Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2007., 18:56   #61

kako vas je lijepo za citat

moja ce u rujnu navrsit 5 god. i mogu rec da , sto je starija, to je s njom lakse
barem vise razumije a ja od jutra do sutra objasnjavam li ga objasnjavam..

pokusavamo se drzati pravila, ali cesto smo u pozi prekrstenih ruku,iskrivljenih kuteva usana prema dolje i izjave: nisam ti vise prijateljica

pravila su: ne cini drugome ono sto ne zelis da tebi cine
vecinom funkcionira al ju se treba na to prisjetit
pospremit sobu barem jednom u tjednu jer sve sto lezi na podu ide direktno u kantu za smece ( demonstrirala jednom i nisam trebala vise )
ne mi plakat i cmoljit jer time se ne postize nista, al nekako joj je to slaba tocka : lakiramo si nokte.. ona naravno nestrpljiva i razmaze par... ja joj kazem "daj da skinem pa cu.." nisam ni izgovorila do kraja da cu ponovo namazat i da treba pocekat da se posusi , ona udri i dramatican, srcedrapajuci plac: ja vise nikad necu imat nalakirane nokteeeeeee, ajme sad vise nisam lijepaaaaa.....ajme, sto cu saaaaad...?
za crknut

a jucer mi veli: mama ja bi sendvic
ja joj napravim , a ona ce: znas,mama,najbolje bi bilo da idem van u dvoriste jest, da ne mrvim po stanu


strpljenja cure,sigurna sam da ni mi nismo bile bolje
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 21:04   #62
mamice moje price su za 5
-angelfire- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 09:58   #63
e da...

evo mog hahara.
jutros mi je rekao da me ne voli i demonstrativno mi okrenuo leđa (počeškala sam noge, ruke, trbuh i guzicu, a nisam leđa). onda sam ga pitala jel me bar malo voliš, pa si je nakon 5 minuta razmišljanja priznao da da, da me puno voli al da mu idem na živce.

nu ga, valjda će ovo uspjet

http://www.pixilive.com/viewer.php?i...0/DSC00194.JPG
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:04   #64
presladak je

p.s. smanji malo sliku
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:09   #65
To anđeosko lice tako zna reći?

Micek,baš je medeni.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:15   #66
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
presladak je

p.s. smanji malo sliku
poslala sam putnici pm
tijo, kako se to radi?

uspjelo fakat sam mutava
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 10:29   #67
i kak im onda ne bi sve oprostio covjek
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:14   #68
ajme
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 11:15   #69
jučer sam se popela na trešnju da joj ih naberem, a ona oduševljena viče; gle tata! mama je mamun!

zar već?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:00   #70
Vozimo se prekjucer iz vrtica, ja joj u autu dam merci cokoladicu, mislila sam, ajde, ujutro je stvarno bila dobra ko kruh (sto se stvarno ne podrazumijeva ), pa joj velim, evo, zato jer si bila dobra, danas dobivas desert.

Ona meni: a kad nisam dobra?
Ja: pa sto je kad nisi dobra?
Ona ko iz topa: onda mi das dudu, tako da ti je to meni bas svejedno!

Jos nema tri godine, ajme sta me jos ceka

Sad bar znam koliko je sati
Seathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:00   #71
meni moja postavlja pitanje zasto na saku moju izjavu! i uglavnom joj objasnim dokle imam zivaca a onda kazem "zato". na to ce ona "zato nije odgovor". pa onda kad treba ic na spavanje, dan je jos, ne spava joj se, mora pisat, kakat, da, gladna je... isto melje sto na sat, stalno prica, dok jede pogotovo i vise ispada iz usta nego pojede... ima 4 godine. onda non stop cmizdri. ne da place nego nesto pita ali onako kmecavo i u pol glasa zatvorenih usta. kosa i sve dlake mi se dizu od tog.. kad pretjera posaljem je u sobu i to je neki dan cak i proradilo, kao, skuzila je kaznu. kad je htjela doc iz sobe pitala me dal smije!!! uspjeh!
Đula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 13:22   #72
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
evo mog hahara.
jutros mi je rekao da me ne voli i demonstrativno mi okrenuo leđa (počeškala sam noge, ruke, trbuh i guzicu, a nisam leđa). onda sam ga pitala jel me bar malo voliš, pa si je nakon 5 minuta razmišljanja priznao da da, da me puno voli al da mu idem na živce.

