Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca
Korisničko ime
Lozinka

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2007., 14:38   #61
MUCICA
Čitaj mi sa usana

MUCICA Avatar

Registracija: Sep 2004.
pomno sam pročitala sve gore navedeno...

zaista nije ti lako....

navijam za tebe i njega....

ne slažem se da je on papak... mora da i on proživljava katarzu...zaista vjerujem tvojim riječima kad si ga opisivala....novi posao.. svatko tko je mijenjao posao zna kako to može biti stresno i kad nemaš privatnih problema....njegov potez je _potez očajnika.... tebi je teško znam... ali vi ste i prijatelji..vjerojatno znaš ga "u dušu" i znaš kako mu je ovih dana...

njegov mail bi protumačila kao ostavštinu....ne da ti da lažnu nadu... možda se i on u sebi pita sad kad se ne budete viđali svaki dan.. da li će izgubiti tvoju ljubav...koja mu sigurno puno znači mada već dugo niste zajedno...

ja bih uvijek malo sreće nego godinu mučenja same sebe "da li sam trebala..."

mislim da i ti moraš popričati sa sobom još u vezi svega toga...

nešto što znaš da ne možeš imati izgleda primamljivije nego to zaista i imati.

puno sreće
MUCICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 03:22   #62
moon_child
Bitcharka_Na_Travi

moon_child Avatar

Registracija: Nov 2006.
Quote:
caplja kaže:
da, nazalost ga volim.....ali mislim da nisam ja ta koja treba nesto odluciti, promijeniti, prerezati....
i znam da mogu sutra pokusati ponovo (malo bahato i samouvjereno, ali sam sigurna da bi dosao nazad)
ali nemam ni snage ni volje pokusavati ponovo ovako.....jer ne mogu vise podnijeti ni skrivanje, ni rastanke, ni recenicu ja ti sada moram ici....
i da me dobije opet, ne bi imao ni jedan razlog nesto promijeniti u svom zivotu....i tako bi proslo jos godina, 2 ili 3
a ja toliko ne zelim dati za takvu poluvezu.....koliko god mi je taj covjek puno dao, mislim da je jedino logicno slijedece dobiti priliku za sve ono sto do sada nismo mogli....male stvari, godisnji, odlasci u kino, se ono sto u takvim odnosima ne postoji...
i da, razumijem njegove razloge zasto se tada osjecao obavezan ostati doma...sad vise ne bi imala razumjevanja za to.....i ako mu 1,5 ili 2 godine u kojima sam mu dala najbolje od sebe nisu bile dovoljne za nesto odluciti, nece pomoci ni iduce 2.....
jedino sto znam da mi kaze gle stara pocistio sam neke stvari u svom zivotu, zelim nam dati priliku za pravi pocetak, upustila bi se u to bez da razmisljam sekundu
ali je to njegova odluka, ne moja....
Ako te iko razumije, onda sam to ja...

EDIT: Ali sad kad sve rezimiram i... Shvatih da su vecina muskih pizde u dusi!
Znas kako oni kazu : Bolje los brak nego dobar razvod!
Kad to sve skontas, za takve se vrijedi trudit samo dok je tebi dobro, dok se ne nadas necem velikom i ozbiljnom s tom osobom, i dok i ti imas nekog pored sebe, a kad predas cijelo svoje srce i pocnes osjecati tjeskobu i nepodnosljivost... Samo se treba ukloniti... Tesko je, skoro nemoguce, ali nadati se je da nas neko ceka rasirenih ruku da utonemo u zagrljaj!

To sto si uradila je ipak najbolje rjesenje.. mislim da on nece nikad rijesitii svoj zivot, ako nije do sada... Uzziva da pati; to je neki mazohisticki cudak!(kao i vecina ozenjenih koji zive takvim zivotom!) Ti kad sve to znas, kad si se nadala necemu velikom, i nisi to dobila, nakon svega mozes samo da nadjes nekoga ko ce tebe prvenstveno voljeti... Sad ti se cini da nema sanse da ikog zavolis poslije njega, ali zavoljet ces , makar onoliko koliko ti treba da sredis svoj zivot! No, nikad ne idi s tim da zavolis kao njega, jer naravno da u tome neces uspjeti...To nemoj uopce mjerit da se jos vise ne razocaras!
Mozda je sada potrebno da ti budes ta koja ce osjetiti neciju iskrenu ljubav...

