Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 19:24   #361
Možda nisam u dobroj temi, ali sigurno će mi netko znat dat odgovor. Danas perem auto (2012. godište) u samoposlužnoj autopraoni s onim jakim mlazom i krene mi se ljuštit lak na prednjem braniku
Kupio sam auto prije pola godine, jel moguće da se ovo dogodilo ako je original boja na autu ili je sigurno taj dio bio popravljan?
I što sad napravit, ovo ljuštenje će se sigurno nastavit i samo će se širit.

https://imgur.com/a/zD4ow
NastyPillow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:30   #362
Quote:
Brain32 kaže: Pogledaj post
Znaju na Facebook stavit akcije...
Nasao. Bitno da na Facebooku vidim sve sto mi ne treba, a "bitnije" stvari ne. -.-

Hvala ti. Prije 10tak dana sam bas razmisljao da bi na proljece htio neko poliranje odraditi na autu da vidim sto ce ispasti od njega. Ali s obzirom na ovo mozda cu i prije onda.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Rapidshare202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:35   #363
Quote:
NastyPillow kaže: Pogledaj post
Možda nisam u dobroj temi, ali sigurno će mi netko znat dat odgovor. Danas perem auto (2012. godište) u samoposlužnoj autopraoni s onim jakim mlazom i krene mi se ljuštit lak na prednjem braniku
Kupio sam auto prije pola godine, jel moguće da se ovo dogodilo ako je original boja na autu ili je sigurno taj dio bio popravljan?
I što sad napravit, ovo ljuštenje će se sigurno nastavit i samo će se širit.

https://imgur.com/a/zD4ow
Eto ti ekologije na djelu. Krom su zabranili pa se sve farba u imitacije .... a ta farba je zakurac (kao što vidiš i sam) - netko nije dobro očistio podlogu, može bit još tvornici, dovoljno da nekom sklizne rukavica i eto masti di netreba.

Probaj pitat da ti stave foliju preko toga jer farbat i pogotovo u tu "boju" .... ajoj.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:39   #364
Nije vezano za auta ali pitati ću ovdje, gdje ima za naručiti alcantara u hr?
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:43   #365
Nekad je bilo u onom dućanu pored HDZ-a na trgu Žrtava .... iskreno nemam pojma jel taj dućan još uopće postoji al prodavali su sve i sva metraže. Čak i kožu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:54   #366
Ok, hvala sada sam tek skužio da sam profulao temu kompletno, mislio sam pitati u "ima li pitanja"..
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:19   #367
Quote:
NastyPillow kaže: Pogledaj post
Možda nisam u dobroj temi, ali sigurno će mi netko znat dat odgovor. Danas perem auto (2012. godište) u samoposlužnoj autopraoni s onim jakim mlazom i krene mi se ljuštit lak na prednjem braniku
Kupio sam auto prije pola godine, jel moguće da se ovo dogodilo ako je original boja na autu ili je sigurno taj dio bio popravljan?
I što sad napravit, ovo ljuštenje će se sigurno nastavit i samo će se širit.

https://imgur.com/a/zD4ow
Možda ti je bilo oštećeno od kamenčića npr. pa kada si naišao s mlazom poklopile se zvijezde i sada imaš sto imaš!
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:22   #368
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nekad je bilo u onom dućanu pored HDZ-a na trgu Žrtava .... iskreno nemam pojma jel taj dućan još uopće postoji al prodavali su sve i sva metraže. Čak i kožu.
Mislim da alcantara može biti u dućanu s metražom na Marticevoj negdje oko križanja s Bauera.
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:24   #369
Quote:
NastyPillow kaže: Pogledaj post
Možda nisam u dobroj temi, ali sigurno će mi netko znat dat odgovor. Danas perem auto (2012. godište) u samoposlužnoj autopraoni s onim jakim mlazom i krene mi se ljuštit lak na prednjem braniku
Kupio sam auto prije pola godine, jel moguće da se ovo dogodilo ako je original boja na autu ili je sigurno taj dio bio popravljan?
I što sad napravit, ovo ljuštenje će se sigurno nastavit i samo će se širit.

https://imgur.com/a/zD4ow
nema primera ispod farbe. original branik iz tvornice, original branik naknadno ugrađen, pa čak i dobar zamjenski branik imaju primer, pa farba ne otpada. stavljen ti je loš zamjenski branik, bez primera. zato farba ovako otpada.
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:06   #370
Quote:
ne...znalica! kaže: Pogledaj post
Mislim da alcantara može biti u dućanu s metražom na Marticevoj negdje oko križanja s Bauera.
Ja mislim da ti te trgovine više nema - ta je bila na sjevero-zapadnoj strani križanja Martićeve i Bauerove jel tak?

