Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 12:08   #21
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
pa razgovarala sam sa nekom ekipom i rekli su mi da bi Gustafi došli možda svirat par sati i to samo svoj repertoar pa sam onda odustala , neću valda slušat samo njihove stvari na svadbi ko zna ko ih voli , pa da ne zeznem

slušala sam exzodiak band , ali mi dođu 1500 eura, ne znam jeli to skupo za band, moj dragi hoće isključivo band , jer misli da mu je bez veze da mu duo ili trio svira na svadbi
''Beatles revival'' super zvuce , al' nemam pojma odkuda su, svirali su za Novu u Rv-u. Moraju bit iz Istre
siatchiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:08   #22
Ivor, mi smo uzeli band za 1500 eura. Skupo je, ali nismo ni mi htjeli duo ili trio ili nešto slično. Nemoj se ograničavati na bendove iz Istre, pogledaj malo po topicu o bendovima, pa ako ti se nešto svidi, pitaj da li sviraju u Istri.
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:08   #23
Quote:
siatchiza kaže: Pogledaj post
''Beatles revival'' super zvuce , al' nemam pojma odkuda su, svirali su za Novu u Rv-u. Moraju bit iz Istre

Rijeka. Ne znam da li sviraju svadbe.
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:09   #24
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
pa razgovarala sam sa nekom ekipom i rekli su mi da bi Gustafi došli možda svirat par sati i to samo svoj repertoar pa sam onda odustala , neću valda slušat samo njihove stvari na svadbi ko zna ko ih voli , pa da ne zeznem

slušala sam exzodiak band , ali mi dođu 1500 eura, ne znam jeli to skupo za band, moj dragi hoće isključivo band , jer misli da mu je bez veze da mu duo ili trio svira na svadbi

nemoj ni sluačjno uzeti duo ili trio, ili neki jeftiniji band samo zato da ti ispadne jeftinije!! treba ti dobra zabava...a jedino što će ti se na kraju zapamtiti jeste - kakva je bila hrana i kakva je bila muzika!! investiraj radije u dobar band, nego...ti sama odluči što ti je manje bitno
nora_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:10   #25
ma razgovarala sam sa nekom ekipom pa su mi rekli da bi Gustafi možda došli na par sati svirat i da bi svirati samo svoje pjesme a to ne bi htjela na svojoj svadbi pa sam odustala kolkogod su ludi ...

