BRANKA SOVRLIĆ!

- postoji jedna pesma koju obožavam i koja je siguran top3 a nitko još nije uzeo tog izvođača. meni je ta pesma super, ali ipak sam se morao odlučiti za nekog drugog. ukoliko netko još želi nastupiti, a nije stigao izabrati izvođača neka mi se javi pa ću mu dati tu pesmu. ako ne, objavit ću je kad se zatvore prijave.

- ako nitko ne prijavi ZORICU BRUNCLIK postat ću jako zlo i uopšte neću pitati tko je kriv.

- nezz koga bih imenovao favoritom jer sve ovisi o tome koju pesmu će odabrati mislim da više od 15 izvođača ima šanse za pobedu, ali kod mene osobno velik broj bodova imaju priliku odnijeti mira škorić, sneki, branka sovrlić, ceca, zmijanac, nada topčagić, dara bubamara...
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 13.02.2018., 01:19   #6174
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Znaci sudeci po vasem upisu ovi nabrojani ako potrefe pjesme po vasem ukusu dobivaju bodove? A ostali koje niste spomenuli njih ni ne uzimate u obzir ili? :kokice
uzimam sve u obzir, ali ovi nabrojani su najsigurniji za bodove. još puno ostalih ima šanse ali ne želim im stvarati presing.

tvoji dojmovi??? želiš li ostati bez bodova možda znam da si ti ANA BEKUTA
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 13.02.2018., 01:29   #6175
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
nemojte zamjeriti ali uplašili smo se da ste počinili suicid.

INAČE AKO NISTE ZNALE VESNA ZMIJANAC I ANA BEKUTA SE BAVE PROSTITUCIJOM!

hajde lepo drago nam je zbog vas, moram da pohvalim što bez lažne skromnosti kažete da očekujete top5 plasman.

mnogo sreće želim!
Draga moja Ruterka, nista ja ne zamjeram, ali podsijecam da ja ne slusam Lady Reductive (za razliku od preostale 4 forumasice koje su nestale, ocito vise od mene...)

Lazna skromnost nikad nije moja osobina i time se ponosim

Kako cistoca vasih fotelja? Jeste culi da su se u Big Brother kuci zarazili nekom šugom?
dje-CAk is offline  
Old 13.02.2018., 01:40   #6176
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
1. Draga moja Ruterka, nista ja ne zamjeram, ali podsijecam da ja ne slusam Lady Reductive (za razliku od preostale 4 forumasice koje su nestale, ocito vise od mene...)

2. Lazna skromnost nikad nije moja osobina i time se ponosim

Kako cistoca vasih fotelja? Jeste culi da su se u Big Brother kuci zarazili nekom šugom?
1. SNEČ!

2. mnogo sreće želim, mislim da ste favorit i da imate velike šanse za pobedu i siguran top2.

3. a jel mi vjeruješ da sam baš neki dan razmišljao kako bi bilo super da imaju neke fotelje s navlakama koje se mogu skinit pa oprat u veš mašini. mislim vjerujem da postoji al da nije baš estetski lepo. ima ona služba što parom očisti kauče i fotelje za 400 kn. a nisam znao to za BB jako me strah tih stvari, još sam nedavno čitao da sve što se koristi treba maknit iz wc-a jer ostaci fekalija nakon puštanja vode skoče i do 2 metra u zrak.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 13.02.2018., 02:12   #6177


koji klasik jebote whew
exiled is offline  
Old 13.02.2018., 08:40   #6178
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post


koji klasik jebote whew
Omg, svaki put kad to cujem ja placem
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.02.2018., 08:44   #6179
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
uzimam sve u obzir, ali ovi nabrojani su najsigurniji za bodove. još puno ostalih ima šanse ali ne želim im stvarati presing.

tvoji dojmovi??? želiš li ostati bez bodova možda znam da si ti ANA BEKUTA
Pa dojam je takav da sve zavisi o pjesmi koja se izabere u smisli sta meni ta pjesma znaci i koliko sam ju slusala...bit cu iskrena i reci da ceca, brena, gaga, mile i aca imaju blagu prednost jer ih gotivim u svim njihovim erama i prilicno dobro znam sve pjesme, sta jes jes

Ahahahahaha, nisam međed
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.02.2018., 11:38   #6180
Quote:
exiled kaže: Pogledaj post


koji klasik jebote whew


Jeste čuli novu verziju?

__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.