Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2018., 00:29   #3021
Prijedlog za kafane (petak i subota), cure 23-25 godina. Bile smo već u Beogradu, ali ne i u kafanama i sada želimo i to vidjeti Putujemo za 3 tjedna
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:29   #3022
Koji restoran s roštiljem preporucate u BG a da nije Tri šešira, Dva Jelena ili neki od tih razvikanih. Nešto na Novom Beogradu ili na periferiji da je ok a cijena povoljna?
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:53   #3023
Idite u one restorane u koje i meštani idu.

Preporučujem "Kosmaj", "Staru Hercegovinu", "Biber i so".
edisonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:17   #3024
E pa to me zanima..
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:34   #3025
Stara Daščara u Topčiderskom parku.
Hayden05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 07:09   #3026
A slastičarne? Crna ovca je kažu dobra?
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:32   #3027
Nisam bila ali evo ti link za neke proverene

http://www.apartmani-u-beogradu.com/...arnice-beograd
edisonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 17:24   #3028
Bojim se da cu nakon tih par dana u Vrnjackoj Banji i Beogradu imati problema s krvnom slikom, od šecera, masnoca i svega ostalog...
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 17:44   #3029
To jedino ako dolaziš iz teške gladi (u šta sumnjam).
edisonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 03:30   #3030
Evo osveženi spisak restorana u Beogradu
__________________
"Ne mogu snimati Novogodišnji program. Stop. Ne zovite me. Stop. Od sutra sam u Grčkoj… A upravo, da vi rečem, dojadilo mi je više da se kerebečim."

Pavle Vuisic
Turbodollar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 13:18   #3031
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Koji restoran s roštiljem preporucate u BG a da nije Tri šešira, Dva Jelena ili neki od tih razvikanih. Nešto na Novom Beogradu ili na periferiji da je ok a cijena povoljna?
Nisu razvikani, dobri su, a i atmosfera je super kada ima tamburasa :-)
Ja bih dodala i ''?'' u Kralja Petra ( centar), Milosev konak, kada je toplo, u Topciderskom parku, Korcagin blizu Vukovog spomenika, Stara Hercegovina, siri centar, Durmitor na NBg-u
VisokiGost, slazem se sa tobom, imamo mi jos puno da radimo na boljitku turizma

Poslasticarnice-Mali princ na Kopitarevoj gradini-lep kraj, Ferdinand knedle u Gavrila Principa, DJ na uglu Svetozara Markovica i Misarske (centar), Tanker na NBg-u. ( to je restoran)

EGR, nemoj svakog dana da jedes i slatko i cevape
Imamo mi i veganske restorane.
Ko hoce odlican pogled i lepo sredjen restoran u centru, sa zanimljivom i raznovrsnom kuhinjom, neka ode na sajt restorana Caruso!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 18:56   #3032
U ovim restoranima koje sam naveo sam bio, bio sam i u Durmitoru dva puta. Zanimaju me ovi za koje se manje zna, gdje je i cijena nešto povoljnija. Kad kažem povoljnija cijena onda ne mislim da se jede za đabe nego da su cijene prilagođenije srpskom standardu. U spomenutim restoranima sam naišao na cijene vece nego u ZG, a ako usporedimo prosjecnu placu u Hrvatkoj i prosjecnu placu u Srbiji onda možemo vidjeti da su ti "razvikani" restorani bezobrazno skupi..

Kaj se tice veganske hrane, neka, hvala
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 12:02   #3033
Sta znam, tesko ces dobro a jeftinije od kafana koje ti je naveo Preveza naci u Bg-u. Za tako nesto idi u unutrasnjost. Prosek u Beogradu i prosek u ostatku Srbije nisu bas ista stvar.

Na NBG imas dve 'doline gladi' u Goce Delceva i na pocetku Bul. Zorana Djindjica krcate fast foodovima koji su prilicno ok.

JA volim i https://www.facebook.com/pages/My-Ca...33287826698023, koji deluje kao totalno sminkerski kafic a hrana je ekstra. Pizza Bar isto, vec pomenuti Durmitor, pored njega i Attache... Ima svasta nesto
Defke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 13:40   #3034
cruise bar restoran na savi.
odnos cena / usluga / hrana / ambijent neprehebiv.
samo izbegnite vikende kad grane sunce nakon duzeg vremena tad je prevelika guzva pa i kvalitet drasticno opadne.
ruckic na cruisu kad je radni dan pa jos suncan je hands down za skoro sve nabrojane restorane..
japjapjap is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 11:28   #3035
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
U ovim restoranima koje sam naveo sam bio, bio sam i u Durmitoru dva puta. Zanimaju me ovi za koje se manje zna, gdje je i cijena nešto povoljnija. Kad kažem povoljnija cijena onda ne mislim da se jede za đabe nego da su cijene prilagođenije srpskom standardu. U spomenutim restoranima sam naišao na cijene vece nego u ZG, a ako usporedimo prosjecnu placu u Hrvatkoj i prosjecnu placu u Srbiji onda možemo vidjeti da su ti "razvikani" restorani bezobrazno skupi..

