Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 12:20   #2421
I ovo sam ti vec pisala pa sad ispade da ponavljam ko papagaj.
Znam da se mnogima ne da vratiti tamo di su stali s citanjem a pise se u zadnje vrijeme puno.
Zato se stalno vrte ista pitanja i odgovori :/
kajjetebi is offline  
Old 20.02.2018., 12:23   #2422
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Pisala si isto da samo 5 dana pijes Duphastone.
Osobno moje misljenje je to premalo.
Idealno ih je piti 10 dana po 2 tbl.na dan pa bi se onda mozda i mogao izregulirati ciklus. Kazem mozda.
Ako je u pitanju pcos onda tesko.
Jer njih cim prestanes piti ciklus opet po svom nastavlja.

Ginekolog mi je rekao da ih pijem po 5 dana 2 tablete iduca 3 mjeseca. A ne znam, on kaze da su janici savrseni. Ciklusi su mi bili oko 30-35 dana, a od 9 mjeseca prosle godine od kad sam pocela dosta nezdravo jesti i debljati se od tad su ciklusi postali jos duzi.

Probat cu s ovim trakicama od 10 dc pa javom kakvo ke stanje.
Pia5 is offline  
Old 20.02.2018., 12:41   #2423
Quote:
malaRita kaže: Pogledaj post
Sorry al to mi je bila prva asocijacija
Ma ništa, pa u pravu si. Budem se iduci mj. držala istog vremena.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
ina7777 is offline  
Old 20.02.2018., 13:22   #2424
dala mi je sestra uputnicu za vadit krv, ali idem ju vadit tam di mi je doktorica opce prakse. onda tam i podizem nalaze? jer kod dr.opce prakse radi svekrva, a nebi da ona bas zna jos.....
sad si mozgam kak to izvest, da ona ne dobije nalaz.... il da joj zmuljam da mi je dala te pretrage preventivno
Tram11 is offline  
Old 20.02.2018., 13:27   #2425
Tram, nalazi se salju tvojoj gin.
Primjera radi, kad me gin salje vadit krv, vadim u domu zdravlja pod koji.spadam kod dr.opce prakse, ali nalazi se salju gin.
ajam24 is offline  
Old 20.02.2018., 13:29   #2426
Evo bete inače sam 4 tjedna plus 1 dan i 18dpo
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Old 20.02.2018., 13:32   #2427
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
Evo bete inače sam 4 tjedna plus 1 dan i 18dpo
Aaaa cestitammmmm

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 20.02.2018., 13:44   #2428
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
Evo bete inače sam 4 tjedna plus 1 dan i 18dpo
Draga divno!!! Pa to bi mogli biti i blizanci

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 20.02.2018., 13:45   #2429
Quote:
ajam24 kaže: Pogledaj post
Tram, nalazi se salju tvojoj gin.
Primjera radi, kad me gin salje vadit krv, vadim u domu zdravlja pod koji.spadam kod dr.opce prakse, ali nalazi se salju gin.
znaci ni dr opce prakse ni njena sestra nemogu vidjet nalaze :klap:

hvalaaaaaaaaa!


Andy
Tram11 is offline  
Old 20.02.2018., 13:45   #2430
Quote:
malaRita kaže: Pogledaj post
Draga divno!!! Pa to bi mogli biti i blizanci

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
Neće trebalo bi bit bar 2000 da su twinsi
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Old 20.02.2018., 13:49   #2431
Quote:
Andy_gfos kaže: Pogledaj post
Neće trebalo bi bit bar 2000 da su twinsi
Ma znam, šalim se, gledam prosječnu za 18dpo a tvoja skoro duplo veća

Poslano sa mog MI 5X koristeći Tapatalk
__________________
Kako živjeti bez nekoliko dobrih razloga za očajavanje?
malaRita is offline  
Old 20.02.2018., 14:12   #2432
Hvala cure na podršci!!
Ivanche, znaš da me uvijek utješi tvoj miom koji je bio i veći, pa je sve bilo ok. Ja sam inače optimist u duši, totalna pozitiva, i uopće ne sumnjam da će se bebo izboriti za svoje mjesto. Maternica svakim danom raste, a i mora taj miom jednom stati... Neću guglati i stvarati si nepotreban pritisak. Odmaram koliko mogu, a drugo će biti kako bude!

