Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 13:40   #561
Pozdrav!

Što uopće kod godišnjeg putnog osiguranja znači "vrijedi za neograničen broj putovanja u godini pod uvjetom da svako od njih ne traje duže od 28 dana" - je li to da se u konkretnoj zemlji ne provede više od 28 dana u komadu, ali nakon toga možete npr. otići u neku drugu i tamo ste onda i dalje osigurani, ili znači da se nakon 28 dana MORATE vratiti u Hrvatsku, a tek onda kad opet napustite Hrvatsku vrijedi osiguranje?
__________________
Sometimes, the best answer is a more interesting question.
Terry Pratchett
Keenado is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:31   #562
Quote:
Keenado kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Što uopće kod godišnjeg putnog osiguranja znači "vrijedi za neograničen broj putovanja u godini pod uvjetom da svako od njih ne traje duže od 28 dana" - je li to da se u konkretnoj zemlji ne provede više od 28 dana u komadu, ali nakon toga možete npr. otići u neku drugu i tamo ste onda i dalje osigurani, ili znači da se nakon 28 dana MORATE vratiti u Hrvatsku, a tek onda kad opet napustite Hrvatsku vrijedi osiguranje?
To sto si ti npr. iz Austrije dalje otisao/la u Njemacku ne znaci da ti je putovanje gotovo, zar ne? Tvoje putovanje je gotovo kada se vratis u svoju drzavu. Odgovor dajem laicki tako da svakako provjeri s pruzateljem odiguranja.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:14   #563
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
To sto si ti npr. iz Austrije dalje otisao/la u Njemacku ne znaci da ti je putovanje gotovo, zar ne? Tvoje putovanje je gotovo kada se vratis u svoju drzavu. Odgovor dajem laicki tako da svakako provjeri s pruzateljem odiguranja.
Ma je, u pravu si... Šteta
__________________
Sometimes, the best answer is a more interesting question.
Terry Pratchett
Keenado is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:40   #564
Ima li netko insajdersku informaciju kad će Allianz opet imati onaj dan za popust na godišnje putno osiguranje?
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 00:01   #565
Nije inside, ali do sada je svaki put bila krajem veljace, pa ce vjerojatno tako bit i ove godine. Oko 25.2.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Miga_pc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:30   #566
Da odgovorim sama sebi, izgleda da je Allianzova putna srijeda ove godine 22.2.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 01:27   #567
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
Da odgovorim sama sebi, izgleda da je Allianzova putna srijeda ove godine 22.2.


Kao i svake godine tj. tako je bilo i prosle godine. Kad ti istekne, uplatis opet.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 22:14   #568
Znaci da na bilo koji dan ti možeš produžiti policu opet na godinu dana po sniženoj cijeni?
Ja sam shvatila da taj jedan dan u godini daju popust na godišnju policu, ostale dane plaćaš punu cijenu.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:00   #569
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
Znaci da na bilo koji dan ti možeš produžiti policu opet na godinu dana po sniženoj cijeni?
Ja sam shvatila da taj jedan dan u godini daju popust na godišnju policu, ostale dane plaćaš punu cijenu.
ne, samo taj dan kad je akcija. Ako nisi sigurna kontaktiraj ih direktno.
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:35   #570
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
ne, samo taj dan kad je akcija. Ako nisi sigurna kontaktiraj ih direktno.
Bila sam prilično sigurna u ovo što ti govoriš, da je akciija samo taj jedan dan.
Zato sam i pitala kad je ove godine, i to naknadno i napisala nakon što sam saznala.

Međutim, ovo me zbunilo:

Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Kao i svake godine tj. tako je bilo i prosle godine. Kad ti istekne, uplatis opet.
Jer ovo sam ja shvatila kao kad ti istekne, bez obzira na datum, uplatiš opet po akcijskoj cijeni, što mi nema baš logike.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 07:39   #571
da vidjela sam taj post ali sam sigurna da je Bezveze, samo nespretno napisala post, odnosno da je odgovarala da je vremenski kad i prosle godine, nema logike da akcija prodje, a ti onda dodjes da bi produzila policu ali po akcijskoj cijeni koja je bila npr. prije pet dana.. onda to nije akcija vec redovna cijena
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:15   #572
meni je danas stigao mail od allianza da vec danas mogu produzit policu po akcijskoj cijeni. prosle godine se samo taj jedan dan mogla ugovorit polica, a vec sada se moze produzit preko nekog linka. nova polica se moze uzeti tek za tjedan dana
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:52   #573
a polica ti ističe ili je istekla?
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:19   #574
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
da vidjela sam taj post ali sam sigurna da je Bezveze, samo nespretno napisala post, odnosno da je odgovarala da je vremenski kad i prosle godine, nema logike da akcija prodje, a ti onda dodjes da bi produzila policu ali po akcijskoj cijeni koja je bila npr. prije pet dana.. onda to nije akcija vec redovna cijena


Da, tocno, hvala. Mislila sa reci, kad osteknes, sto bi trebalo biti na taj akcijski dan negdje, uplatis opet
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:20   #575
Putno osiguranje (zbirna tema)

Evo i meni je prije par sati dosao mail da mogu obnoviti policu, s popustom opet.

Kod:
Kupite godišnje zdravstveno putno osiguranje s 50% popusta klikom na donji link najkasnije do srijede 21. veljače kada ova akcija završava!
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:55   #576
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
a polica ti ističe ili je istekla?
istice za tjedan dana
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:57   #577
eto dilema riješena, tko produži u tom roku koji ti nude, vrijedi po akcijskoj cijeni, ako ga preskočiš, plaćaš redovnu cijenu.
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:07   #578
Ljudi, podsjecavam da je danas putna srijeda - SRIJEDA 21.2.2018 - tko zeli uplatiti godisnje putno osiguranje za 50% popusta, danas je taj dan (nije 22.2.2018 kako smo nedavno pisali, jer to nije ni srijeda :-) )

https://www.allianz.hr/webshop/putno-osiguranje/
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 15:15   #579
Pozdrav,

Zanima me dali se igdje u Hrvatskoj može uzeti putno osiguranje za ljude koji su imali infarkt? Te da bude pokriveno ako se nedaj bože nešto desi u inozemstvu.

Gdje god sam pročitao uvjete osiguranja,oni ne pokrivaju kronične bolesti kao ni gore navedeno.
bullseye13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 11:08   #580
Kakvo je mišljenje o Uniqa osiguranju? Allianz je najskuplji, o Eurohercu vidim negativne komentare, pa ne znam koje da odaberem. Trenutno dvojim između Uniqe i Croatie.
mmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.