Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2005., 18:07   #1
ttf

Jel netko studira ttf da mi kaze jel se to isplati upisat.Neko vrijeme razmišljam o tom faksu,na internetu sam vidjela predmete i dosta mi se svidjelo,posebno geometrija i estetika.Osim toga neznam ništa više o tom faksu(prvi put sam čula za to kad mi je u testu profesionalne orijentacije ispalo među ostalim i ing.tekstilne tehnologije),pa mi je informacija iz prve ruke vrlo,vrlo potrebna...
Inače mi ide matematika i sl.,a strebanje ne.HELP
plava_medena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 10:45   #2
dizajn

može li mi itko reć na kojem fakultetu je modni dizajn i kako izgleda prijemni? any kind of help wanted
__________________
i get along just singing my song,ppl tell me im wrong:FUCK 'EM
insomniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 19:24   #3
http://www.ttf.hr/
to ti je na tekstilno-tehnološkom fakultetu, evo ti link na njihovu stranicu, imaš tu sve o upisu novih studenata i prijemnom ispitu....
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:39   #4
hmmm.... a da ne misli na dizajn na arhitekturi?
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 20:40   #5
aha modni...sorry...nisam citala....
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 10:04   #6
pa nije valjda na arhitekturi??bila sam njima na siteu al je sve nekako zbrčkano
__________________
i get along just singing my song,ppl tell me im wrong:FUCK 'EM
insomniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 16:39   #7
jes it iz
H5N1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 21:41   #8
modni dizajn nije na arhitekturi već na tekstilno-tehnološkom fakultetu
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 12:02   #9
jel teško upasti??koliko je bitan uspjeh iz srednje?
__________________
i get along just singing my song,ppl tell me im wrong:FUCK 'EM
insomniac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 12:57   #10
Tekstilno-tehnološki fax

kako izgleda prijemni i da li je važna matematika? je li teško upast...?
zujalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 09:43   #11
Tekstilno-tehnološki fakultet - Modni dizajn

Hej ljudi, eto kao sto u naslovu pise, radi se o tekstilno-tehnoloskom fakultetu, o kojem ja ovako kao maturantica dosta razmisljam, bila sam i na onoj smotri u zg za faksova ali na njoj nisam nist posebno saznala. ipak, dobila sam zadatke kao primjer za prijamni ispit, pa me znaima moze li se to upisati a da u skoli nisi imao primjerice kemiju (kao ja ), moze li se samostalno dovoljno pripremiti, jer mi zadaci ne izgledaju previse teski, ali nisam upucena pa vas molim za neke informacije, svaka pomoc je dobrodosla dal ima ovdje mozda koga sa ttf-a? pozdrav
luminance is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 06:22   #12
sajt im bas nije neki, moze li ovdje netko reci nesto vise o studiju modnog dizajna/dizajna tekstila tamo?
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 11:53   #13
Wink

Quote:
tjeskobna pastrva kaže: Pogledaj post
sajt im bas nije neki, moze li ovdje netko reci nesto vise o studiju modnog dizajna/dizajna tekstila tamo?

Inače moja cura je na 2 godini modnog dizajna...ali šta te točno zanima?
Pa piše dosta toga na tom sajtu, za sve predmete šta se od njih traži...skoro sve
Goran2@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 12:59   #14
ok..hvala ljudi.. imam jos samo jedan problemcic..na koji vi sajt mislite??daj please napisite..na onom na kojem sam ja bila pise da im je forum u izradi..pa sad ti budi pametan..
amy_beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 21:21   #15
Quote:
Goran22 kaže: Pogledaj post
Inače moja cura je na 2 godini modnog dizajna...ali šta te točno zanima?
Pa piše dosta toga na tom sajtu, za sve predmete šta se od njih traži...skoro sve
ma, zanima me kako izgleda prijemnio za ttf, crta li se kroki i sta se zapravbo crta i treba li nosit neku mapu (ne pise da treba al ne skodi pitat)


oke, ovo je zbunjujuce sad... sta nije bila posebno tema za ttf a posebno za dizajn na arh?

ako su modovi sta spajali ne bi bilo lose da odvoje, ovo je zbrka totalna, ne znam za vas al meni je jako, ta dva faksa veze nemaju jedan s drugim.
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 09:50   #16
ovak,tema ovog posta je bila..studij dizajna na arhitektonskom..al je neko nest umetnul i promjenil..ili nemam pojma kaj tocno..uglavnom ne znam kak se TTF nasao gore..sam da nebude zabune!!
amy_beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 12:31   #17
moderator je neki novi dosao, i pobrko je dizajn s tekstilom
al stavio ti je topic studij dizajna/arhitektura, tu negdje... pa se samo prebaci tamo, al dobar dio ovih postova također pripada ondje.
__________________
Poznavati druge jest inteligencija; poznavati sebe prava je mudrost. Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog prava je moć.. (Lao Ce)
izzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 12:42   #18
...jeste..bila je moja greška (iskreno, nisam ni znao da postoje dva studija dizajna), zbog toga sam otvorio drugi topic Arhitekturi i dizajnu. Dakle, još jednom isprika svima koje je to zbunilo.
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 09:36   #19
postovi vezani na dizajn na arhitekturi prebaceni na odgovarajucu temu
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 02:00   #20
dakle, kaj se crta na prijemnom i kak?
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.