Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 21:15   #61
Quote:
Gaga0001 kaže: Pogledaj post
To legendooooo....zelim odmah izvjestaj nakon povratka....u detalje...hehe...
a što te konkretno zanima?
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 02:28   #62
Pa badići uglavnom...ali i druge stvari tipa gaćice ili grudnjaci isto mogu proći...ali uglavnom idem zbog badića...
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 17:57   #63
upravo sam se vratila iz shoppinga iz novog outleta u varaždinu!
ma ima SVEGA! grudnjaci su po 20 i 30 kuna, gaćice i tange po 10 i 20 kuna, kupaći su po 105 kuna, najlonke po 8 kuna... to je ono što sam najviše gledala. bilo bi dobro čim ranije otići tamo.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 18:20   #64
I mislila sam da bude svega, ne bi bila neka fora da u novom dućanu nemaju niš za ponuditi... sjedam u autić i jurim tam...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 19:37   #65
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
upravo sam se vratila iz shoppinga iz novog outleta u varaždinu!
ma ima SVEGA! grudnjaci su po 20 i 30 kuna, gaćice i tange po 10 i 20 kuna, kupaći su po 105 kuna, najlonke po 8 kuna... to je ono što sam najviše gledala. bilo bi dobro čim ranije otići tamo.
I koji je onda bolji? Ovaj u Varazdinu ili u cakovcu?
U koji mi je bolje otici?
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 19:43   #66
Quote:
Gaga0001 kaže: Pogledaj post
I koji je onda bolji? Ovaj u Varazdinu ili u cakovcu?
U koji mi je bolje otici?
definitivno varaždin! bila sam u ovom u čakovcu prije 10ak dana i bila je dosta lošija ponuda, sad i vidim zašto, punili su outlet u varaždinu.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:34   #67
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
definitivno varaždin! bila sam u ovom u čakovcu prije 10ak dana i bila je dosta lošija ponuda, sad i vidim zašto, punili su outlet u varaždinu.
Ali meni je frendica bila proslu subotu u cakovcu i rekla je da tamo ima badica za 50kn, a ti si tu napisala da su 105kn....koja je razlika? Sta su ovi u Varazdinu iz nove kolekcije, a ovi u cakovcu od prosle godine?

Dajte malo detalja...ja nikad nisam bila tamo...pa me sve zanima...
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 16:04   #68
Quote:
Gaga0001 kaže: Pogledaj post
Ali meni je frendica bila proslu subotu u cakovcu i rekla je da tamo ima badica za 50kn, a ti si tu napisala da su 105kn....koja je razlika? Sta su ovi u Varazdinu iz nove kolekcije, a ovi u cakovcu od prosle godine?

Dajte malo detalja...ja nikad nisam bila tamo...pa me sve zanima...
čini mi se da je u varaždinu kolekcija 2006, a u čakovcu 2005. u čakovcu imaš posebno za kupiti i gornji i donji dio badića po jako maloj cijeni, ali ti nije zagarantirano da ćeš uspjeti naći odgovarajući par
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 16:51   #69
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
čini mi se da je u varaždinu kolekcija 2006, a u čakovcu 2005. u čakovcu imaš posebno za kupiti i gornji i donji dio badića po jako maloj cijeni, ali ti nije zagarantirano da ćeš uspjeti naći odgovarajući par
aha...pa o bolje da je kolekcija od prije dvije godine... ...te se sigurno nitko ne sjeca vise...hehe

Budem vidjela, otici cu do cakovca, pa ako ne nadjem tamo nesto sto mi se svidja, svratim na povratku u Varazdin, tak i tak mi je usput...
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 19:37   #70
Quote:
Gaga0001 kaže: Pogledaj post
aha...pa o bolje da je kolekcija od prije dvije godine... ...te se sigurno nitko ne sjeca vise...hehe

