Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2018., 21:32   #6061
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
I kod mene je ljetni mode on. Čim proviri malo sunca, ja drugačije funkcioniram. Vikendom jutarnje kave na osunčanom balkonu ili negdje uz more, zumbuli mi procvjetali, papige mi se bude u 6. E da, i spf kremu sam preselila u ormar sa svakodnevnim mazalicama.



Može lako biti da ti Matsuyama toliko odgovara upravo zbog obilja ceramida u sastavu. Ja sama sebi sad već djelujem opsjednuta ceramidima, ali oni mi jedini uspješno riješe jaču dehidraciju.
Tako treba! I meni se spf vratio u ormarić..
Daj reci što ti odgovara, tražim nešto sa ceramidima a ti imaš dosta sličnu kožu..


Jesu li im i mazalice za tijelo bolje od naših?(ko je probao)
Svizac15 is offline  
Old 16.03.2018., 21:33   #6062
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post


Ja se prepadnem sama sebe kad vidim da ličim na jednoroga (imam onaj tvrdi prišt između obrva), a radije bih bila samo konj.. Sumnjičim ulje koje utrljavam tamo svaku večer..

@menni

@Rinchi Cinchi - smokey trepavice, to znači da voliš da se maskara preslika
Zivila ti meni
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 16.03.2018., 21:35   #6063
Ivie, zamišljam te i umirem

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
:
@Rinchi Cinchi - smokey trepavice, to znači da voliš da se maskara preslika

Šta da radim, tako piše i tako ja to zovem godinama - te maskare koje bildaju trepavice i uklapaju se u smokey eyes make up mi zapravo jedino odgovaraju. I ostat će smokey
Rinchi Cinchi is offline  
Old 16.03.2018., 21:43   #6064
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Jesu li im i mazalice za tijelo bolje od naših?(ko je probao)
Imala sam dekant Illi žuti (hydrating) i danas ga cijeli dan vadim i stavljam u košaricu. Bio mi je odličan (sorry, ali zaboravih koja je to od vas slala #godinaproizvodnje...)...

Dobar, ali rame uz rame s Eveline trešnja, baš su tu negdje (samo što je Illi citrusni, dok je trešnja well - trešnja), samo sto je Eveline znatno povoljniji.

Kiku, no, o tome ne treba hvalospjeve. Pogotovo nakon depilacije i/ili tuširanja mi je must have. Nepotrosiva pollitrenka.

Druge nisam probala.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 16.03.2018., 22:13   #6065
frecume, ako te išta tješi, ima nas još jednoroga.
idem na hladno pivo večeras, šiške bacam preko čela da maskiram rog.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Old 16.03.2018., 22:28   #6066
https://www.ebay.com/itm/Laneige-Moi....c100854.m4779

https://www.ebay.com/itm/Laneige-Wat...19.m1438.l2649

Koja je razlika?
anđeo tame is offline  
Old 16.03.2018., 22:31   #6067
zavrsio mi je 12,5-satni radni dan
obozavam projekte

ne zelim jos brzati sa zakljuckom, ali nesto mi opako ne stima s argirelineom.
menni, ne narucuj ga, izgleda da ce i ovo zavrsiti kod tebe.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 16.03.2018., 22:36   #6068
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Jesi li je dovršila

Ja sam večeras na fiddy metodi..davno nisam..
A pada mi na pamet i menni metoda pijenja vina
Jesam, oko 3, ali nisam bila baš koncentrirana pa sam malo fulala redoslijed Stavila sam:
1. Melano cc i Greentinol sam već spomenula
2. Nakon više od sata sam nastavila s tonerima. Acwell pa Muji, inače bolje ide Muji prvi
3. Innisfree green tea balancing lotion (on je kao emulzija, koristim ga umjesto kreme kad je toplo)
4. Sidmool snail essence (trebao je ići prije, ali sam ga zaboravila, pa mi je bilo žao ne staviti ga, pa sam se pravila da nisam stavila ovaj lotion, pa sam namazala puža pa još jednom lotion)
I onda oko 4 kad dijete nije htjelo zaspati, nabacila sam još sloj SPFa i otišli smo u šetnju. Sve u svemu, bio je dobar dan.

