Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2007., 11:16   #1
Iskustvo vašeg vjenčanja: zgode, nezgode i sl.

Ekipo, opišite Vaše vjenčanje.!..Ja sam se udala 07.10.2006 i nisam znala gdje da opišem svoje doživljaje, pa sam to stavila pod "Friško udane cure (tj.gospođe)" (...što se tiče samog vjenčanja, mogu reći da sam jako zadovoljna, imali smo dvije muzike i gosta iznenađenja trbušnu plesačicu ...cure su mi se već na djevojačkoj pripremile na to jer smo imale kojekakve zveckalice i topiće, grudnjake, pareo i slično sa novčićima,a dečki su naravno isto uživali u pogledu a kasnije se i pridružili u čagici , muzike je bilo po svačijem ukusu, frendica mi je malo zapjevala, pa bacanje buketa (uhvatila ga je curica od osam godina ), a podvezica u malim balonima, pa su gazili po tome (to je isto boljr nego da mi ide pod suknju, bar meni neznam..) i našao ju je dečko koji je oženjen...ni dan danas nam nije jasno zašto se on uopće bakčio s traženjem podvezice ... ispred crkve me dočekao foklor, slikanje je bilo na bundeku u cvijećusa dvije preslatke malene djeverušice i tako eto prošlo i to...bilo je jako veselo stalno se nešto zbivalo i zbog tog sam jako sretna ali ono što me smetalo je to što te gledaju ko da si s marsa (to je krenulo već na djevojačkoj, gdje je sve preludo završilo,a počelo je tako da sam im rekla : cure, nemojte gledat u mene,izašle ste van, zabavljajte se i plešite zbog sebe..) i ona pitanja jesi nervozna i pod stresom i sl. a najviše je toga bilo kad sam bila sa frendom u sobi koji je glumio lažnu mladu,jaaaaaaooooo još me uz to primio za ramena i malo protreesao mislila sam da ću ga zviznut ...)......Znam da Vas ima dosta koji bi kao i ja voljeli pročitati tuđa iskustva i doživljaj cijelog tog prekrasnog veselja, na kojem se okupe svi nama dragi ljudi, i za koje se tako iscrpno pripremamo , pa to možemo sve, praktičnosti radi, staviti pod jednu temu...daklem, kako je izgledalo vaše vjenčanje? jel bilo kakvih iznenađenja itd? pišite....

Zadnje uređivanje hany : 28.02.2007. at 12:45.
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 11:50   #2
kod nas je sve teklo po planu,bez nenadanih događaja,osim što je prije samog obreda vjenčanja u crkvi moj mali bratić koji je nosio prstene malo kasnio jer mu se piškilo a ja već umirala od nervoze brinući se hoće li prstenje stići na vrijeme
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 12:02   #3
Uf...... kod mene se desilo brdo stvari

1. prije islaska iz kuce kuma me nagazila pa su se podrapali neki nabori na haljini i to smo brze bolje isle sivat ( ona jadna sva nervozna i na rubu suza, a ja se smijem jer sam bila totalno flegma)
2. Dragi se zdrobio od alkohola u limuzini putem od sebe do mene ( cca 6-7 km ) tako da je izasao van sa buket u ruci kao kip slobode, jebate izgledal je kao da je oskara osvojio. i stalno je imao napadaje placa pa mi se rasplakao i na grudima
3. u crkvi smo imali extra provala tako da me to sram pisat i stalno smo se smijali ( cudim se sto nas svecenik nije izbacio) : . na pitanje upuceno mom dragom uzimal li..? Dragi je odgovorio DA, pa ga je svecenik ispravljao. Zatim na pitanje Hoces li...? Dragi odgovorio BUDEM pa je opet nadrapo od svecenika.... onda je imao jes neku provalu koje se nemogu sjetit ali znam da se cijela ckkva smijala i na kraju se totalno stilto da mu se i casna sestra smijala .......uf, bilo je zabavno i jedva cekam snimku

4. Kada je dragi drzao govor u sali nakon darova prvo je rekao: moja buduca supruga pa se ispravio pa reko moja nova supruga ( kao da je imao neku prije mene) ....... joj na to su se opet svi smijali


