Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 00:33   #5361
Imam osjećaj da neće doživjeti ni pola od predviđenog vremena koliko bi trebao trajati.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 00:53   #5362
Pomaknut je jer imaju zanimljivog materijala koji ne mogu pustiti u 20, tako da bolje kasniji termin, ali bez toliko cenzure.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 00:59   #5363
Stvarno mi je žao RTL-a, al budimo realni očajni su.
Na početku stvarno je izgledalo da će biti dobro. Big Brother se vratio sa Antonijom, nisu toliko ludi ka u regionalnom izdanju, a nije loše ni ka sa Batinićkom. RTL Sada su promijenili i napravili RTL Play po inozemnom uzoru. 3,2,1 kuhaj je dobio novu sezonu sa Pažaninom.
I onda im je doša presudni trenutak slučaja sa pedofilom. Neovisno jel to namjerno (kao govorilo se za marketing emisije) ili ne, ovo nije šokatno kao da je netko spava sa nekim prvu večer, ovo je ozbiljna situacija koja sigurno ne donosi dobro. Pa su imali da im odlaze i ulaze stanari ka da su na kolodvoru, a ne u zatvorenom showu. Najviše mi je tu šteta "obitelji" jer oni su im uz "grobara" i one ludače iz Splita bili najinteresantniji i meni su čak činili mamac za kontroverze jer se vidi da načelno nisu ni približno slični. Meni je osobno očajno bilo kad sam gledao uživo BB sa oznakom +15 i na svaku riječ koja naizgled će biti psovka stavi onu pticu koja nije da malo zazviždi nego se čuje dva puta jače nego stanari.
RTL Play = RTL Sada. Toliko su dobri i spremni za ovo da nemaju aplikaciju.
Za novu sezonu 3,2,1 kuhaj nisam još siguran kakva mi je jer je tu negdje. Nije sad ne gledljivo, al nije dobro. Prvo ona ide sa audicijama od 5 tjedana mi se sve više čini nategnuta te da zapravo samo ruši seriju. Također žiri nije dobar, Pažanin kad krene govorit ne može prestat, Janković kao da je pod utjecajem nečega (još nisam siguran jel to od alkohola, nespavanja, droge il nečega četvrtoga, ali mora se sredit jer je čudan) i na kraju imaju onu žensku koja se vjerojatno pitala kako su je doveli jer doslovno nasuprot originalne sutkinje ona blage nema veze sa kuhanjem. Ovo mi se čini da će (kako kaže jedan sa youtube-a) musti dok krava ne crkne i onda još malo
Na kraju im jedino jadne svijetle točke ostaju Danka Derifaj (Potraga) i Šprajc (Direkt) jer oboje znaju kako napraviti dobre vijesti, samo su to naučile drugdje pa bi mogle to opet ponovno prenijeti drugdje
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 01:12   #5364
Quote:
Dyma kaže: Pogledaj post
Pomaknut je jer imaju zanimljivog materijala koji ne mogu pustiti u 20, tako da bolje kasniji termin, ali bez toliko cenzure.
Zar ima razlike u terminu 20h i 22h? Mislio sam da tek iza 23h smiju pustiti nešto "provokativnije".

Što se tiče regionalne verzije,mislim da bi RTL itekako želio tu verziju jer je prethodna bila dosta gledana u Hrvatskoj, ali ne i u ostalim zemljama pa sad ne postoji želja u ostatku regije za Big Brotherom pogotovo jer se u Srbiji već prikazuju dva reality programa, a u BiH je već skoro 2 godine prikazivanje realityja zabranjeno prije ponoći.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 02:11   #5365
Nema, ali najbolji dijelovi vjerojatno odlaze iza 23h, ono do 23h ide normalna dnevna emisija, a iza 23 mogu ubaciti svasta


