Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 15:59   #41
Nick7

Svaka čast na ulovu. Eto ja posjedujem sve što je izašlo vezano uz Nathana, nemoj mi zavidjeti, ali poslušat ću tvoj savjet i možda pronaći nešto vezano uz jednog drugog junaka što se tiče Libelusa.
Koliko god planirao, preračunavao i kalkulirao što kupiti planirani proračun uvijek probije planirano, a sad ću još uključiti nešto iz ovog što si napomenuo. Neka, preživjet ćemo mi taj Sajam knjiga.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:09   #42
Uh, da znaš kako je bilo veselo nositi to natrag, kičmu sam si prepolovio i ruke su mi otpale dok sam došao do doma. A gledaš sve te popuste i još bi trpao i još i još.

Opa svaka čast na kompletiranoj kolekciji .

Ja bacio oko i na Dylan Doga, pogotovo kad sam vidio neke brojeve po tri puta manjoj cijeni. No moram sad stati na loptu. Koliko god bio neodoljiv poriv da se bacim u još veći trošak, ne smijem si dopustiti da se neće imati za hranu i režije. Ubija me u pojam što će se za sljedeću priliku morati čekati godinu dana, no što je tu je. Mislim može se i ovako kupovati po regularnoj cijeni, ali nekako te zasmeta da kada je ovakva prilika možeš proći skoro tri puta jeftinije.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:36   #43
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Jedino što je bio pravi Herkulski podvig pješke dofurati 29 strip knjiga do doma. Jest da su bili koliko toliko ravnomjerno raspoređeni u ruksaku i u vrećicama u rukama, ali opet dok sam došao do doma, dušu sam ispustio umalo u nekoliko navrata.
Kad sam pogledao ove slike, odmah mi je kroz glavu proletjelo, pa kako si to uspio sve odnijeti

Svaka čast na ulovu, ali i kako si to uspio sve odnijeti doma

edit: da bar taj interliber stave 3-4 puta godišnje, vjerujem da bi im se isplatilo, a i nama bi bilo lakše koji bismo htjeli uzeti neke stvari.
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:13   #44
Da sam neka nabildana mrcina, još nekako. Sada kada pogledam jučer na to, čudim se i samom sebi kako sam to uspio dotegliti pješke do doma. Ima nešto u psihološkoj snazi. Ono gledaš u nebo i misliš si shit mogla bi kiša opet svakog trenutka počet padati, kojeg vraga sam se toliko toga nakupovao ako će se sve natopiti. Ubijaju te leđa, ruke više i ne osjećaš, no svejedno se teturaš korak po korak i jedino što te drži je da moraš stići prije kiše. Što je najbolje zbilja me i uhvatila na početku ulice. Bio je to najteži brzi hod/ sporiji trk u životu.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 22:08   #45
Hehe, shvaćam te ali bar se sad tomu možeš smijati, bar znaš da se trud isplatio
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 10:57   #46
Uh al bih bio gnjevan na sebe da su pokisli, al ovako zbilja je dobro prošlo .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 03:17   #47


Nastavlja se misija popunjavanja kolekcije.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 21:20   #48
Nekada sam znao povremeno uhvatiti Nevera u ruke. Upravo sam procitao dvije knjige "Nulte godine" nakon dugo vremena od zadnjeg drzanja Nevera u rukama. Posudio sam u knjiznici. Necu spoilat. Samo ukratko. Ako sam dobro shvatio, prva knjiga su dogadjaji prije nego je usao u agenciju, a druga debelo nakon svih izdanih epizoda. Vidim da netko ima facepalm na te knjige. Meni su OK. Prica nije losa i crtez mi se svidja. Obzirom na malo redovnih brojeva koje sam citao nekada ne mogu reci da me crtez razocarao. Kako volim SF i kako mi se Never svidjao jos prije samo ga nisam skupljao, namjeravam potraziti u knjiznici imaju li sto jos. Volio bih da ga mogu poceti skupljati, ali nikaj od toga. Vec vodim bitku s Texom Willerom koji mi je ipak prva ljubav.

Kolegi forumasu svaka cast na 29 knjiga koje je teglio doma. To je ljubav i volja

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 16:07   #49
Hvala kolega .

Evo u međuvremenu skupio sve od Nathan Nevera .
Fali mi doduše još jedino od Giganta zadnji izdani broj 13. Na granicama uma i nemam ova dva broja od Nulte godine.

