Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 14.03.2021., 17:33   #11
Quote:
anchi1 kaže: Pogledaj post

Mene zadnje vrijeme vuče La mer puder, iako je stvarno skup. Ruka beauty kojeg pratim na Instagramu ga je preporučio, a njemu vjerujem
Ima li ga tko, vrijedi li tih novaca?
Nisam probala La mer tekući, ali jesam u kamenu, i to je nešto predobro, neusporedivo s drugim puderima, pa pretpostavljam da je i tekući super. Cijene s druge strane

Quote:
LingerMaggie kaže: Pogledaj post
Imam Mac u kamenu NC20, jesam onda i u tekućem isti broj? zaboravila sam koji sam tekući uzimala
Ne, meni u Macu rekli sa im se ne poklapaju brojevi.

Sto se Lancoma tiče, meni je odličan, a imam masnu kožu. Ali, moje oduševljenje je variralo, ovisno u kakvom mi je stanju koža. Prvo kad sam ga kupila bio mi wow, pa postao bzvz. Požalila se prodavačici, pa mi skrenula pažnju na dehidriranost kože. Kad sam pojačala hidrataciju, posljedično smanjila masnoću, nisam više imala filing da mi nakon 2 sata sklizne s lica, i sad mi je opet odličan. (i to mi je trebalo vremena da naučim da pogođena količina hidratacije znači reguliranje masnoće kože i puno bolji izgled pudera, na prvu sam preokrenula očima kad mi prodavačica rekla da možda nije problem u puderu nego mojoj krivoj procjeni da dovoljno znam o hidrataciji lica)

Probala u par navrata double wear, istakne mi svaku poru na licu, i koju imam i koju nemam, nisam mogla vjerovati da toliko hvaljeni puder može izgledati toliko katastrofalno na mojoj koži
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.