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 08:13   #5366
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
Stvarno mi je žao RTL-a, al budimo realni očajni su.
Na početku stvarno je izgledalo da će biti dobro. Big Brother se vratio sa Antonijom, nisu toliko ludi ka u regionalnom izdanju, a nije loše ni ka sa Batinićkom. RTL Sada su promijenili i napravili RTL Play po inozemnom uzoru. 3,2,1 kuhaj je dobio novu sezonu sa Pažaninom.
I onda im je doša presudni trenutak slučaja sa pedofilom. Neovisno jel to namjerno (kao govorilo se za marketing emisije) ili ne, ovo nije šokatno kao da je netko spava sa nekim prvu večer, ovo je ozbiljna situacija koja sigurno ne donosi dobro. Pa su imali da im odlaze i ulaze stanari ka da su na kolodvoru, a ne u zatvorenom showu. Najviše mi je tu šteta "obitelji" jer oni su im uz "grobara" i one ludače iz Splita bili najinteresantniji i meni su čak činili mamac za kontroverze jer se vidi da načelno nisu ni približno slični. Meni je osobno očajno bilo kad sam gledao uživo BB sa oznakom +15 i na svaku riječ koja naizgled će biti psovka stavi onu pticu koja nije da malo zazviždi nego se čuje dva puta jače nego stanari.
RTL Play = RTL Sada. Toliko su dobri i spremni za ovo da nemaju aplikaciju.
Za novu sezonu 3,2,1 kuhaj nisam još siguran kakva mi je jer je tu negdje. Nije sad ne gledljivo, al nije dobro. Prvo ona ide sa audicijama od 5 tjedana mi se sve više čini nategnuta te da zapravo samo ruši seriju. Također žiri nije dobar, Pažanin kad krene govorit ne može prestat, Janković kao da je pod utjecajem nečega (još nisam siguran jel to od alkohola, nespavanja, droge il nečega četvrtoga, ali mora se sredit jer je čudan) i na kraju imaju onu žensku koja se vjerojatno pitala kako su je doveli jer doslovno nasuprot originalne sutkinje ona blage nema veze sa kuhanjem. Ovo mi se čini da će (kako kaže jedan sa youtube-a) musti dok krava ne crkne i onda još malo
Na kraju im jedino jadne svijetle točke ostaju Danka Derifaj (Potraga) i Šprajc (Direkt) jer oboje znaju kako napraviti dobre vijesti, samo su to naučile drugdje pa bi mogle to opet ponovno prenijeti drugdje
Već je jednom rečeno da je RTL jedna bolja lokalna televizija u nas. Rekli su mi ljudi koji su radili tamo da njihove gazde forsiraju jeftinu produkciju koju su izmislili Njemci. Naravno cilj je izvući novac plaćanjem prava na te programe. Ali problem nastane kada se nema što izvući. BB je stavljen u 20 sati da privuće dodatne reklame u tom terminu. Ali... ništa osim stalnih (godišnje ugovore) i reklame za koncerte koje oni organiziraju. I dok mi raspravljamo tko je gledaniji, oni broje koliko je novca na kraju ostalo.
Na BB su stavili oznaku 15. Ako djeca do 15 godina ne smiju to gledati, kako misle da će roditelji te djece gledati BB. A ti roditelji su u ciljanoj skupini RTL-a.
Puno puta je ovdje spomenuto forsiranje određenog sadržaja i određenog voditelja. To je također dokaz nesposobnosti gazda.
Nekad mi bude žao i Šprajca, pa i Derifaj. Na ekranu izgledaju kao da se pitaju.... gdje smo mi to došli.
Evo sada ide najava za 321 kuhaj. Kaže spikerica da je sljedeći tjedan u 20 sati! A na ekranu piše 21.25!
Ista je najava bila sinoć, više puta.
I da od 300 ljudi koji tamo radi baš nitko to nije vidio i nije rekao allllo ljudi...
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 09:37   #5367
Mislim da je serija elif vec isla na rtl passion.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 20:39   #5368
ÏMa presmjesni su vise stime
Neprimjereno a onda stave (primjeren ) film u 8 sati s oznakom. 15+ bigi neprmjeran a film plaćenci 2 i 50 nijansi sive primjeren lol oba filma imaju oznaku 15+ lol a onda u udarnim termnima
Reklama za delimano nozeve
Zanimljivo kako se nitko nije bunio kad je bila intacisimo reklama za blagdane i to za donje rublje u normal terminima a smeta im bigi a doticnoj pravobraniteljici ne smeta reklama za nozeve i donje rublje i nasilno filmovi znaci za nju je to sve primjereno a bigi nije ???
Malci crtic bez cenzure di je u jednoj sceni malac skida gace i pojazuje rit primjeren ??,
Posljedica svi klici u vrticu su samo o tom razglabali
Pitala ih tata u vrticu sta ste zampatili od filma a oni u glas kako malac skida gace i da mu se vidi rit i to je primjereno ?

