Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 23:43   #3941
Ova Barcelona je stvarno anti-nogomet. Od top momčadi definitivno najmanje gledljiva. Prije smo mi nogometni sladokusci uživali u svakoj njihovoj utakmici, a danas obrnuto, njihove utakmice u širokom luku treba izbjegavati.
Nevjerojatna predstava danas bez poštene akcije, bez poštenog šuta na gol, apsolutni nedostatak bilo kakve napadačke vizije.
Šteta za Chelsea za glupu grešku i nesretni gol. Glatko bi prošli dalje da je ostalo 1-0. Ni ovako nisu bez šanse, Barcelona opet neće ništa stvoriti, a neki zalutali metak se uvijek može dogoditi.
Lamon is offline  
Old 20.02.2018., 23:44   #3942
Mah, drugi poraz bi bio. Ili si vjerojatno mislio na ligu prvaka prvi poraz.

Quote:
Kresten kaže: Pogledaj post



Kresten is offline  
Old 20.02.2018., 23:45   #3943
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Na stranu debiliranje ovih VB16 ekipice, vidjela se bolja posloženost ekipa, taktički tekma na višoj razini. Conte odličan posao napravio, eto po nekima ovdje nije prešao centar a imao više šuteva i prilika od Barce. Naravno ne značajno, ali da nije bilo glupe greške govorili bi o odličnoj taktičkoj predstavi gdje je zatvorio najboljeg igrača na svijetu i nanio prvi poraz Barci ove sezone. Jebaj ga, amaterska greška.
Ma slažem se, ali ovaj pili o neozbiljnim ekipama, a radi se o samom vrhu piramide.

Quote:
Overturre kaže: Pogledaj post
Kažeš, polako se zagrijavate na -17

Sent from my D5803 using Tapatalk
I ti i ja znamo na što sam mislio.

Chelsea će vam dobrano iscrpit glavne aktere u ovom dvomeču, dok Atletico eksperimentira s napadom u Danskoj.
lik_vž is offline  
Old 20.02.2018., 23:46   #3944
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Iskreno,ne znam kako neki mogu napisati da je chelse odigrao dobro kao sampion engleske na svome terenu postavili su bus pred svoj sesnasterac bez ikakvih aspiracija prema gore citavu utakmicu.Istina ,imali su dva puta pogođen okvir gola ali nisu to bile neke sanse iz izgrađenih akcija nego cisto individualno snalazenje Wiliana .
Barcelona nije imala niti to. Potpuno su ih umrtvili, a sa svoje strane imali nekoliko izglednih situacija. Ne puno, ali više od Barce. I sad je to kao loše za Chelsea u rasulu protiv ovako dominantne Barcelone. Svašta.
ZinedineZidane is offline  
Old 20.02.2018., 23:52   #3945
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Barcelona nije imala niti to. Potpuno su ih umrtvili, a sa svoje strane imali nekoliko izglednih situacija. Ne puno, ali više od Barce. I sad je to kao loše za Chelsea u rasulu protiv ovako dominantne Barcelone. Svašta.
Potpis. Od Barce se ipak više očekivalo nego od ovakvog Chelsea, svi znamo da su oni limitirani u odnosu na Barcu, pa nemaju poštenu špicu praktički. Što su ljudi očekivali, da će ih razvaliti igrom? Napravili su najbolje što su mogli, samo je falilo malo sreće i vjerojatno bi dobili. Teško će u gostima, no nikada ne znaš.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 20.02.2018., 23:53   #3946
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Barcelona nije imala niti to. Potpuno su ih umrtvili, a sa svoje strane imali nekoliko izglednih situacija. Ne puno, ali više od Barce. I sad je to kao loše za Chelsea u rasulu protiv ovako dominantne Barcelone. Svašta.
Mogu zahvaljivat bogovima da nije završilo 3-1, ali eto Chelsea nije mogao preći centar.
lik_vž is offline  
Old 20.02.2018., 23:57   #3947
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Pa protiv engleskih ekipa se ne može šetati na 30-40m i po 100x pokušavati nešto izvesti kao protiv ostalih.
Da da, zato imaju negativan score sa Barcom