Kaj se tice veganske hrane, neka, hvala
Samo ti kreni tamo gde sam te ja uputila - normalni restorani a ne fenseraji.
edisonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 10:26   #3036
Znam da možda nije najbolje mjesto za ovo pitanje ali nemam baš puno izbora. Sutra ujutro putujem u Srbiju, u Vrnjacku Banju ali bih prvo stao u BG da uzmem karticu za mobitel. Pošto je roming u Srbiji skup uzeo bih neku karticu za mobitel nekog operatera u Srbiji. Koji operater ima najbolju pokrivenost signalom? Da ne dođem u Šumadiju i nemem signala...
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 13:05   #3037
Može pomoć za prijevoz, iši bi iz zga u petak a vraćali se u nedjelju iz beograda.
ne mogu naći autobus iz beograda u nedjelju. samo sam onaj get by bus našla, s kolodvora ne nalazim autobus
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 14:20   #3038
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
ne mogu naći autobus iz beograda u nedjelju
Lijepo odeš na web stranicu Beogradske autobuske stanice aka kolodvor:
http://www.bas.rs/RedVoznje.aspx?lng=sl

Nedjeljom su busovi: 07:30, 11:30, 16:15, 23:00

Ja bih čak rekao da je vlakom ugodnije (i jeftinije) do Beograda, a i Blablacar je dobra opcija, a ima i na FB ona grupa "442" gdje si ljudi dijele prijevoz, a uglavnom žive na relaciji Zg-Bg, tamo ćeš naći prijevoz u roku keks, 100-150 kn po smjeru
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 20:44   #3039
Quote:
Otvorenomore kaže: Pogledaj post
POjedi i nesto skromno tipa predjwelo-pohane paprike punjene sirom,lagane bele čorbe od teletine i sl-nesto domace u Majesticu-simpatican hotel u centru a okolo njega su predivne slasticarne sa domacim kolačima koji su nevjerojatni.
Obidji i pijace na Zelenom vencu (kupi vjenac suhih paprika npr-toga nema kod nas--za neke ukusne recepte), sve mirisi po domacim proizvodima,ima dosta svercane jeftine robe, zatim ona druga pijaca -kako li se zove B....pokraj nje je predivna domaca slasticarna kraljica Milica. Na kalemegdanu posjeti crkvu sv petke-uzmi ljekovitu vodu , pa onu drugu crkvu ukrasenu mecima iz 1. svjetsko rata......svi kafici i restorani na Knez Mihajlovoj su super,probaj kesten pire,zatim žito sa šlagom, dimljenu vešalicu........ Skadarlija je genijlna, na cosku je jedna mala suvenirnica s predobrim suvenirima----obiđi Adu Ciganliju-prosetaj.
Ukoliko nekom treba postoji 1 skroman a jeftin hotelcic prakticno u centru grada- dom prosvetnih radnikahttp://www.nadlanu.com/vodic/adresar/hoteli/Hotel-Hotel-Dom-Prosvetnih-Radnika-Jugoslavije.d-17.162.html oli http://www.booking.com/hotel/rs/dom....=total;ucfs=1&
Sad se samo zove "Dom" i polozaj je odlican, nema luksuza ali kome to i treba ako dodjes i lampas po gradu citav danbitno da je jeftno-za 1 osobu i prejeftno-imaju i nek jeftine sobe u potkrovlju :-)
mi smo bukirali upravo "majestic", nekako smo zeljeli hotel starog stiha na odlicnoj lokaciji, a kad vec spominjes slasticarne konacno cu probati (nadam se) kuhano zito sa slagom
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 12:03   #3040
Moze mala pomoc - rezervirala sam smjstaj na Savskom vencu, Balkanska ulica.
S obzirom da nemam dorucak da li imate preporuke za neku slasticarnicu ili cak nesto gdje mogu pravi dorucak pojesti ujutro a da je blizu pjeske od smjestaja? Da li gore spominjani Majestic ima opciju da samo usetam i platim dorucak?
Isto tako, ako imate preporuku za neku veceru (tipa pohane paprike punjene sirom i takve stvari) gdje bih to mogla naci?
Da odem taxijem do Skadarlije u Tri sesira ili tako neki restoran? Koja bi bila cca cijena taxija?
I ako znate koliko bi me otprilike kostao taxi od Balkanske ulice od aerodroma, pise da je udaljenost oko 18 km?
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.