Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 01:27   #3961
Nemaju oni problema na engleskom tlu. Jedino Chelsea ovako protiv njih igra i tako već ima 10 godina. City se nadigrava, Arsenal se nadigrava. Ne sjećam se s kim su još igrali, ali samo Chelsea igra ovakve bunkerčine. Oni su ti koji su ubili utakmicu, ali to je njihovo pravo.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is online now  
Old 21.02.2018., 01:28   #3962
Tko je ono rekao da trolam kad sam rekao da Barcelona nije favorit?

Chelsea je super složio momčad, potpuno je umrtvio ključne igrače (kompletna lijeva strana, Suki i Messi), a loptu prepustio Paulinhu i Sergiju Robertu. Barca nije složila nijednu jedinu priliku, osim gola. Ali tu se vidi iskustvo ovogodišnje ekipe - to nisu više naivni plemići koji kmeče jer protivnik igra bunker nego ubojita momčad koja će iskoristiti svaku ozbiljnu grešku protivnika.

S druge strane, Valverde je pokazao krajnju defanzivnu naivnost. Chelsea doslovno ima dvije realne napadačke opcije, a to su Hazard i Willian. Kako se Willian triput nađe u situaciji da komotno puca s 20 metara, i kako nakon dvije stative u prvom poluvremenu opet bude sam samcat u 60. minuti, ne ide mi u glavu.

Ali jebi ga, Conteova odlična koncepcija pada u vodu tek jednom greškom. Da je Iniesta i Messi nije iskoristili, sad bi govorili o talijanskom genijalcu. Ovako govorimo o super rezultatu za Barcelonu i "favoritu" za LP. Favoritu, kojem je glavno pojačanje s klupe - Aleix jebeni Vidal.

Zasad mi jedino City odaje dojam ekipe koja ima glatku timsku igru, odličan napad i obranu, ali i to se može promijeniti. Barcelona više nema takvu igru, ne zbog Mrava, nego jer ekipa više nema tako jake individualce. Glavni igrači su stari, ostatak ekipe nije tako dobar, a klupa je tanka. Nakon dugo vremena, ne postoji izraziti favorit za LP, mada je to nažalost zbog toga što je kvaliteta najjačih ekipa pala, ne zato što su se ostali znatno pojačali.
Sudden Sid is offline  
Old 21.02.2018., 01:32   #3963
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Zasad mi jedino City odaje dojam ekipe koja ima glatku timsku igru, odličan napad i obranu, ali i to se može promijeniti. Barcelona više nema takvu igru, ne zbog Mrava, nego jer ekipa više nema tako jake individualce. Glavni igrači su stari, ostatak ekipe nije tako dobar, a klupa je tanka.
Odličnu obranu?

Barcelona se timski bolje brani nego City, City zato s druge strane konkretniji naprijed, takav mi je dojam cijele sezone.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 21.02.2018., 01:33   #3964
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Nemaju oni problema na engleskom tlu. Jedino Chelsea ovako protiv njih igra i tako već ima 10 godina. City se nadigrava, Arsenal se nadigrava. Ne sjećam se s kim su još igrali, ali samo Chelsea igra ovakve bunkerčine. Oni su ti koji su ubili utakmicu, ali to je njihovo pravo.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
City se zadnji put nadigravao s 3-1, ako i to trpaš pod "nemaju problema".
lik_vž is offline  
Old 21.02.2018., 01:35   #3965
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Da, mi smo kao sekta, a vi drkate na teški fejl od dodavanja i predstavljate to kao neku genijalnost Barce.
Znam da je sljedbenicima otočkog nogometa sve to fejl od dodavanja, nema do duge lopte na nekog krkana i sl. Zbog takve zadrtosti engleski nogomet i jest siromašan.
Mister Yellow is offline  
Old 21.02.2018., 01:37   #3966
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Znam da je sljedbenicima otočkog nogometa sve to fejl od dodavanja, nema do duge lopte na nekog krkana i sl. Zbog takve zadrtosti engleski nogomet i jest siromašan.
Ili se jednostavno radi o fejlu od dodavanja.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Old 21.02.2018., 01:40   #3967
I samo da napomenem kad već nitko nema muda, onaj neki Rudinger je pojeo Messia
lik_vž is offline  
Old 21.02.2018., 01:42   #3968
Joj sto je dosadan taj žuti troll s tim spustanjem EPLu, da je bar orginalan, uvijek ista spika, panjine, krkani itd.