Padne možda i neka slika kada se nabavi stalaža .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 21:32   #50
Drago mi Nick7 zbog tebe što si uspio i to u dosta relativno kratkom roku
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:55   #51
wow nick7, sve od nathana osim tih nekoliko? svaka ti čast
Relinquished is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:04   #52
Kako ono kažu, kolko para, tolko muzike, jel? Sve se može kad se šuška
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 00:10   #53
Ma za tolike Nathane ništa ne može biti teško

Nathan je stvarno odličan serijal, rijetki bonelli serijal u kojem se puno stvari promijenilo od samog početka, i likovi i teme stalno napreduju. Mislim mu se opet vratiti, zbog obaveza sam u zadnje vrijeme malo zanemario stripove
ario11121 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:00   #54
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Drago mi Nick7 zbog tebe što si uspio i to u dosta relativno kratkom roku
Quote:
Relinquished kaže: Pogledaj post
wow nick7, sve od nathana osim tih nekoliko? svaka ti čast
Hvala ekipa .

Sva sreća pa žena ima razumijevanja . Stvarno sam ubio novčanik u tako kratkom roku. Sad samo moram još poštenih ormarića i polica srediti da to sve lijepo izgleda. Trenutno mi soba izgleda kao skladište sa stripovima poredanim u neboderske hrpe. Jedva čekam početak idućeg mjeseca pa da i to dođe na svoje.

@ReemCP
Hjoooj da znaš kako vrebam Libellusove ove tvrdokorične Zagore u boji. Žena će me ovog puta stvarno ubit .
Quote:
ario11121 kaže: Pogledaj post
Ma za tolike Nathane ništa ne može biti teško

Nathan je stvarno odličan serijal, rijetki bonelli serijal u kojem se puno stvari promijenilo od samog početka, i likovi i teme stalno napreduju. Mislim mu se opet vratiti, zbog obaveza sam u zadnje vrijeme malo zanemario stripove
Nisam bio ni svjestan toga koliko se cijeli Nathanov svijet mijenja, dok nisam sad nabavio sve ove epizode. Kad sam bio manji i počeo čitati Nathan Nevera u izdanju Slobodne Dalmacije, pa poslije i Ludensa. Činilo mi se da je to samo epizodični strip gdje će se tu i tamo pojaviti neki likovi i događaji od prijašnjih epizoda. A kad ono. To je sve mnogo veće nego što sam mogao i sanjati.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:05   #55
Thumbs up

Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Hvala ekipa .

Sva sreća pa žena ima razumijevanja . Stvarno sam ubio novčanik u tako kratkom roku. Sad samo moram još poštenih ormarića i polica srediti da to sve lijepo izgleda. Trenutno mi soba izgleda kao skladište sa stripovima poredanim u neboderske hrpe. Jedva čekam početak idućeg mjeseca pa da i to dođe na svoje.

@ReemCP
Hjoooj da znaš kako vrebam Libellusove ove tvrdokorične Zagore u boji. Žena će me ovog puta stvarno ubit .

Nisam bio ni svjestan toga koliko se cijeli Nathanov svijet mijenja, dok nisam sad nabavio sve ove epizode. Kad sam bio manji i počeo čitati Nathan Nevera u izdanju Slobodne Dalmacije, pa poslije i Ludensa. Činilo mi se da je to samo epizodični strip gdje će se tu i tamo pojaviti neki likovi i događaji od prijašnjih epizoda. A kad ono. To je sve mnogo veće nego što sam mogao i sanjati.
Libellus i Epicenter izdanja su zakon, to će uvijek vrijediti
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:59   #56
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Sva sreća pa žena ima razumijevanja . Stvarno sam ubio novčanik u tako kratkom roku. Sad samo moram još poštenih ormarića i polica srediti da to sve lijepo izgleda. Trenutno mi soba izgleda kao skladište sa stripovima poredanim u neboderske hrpe. Jedva čekam početak idućeg mjeseca pa da i to dođe na svoje.