Draga moja, potpuno Te razumijem i znam kroz sta prolazis... To je nostra culpa...
Old 03.01.2007., 19:23   #63
caplja
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2006.
Quote:
MUCICA kaže:
pomno sam pročitala sve gore navedeno...

zaista nije ti lako....

navijam za tebe i njega....

ne slažem se da je on papak... mora da i on proživljava katarzu...zaista vjerujem tvojim riječima kad si ga opisivala....novi posao.. svatko tko je mijenjao posao zna kako to može biti stresno i kad nemaš privatnih problema....njegov potez je _potez očajnika.... tebi je teško znam... ali vi ste i prijatelji..vjerojatno znaš ga "u dušu" i znaš kako mu je ovih dana...
njegov mail bi protumačila kao ostavštinu....ne da ti da lažnu nadu... možda se i on u sebi pita sad kad se ne budete viđali svaki dan.. da li će izgubiti tvoju ljubav...koja mu sigurno puno znači mada već dugo niste zajedno...
ja bih uvijek malo sreće nego godinu mučenja same sebe "da li sam trebala..."
mislim da i ti moraš popričati sa sobom još u vezi svega toga...
nešto što znaš da ne možeš imati izgleda primamljivije nego to zaista i imati.
puno sreće

ma ni ja ne mislim da je papak....ali nije ni od onih koji samo tako odrade radikalne poteze u zivotu....ja sam ziher puno odlucnija i hrabrija....evo npr. je promijenila 4 posla do sada....kad mi nekaj dosadi, negdje nije dobro krenem dalje....
on npr. mijenja posao 1. put....mozga o tome godinama....vaze i odvaguje....iako priznajem da je ovo sto je sad privatio wow....ogromna odgovornost....veliki izazov....i napokon me presisao sa karijerom
salim se malo....hocu samo reci da dugo i puno vaze....ali kad odvaze svoje u stanju je napraviti nesto od cega svi ostanu paf.....prije zene je imao curu 3-4godine....zivio s njom....dugo bio nezadovoljan.....i onda jedan dan otisao...samo tak....ta bivsa ga i dan danas mrzi.....ali tada je imao 23....danas je ziher ozbiljniji i odgovorniji....i nece otici sam tak..

i sad je promijenio posao....kad sam ja vec pomislila da nikad nece....i da ce u sadasnjoj firmi ostati do penzije....

ali ne znam da li ce ikada promijeniti sluzbenu adresu (jer mi je ipak jedino logicno da on bude taj koji se odselio a zajednicki stan da ostavi zakonitoj i maloj).....

btw poslao poruku za ng-zeli mi ovo i ono bla, bla.
sebi u 2007 . zeli - biti sa mnom bez da vise mora gledati na sat?!
pa tko je taj koji tu zelju moze ostvariti???? samo ti dragi moj

fakat me izbacio iz takta. cemu mailovi sa izljevima osjecaja i takvi smsovi sada nakon svega?
da me izbace iz takta i uznemire....da mi ne dozvoli da odem od njega emocionalno....da mi da laznu nadu pa da sjedim doma i cekam?

ili mozda najava nekih odlucnih poteza? (a nije bio, bar do sada, tip koji nesto najavljuje, aludira na nesto ili daje naznake neceg ili daje lazna obecanja)
a da li je to stvarno najava nekih odlucnih poteza ja nikad ne bi pitala...ponos i ego valjda...a toliko koliko ga znam, ne vjerujem da bi mi potvrdio sve i da tako misli....on je vise od onih koji bi se pojavili na vratima sa recenicom rjesio sam sve....tak tako, iz cista mira...bez previse najavljivanja i obecanja
pod pretpostavkom da sam ga stvarno upoznala....
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 19:32   #64
caplja
Registrirani korisnik

[QUOTE=moon_child]Ako te iko razumije, onda sam to ja...

To sto si uradila je ipak najbolje rjesenje.. mislim da on nece nikad rijesitii svoj zivot, ako nije do sada... Uzziva da pati; to je neki mazohisticki cudak!(kao i vecina ozenjenih koji zive takvim zivotom!)

ja vjerujem da neki ljudi stvarno uzivaju u patnji....neki ostaju u losim brakovima zbog financijske situacije, zbog navike, zbog straha od novog, djece, bolesne mame ili tko zna kojeg razloga....
ali isto tako vjerujem da kad se ljudima desi prava ljubav u stanju su prebroditi sve prepreke da ostvare ono sto zele...prije ili kasnije...
i znam par takvih prica iz svoje okoline
ali to je onih 1% valjda koji imaju hrabrosti i snage za tako nesto....
ostali ostaju u svojim kaljuzama....ali sami su si tako izabrali....i ne zalim ih....

jedino ne mogu iskreno reci gdje bi svrstala ovog svog....da nema tako malo dijete odgovor bi mi vec odavno bio jasan....
ovako ne mogu biti ziher....
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Old 03.01.2007., 19:37   #65
caplja
Registrirani korisnik

nakon svega mozes samo da nadjes nekoga ko ce tebe prvenstveno voljeti... Sad ti se cini da nema sanse da ikog zavolis poslije njega, ali zavoljet ces , makar onoliko koliko ti treba da sredis svoj zivot! No, nikad ne idi s tim da zavolis kao njega, jer naravno da u tome neces uspjeti...To nemoj uopce mjerit da se jos vise ne razocaras!