1-1 doma uz 5 prelazaka preko centra je vrhunac za englekog prvaka
Mister Yellow is offline  
Old 20.02.2018., 23:59   #3948
Neće ni ovaj žuti troll dugo.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 21.02.2018., 00:00   #3949
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Iskreno,ne znam kako neki mogu napisati da je chelse odigrao dobro kao sampion engleske na svome terenu postavili su bus pred svoj sesnasterac bez ikakvih aspiracija prema gore citavu utakmicu.Istina ,imali su dva puta pogođen okvir gola ali nisu to bile neke sanse iz izgrađenih akcija nego cisto individualno snalazenje Wiliana . Farca nista posebno kao i obicno no ono sto je donio Valverde sa sobom je inteligentnija igra pozadi jer protivnici nemaju toliko prostora za kontra napade kao nekada,s tim da su otupili prema gore za razliku od proslih sezona jer nemaju treceg aduta da malo rastereti Messia od kojega sve zavisi . Kako god,mislim da ce na Camp Nou ovjeriti prolaz dalje .
Chelsea je odigrao prokušanu formulu. Iako se radi o drugom Talijanu na klupi plavih to je identična predstava kao u proljeće 2012. S time da je tada Busquets promašio zicera u zadnjem napadu, a ovoga puta lopta je došla na šut igraču koji ne pronašuje. Što je tu Barca uopće mogla? Pa to je standardnih 11 igrača iza lopte, nema nikakve šanse za udarac po golu ako Chelsea nije barem malo razvučen. A bili su disciplinirani cijelu večer osim te jedne greške. I čim je došla Barca je lagano poentirala. U gostima će Chelsea morati više izaći, a gol u gostima im više nije prednost. Mislim da su gubitnici večeri ipak oni.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 21.02.2018., 00:03   #3950
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Barca rutinski, već jedno deseta utakmica ove sezone koju su odigrali za kurac no u kojoj rezultat nije trpio. Dogodi se takva sezona. Naravno, treba za to imati i kvalitetu, a ova Barca ju ima.

Bayern 34 udarca po golu

Već i ptice na granama pjevaju o jazu koji se stvara između top ekipa i ostatka, ali kad i Porto i Bešiktaš (pa i Basel) postanu laka topovska hrana u sezonama gdje nisu loši, onda je jasno gdje to sve ide.
O čemu mi pričamo? Istanbul ima stanovnika kao 5 Munchena, a gledamo ogled u kojem je to doslovce dvoboj momčadi u različitim stupnjima natjecanja. Kako je to moguće i uopće, kakva je to onda Liga prvaka?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 21.02.2018., 00:04   #3951
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Barcelona nije imala niti to. Potpuno su ih umrtvili, a sa svoje strane imali nekoliko izglednih situacija. Ne puno, ali više od Barce. I sad je to kao loše za Chelsea u rasulu protiv ovako dominantne Barcelone. Svašta.
Siromasni mali Chelsea
Realno,ni jedni ni drugi nisu odigrali nista posebno,samo se ovdje vidi da neki pisu kroz prizmu toga da su fanovi jedne lige pa je kao Chelsea odigrao odlicnu utakmicu . Mislim da je Conte pogrijesio sto nije izasao sa jednim klasicnim spicom i malo odlucnije prema naprijed posto Barca igra dosta losije na gostovanjima nego na Camp nou gdje igraju dosta sigurno. Ovako ce Conte morati odigrati ofanzivnije na Camp nou sto moze biti kraj za njih.
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 21.02.2018., 00:06   #3952
kako je mila masakrirala štimca,jurčevića i rukavinu večeras,"jupp heynckes najstariji trener u povijesti lige prvaka,a s obzirom da ste svi vi ovdje treneri..." a likovima,izuzev jurčevića,zadnji trenerski posao bio na manageru
i još na kraju spomene jurčeviću ukoliko ne nađe angažman može se slobodno priključiti u studio
muflon7 is offline  
Old 21.02.2018., 00:08   #3953
Da, 3:1

Koje gluposti se ovdje pišu. Remi je na kraju zaslužan. Oni su bili domaćini. Imali su točno dva udarca u okvir. Toliko je i Barca imala. Prvih 25 ih nigdje nije bilo. Digli su se zadnjih 20 minuta i nešto u drugom poluvremenu. Black Panther je imao dvije stative i ok, al ono jel vi čitate sebe. Kakvih 3:1