Andy, krasna beta! Možeš se malo opustiti do prvog pregleda!
P.s. Čestitke i mužu! Jednom mi je prijateljica rekla da kad žena ostane trudna, čestita se mužu, a kada rodi, onda se čestita ženi!! Kako god, sretno dalje!
kikica8888 is offline  
Old 20.02.2018., 14:17   #2433
Mislim da se ovdje meni čestita pošto sam se ja više trudila od bazalne do trakica i ultrazvuka, a i na dan začeća sam se i ja trudila jer je on došao iz izlaska s prijatelje hvala od nas oboje, moramo se šalit malo
Andy_gfos is offline  
Old 20.02.2018., 14:28   #2434
Cestitam na lijepoj beti, Andy!! Juhuuu!!!

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 20.02.2018., 14:29   #2435
Eto vidiš, oni postanu zaslužni, a nit orali, nit kopali, već samo uživali!!
kikica8888 is offline  
Old 20.02.2018., 15:10   #2436
Andy, cestitam na divnoj beti!!

A jadni nasi muzici, bas se napate sa nasim prohtjevima, lol.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 20.02.2018., 15:45   #2437
Andy cestitam na divnoj beti nek i svi naredni tjedni budu po PS-u
Lumi Bellatrix is offline  
Old 20.02.2018., 16:33   #2438
Bok svima od bivše lurkerice

Situacija je sljedeća: prestali smo se štititi prije godinu dana, ali pazili smo da baš ne pogodimo plodne dane jer nismo ni sami znali jesmo li spremni ili ne. Sad smo sigurni.

Za to vrijeme moji su se ciklusi skroz zbrkali (28-40 dana). Spolni su mi hormoni uredni, ali mi je dijagnosticiran Hashimoto za koji sam dobila Eutyrox. I endo i gin misle da možemo pokušavati.

Dobila sam od gina terapiju vrkutom/maruljom za snižavanje prolaktina, navodno bi mi trebala malo ustabiliti cikluse. Kemiju zasad preskačemo jer sam bila anksiozna uvijek kad sam uzimala hormone. Kaže da ako do ljeta ne bude niš, idem na humanu reprodukciju.

E sad, pokušala sam detektirati plodne dane na temelju sluzi, ali ili ja ne znam prepoznati egg white, ili to kod mene ne štima jer mi je takav iscjedak trajao tjedan dana, za što ipak mislim da je predugo Planiram nabaviti trakice za sljedeći ciklus.

Sorry na traktatu, htjela sam malo objasniti situaciju... i u biti pitati kak ste vi s tom sluzi, kolko vam dugo traje itd.
Pustošnica is offline  
Old 20.02.2018., 16:35   #2439
Joooj koliko ste ispisale anije me bilo samo nekoliko dana,javas pratim preko moba a malenimi cesto uzme mob pa mi je i nezgodno pisati, a ne uhvatim ni vremena
Vidim da ima plusica pa cestitam!

Meni se nesto cudno dogada, u cetvrtak moram dobiti a meni od 22 dc na papiru kad se obrisem nekakav roskasti iscjedak koji je sad presao u smeđi! Jucer mi je nilo i malo sukrvice nekakve al kao sa nekom sluzi a l nekako ne vjerujem da sam trudna zbog mojih zbrckanih hormona! A opet moze biti i spotting ali to nisam nikad u zivotu imala! Tko zna, vidjet cemo u cetvrtak! Samo mi je bas cudno
lauraluna is offline  
Old 20.02.2018., 17:02   #2440
Quote:
Pustošnica kaže: Pogledaj post
Bok svima od bivše lurkerice

Situacija je sljedeća: prestali smo se štititi prije godinu dana, ali pazili smo da baš ne pogodimo plodne dane jer nismo ni sami znali jesmo li spremni ili ne. Sad smo sigurni.

Za to vrijeme moji su se ciklusi skroz zbrkali (28-40 dana). Spolni su mi hormoni uredni, ali mi je dijagnosticiran Hashimoto za koji sam dobila Eutyrox. I endo i gin misle da možemo pokušavati.

Dobila sam od gina terapiju vrkutom/maruljom za snižavanje prolaktina, navodno bi mi trebala malo ustabiliti cikluse. Kemiju zasad preskačemo jer sam bila anksiozna uvijek kad sam uzimala hormone. Kaže da ako do ljeta ne bude niš, idem na humanu reprodukciju.

E sad, pokušala sam detektirati plodne dane na temelju sluzi, ali ili ja ne znam prepoznati egg white, ili to kod mene ne štima jer mi je takav iscjedak trajao tjedan dana, za što ipak mislim da je predugo Planiram nabaviti trakice za sljedeći ciklus.

Sorry na traktatu, htjela sam malo objasniti situaciju... i u biti pitati kak ste vi s tom sluzi, kolko vam dugo traje itd.
Ja imam tu neku cudnu sluz od ovulacije nadalje...zasto zbog cega nemam pojma lol!
Al inace...meni traje cca 3 dana!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:40.