ja sam od onih koji su iskreni prema sebi i ne zelim nekog tek toliko da ga imam....i ne trebam nekog koji ce mene voljeti onoliko koliko mi treba da sredim svoj zivot...
jer ili cu i ja voljeti njega ili nis od toga....ne pod svaku cijenu i ne tek toliko da ne budem sama....
jer bolje i postenije iz moje perspektive biti kvalitetno sam nego u losem odnosu...ili sa covjekom kojeg ne volis (dovoljno)

valjda sa takvim stavom imam odlicnu perspektivu - da ostanem sama
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:30   #66
Maska
Registrirani korisnik

Maska Avatar

Registracija: Jul 2005.
Capljo,nema vam druge nego da se vjencate.
Pa ocito da se volite.
On nikad nece biti sretan,ma koliko mu sadasnja zena bila dobra.
A posto ona vec sve zna...Jos je lakse sve izvesti.
Beba?
Bolje da se to sto prije rijesi i da dijete ne odrasta uz nesretne roditelje.
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 23:11   #67
mamuza
Registrirani korisnik

Registracija: Apr 2006.
Cool

"er bolje i postenije iz moje perspektive biti kvalitetno sam nego u losem odnosu...ili sa covjekom kojeg ne volis (dovoljno)

valjda sa takvim stavom imam odlicnu perspektivu - da ostanem sama"

Odlične! Vjeruj meni!
mamuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 18:55   #68
caplja
Registrirani korisnik

wov ljudi, ja jos u soku
pokupio me danas iz ureda....dosao po mene i rekao sidji na kavu
na kavi bez uvoda bubne odselio sam od doma jos prije bozica
danas predali zahtjev za razvod!!!

jos uvijek ne mogu vjerovati to sto sam cula!!!
i uopce nije bitno sto ce biti....da li ce funkcionirati ili ne.....
sve sto sam oduvijek zeljela je tu - imamo priliku probati za "pravo"!!!!
i kako god zavrsilo, ne znam kako opisati kako se sad osjecam!!!!!!!

ako i ne bude happy enda (zivjeli su sretno do kraja zivota) znat cu da smo dali sve od sebe i probali!!!!

on je sada otisao na sluzbeni put. ali vraca se sutra i vodi me na vikend.
napokon!!!
idem ga sad zvati i pricat cu satima - prvi put smijem nazvat bez da to moze izazvati bilo kakve probleme!!

shit tek sam sad skuzila da se uopce nisam javila u ured da se vise necu vracati danas...ali nema veze, ima i drugih poslova (ak mi daju otkaz)

zivot je lijep!!
sve vas volim, pusa svima

P.S. svim onim curama kojima se desava slicna prica - cure ne dajte se! cak i ako svi oko vas misle da ste lude, uvjeravaju da vas samo zeli u krevetu i slicne bljezgarije....ako stvarno vjerujete da je to....
jer ne zavrse sve takve price nuzno lose po vas-ako je on pravi, nema te prepreke na svijetu....ipak naglasavam, ako je on pravi....ali to same najbolje mozete osjetiti. sretno svim takvima
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 19:07   #69
nick_iz_nužde
Banned

Registracija: Jan 2007.
ma ja ni iz principa ne bih ništa sa ovom jednom bivšom..
nick_iz_nužde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 19:29   #70
bebica mala
Imam i ja nešto za reći

bebica mala Avatar

Registracija: Oct 2005.
Quote:
caplja kaže:
wov ljudi, ja jos u soku

ako i ne bude happy enda (zivjeli su sretno do kraja zivota) znat cu da smo dali sve od sebe i probali!!!!

napokon!!!
idem ga sad zvati i pricat cu satima - prvi put smijem nazvat bez da to moze izazvati bilo kakve probleme!!

shit tek sam sad skuzila da se uopce nisam javila u ured da se vise necu vracati danas...ali nema veze, ima i drugih poslova (ak mi daju otkaz)

zivot je lijep!!

P.S. svim onim curama kojima se desava slicna prica - cure ne dajte se! cak i ako svi oko vas misle da ste lude, uvjeravaju da vas samo zeli u krevetu i slicne bljezgarije....ako stvarno vjerujete da je to....
jer ne zavrse sve takve price nuzno lose po vas-ako je on pravi, nema te prepreke na svijetu....ipak naglasavam, ako je on pravi....ali to same najbolje mozete osjetiti. sretno svim takvima

Baš mi je drago zbog tebe
I ja sam bila u sličnoj situaciji, ali sumljam da će završiti na način kako je završila tvoja... Sve u svemu želim ti sreću...
Old 05.01.2007., 01:18   #71
MUCICA
Čitaj mi sa usana