Moram se sjetit svega uglavnom cijelu vecer je bilo nesto
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 12:05   #4
hhahahahaa.....Wedding baš super,meni su dosadna vjenčanja na kojima se baš ništa nenadano ne desi!
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 12:37   #5
e da još sam se sjetila, u crkvi kad je trebalo staviti prsten, dragi ga gura i gura na srednji,a ja pokušavam izvuč i da ga stavim na prstenjak i on opet sav zbunjen vrača na moj srednji prst, e onda je tek skužio kaj radi,al kamerica je naravno sve zabilježila
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 12:40   #6
sve je bilo baš onako kako smo htjeli - savršeno jedino što je prebrzo prošlo
eh da...mom dragom su svako malo krenule suze, a ja ništa....a bila sa preeeesretna
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 17:47   #7
Evo ja se jos nisam udala pa ne mogu komentirati svoje vjencanje
Ali bila sam u svatovima u kojima je mladozenja bio jako nervozan i mislili smo da ce se od nervoze onesvijestiti, no sve bilo super proslo i kod njega i kod mladenke, ali onda dosao red na crkvu, on j einace jako veliki vjernik (svaki dan u crkvi i tako) pa je njemu sam obred vjencanja bio jako dirnut dogadjaj (kome nije) uglavnom i tu sve bilo ok, dok svecenik nije rekao: postali ste muz i zena i jos nesto i onda nije rekao PLJUBITE MLADENKU nego je rekao CESTITAJTE SI, a mladozenja se sav zbunio i umjesto da prvo poljubi mladenku (tj. zenu) on se okrene i poljubi KUMA! Mi smo svi zbunjeno gledali i smijali se ko blesavi a jadna mladenka samo sto nije pocela plakati Jos mladozenji nije bilo jasno sto se dogadja Al dosao on sebi pa poljubio poslije kuma odamah mladenku
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 10:24   #8
Quote:
nisa kaže: Pogledaj post
sve je bilo baš onako kako smo htjeli - savršeno jedino što je prebrzo prošlo
eh da...mom dragom su svako malo krenule suze, a ja ništa....a bila sa preeeesretna
kaj to znaći savršeno? po meni je savršeno upravo ako nije sve, baš sve po špranci, ako se dese neke slatke nepredviđene stvarčice koje su te malo scimale, a u biti su digle cijelu stvar...pa kaj onda, malo se nasmiješ i to je to, pogotovo kad poslije gledaš kazetu s ekipom, cerek do suza
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 09:57   #9
ekipo, šta ste zaspali? ...spomenite svoje iskustvo, neke zgodne detalje, kako ste se osjećali itd....nasmijte nas malo
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 10:26   #10
ja se još nisam udala....tek u 9 mj.ali sam bila na jednom vjenčanju gdje je mladoženja bio tako nervozan i ....jadničak, ...... da je u crkvi na obredu rekao :
"uzimam tebe Marijana za muža"
Ispalo je ful simpatično...kao ono da se pomirio s tim da će ona biti muško u kući.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 10:38   #11
Ja sam bila na jednoj svadbi, gdje je meni u trenutku kada je svecenik rekao "ako netko ima nesto protiv, neka kaze sada bla bla" pala torbica na pod..i svi svatovi pogledali drito u mene..ajme kako mi je neugodno bilo
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 11:22   #12
A ja sam bila na svadbi gdje je svećenik rekao krivo ime mladoženje
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:42   #13
Bolje da je svećenik nego mlada.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:48   #14
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
A ja sam bila na svadbi gdje je svećenik rekao krivo ime mladoženje
uf.
Mene su sviraci u sali nekoliko puta nazvali krivim imenom na razglas i onda se cudili zasto ih ne dozivljavam
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:49   #15
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Bolje da je svećenik nego mlada.
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 16:05   #16
Ja sam bila na svadbi gdje je mladenac bio tako pijan da je zaspao po dpropovijedi, a poslije ga je kum morao doslovnopridržavati. Dan dans mi nije jasno zašto ih je svećenik vjenčao...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 16:29   #17
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
A ja sam bila na svadbi gdje je svećenik rekao krivo ime mladoženje

ja sam bila vec na 3 svadbe di je mladozenja rekao mladino ime

ja ana uzimam tebe ana .....

a jednom sam bila gdje mladozenja cita :

ja ime uzimam tebe ime a ono u knjizi pise u zagradi

ja (ime) uzimam tebe (ime)......

norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 09:10   #18
Kod mene je vrijeme bilo savršeno, nakon što je cijeli tjedan padala kiša, ja sam bila neispavana nemoguće, žena kod koje sam naručila torte određenog izgleda mi je isporučila torte totalno drukčije, na svadbenu tortu nije htjela staviti žive ruže koje sam joj donijela to jutro jer je ona ocijenila da "nema potrebe" i to me dočekalo u ponoć, nisam ni znala! Od muža prijatelj se ubio od alkohola, radio scene po stolovima i maltretirao bend, poslije večere su neka djeca počela raznositi moje aranžmane od lumbalona, tako da iza ponoći uopće nije bilo dekoracije (poludjela sam!).
Ali...
Sve drugo je bilo toliko savršeno, na moje opće iznenađenje, malo tko je sjedio cijelu noć, toga sam se bojala, muž mi uopče nije popio ni kap, i toga sam se bojala, bend je dopustio da svatko otpjeva što hoće, tako da smo se od srca smijali nekima što su pjevali, bojala sam si da se gosti ne pokupe kućama rano, i nisu. I koliko god sam dugo čekala obući vjenčanicu, neopisivo me stiskala da kad smo se otišli presvući sam odahnula. Sa svojom sam svadbom prezadovoljna.
nina g is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 09:19   #19
Quote:
nina g kaže: Pogledaj post
Kod mene je vrijeme bilo savršeno, nakon što je cijeli tjedan padala kiša, ja sam bila neispavana nemoguće, žena kod koje sam naručila torte određenog izgleda mi je isporučila torte totalno drukčije, na svadbenu tortu nije htjela staviti žive ruže koje sam joj donijela to jutro jer je ona ocijenila da "nema potrebe" i to me dočekalo u ponoć, nisam ni znala! Od muža prijatelj se ubio od alkohola, radio scene po stolovima i maltretirao bend, poslije večere su neka djeca počela raznositi moje aranžmane od lumbalona, tako da iza ponoći uopće nije bilo dekoracije (poludjela sam!).
Ali...
Sve drugo je bilo toliko savršeno, na moje opće iznenađenje, malo tko je sjedio cijelu noć, toga sam se bojala, muž mi uopče nije popio ni kap, i toga sam se bojala, bend je dopustio da svatko otpjeva što hoće, tako da smo se od srca smijali nekima što su pjevali, bojala sam si da se gosti ne pokupe kućama rano, i nisu. I koliko god sam dugo čekala obući vjenčanicu, neopisivo me stiskala da kad smo se otišli presvući sam odahnula. Sa svojom sam svadbom prezadovoljna.
e vjeruj mi i ja sam odahnula kad sam se otišla presvuč, a još su mi govorili ma nemoj uzimati haljinu za presvuč ionako si jedan dan u vjenčanici pa se izguštaj, ajme kad sam ja to probala, korzet steže, super to izgleda, al šivaj ti meni stara i ovu drugu , a da ne spominjem da su me u nekim momentima tako razvlačili po podiju da sam u dugoj vjenčanici, skoro pala jednom pet šest puta sigurno
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 15:54   #20
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Uf...... kod mene se desilo brdo stvari

1. prije islaska iz kuce kuma me nagazila pa su se podrapali neki nabori na haljini i to smo brze bolje isle sivat ( ona jadna sva nervozna i na rubu suza, a ja se smijem jer sam bila totalno flegma)
2. Dragi se zdrobio od alkohola u limuzini putem od sebe do mene ( cca 6-7 km ) tako da je izasao van sa buket u ruci kao kip slobode, jebate izgledal je kao da je oskara osvojio. i stalno je imao napadaje placa pa mi se rasplakao i na grudima
3. u crkvi smo imali extra provala tako da me to sram pisat i stalno smo se smijali ( cudim se sto nas svecenik nije izbacio) : . na pitanje upuceno mom dragom uzimal li..? Dragi je odgovorio DA, pa ga je svecenik ispravljao. Zatim na pitanje Hoces li...? Dragi odgovorio BUDEM pa je opet nadrapo od svecenika.... onda je imao jes neku provalu koje se nemogu sjetit ali znam da se cijela ckkva smijala i na kraju se totalno stilto da mu se i casna sestra smijala .......uf, bilo je zabavno i jedva cekam snimku

4. Kada je dragi drzao govor u sali nakon darova prvo je rekao: moja buduca supruga pa se ispravio pa reko moja nova supruga ( kao da je imao neku prije mene) ....... joj na to su se opet svi smijali


Moram se sjetit svega uglavnom cijelu vecer je bilo nesto
Ha, ha, ha, super!
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.