Naravno da Barca ima bolji rezultat i vjerojatno ce dobiti u uzvratu, steta sto CFC nema postenog napadaca. Da je tu Costa od prosle sezone vjerujem da bi prosli.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 21.02.2018., 01:45   #3969
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
I samo da napomenem kad već nitko nema muda, onaj neki Rudinger je pojeo Messia



Inače, kad bi Messi primio loptu, okružilo bi ga 5 igrača Chelsea, ko negativci Brucea Leeja.
Sudden Sid is offline  
Old 21.02.2018., 01:47   #3970
Da, pojeo ga nije sad velemajstorska utakmica kakve inače pruža ali odigrao je jako dobru utakmicu sa 3, 4 a ponekad kako kaže Sid 5 igrača na leđima. Nešto što Penaldo nikad ne osjeti
Kresten is offline  
Old 21.02.2018., 01:48   #3971
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post



Inače, kad bi Messi primio loptu, okružilo bi ga 5 igrača Chelsea, ko negativci Brucea Leeja.
Lijepo si to odmah nabavio utakmicu, uploadao, otvorio kanal na youtubeu

Genijalan potez.
Kresten is offline  
Old 21.02.2018., 01:48   #3972
Liga prvaka 2017./2018.

Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
O čemu mi pričamo? Istanbul ima stanovnika kao 5 Munchena, a gledamo ogled u kojem je to doslovce dvoboj momčadi u različitim stupnjima natjecanja. Kako je to moguće i uopće, kakva je to onda Liga prvaka?

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk


Jesi ti vidio njihovu ekipu? Sve neki levati. Ala igraci. Jos tamo valjda jace sunce udara, pa su izgorili. Vratiti na 3 stranca max i to je to.

Btw. Njih nije moderni nogomet ubio, zato sto ocito imaju vise love ikada, ali kada ti kupujes ko u manageru igrace, onda to ispadne tako. Babel, vagner love, quaresma... a dodao bi igrace koji su ok,a sigurno ima turaka koji su alpari a igrali bi za 10% njihove place, pepe, adriano, medel, hutchison, lens, negredo...

Nije to to, turci su bili poznati da idu na noz,a danas teska kamilica
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 21.02.2018., 01:50   #3973
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Da, to je ekvivalent unistavanja travnjaka





Čelski je smiješan s ovim, ko neki seoski klub.


Eto, na kraju slon od muhe
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 21.02.2018., 01:53   #3974
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post

Inače, kad bi Messi primio loptu, okružilo bi ga 5 igrača Chelsea, ko negativci Brucea Leeja.
Baš je zapeo na tom Rudigeru u 2-3 navrata, kako ga nismo naučili gledati da zapinje.

No, jasno da na netu ekipa mora održavati kult ličnosti pa tih klipova neće biti.
lik_vž is offline  
Old 21.02.2018., 01:55   #3975
Quote:
lik_vž kaže: Pogledaj post
Baš je zapeo na tom Rudigeru u 2-3 navrata, kako ga nismo naučili gledati da zapinje.
Svaki napad je išao preko njega, a čuvala su ga uvijek barem trojica. I sad bi trebali aplaudirati Rudigeru što mu je 2-3 puta uzeo loptu?

Quote:
No, jasno da na netu ekipa mora održavati kult ličnosti pa tih klipova neće biti.
Pa napravi ih sam slobodno, neće te nitko cenzurirati.
Sudden Sid is offline  
Old 21.02.2018., 02:03   #3976
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Svaki napad je išao preko njega, a čuvala su ga uvijek barem trojica. I sad bi trebali aplaudirati Rudigeru što mu je 2-3 puta uzeo loptu?
Apsolutno, anonimac (širim pratiteljima) je u velikoj utakmici razoružao najboljeg na svijetu.
lik_vž is offline  
Old 21.02.2018., 02:04   #3977
Ali pazi argument, Chelsea prvak Engleske, kao da su prošli vikend osvojili titulu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 21.02.2018., 02:24   #3978
LAko je Barceloni protiv Chelsea, vidio bi ja njih protiv Rochdalea ili Wigana.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 21.02.2018., 02:28   #3979
Neznan zasto koji mi je djava, al prizeljkujem Barceklonju,
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 21.02.2018., 02:50   #3980
Južnoafrička tiki taka https://www.youtube.com/watch?v=ZG0WOu8UV8k

A gledajući ovo shvatiš da smo imali GOAT-a već tada u rukama https://twitter.com/EiF_es/status/965680392954175490

18 godina, sjećam se te utakmice Baš su ga tukli, ali on se samo dizao i nastavljao svoj ritam. Ubio ih je. Robbena je jebeno osramotio.
Kresten is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.