MUCICA Avatar

Registracija: Sep 2004.
ahhhhhhhhh

ma znala sam ja... tako si iskreno sve napisala... imala sam taj feeling....

uživaj......

bit će problema.. al ti to možeš

happy new year!
MUCICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:03   #72
Maska
Registrirani korisnik

Maska Avatar

Registracija: Jul 2005.
Quote:
Maska kaže:
Capljo,nema vam druge nego da se vjencate.
Pa ocito da se volite.
Ma sta sam ti rekao!?
Drago mi je zbog tebe.
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 15:21   #73
@na
Registrirani korisnik

Registracija: Oct 2004.
Quote:
caplja kaže:
wov ljudi, ja jos u soku

i
drago mi je za tebe. Izgleda cuda se dogadjaju, uzivaj u svakom momentu, ceni to.

Lepo kazes da se ne predajemo. Ponekad moramo jer nema izlaza. Dve godine sam se nadala i nadala...Pre par dana sam uzela telefon nakon mnogih mes. cutanja i teskog mucenja i sve saznala. Otvoreno mu rekla sve o ljubavi, muci i teskoci i zivotu. Kaze da jos misli o meni stalno i hoce da me vidi a nema hrabrosti nazvati (ima devojku) Odgovorila mu da samo mogu biti dobar prijatelj i ako mu trebam znam kako da me nadje, sad 'zatvaram' . Kulturno ga pozdravila i spustila slusalicu. I nikada necu nazvati, odradila sam svoje. Samo nikad necu znati odakle mi je bila ta snaga da ga toliko volim i ako nije pored mene. Sad kad je prevez pao, ljubav je dobila drugu formu...Ne verujem da ce se ovaj imati hrabrosti da poslusa srce. i necu vise ni da mislim.

(on topic)-nema vise nade. Kad nada umre-tad ces naci svoj mir. Neces biti srecna-ali ces biti mirna. Poceces da se diizes iz rusevina polako, svakim danom bices sve jaca. Pocices da brines o sebi, da se doterujes, da radis savesnije, da budes bolja-to ce ti biti cilj.

to je neko prosvetljenje, znak da bolje dolazi
@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 16:04   #74
Ely
na svijetloj strani ulice

Ely Avatar

Registracija: May 2006.
Quote:
@na kaže:
drago mi je za tebe. Izgleda cuda se dogadjaju, uzivaj u svakom momentu, ceni to.

Lepo kazes da se ne predajemo. Ponekad moramo jer nema izlaza. Dve godine sam se nadala i nadala...Pre par dana sam uzela telefon nakon mnogih mes. cutanja i teskog mucenja i sve saznala. Otvoreno mu rekla sve o ljubavi, muci i teskoci i zivotu. Kaze da jos misli o meni stalno i hoce da me vidi a nema hrabrosti nazvati (ima devojku) Odgovorila mu da samo mogu biti dobar prijatelj i ako mu trebam znam kako da me nadje, sad 'zatvaram' . Kulturno ga pozdravila i spustila slusalicu. I nikada necu nazvati, odradila sam svoje. Samo nikad necu znati odakle mi je bila ta snaga da ga toliko volim i ako nije pored mene. Sad kad je prevez pao, ljubav je dobila drugu formu...Ne verujem da ce se ovaj imati hrabrosti da poslusa srce. i necu vise ni da mislim.

(on topic)-nema vise nade. Kad nada umre-tad ces naci svoj mir. Neces biti srecna-ali ces biti mirna. Poceces da se diizes iz rusevina polako, svakim danom bices sve jaca. Pocices da brines o sebi, da se doterujes, da radis savesnije, da budes bolja-to ce ti biti cilj.

to je neko prosvetljenje, znak da bolje dolazi

Ely is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 03:12   #75
moon_child
Bitcharka_Na_Travi

moon_child Avatar

Quote:
caplja kaže:
wov ljudi, ja jos u soku

napokon!!!

zivot je lijep!!

Od srca ti zelim da ti uspije!
Kod mene se zaguzvalo... opasno... Iz tvojih usta u Bozije usi!
Old 06.01.2007., 03:13   #76
moon_child
Bitcharka_Na_Travi

moon_child Avatar

Caplja, sad si mi probudila neke nade i zao mi je sto sam mu rekla : Ne!
Idem poslat mail!
Old 08.01.2007., 11:44   #77
Ashtara
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2007.
Draga, koliko ja znam psihologije i psihijatrije i rada na sebi i vezama. Neka čovjek ide raditi s nekim stručnim na tome. On brka ženu i dijete. Neka nikada ne napusti dijete, ni nikada neće, ali ženu ne voli i to ne smije brkati. Ima stručnjaka koji rade na tome: Jasna Burnać Štefok npr...
Ashtara is offline  
Odgovori s citatom
Sponsored links
Advertisement

Advertisement
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja