Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 21:05   #1
problem sa pucanjem veze

Bok ljudi, imam jedno pitanje, nadam se da je ovo prava tema

Totalni sam amater na ovom području, zato sam došla vas tu pitati.

Dakle, u firmi imamo problema sa pucanjem veze, odnosno krepava internet ili radio, kad nekog zovemo na telefon ili netko nas zove, jer je sve na istom serveru, a očito je preslaba mreža.

E sad, jedan dan nam trebaju doći informatičari i namjestiti windowse, mailove poštimati i sve na dva nova kompa.

Mene samo zanima, dok se to namješta, to znači da se taj dan onda ne može uopće raditi na nijednom kompu, ili ostali mogu normalno raditi dok oni to sređuju? Ni internet, telefon, radio (dobro, on nije toliko bitan), s obzirom da je sve to na istom serveru?

Nitko mi ne zna to reći pa moram tu pitati. Jako mi je bitno. Hvala unaprijed!
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 22:54   #2
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, imam jedno pitanje, nadam se da je ovo prava tema

Totalni sam amater na ovom području, zato sam došla vas tu pitati.

Dakle, u firmi imamo problema sa pucanjem veze, odnosno krepava internet ili radio, kad nekog zovemo na telefon ili netko nas zove, jer je sve na istom serveru, a očito je preslaba mreža.

E sad, jedan dan nam trebaju doći informatičari i namjestiti windowse, mailove poštimati i sve na dva nova kompa.

Mene samo zanima, dok se to namješta, to znači da se taj dan onda ne može uopće raditi na nijednom kompu, ili ostali mogu normalno raditi dok oni to sređuju? Ni internet, telefon, radio (dobro, on nije toliko bitan), s obzirom da je sve to na istom serveru?

Nitko mi ne zna to reći pa moram tu pitati. Jako mi je bitno. Hvala unaprijed!
Na temelju ovog tvojeg posta ti ovdje također nitko neće to znati reći. Netko može samo pretpostavljati, ali s obzirom da ti je jako bitno, pretpostavke vjerojatno nisu dovoljno dobre.

Treba pitati te "informatičare" koji će doći. Oni valjda znaju što će raditi.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.