Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2007., 08:33   #61
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
ni ja nego sa mislila da upriličim malu tombolu i da kao glavnu nagradu stavim buket
e, a kako to misliš izvesti? hoćeš imati još neke nagrade?
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 08:39   #62
Quote:
marija36 kaže: Pogledaj post
je, je-ja sam uvijek ta koja stane u ćošak i kad buket počinje svoj let bježim glavom bez obzira...
ma glupo mi je kad te prozivaju na mikrofon imenom i prezimenom da dođeš-to mi se nimalo ne sviđa. Ko hoće hvatati neka stane , ko neće neka sjedi...

Tako je! Meni je živa muka kad sam na nekoj svadbi di mledenku praktički niti ne poznajem, pa krene to prozivanje na mikrofon, pa plesanje kan-kana, pa mrdanje guzama... Užas živi! Ne znam jel ima kod vas toga ili se buket sam baci?
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:11   #63
Pa u zadnje vrijeme se i kod nas dosta s tim filozofira i meni je to bezveze..... ja buket neću bacati, eventualno ga nekome pokloniti..............
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:23   #64
Quote:
marija36 kaže: Pogledaj post
e, a kako to misliš izvesti? hoćeš imati još neke nagrade?
pa recimo mislila sam ubacit bocu vina pa neke kondome pa svašta nešto ima onaj dućan sve po 12 kn čisto neš iz zezancije naravno moram pazit da ne dospije djeci u ruke pa ćemo smislit da te listiće malo obilježimo da mi djete ne dobije neku perverziju mislim da bi bilo fora tako neš izvest
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:30   #65
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
pa recimo mislila sam ubacit bocu vina pa neke kondome pa svašta nešto ima onaj dućan sve po 12 kn čisto neš iz zezancije naravno moram pazit da ne dospije djeci u ruke pa ćemo smislit da te listiće malo obilježimo da mi djete ne dobije neku perverziju mislim da bi bilo fora tako neš izvest
jel misliš sve cure pozvati na plesni podij pa da izvlače tombole, ili im na ulazu davati da izvuku broj, pa poslije dobiju tombolu-ili kako
to me zniam-molim detalje
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:39   #66
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Tako je! Meni je živa muka kad sam na nekoj svadbi di mledenku praktički niti ne poznajem, pa krene to prozivanje na mikrofon, pa plesanje kan-kana, pa mrdanje guzama... Užas živi! Ne znam jel ima kod vas toga ili se buket sam baci?

ja sam bila na svadbi gdje nisu plesale cure dok se hvatao buket, već dečkići prije nego je mladoženja bacio podvezicu...al baš su dosta morali čagat..
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:46   #67
Mi smo bili na svadbi na kojoj dok se bacao buket, nisam željela ići jer sam znala kak će ispast... Al naravno, svi su me tjerali pa ajde idem.
Prvo smo plesale kankan, onda smo pjevale zeko i potočić, i za kraj je rekao: "kad vidite zgodnog frajera pred dućanom kak ćete mrdati piškom?" I sve cure se rasplesale, a ja protestiram i mislim si stvarno si glupa kaj si išla uopće lovit buket, pa ne treba mi takva sramota... Užas, ali to ti ovisi o bendu, ja ću svojem sigurno reći da nebude toga, samo bacanje buketa i gotovo, nikakvo plesanje i sramoćenje...
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:49   #68
Mislim da ću ja svoje prijateljice pitati da li žele loviti buket, ako hoće bacat ću ga- ali ne svoj nego drugi koji će biti za tu namjenu, a ako ne žele nema mi smisla nekog siliti... ni sama to nikad nisam voljela ali ako se moralo... Kod nas na svu sreću nema podvezica.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:59   #69
Eh, na zadnjoj svadbi na kojoj sam ja bila dogodilo se ovo:

Kad je došlo vrijeme rezanja torte, band je to najavio ovako:
"Mladenci su nas zamolili da izbjegnemo vulgarnosti oko rezanja torte jer bi oni to htjeli obaviti bez toga!"
I to je ok. Tako ćemo i mi.
Međutim, ono što je slijedilo (ma sve i da je bilo dogovoreno u što iskreno sumnjam) je bljak!!!
Naime, mladenci su se približili torti, a band je pozvao kumove (znači, kuma i kumu) da im stanu sa strane i onda je slijedilo:
"Neka kuma provjeri jel alat dovoljno tvrd?" isl. samo nisu pitali mladu i mladenca nego kuma i kumu.