Time nisu nist postigli
Danasnji klinci sve to nađu na netu
Evo primjera u jednoj igrici taze se modovi za tin trudocu mod za ekstremno nasilje mod za opijanje alkohol cigarete droge oruzje mod za ubijanje itd a igraju je oni od 13 pa nadalje i nikom nis modovi se i dalje skidaju a ovi se bune na bigija lol
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:36   #5369
Ja mislim da im BB propada. Dovoljno je čitati komentare forumaša na temama da je to slabo i prepuno nekakvih cenzura ili šta već, ne znam. BB ne mijenja oznaku iz 15 u 18 pa da je zato potrebno poslati ga kasnije. A normalno je da onaj tko gleda BB i očekiva nekakve gadosti i svakakve stvari šta se tamo znaju dogoditi. Neće se neka bakica sa Nevjeste prebaciti na BB iz znatiželje, zna se u narodu šta je BB. Više sam puta vidio komentare da je produkcija nemaštovita i da to nije zanimljivo. A i to s pedofilskim skandalom možda im je malo izmaklo iz ruku, možda nisu očekivali da će to imati baš toliki negativni prizvuk. Također mi pada na pamet da možda ne mogu protiv Čiste ljubavi, ali da zato žele pokušati protiv Istanbulske nevjeste, koja je baš ono... meni poprilično loša, možda joj loše ide po gledanosti. Iskreno se nadam da je tako.

Ali ok, hajmo pričekati rezultate gledanosti, bit ćemo pametniji.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 01:04   #5370
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Ja mislim da im BB propada. Dovoljno je čitati komentare forumaša na temama da je to slabo i prepuno nekakvih cenzura ili šta već, ne znam. BB ne mijenja oznaku iz 15 u 18 pa da je zato potrebno poslati ga kasnije. A normalno je da onaj tko gleda BB i očekiva nekakve gadosti i svakakve stvari šta se tamo znaju dogoditi. Neće se neka bakica sa Nevjeste prebaciti na BB iz znatiželje, zna se u narodu šta je BB. Više sam puta vidio komentare da je produkcija nemaštovita i da to nije zanimljivo. A i to s pedofilskim skandalom možda im je malo izmaklo iz ruku, možda nisu očekivali da će to imati baš toliki negativni prizvuk. Također mi pada na pamet da možda ne mogu protiv Čiste ljubavi, ali da zato žele pokušati protiv Istanbulske nevjeste, koja je baš ono... meni poprilično loša, možda joj loše ide po gledanosti. Iskreno se nadam da je tako.