slušala sam exzodiak genijalni su mi ali dođu 1500 eura , ne znam je li to puno?
da, u Peroju, super mi je i vlasnik je genijalan i tolko pristupačan da me odmah pridobio za salu ....htjela sam Bi village u početku ali im je voditeljica u blagu ruku rečeno jako bezobrazna i naprasita .....pa odustah jer ja želim da se prema meni netko odnosi sa poštovanjem....
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:13   #26
Meni se više sviđa Peroj od Bi Villagea. Nisam bila u Villi Letan, uvijek samo prođem, ali Bi Village me se nije dojmio. Osim toga, Peroj kao Peroj mi je puno ljepši. Onako stariji i to sve
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:13   #27
zato kad sam otišla tamo(u Peroj9 odmah sam rekla , kaparim, svi su me odgovarali , ali ja sam rekla to i ništa drugo....najprije sam htjela šator na svojoj stancciji, ali sam si poslije mislila šta ako bude kiša, svi ćemo se usvinjiti ,,ovako je ipak bolje , a Letan mi je mrakkkkkkkkkkk
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:15   #28
beatles revival su ti iz rijeke...mou ti nabaviti broj,a ko te zanima..
ne znam točno šta sviraju (osim beatlesa)..i da li sviraju svadbe...
ako želiš, saznam broj, pa ti šaljem na pm.
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:16   #29
ipak ću onda uzet exzodiak, oni sviraju u movie pubu i odmah su me sve dojmili i full su pristupačni, svirat će sve šta želimo ( dok mi je jedan band rekao da mogu odabrat samo 3 pjesme koje oni ne sviraju a koje bi anučili-mislim svašta)a ako nešto ne znaju naučit će..... ma uzimam i njih....
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:18   #30
Uff, stancija isto dobro zvuči
Gle, što se tiče muzike, ja znam da u Poreču ima masu bendova koji sviraju po terasama (prijateljica je u jednom od njih), ali ti ne mogu doci do njih. Žao mi je, ali eto. Iako, ne znam bi li ti pasali, jer sam ja pričala još dosta davno sa njom i rekla mi je da ne očekujem da ću naći bend ispod 1000-1500 eura. Izgleda da su to te cijene
Jedini bend što znam je bluejeansband. Tako nekako. Oni su ti iz Istre i imaju stranicu na netu, pogledaj malo. Nisam ih čula uživo, ne znam kakvi su.
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:23   #31
ma uzet ću si svoj exzodiak kad nemam kako ni kada ići slušati ostale bandove, a ako im se cijene svima tako kreću onda neću pogriješiti, valda
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:35   #32
eheheeeej, a kamion cvijeca????
siatchiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:46   #33
Quote:
lordana kaže: Pogledaj post
Da napokon da netko potakne temu vjencanja u Istri / Puli ..... hehe
meni je vjencanje u 10 mjesecu og. pa vas molim za savijete sala bandova itd...
cula sam da su za video odlicna ekipa "studio brzak" - Porec ili Umag - a za fotografiju "Foto Edi" ili foto "Festival" - Labin. A za salu cu pokusat dobit Lim fjord, a da za band sam cula da je dobra ekipa " Duo Domižana ".... pomozite malo savijetima... hvala i pusa svima..
Ja sam vidjela puno albuma kod Foto Edija i meni se sviđaju.Nisam još sigurna dal čemo ih mi uzeti jer je moj dragi zapeo za Foto flash iz Rijeke.Inače kod Edija veliki kožni album sa brdo slika razl.vel. dođe oko 6-7000 kn.Iako je to sve relativno.Može biti i puno više i manje.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:49   #34
Što se tiče Ade,čula sam da je puno jeftinije direktno kod njih u Zg nego kod njenih posrednika iz Istre.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:55   #35
foto video lupus 4990,00 kn, mrak fotke, luda ekipa, meni sniamju i slikaju, genijalni ljudi,
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:53   #36
PHP Code:
Ja sam vidjela puno albuma kod Foto Edija i meni se sviđaju.Nisam još sigurna dal čemo ih mi uzeti jer je moj dragi zapeo za Foto flash iz Rijeke.Inače kod Edija veliki kožni album sa brdo slika razl.veldođe oko 6-7000 kn.Iako je to sve relativno.Može biti i puno više i manje
Hvala svima na savjetima, luda sa, s tom organizacijom... Za foto cu ipak Foto Edi uzet, dragi se slozio bez obzira na cifru, ali neznam od snimatelja, date mi nekoliko imena studia .....
Za band-ove jos neznam, otici cu poslusat nekoliko njih i dobit jos po koji CD s njihovim repertoarom...
lordana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 10:27   #37
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
foto video lupus 4990,00 kn, mrak fotke, luda ekipa, meni sniamju i slikaju, genijalni ljudi,
Od kuda su? putuju?Kako to ide ako uzmeš ekipu iz drugog grada,mislim,te zbuksaju nabrzinu samo da odu ili....
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 10:40   #38
hm pa ne znam , iz lupusa su poznanici naši pa su nam rekli da nije nikakva frka ,... traže samo smještaj i malo klope da prežive , ja sam gledala ih na jednoj svadbi, isto kolega od mog dečka i pretrgli su se poslom, inače iz zg su i oduševili su se kad smo rekli da je svadba u istri tako da ono, ...toplo ih preporučam ..... ludi su i niti jedne nisam htjela uzet osim njih,..... obožavam kad su ljudi prirodni i jednostavni
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 21:27   #39
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
hm pa ne znam , iz lupusa su poznanici naši pa su nam rekli da nije nikakva frka ,... traže samo smještaj i malo klope da prežive , ja sam gledala ih na jednoj svadbi, isto kolega od mog dečka i pretrgli su se poslom, inače iz zg su i oduševili su se kad smo rekli da je svadba u istri tako da ono, ...toplo ih preporučam ..... ludi su i niti jedne nisam htjela uzet osim njih,..... obožavam kad su ljudi prirodni i jednostavni
Zvuče izvrsno, moram ih nazvat. Nadam se da putuju i za nepoznate ljude ne samo ekipu. Slike na webu su im super.
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 00:17   #40
Da li netko zna nesto o navodom sajmu vjencanja sljedeci vikend u Puli?
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.