Prošao prije neki dan i cijeli taj niz lokala se preuređuje u nešto .... samo lojtre i kante s bojom.

Osim ako ti ne misliš ne neku drugu trgovinu ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:10   #371
Pa ima tamo blizu ADZ-a neka trgovina tekstilom, nedavno me žena ubila dok je odabirala neke zavjese.

Blaženi Tapatalk.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:14   #372
To je ja mislim pan-prom, oni bih trebali imati vjerojatno.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 23:56   #373
Da ne otvaram novu temu, triba bi savjet. Na autu imam sitne ogrebotine, one od pranja koje nemoreš izbjeći. E sad, nije da me pretjerano smeta, auto je u globalu u stanju ka nov, ali ono, kakav sam po prirodi, volim da je sve po špagi, pa tako i lak na autu, no s druge strane ne bi htio stanjivati lak na autu za sitne ogrebotine od pranja.

Što predlažete - poliraj i uživaj u kristalno čistom laku ili - bolje mir pa kada ih se nakupi nakon par godina napraviti pošteno poliranje?

Niti ne znam koliko se lak stanji kada se polira, i koliki je uopće sloj laka?
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 20:52   #374
Quote:
jolekralj kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, triba bi savjet. Na autu imam sitne ogrebotine, one od pranja koje nemoreš izbjeći. E sad, nije da me pretjerano smeta, auto je u globalu u stanju ka nov, ali ono, kakav sam po prirodi, volim da je sve po špagi, pa tako i lak na autu, no s druge strane ne bi htio stanjivati lak na autu za sitne ogrebotine od pranja.

Što predlažete - poliraj i uživaj u kristalno čistom laku ili - bolje mir pa kada ih se nakupi nakon par godina napraviti pošteno poliranje?

Niti ne znam koliko se lak stanji kada se polira, i koliki je uopće sloj laka?
Ma smanji se jako malo pogotovo za tak male korekcije. Mislim ako samo imaš lagane "swirlove" skinuti će ti gotovo ništa. Samo idi renomiranom profiću kao prvo i kao drugo zaštiti lak nakon toga jer ćeš ubrzo imati isti problem...
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 00:34   #375
Je li Kuko i dalje najbolji za detailing?
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 12:57   #376
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Je li Kuko i dalje najbolji za detailing?
Bio i bit će. Ako nisi zadovoljan dobit ćeš sve novce nazad bez riječi, eto koliko stoji iza posla.
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 13:13   #377
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
Bio i bit će. Ako nisi zadovoljan dobit ćeš sve novce nazad bez riječi, eto koliko stoji iza posla.

Hvala!

Okvirno, jel znaš kako se kreću cijene?
Uptown is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 13:40   #378
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Hvala!

Okvirno, jel znaš kako se kreću cijene?
Cijene nisu 300kn ko u fuš podrumima, to budi siguran, ali nisu ni prestrašne. Najbolje da direkt pitaš, čovjek je ljubazan i odgovoriti će ti. Računaj sa barem nekih 200-300€ za ozbiljniju korekciju eksterijera. I računaj da ćeš čekati par tjedana na termin.
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 14:19   #379
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
Bio i bit će. Ako nisi zadovoljan dobit ćeš sve novce nazad bez riječi, eto koliko stoji iza posla.
nakon ovakve tvrdnje, saće rpa đibera doć ispolirat pa sutra dok po pare jel kao, nisu zadovoljni poslom....
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 14:40   #380
Quote:
Uptown kaže: Pogledaj post
Je li Kuko i dalje najbolji za detailing?
Dodao bi u ZG i Svig detailing, okvirno oko 200 eura korekcija.
__________________
Uhljeb, majke mi
frosty840 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.