Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 22:05   #401
Drago mi je da lajkate i meni je bila inspiracija za undercut.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:07   #402
Omg divne li djevojke, hvala Hell!


Quote:
CooperM kaže: Pogledaj post
želim samo izraziti sucut drazenu jer mora gledati 50 nijansi sive i to još na dan kad pocinje liga prvaka drazene, uz tebe smo
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:15   #403
https://www.instagram.com/p/BfMINspHLpp/

Pogledajte joj kozu tu, bas lose. Previse pudera.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:27   #404
da, ja moram priznat da sam je unfollowala jer izgleda ko druga osoba prek slika di nije ona sama slikala koji petty razlog, al cak nikkietutorials izgleda ko nikkietutorials, jelena... nemrem je prepoznat, pa unfollow sori jos uvijek sam fan njenog djela s tim photoshop slikama, bas je velika inspiracija, al nemrem se connectat/relatat.
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:32   #405
Jel ovo konturiranje dekoltea?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:35   #406
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Jel ovo konturiranje dekoltea?
Baš sam htjela pitati isto malo se i tu očito zanjela pa se sve topi

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:37   #407
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
https://www.instagram.com/p/BfMINspHLpp/

Pogledajte joj kozu tu, bas lose. Previse pudera.
Meni piše da stranica nije dostupna. sad me zanima tko je
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:38   #408
sad se ta slika nemre vidjeti... :/
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:46   #409
jelena peric il kak se vec zove. koza joj ima losu teksturu i jos je puder lopatom stavljala


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:50   #410
Ocito su ju skinuli, bit ce netko prijavio da sam ju okacila na forum. A ni dekolte joj nije reprezentativan bio.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:00   #411
ova slika,baš sam zlo

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 23:14   #412


Evo je i u vecoj rezoluciji (nadam se da nije ogromna na desktop verziji?)

Slazem se da treba razotkrit sva ta photoshop fejkanja i filtere, totalno bespotrebno i jadno ustvari.

Btw otvorila sam onaj IBM Q&A samo da premotam i vidim jel ona cijeli video forsa taj duks da bude off shouler!? Really?! Nije sve na ovom svijetu off shoulder. Ne znam zasto ali bas me zivcira kad navlace i svlace te majice koje nisu predvidjene da budu off shoulder. Moze netko snimiti video gdje nije obucen u nesto off shoulder ili choker stil shirt, i slicni trenutni trendovi? tj. to su trendovi samo jos kod nasih youtuberica, rekla bih da je kod stranih to bilo prije par godina...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:22   #413
Ja sam otvorila samo da vidim po stoti put koliko su oni u vrhu kategorije dosadnih, bland parova koji baš ni po čemu nisu interesantni i užasno se trude to biti. Ili laprdaju neke mondene gluposti pa pokušavaju ispasti smiješni (čitaj: u trendu) ili su ful ozbiljni na stvari koje ne treba tako gledati. Nema sredine uopće. Totalno nezanimljivo, meni barem.
Kada se priča o tim parovima - stoput je bolji onaj Dino one Sabrine Tubić ili kako se već zove, iako je tulav i naporan do bola. Barem se iskreno nasmiješ nad njim i nije zlonamjeran tip; a ovo uštogljeno do jaja plus ona javna vrijeđanja naroda dok je Zorya skandal bio aktualan i bezobrazluk, nadobudnost... Ne znam, odbojno jako.
A za onu Čoksu - pravim se da ne postoji i vama savjetujem isto. Strahota.
Dobro je Bare rekao: Gdje je nestao čovjek?
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 01:48   #414
Bronzer joj je do usta i tako nekako u debelom sloju da djeluje prljavo a toliko ljudi ju prati zbog šminkanja Osobno mislim da bi joj bolje stajale tanje obrve.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:17   #415
u manjini sam meni su drazen i ivana blazoti super skupa, ona je fakat najzanimljivija i valjda najopustenija kad je pored njega. a drazen je sam po sebi tako legendaran, ja bi ga mogla gledat satima, ne na taj nacin nije mi zgodan, nego je smijesan i zabavan. ja se doslovno trgam na njegove fore odlican video iako sam dosada vidla samo pola (pitanja sa youtubea), bum vidla poslije i drugi dio i guess, kad bum imala vremena. al fakat su super. mozda bi ivana stalno njega trebala imat u videima
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:17   #416
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
u manjini sam meni su drazen i ivana blazoti super skupa, ona je fakat najzanimljivija i valjda najopustenija kad je pored njega. a drazen je sam po sebi tako legendaran, ja bi ga mogla gledat satima, ne na taj nacin nije mi zgodan, nego je smijesan i zabavan. ja se doslovno trgam na njegove fore odlican video iako sam dosada vidla samo pola (pitanja sa youtubea), bum vidla poslije i drugi dio i guess, kad bum imala vremena. al fakat su super. mozda bi ivana stalno njega trebala imat u videima
a možda bi i on trebao napravit beauty kanal xD
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:25   #417
Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
jelena peric il kak se vec zove. koza joj ima losu teksturu i jos je puder lopatom stavljala


Sent from my iPhone using Tapatalk
Joooj grozno.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:55   #418
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Btw otvorila sam onaj IBM Q&A samo da premotam i vidim jel ona cijeli video forsa taj duks da bude off shouler!? Really?! Nije sve na ovom svijetu off shoulder. Ne znam zasto ali bas me zivcira kad navlace i svlace te majice koje nisu predvidjene da budu off shoulder. Moze netko snimiti video gdje nije obucen u nesto off shoulder ili choker stil shirt, i slicni trenutni trendovi? tj. to su trendovi samo jos kod nasih youtuberica, rekla bih da je kod stranih to bilo prije par godina...
eeee bas sam to i ja jucer primjetila tocno se vidlo da je navukla taj duks da joj tako stoji

Quote:
Guloth kaže: Pogledaj post
Ja sam otvorila samo da vidim po stoti put koliko su oni u vrhu kategorije dosadnih, bland parova koji baš ni po čemu nisu interesantni i užasno se trude to biti. Ili laprdaju neke mondene gluposti pa pokušavaju ispasti smiješni (čitaj: u trendu) ili su ful ozbiljni na stvari koje ne treba tako gledati. Nema sredine uopće. Totalno nezanimljivo, meni barem.
Kada se priča o tim parovima - stoput je bolji onaj Dino one Sabrine Tubić ili kako se već zove, iako je tulav i naporan do bola. Barem se iskreno nasmiješ nad njim i nije zlonamjeran tip; a ovo uštogljeno do jaja plus ona javna vrijeđanja naroda dok je Zorya skandal bio aktualan i bezobrazluk, nadobudnost... Ne znam, odbojno jako.
A za onu Čoksu - pravim se da ne postoji i vama savjetujem isto. Strahota.
Dobro je Bare rekao: Gdje je nestao čovjek?
+++ za bold
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:34   #419
A ovu bih curu na slici iznad dobrano umila.
Guloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:16   #420
Ta njena slika je samo dokaz da ne treba vjerovat svemu na instagramu.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.