Ali ok, hajmo pričekati rezultate gledanosti, bit ćemo pametniji.
Mislim da si sve dobro rekla iako mi se čini da bi Istanbulska nevjesta mogla ići ok jer koliko sam vidio po mami to je ona malo klasičnija verzija sapunica, bez puno krimi elemenata. Svakako mislim da ovom BBu zapravo fali regija jer ona bi im dala dovoljnu dozu ludosti jer nemaju nikoga kao tipa Duleta, koji je ravno doša sa sela i ne zna šta je tv, a ni neke napaljene sponzoruše i još im fali neki zanimljivi ljubavni trokut gdje će svi derati, vrištati plakati a mi svi gledati. Nekako treba zapapriti njima jer ovako mi se čini da je Farma sto puta zanimljivija. Možda da BB postane loš pa im zaustavi hranu, kavu i cigarete te odmah dobiju živčane ljude koji ne mogu nikoga smisliti i eto opet zanimljivo
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 01:14   #5371
U petak u 20h The Maze Runner!
mora im se priznati da ne stede kada su naslovi u pitanju!
btw ovakvi potezi su magnet za dizanje reputacije rtl-a kod mladih




bilo je jos toga, ali evo sto se ja sjecam da su prikazali u zadnjih godinu dana: The Hunger Games, Star Wars, 50 shades, Avatar, Titanic, The Hobbit, Alice in Wonderland, The Twilight Saga, Pitch Perfect, Transformers, Pirates of the Caribbean, Fast & Furious... da ne spominjem animirane filmove, dovoljno je reci da imaju Frozen
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 12:26   #5372
Ovo mi zvuci kao sponzorirani post. Mlada publika koju to zanima je taj film vec odavno pogledala na ovaj ili onaj nacin.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
cjepidlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 13:42   #5373
Quote:
Lorii98 kaže: Pogledaj post
Bezveze, bolje da su ubacili neku Latino seriju umjesto Elif. Turaka ima na sve strane, ako već mora bit serija bolje da slušamo španjolski. Zlo mi je od turaka.
Potpis

nazalost nemamo srece
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:40   #5374
Šta ovo sad kao BB mijenja pravila i nekoga izbacuju već sutra, usred tjedna?

Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
Mislim da si sve dobro rekla iako mi se čini da bi Istanbulska nevjesta mogla ići ok jer koliko sam vidio po mami to je ona malo klasičnija verzija sapunica, bez puno krimi elemenata.
A nažalost ista situacija i kod mene i s mojom mamom, sve moguće kliješe su natrpali u tu seriju. Čovjek bi pomislio da će se netko zasititi jer to izgleda kao reciklaža svega živog što se već godinama može vidjeti na sto drugih mjesta, ali eto to je publika Nove TV. Očito ne zahtjevna previše, podaj im bilo što, uspjet će.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 17:42   #5375
Nakon velike želje gledatelja za emisijama za uređenje doma zbog čega je ukinuta emisija Mala sestra, RTL miče uređivanje doma u 17 sati i donosi nam spektakularne reprize showa Pet na pet.

Nadmašili su sami sebe
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:21   #5376
Najbolja opcija za taj termin po meni je Ellen,samo kaj su toliko nesposobni da je to za nepovjerovati.
gledatelj235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:00   #5377
Quote:
gledatelj235 kaže: Pogledaj post
Najbolja opcija za taj termin po meni je Ellen,samo kaj su toliko nesposobni da je to za nepovjerovati.
Pisali su ovdje da im je valjda Ellen skupa za glavni rtl pa je vrte na kabelskoj, ali slažem se s tobom, ellen bi savršeno išla u taj popodnevni termin
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:38   #5378
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
Pisali su ovdje da im je valjda Ellen skupa za glavni rtl pa je vrte na kabelskoj, ali slažem se s tobom, ellen bi savršeno išla u taj popodnevni termin
Ako imaju novce za BB i ostalo smeće koje puno koštaju,mogu otkupiti i neku stariju sezonu.
Koliko su već emisija,serija probali u taj termin,i nista nije uspjelo,vec je i vrijeme za neki talk show.
gledatelj235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 09:48   #5379
Ellen je zaista savrsena za taj termin
ne bi rasturila, ali gotovo sam siguran da ne bi ni flopirala pa je bar nece trebat micat i sramotit se kao sto sada rade, tako da mislim da trebaju odrisit kesu i probat
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:40   #5380
Ma Ellen je preskupa za RTL, odavno bi oni nju stavili, ali jeftinije ju je drzati na Livingu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.