Eh, da sam ja bila mlada - ja bi ih išla tući!!! BEZOBRAZLUK!!!
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 11:06   #70
Ja sam "izričito" zabranila ikakve vulagarnosti oko rezanja torte i inače na vjenčanju! Kad sam bila kuma prošle godine, bend je bio toliko vulgaran i meni je bilo toliko neugodno jer sam morala napraviti nešto što je protivno mojoj osobnosti (ovo zvuči blesavo, ali stvarno), da ne želim nikoga dovoditi u takvu situaciju!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 11:17   #71
kod nas su moje kume svakom gostu dale jedan bijeli balon punjen helijem i rekle su svima da izadju na balkon. kad su izasli, konobar je iznio tortu na onim kolicima, mi smo razrezali tortu i onda su svi pustili balone i kad su malo odleprsali poceo je mali vatromet i jos balona je pusteno i oni dva balona u obliku srca koji su nosili natpis s nasim imenima...
kad smo usli unutra bile su zdravice, svekar, kum i mm su odrzali govor i tad je dj jednostavno pozvao sve cure da dodju loviti buket, nije opce bilo problema s tim, sve su se digle, a one koje nisu htjele naprosto su ostale sjedit, nisam morala nis prije ispitivat ko hoce ko nece, uvijek je onih koje bi.
nakon toga odmah je mm isao vadit podvezicu i bacat, pa ples onog ko je ulovio podvezicu s curom koja je ulovila buket, i sve je bilo super
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 12:38   #72
Quote:
marija36 kaže: Pogledaj post
jel misliš sve cure pozvati na plesni podij pa da izvlače tombole, ili im na ulazu davati da izvuku broj, pa poslije dobiju tombolu-ili kako
to me zniam-molim detalje
ne mislila sam angažirat dvije cure iza ponoći udane naravno da uzmu blokić sa onim numeriranim brojevima pa da okolo prodaju po 5 ili deset kuna ili 1 kn nebitno , pošto sam na svadbi svakavo moguće plaćanje izbacila čisto iz zezancije bi to radili i kasnije naravno na mikrofon izvlačenje dobitnika nekih nagradica a glavna buketić,2. nag.recimo boca šampanjca, 3.pladanj kolača za doma,........
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:09   #73
a 4. one Bridget gace
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:12   #74
dobra ideja
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:25   #75
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
ne mislila sam angažirat dvije cure iza ponoći udane naravno da uzmu blokić sa onim numeriranim brojevima pa da okolo prodaju po 5 ili deset kuna ili 1 kn nebitno
Vjerujem da ti nije namjera zgrtati lovu, ali meni ovo odvratno izgleda. Ono, prodavati kupončiće za par kuna. Užas.
Molim te, razmisli još jednom.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:26   #76
to je iz zezancije ne iz zarade to nije zgratnje love
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:27   #77
uostalom može bit tombola i bez toga to je još uvijek samo ideja rekla sam negdje prije svatko ima svoj ukus i načim zabave ili organizacije
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:35   #78
Pa velim ti, neka bude tombola, ali to s žicanjem novaca mi je strašno. Kužim da to nije zbog love, ali ako ti nije važno, zašto naprosto ne podijeliš papiriće?
I zašto stavljaš tu ideje ako ne želiš da ih se komentira?
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 22:00   #79
Meni curke neće plesati kan-kan niti išta takvoga, ali ću smisliti neke igrice. Svadbe su postale sve nekako iste i da ne kažem dosadne pa zašto ne imati neke igrice i zezancije, pogotovo ako svoje goste dobro poznajem i znam da su uvijek za šalu, ludorije i nešto novo.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 22:18   #80
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Meni curke neće plesati kan-kan niti išta takvoga, ali ću smisliti neke igrice. Svadbe su postale sve nekako iste i da ne kažem dosadne pa zašto ne imati neke igrice i zezancije, pogotovo ako svoje goste dobro poznajem i znam da su uvijek za šalu, ludorije i nešto novo.
Ja se ubijam smišljajući nešto drugačije, al jednostavno ne polazi mi za rukom. Zato, kad smisliš neku dobru foru za bacanje buketa pleaseeeee objavi i podijeli s nama.
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.