@ReemCP
Hjoooj da znaš kako vrebam Libellusove ove tvrdokorične Zagore u boji. Žena će me ovog puta stvarno ubit .
Žena ti je sigurno super, a mislim da je i njoj drago kad si ti sretan samo, naravno nemoj pretjerat uhh, ja isto gledam one Mister No od Libellusa, baš sam sa kolegom Alexom pričao o njima, sline mi cure kad ih vidim

Sa policama pazi koje ćeš izabrati, jer vjerujem da se tu radi od dosta kilograma stripova pa će zahtjevati nešto "jače" police
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:01   #57
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Žena ti je sigurno super, a mislim da je i njoj drago kad si ti sretan samo, naravno nemoj pretjerat uhh, ja isto gledam one Mister No od Libellusa, baš sam sa kolegom Alexom pričao o njima, sline mi cure kad ih vidim

Sa policama pazi koje ćeš izabrati, jer vjerujem da se tu radi od dosta kilograma stripova pa će zahtjevati nešto "jače" police
A je, voli ona mene, a i ja nju .

Hjoooj baš vrebam jedan komplet od Zagor Libellusa, 54 broja za 8.500 kuna. Bolje da što manje gledam taj oglas.

Mislio sam dva ovakva uzeti iz Ikeje.

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...40/#/S49217734

Pa onda još zatvoriti ovakvim vratašcima da nemam gnjavaže sa prašinom.

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...607/#/90275617
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:41   #58
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
A je, voli ona mene, a i ja nju .

Hjoooj baš vrebam jedan komplet od Zagor Libellusa, 54 broja za 8.500 kuna. Bolje da što manje gledam taj oglas.

Mislio sam dva ovakva uzeti iz Ikeje.

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...40/#/S49217734

Pa onda još zatvoriti ovakvim vratašcima da nemam gnjavaže sa prašinom.

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...607/#/90275617
Baš smo nedavno pričali o tome... ja nekako radije ne kupujem komplete, malo mi oduzme draž, da ne kažem dosta... i argument da je tako jeftinije je upitan, prije je mnogostruko jednostavnije
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:34   #59
Quote:
alex-pu kaže: Pogledaj post
Baš smo nedavno pričali o tome... ja nekako radije ne kupujem komplete, malo mi oduzme draž, da ne kažem dosta... i argument da je tako jeftinije je upitan, prije je mnogostruko jednostavnije
U slučaju kompleta Zagora od Libellusa, jeftinije bi izašlo ovo kao komplet. Da se svaki broj pojedinačno kupuje to bi izašlo 9.810,00 kn, a sigurno i puno više čisto zato što nekih brojeva više nema u prodaji. Pa im raznorazni preprodavači nabijaju sumanute scene. Nema pravila, sve zavisi baš od koga se kupuje. Ja sam npr. svoj komplet Agencija Alfa 1-14 brojeva platio 1.100,00 kuna. Vidio sam iste komplete za oko 3.000,00 i nešto kuna. Isto tako i za Nathan Never Gigant. Za brojeve od 1-13 sam platio 1.500,00 kuna. Vidio sam da neki prodaju samo prvi izdani broj za do oko 600 kuna . Da izbije onaj dobar osjećaj sakupljanja malo pomalo i uzbuđenosti oko nabavke svakog pojedinačnog broja definitivno stoji. No mislim da se u velikoj većini slučajeva može izaći za praktički skoro upola manju cifru. Ako se gleda na pravim mjestima i nađe u pravom trenutku .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:41   #60
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
U slučaju kompleta Zagora od Libellusa, jeftinije bi izašlo ovo kao komplet. Da se svaki broj pojedinačno kupuje to bi izašlo 9.810,00 kn, a sigurno i puno više čisto zato što nekih brojeva više nema u prodaji. Pa im raznorazni preprodavači nabijaju sumanute scene. Nema pravila, sve zavisi baš od koga se kupuje. Ja sam npr. svoj komplet Agencija Alfa 1-14 brojeva platio 1.100,00 kuna. Vidio sam iste komplete za oko 3.000,00 i nešto kuna. Isto tako i za Nathan Never Gigant. Za brojeve od 1-13 sam platio 1.500,00 kuna. Vidio sam da neki prodaju samo prvi izdani broj za do oko 600 kuna . Da izbije onaj dobar osjećaj sakupljanja malo pomalo i uzbuđenosti oko nabavke svakog pojedinačnog broja definitivno stoji. No mislim da se u velikoj većini slučajeva može izaći za praktički skoro upola manju cifru. Ako se gleda na pravim mjestima i nađe u pravom trenutku .
Mislim da si dobro rekao za cijenu, mogu se naći jako povoljni dealovi i za komplet al bogami i za deal od recimo 5 komada odjednom... Sve zavisi
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.