nu ga, valjda će ovo uspjet

http://www.pixilive.com/viewer.php?i...0/DSC00194.JPG

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwww plavva, mali je premedeni..
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 08:19   #73
Quote:
Đula kaže: Pogledaj post
meni moja postavlja pitanje zasto na saku moju izjavu! i uglavnom joj objasnim dokle imam zivaca a onda kazem "zato". na to ce ona "zato nije odgovor". pa onda kad treba ic na spavanje, dan je jos, ne spava joj se, mora pisat, kakat, da, gladna je... isto melje sto na sat, stalno prica, dok jede pogotovo i vise ispada iz usta nego pojede... ima 4 godine. onda non stop cmizdri. ne da place nego nesto pita ali onako kmecavo i u pol glasa zatvorenih usta. kosa i sve dlake mi se dizu od tog.. kad pretjera posaljem je u sobu i to je neki dan cak i proradilo, kao, skuzila je kaznu. kad je htjela doc iz sobe pitala me dal smije!!! uspjeh!
ne mogu vjerovat! ko da si mi opisala moju bubamaricu

a mi smo mislili da samo nasa stalno "melje"

cmizdrenje, KOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMAAAAAAAAAAAAA

nekad jednostavno otidjem od nje kad cmizdri, a ona onda dodje za mnom i pita me: mogu Te sad voljeti? (s tim misli grljenje ). funkcionira, ali samo ponekad
Seathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 12:08   #74
To kmečanje i cmizdrenje i mene izluđuje, ali ajde, kad vidim da moja nije jedina, lakše mi je. Shvatila bih da kmeči iz nekog razloga, ali kad mi na prvu loptu ide s tim cmoljenjem...

A još joj je jača stvar: dobro, ako neću cvilidretati, onda ću dobiti....?

Inače, zadnjih tjedan dana je jako dobra, nije imala nekih većih ekscesa , pa ono... count your blessings.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 23:12   #75
zovem ju, a ona meni: ako me trebas onda ti dodji k meni ...
... i uostalom: danas ne odredjujes ti sta moram nego je danas tata na redu....

moj mali zmajcek
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 20:18   #76
danas je neobično dobro raspoložen, jednostavno presretan
i pitam ga ja- sunce, vidim da si mi jako raspoložen! jel bilo lijepo u vrtiću?
a on meni odgovori- ma nije to, mamica. Jako sam sretan jer te imam!
I kissne me onako jako
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 06:52   #77
Moja je malo mladja, nema jos 3 ali moram vam je hvaliti. Danas je slozila puzzle USA,sve drzave sama i zna u kojoj zivimo a naj draza joj je "Misipi" a kad tata ide na posao onda nas mora sve redom grliti i ljubiti i ak slucajno nekog zaboravi mora se vratit jer sefica sve prati. Za sve kaze ka je slatko,"cute" i cak su i mravi cute i pauci i cipele, ma sve. Uglavnom u fazi smo da prizna smao ucjene,silu i stalno se raspravlja,svadja i sefuje. Brojim do 3 pa ide tajmaut i tako. Prjetim joj da idemo doma, da nece sutra ici u park, da nema sladoleda i takve fore jer je svojeglava do zla boga. Ali ako je sve po njenom onda je naj sladje dijete na svijetu,eh da vidite kako zatreperi okicama,ima trepavice od pola metra i svi padaju od prve,osim mame.Vec sad imamo love/hate odnos.Uh, a manja mi je mala o njoj necu ovdje,osim da se seke obozavaju sto mi je jaaaako drago.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:51   #78
plavva mali ti je prezgodan slamat ce srca
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:04   #79
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
plavva mali ti je prezgodan slamat ce srca
je
i pametnica je mamina
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 23:12   #80
Neki dan ja umorna ko pas, vruće, PMS i sve po redu, a moja kćer davi li davi. Te ovo, te ono, 60 puta u minuti maaamaaaa? i onda traži neku glupost. I tako nakon jedno dva sata ja već vidno iziritirana na njeno a maaamaaa??? malo oštrijim tonom podviknem Molim?! A ona se sva izbeči na mene, oke ogromne i hladnokrvno me poduči: ne mama, lijepo reci: molim ljubavi?
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.