Sad se i meni pije vino! Ne bih smjela
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
I kod mene je ljetni mode on. Čim proviri malo sunca, ja drugačije funkcioniram. Vikendom jutarnje kave na osunčanom balkonu ili negdje uz more, zumbuli mi procvjetali, papige mi se bude u 6. E da, i spf kremu sam preselila u ormar sa svakodnevnim mazalicama.



Može lako biti da ti Matsuyama toliko odgovara upravo zbog obilja ceramida u sastavu. Ja sama sebi sad već djelujem opsjednuta ceramidima, ali oni mi jedini uspješno riješe jaču dehidraciju.
Blago sam ljubomorna na ovo kod mene još nije toplo za obitavanje na balkonu, a još nisam ni kupila namještaj za njega, dakle neću uskoro piti kavu tu.

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 16.03.2018., 22:38   #6069
ali stize hladni val ovaj vikend i temperature ce pasti u minus
ne znam kako vi, ali ja se ovaj tjedan po toj juzini osjecam kao da mi je tudja glava na ramenima
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 16.03.2018., 22:59   #6070
Quote:
moment kaže: Pogledaj post
frecume, ako te išta tješi, ima nas još jednoroga.
idem na hladno pivo večeras, šiške bacam preko čela da maskiram rog.
Pa nije baš da me raduje..ali ti makar imaš šiške ja bih hladno pivo (piće) na to stavila da smanji oblog. Aj da sam znala, javila bih ti se, nisam imala društvo..

Ja sam bijesna jer mi je pošta izgubila paket, cups za masažu..a objašnjenje; preuzeo vam je paket netko od prijatelja
Frecume is offline  
Old 16.03.2018., 23:32   #6071
sve u jednom: placenta, kolagen, hijaluron, Q10
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 17.03.2018., 00:26   #6072
Otpustila pojas na 3 minute i počastila se
Enature birch sleeping pack
Pojas opet stegnut

Stiglo mi danas Hanyul pure artemisia cleansing oil i paketić od drage @Frecume . Javim dojmove.
uppsala is online now  
Old 17.03.2018., 00:50   #6073
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
drago mi je da ima nas suhokožaca kojima J. One funkcionira na licu. Nedavno sam i ja otkrila kako mi sjajno sjeda na kožu ako ga stavim na mjesto kreme. Znači ispod stavim sve korake koje bih i inače stavila.
Pola godine sam ga mrko gledala a sad ga, evo, već 10 dana svakodnevno koristim i baš sam zadovoljna.
Vidiš, otpisala sam ga i proslijedila a ovo mi uopće nije palo na pamet....
Quote:
dreammaker kaže: Pogledaj post
Pokušaj no.2. Imate li preporuku za sunscreen-da je hidratantan, ne daje oily look i da dode u razumnom roku? Hvala
Sent from my iPhone using Tapatalk
Biore aqua rich essence. Odlična za mješovite, ali peče ako uđe u oči.
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Može li mi netko usporediti Muji s Pyukang? Naime, zamijenila bi Tosowoong propolis s muji tonerom ili Pyukang tonerom.
Za muji i pyunkang mislim isto kao @frupy. A toosowoong mi je sasvim drugačiji i nadogradnja za jedan od ova dva ( ili oba), tako da bi ja na tvojem mjestu isto poslušala savjet da ne mijenjaš toosowoong
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
daj mi broj od tvog postara, mamicu mu selebritovsku bolje bi mu bilo da raznosi postu, a ne razmislja o sou biz karijeri.

Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Apieu krema za sunčanje od RoseRoseShopa.
Javi kakva je, pliz.
Quote:
cudnasuma kaže: Pogledaj post
Stigli su mi air cushoni. Uzela sam mat finish i glow finish.
Što je to, može link?
XenaRatnica is online now  
Old 17.03.2018., 00:51   #6074
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
jao, žemske... sjetila sam se da mi u ladici negdje stoji neka maskica koju sam bila zbidala oko božića... dakle, wash-off maska. ona koju je frupy hvalila. black tea innisfree... jaooo što je to finooo.... od mirisa, teksture i ono najvažnije - efekta.
NJ - A - M!
(moja je neka special edition od božića, 30ml, za nešto manje od 10$ izbidana - special edition je jedino size + na pakiranju, onom papirnatom, je bio deda mrazek)
apsolutno se slažem s recenzijom od @frupy, a i s recenzijom od ove žemskice:
https://beautyfindsforme.wordpress.c...a-mask-review/
Imam ju na wl još otkako ju je @frupy hvalila, izgleda da mi ipak treba, ha?
p.s. one maske u kutiji - ja bi na tvom mjestu uzela black tea, straaaašno su primamljive
Mislim da nema razlike, osim što je na jednom linku jedan kit, a na drugom dva. :nezna:
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ne zelim jos brzati sa zakljuckom, ali nesto mi opako ne stima s argirelineom.:
pa što se događa???!?
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
4. Sidmool snail essence (trebao je ići prije, ali sam ga zaboravila, pa mi je bilo žao ne staviti ga, pa sam se pravila da nisam stavila ovaj lotion, pa sam namazala puža pa još jednom lotion)
Sent from my TA-1053 using Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 17.03.2018., 01:23   #6075
Tko je ono kupovao od sellera samsungsolar? Je li ok?
XenaRatnica is online now  
Old 17.03.2018., 02:23   #6076
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Mislim da nema razlike, osim što je na jednom linku jedan kit, a na drugom dva.
Nije, dvije stvari su iste, ali za ovo drugo ne znam.
Essential Power Skin Refiner Moisture (25ml)
Essential Balancing Emulsion Moisture (25ml)
Water Bank Essence EX (10ml)
Water Bank Gel Cream (10ml)

Water Bank Eye Gel - 3ml
Water Bank Essence EX - 10ml
Water Bank Gel Cream EX- 10ml
Water Bank Moisture Cream EX - 10ml
anđeo tame is offline  
Old 17.03.2018., 03:47   #6077
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Nije, dvije stvari su iste, ali za ovo drugo ne znam.
Essential Power Skin Refiner Moisture (25ml)
Essential Balancing Emulsion Moisture (25ml)
Water Bank Essence EX (10ml)
Water Bank Gel Cream (10ml)

Water Bank Eye Gel - 3ml
Water Bank Essence EX - 10ml
Water Bank Gel Cream EX- 10ml
Water Bank Moisture Cream EX - 10ml
Sve si dobro pročitala, moraš samo odlučiti što želiš. Oba seta dakle sadrže esenciju, a jedan ima dodatno toner i emulziju, a drugi okoloočnu kremu i hranjivu kremu. Imala sam oba, sve je bilo korektno, ali ništa wow. Imam masniju kožu pa mi je emulzija bila najbolja, hranjiva krema too much, a gel krema ništa posebno. Male bočice su mi bile praktične za putovanja, a ne bih kupila full size. Kako bi rekla frupy, to je basic hidratacija za nezahtjevnu kožu.

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 17.03.2018., 07:51   #6078
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Sve si dobro pročitala, moraš samo odlučiti što želiš. Oba seta dakle sadrže esenciju, a jedan ima dodatno toner i emulziju, a drugi okoloočnu kremu i hranjivu kremu. Imala sam oba, sve je bilo korektno, ali ništa wow. Imam masniju kožu pa mi je emulzija bila najbolja, hranjiva krema too much, a gel krema ništa posebno. Male bočice su mi bile praktične za putovanja, a ne bih kupila full size. Kako bi rekla frupy, to je basic hidratacija za nezahtjevnu kožu.

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
Hvala.
Prvi set mi se onda čini bolji za moju masnu kožu.
anđeo tame is offline  
Old 17.03.2018., 09:01   #6079
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Hvala.
Prvi set mi se onda čini bolji za moju masnu kožu.
Ako trebas ovaj s okoloocnom, proslijedim ti ga ako hoces.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 17.03.2018., 12:08   #6080
U prvom setu su toner, essence, emulzija i krema.
U drugom essence, okoloočna krema i dvije kreme za lice. Jedna hidratantna i jedna hranjivija.

Pokušavam dalje odgovoriti ali očito ću morati kasnije s laptopa. S tapatalka ne ide.
Ivie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.