Kao da su oni imali 7, 8 čistih prilika za gol. Nisu imali sreće sreća je subjektivna. Mogla je lopta od Black Panthera otići dva metra od gola pa nije. Oboje momčadi su odigrali jako dobro i taktički zrelu utakmicu. Veseli me uzvrat.
Kresten is offline  
Old 21.02.2018., 00:10   #3954
Quote:
muflon7 kaže: Pogledaj post
kako je mila masakrirala štimca,jurčevića i rukavinu večeras,"jupp heynckes najstariji trener u povijesti lige prvaka,a s obzirom da ste svi vi ovdje treneri..." a likovima,izuzev jurčevića,zadnji trenerski posao bio na manageru
i još na kraju spomene jurčeviću ukoliko ne nađe angažman može se slobodno priključiti u studio
Seksistički istup. Da je situacija obrnuta već bi se babe i razno razne druge udruge javljali i moralizirali. Vjerojatno bi im i Meryl Streep dala podršku i svi bi marširali u crnom u centru Zagreba.
Kresten is offline  
Old 21.02.2018., 00:10   #3955
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Siromasni mali Chelsea
Realno,ni jedni ni drugi nisu odigrali nista posebno,samo se ovdje vidi da neki pisu kroz prizmu toga da su fanovi jedne lige pa je kao Chelsea odigrao odlicnu utakmicu . Mislim da je Conte pogrijesio sto nije izasao sa jednim klasicnim spicom i malo odlucnije prema naprijed posto Barca igra dosta losije na gostovanjima nego na Camp nou gdje igraju dosta sigurno. Ovako ce Conte morati odigrati ofanzivnije na Camp nou sto moze biti kraj za njih.
Sa ovakim Moratom se ionako ne bi puno dobilo, i ovih 10ak minuta je bio beskoristan, eventualno Giroud. Da su se večeras otvorili, vjerojatno ne bi trebali ni ići na uzvrat. Gubitnici večeri su utoliko zbog te glupe greške, ostalo je bilo dobro odrađeno.
Daleko je ovo od starih bunkera protiv Barce, večeras ih se u 2-3 navrata fino pritisnulo, pogotovo u periodu onih stativa. Pedro je bio igrač manje također, Fabregas disao na škrge od 70 i neke, tu su kasnili potezi Contea.
chelsea_fan is offline  
Old 21.02.2018., 00:11   #3956
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Siromasni mali Chelsea
Realno,ni jedni ni drugi nisu odigrali nista posebno,samo se ovdje vidi da neki pisu kroz prizmu toga da su fanovi jedne lige pa je kao Chelsea odigrao odlicnu utakmicu . Mislim da je Conte pogrijesio sto nije izasao sa jednim klasicnim spicom i malo odlucnije prema naprijed posto Barca igra dosta losije na gostovanjima nego na Camp nou gdje igraju dosta sigurno. Ovako ce Conte morati odigrati ofanzivnije na Camp nou sto moze biti kraj za njih.
Ko sekta su

Al uzalud im sve jer na kraju balade titule nikad ne završe na otoku
Mister Yellow is offline  
Old 21.02.2018., 00:13   #3957
Quote:
acmevagabundo kaže: Pogledaj post
Nije da se bunim, al brate je loš ovaj Moses
Pa ti idi na faks i traži posao i plaćaj račune. A ovaj diže miljune kuna u Premiershipu godinama iako je upitan čak i za HNL.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 21.02.2018., 00:19   #3958
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Ko sekta su
Da, mi smo kao sekta, a vi drkate na teški fejl od dodavanja i predstavljate to kao neku genijalnost Barce.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Old 21.02.2018., 00:22   #3959
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Da, mi smo kao sekta, a vi drkate na teški fejl od dodavanja i predstavljate to kao neku genijalnost Barce.
Na Primera topicu bi slavili ovakav gol Messija kao genijalnost, tu ne smiju pošto ne prate utakmicu sami.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 21.02.2018., 00:24   #3960
Ja ne vidim da tu itko drka na dodavanja. Oboje momčadi su odigrale jako dobro i to je to. Chelsea vi vidite kao pobjednika u ovom dvoboju jer nisu bili favoriti, ali realno Barca oduvijek ima problema na engleskom tlu i sa Pepom su imali. Izvukli smo remi, zabili gol. Dobro kaže Grupa Queen, jedini ovdje gubitnici su domaćini.
Kresten is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.