Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2007., 23:30   #1
Djevojačka večer

Pls ako mi možete reći da li se za djevojačku večer kupuju pokloni. Ako da imate li prijedloge?
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 00:38   #2
Prvi put cujem.
Nit sam kojoj kupovala, nit sta dobila.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 00:41   #3
eventualno neki šaljivi poklon...
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 03:58   #4
Quote:
scrat5645 kaže: Pogledaj post
Pls ako mi možete reći da li se za djevojačku večer kupuju pokloni. Ako da imate li prijedloge?
ja neznam za doma ali u usa se ne kupuju.prije djevojacke veceri je bridal shower kad se kupuju pokloni za mladenku a poslje dolazi djevojacka vecer i tu se nista ne kupuje.meni je to debilno.mislim ta djevojacka vecer...a mozda se kod nas doma slavi drugacije...ali ovdje-uj-fu
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 21:19   #5
Evo jedan prijedlog. Multifunkcionalna altka za svaku udanu ženu:
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 10:05   #6
sve o visi imaš li love ili nemaš za tu igru....
trebala bi se čuti sa ostalim curama koje dolaze, i kupiti joj npr. sexy vesh, kuhaču, pregaču, vibrič, kuglice, mozda neki nakit koji bi mogla obuci na vjenčanicu...neku zajebanciju složit.
Bila sam 3x kuma vjenčana i uglavnom uvijek sam nešto kupila mladenkama...
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 22:47   #7
Hvala svima na odgovorima budem vidjela kaj kažu ostale curke. Barem da kupimo naku štosnu sitnicu.
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 13:49   #8
kupuju se pokloni. ja sam uvijek kupovala i i druge cure jesu. kupuje se nešto osobno, baš za nju, nešto slatko, djevojačko... ili naravno neka zajebancija na temu braka, mada ja baš ne preferiram zajebantske poklone.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 22:38   #9
Ja sam bila na dvije djevojačke i nisu se kupovali pokloni, ali mislim da je fora kupit nešto ak imaš novaca.
bloop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 21:23   #10
mi smo doveli stripera
i kupili njoj prikladno rublje za takav događaj
i onda i ostalima iz durštva uzimali rublje (striper nam je nadalje bija, hm, loš za tu lovu )
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 23:03   #11
a pogledajte ovu djevojačku večer - bome nisu ni dame svetice
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 00:38   #12
ne vjerujem, ja još lujka brijem kako se ova zadnja srami i skriva iza kose, a ona brljavi i onda se još ukaže to se tak' ne radi
rebecca brandon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 12:35   #13
Vjerujem da je ona imala privati show nakon što su se ugasile kamere - ovo je samo glumila da ništa ne zna u slučaju da muž pogleda video
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 22:01   #14
moja frendica ima djevojačko za par dana, mislim joj kupit neko sexy donje rublje
__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 22:06   #15
Quote:
Stana kaže: Pogledaj post
a pogledajte ovu djevojačku večer - bome nisu ni dame svetice
jebenti, ove su se stvarno opustile
__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 22:27   #16
Quote:
miaR kaže: Pogledaj post
jebenti, ove su se stvarno opustile
bit će da jesu
 
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:32   #17
Refresh, refresh

Ajmo curke, ideje nekakve
wowowls is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:49   #18
Ja za svoju djevojačku dobila od kume - djevojačku (sve je ona organizirala i sredila...) a od frendica sexy rublje, lisice i šlag...
__________________
www.uzmime.hr
Anička is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 23:39   #19
pa na djevojačkim na kojima sam ja bila, nisu se kupovali neki posebni pokloni, možda neke već nabrojene šaljive sitnice ili litra nekog pića kojeg ćete naravno popit na djevojačkoj )
jednoj frendici smo kupili barbie časopis u kojem je kao poklon bila tijara i čarobni štapić pa je ona s time paradirala okolo na djevojačkoj
miaelen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 23:47   #20
Quote:
miaelen kaže: Pogledaj post
pa na djevojačkim na kojima sam ja bila, nisu se kupovali neki posebni pokloni, možda neke već nabrojene šaljive sitnice ili litra nekog pića kojeg ćete naravno popit na djevojačkoj )
jednoj frendici smo kupili barbie časopis u kojem je kao poklon bila tijara i čarobni štapić pa je ona s time paradirala okolo na djevojačkoj
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.