Budem vidjela, otici cu do cakovca, pa ako ne nadjem tamo nesto sto mi se svidja, svratim na povratku u Varazdin, tak i tak mi je usput...
bila si? dojmovi?
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 03:07   #71
Pa ok je, kupila na kraju 2 badica svaki po 50kn...iako nisam bas nesto pretjerano odusevljena, mozda zato sto mi se ne da probavat 100 badica, inace mi je tlaka probavat stvari...ali sve u svemu, isplati se otici po badice...a i ostalo je stvarno jeftino, ali mi se nije dalo traziti nista drugo.
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 11:11   #72
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Ima li negdje za kupiti kod nas ili u Sloveniji Calzedonia kupacih kostima?
.
Vidjela sam katalog s kupacima,diiiiiivni su mi a i cijene su ok.
U Splitu uvijek nađem super badića. Otkriće su mi i njihove čarape...zakon-čvrste i izdržljive bez obzira na gustoću.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:17   #73
...čarape su im zbilja neuništive...ja sam si prije 4 god kupila za maturalnu one sa silikonom,jer ne podnosim hulahopke...mislim da su takve tada tek bile "izmišljene"...nije da sam ih baš stalno nosila,ali sve skupa jesam puno puta i još su žive i zdrave...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 20:09   #74
čekaj malo, taj outlet u vž je tam na prilaznoj cesti za autoput?
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 20:29   #75
outlet u vž je između rotora i semafora za skretanje na auto put
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 13:19   #76
Već vidim sebe kako maltretiram dečka da me vozi tamo
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:58   #77
dobila sam upit na pm za točnu lokaciju calzedonije u varaždinu pa ću tu odgovoriti.

ako se dolazi iz smjera zagreba autoputom, naravno, izlazi se na izlaz varaždin , nakon što se dođe do semafora gdje se skreće desno na glavnu cestu, calzedonia se nalazi s lijeve strane nakon oko 500 m, skoro pa je nemoguće fulati, zgrada je nekakve smeđe boje, ima veliki parking gdje su naštancane bijele zastave sa natpisom calzedonija. i na zgradi piše sa slovim za čorave (tako ja to zovem od milja) calzedonia outlet.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 17:05   #78
Maisha hvala ti.....

ja sam bila prosli petak ajoj sve savrseno kad sam potrosila 150 eur svi badici su po 105 kn...ima do broja 5 cak mreza carape njihove nepoderiva su po 8 kn ima i mrak tunikica svih boja po mislim 49 kn gace po 19 kn pidzamice koju ja nosim za van naravno samo gornji dio kao kosuljicu 89 kn i pitam se ja di su novceki otisli
CURE PREPORUCAM DA ODETE
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 19:06   #79
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
dobila sam upit na pm za točnu lokaciju calzedonije u varaždinu pa ću tu odgovoriti.

ako se dolazi iz smjera zagreba autoputom, naravno, izlazi se na izlaz varaždin , nakon što se dođe do semafora gdje se skreće desno na glavnu cestu, calzedonia se nalazi s lijeve strane nakon oko 500 m, skoro pa je nemoguće fulati, zgrada je nekakve smeđe boje, ima veliki parking gdje su naštancane bijele zastave sa natpisom calzedonija. i na zgradi piše sa slovim za čorave (tako ja to zovem od milja) calzedonia outlet.
kaj? u varaždinu ima outlet?

nisam znala ja sam mislila da su te dvije hale bez dućana (a svaki tjedan sam na relaciji vž-zg )

znači ne moram više ići u čikagovec
 
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 19:18   #80
Quote:
jahorina planina kaže: Pogledaj post
kaj? u varaždinu ima outlet?

nisam znala ja sam mislila da su te dvije hale bez dućana (a svaki tjedan sam na relaciji vž-zg )

znači ne moram više ići u čikagovec
taj u vž je otvoren već oko mjesec dana.
već sam dva puta bila tamo i odlično se opskrbila sa kupaćima, najlonkama i kompletićima grudnjaka i tangica.
sad me opet vuče, ali ne smijem, preeeeviše potrošim, znam da ću opet naći hrpu toga. a isto tako znam da ću neću moći odoljeti i da ću uskoro opet do tamo.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:07.