Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2007., 12:38   #81

jebat ga tija, da li da mu kupim lalu ili ne?
imaju li tvoji klinci? ma može i tinkivinkija

mm bu na kraju popizdio pored mene dosadne i otišao mu kupiti sve 4, hehehe...
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 12:43   #82
Mi smo u doba kad je naš B. bio jednogodišnjak kupili 2 kom. ali na placu, one kaj sviraju kad ih stisneš, jednog je dobio od bake i dede, a jednog od strica i strine I još su živi, istina sad služe samo za skupljanje prašine, ali u to doba su bili glavna igračka.
Da skratim priču: kupuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 12:43   #83
moji su imali sva četiri komada i to one od sto kuna, pa neke male, pa neke plesače ali nisu to imali zato što su htjeli nego zato što imaju bolesnu mater koja je padala na samo jedan molećivi pogled. Ustvari sam igračke kupovala sebi
Al opametila sam se
pogledat ću gore negdje, ne znam točno gdje al negdje imam li ih još pa ću ti poslat, meni ne trebaju a ti se poigraj
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 14:05   #84
prekasno, ošo mm u turbo limač
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 18:57   #85
u mercatoneu su bile velike što sviraju po 25 kn.....vidi se da nisu origigi al štokinci znaju........a i svira
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 23:31   #86
jel moremo ovu temu malo prosirit mislim kad smo i mi krupne pa da svi stanemo

khm, jel se danasnji klinci igraju s icim osim s tim tabisima, jebate ja te likove nis ne znam Cula sam za tog spuzva bob i onog baumeistera NeZnamKakSeZove i vidla sam neke one jednoroge sta li i one neke zenske s kosama, ali jebatga kako cu a to sve polovit
a kako li cu tek polovit ko je od ove cetvorice gay, koji je glup, koji je predebeli, koji je kaj ti ja vec znam kaj

jel to klinci s vremenom pocnu gledat sami ili ste im vi okrenuli na tv pa nek bleje. mislim ja znam za miki mausa i paju patka i tak, a kak nismo dobili vrtic ne bu ni imo prilike cut za ove koje ja ne poznam, ili ?
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 23:37   #87
ma tabise sam mu snimala na teveju. jebi ga, gledam ih godinu dana, pa znam sve o njima
boba graditelja je počeo sad gledati sa zanimanjem. a ostali crtići nou vej..

ma zapravo mene zanima od mama koje imaju veću djecu: koliko popuštate u kupovini tih igrački? ma znam da bumo malom kupovali, ali opet...kaj ja znam, može se tako razmaziti kasnije kad skuži da može sve dobiti...

ma bez veze mi je tema..dosadno mi dok čekam ćevape
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 10:48   #88
e tija se tamo na skolskim torbama raspisala o nekim Munjevitom, pa da se pripremim, jel to ovo sunce mu munjeno

i u kojem terminu ide taj crtic?
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 13:40   #89
Ajme,koje teme!

Iskreno,Teletabisi su mi uvijek bili debilana od crtića.A i tinki vinki je derpe.

Meni fale Miki mause,Šiljo,Zekoslav mrkva,Tom & Jerry...To su bili crtići,a ne ovo danas..Princeza ratnica,Šta ti ja znam,Kak se zove...


Kad su ISmpsoni na telkaču,Mislav se zagleda ko hipnotiziran.Ali on je u dobi kad ne bira.Glavno da se šareni.

Nećakinje vole Fifi,Jagodicu bobicu...Bratić Spužva Boba Skockanog..Šta će biit aktualno kad poraste,nema pojma.Nadam se ne neki roboti ili teletabisi...

Give us Disney back!!!!!!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 13:44   #90
ošla ja s igračaka na crtiće...

Za sada kuujem što šarenije,šuškavije,zvoncavije,polako didaktičke igračke..Ima puno meda,zeka..koje je dobio na poklon,ali jš je mali da se s tim igra...

Iduća postaja nam je od Tiny Love ono nešta što se može narediti kao stolić,svira,priča..Jel ima netko?ovo
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 13:47   #91
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
e tija se tamo na skolskim torbama raspisala o nekim Munjevitom, pa da se pripremim, jel to ovo sunce mu munjeno

i u kojem terminu ide taj crtic?

da to je Munjeviti Jurić i cura mu Sanja, bivša odvjetnica
Ne ide u nijednom terminu falinteBože , nego kupiš dvd od 130 kuna i gledaš i nadaš se da Disney neće izbacit broj 2
A moš ga naći i na Jubito (Youtube) : kirin:
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 13:52   #92
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
Jubito (Youtube) : kirin:


Prvi put čujem za Jurića. Moram apdejtati svoje znanje crtića.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 16:58   #93
Ma ko kaže da tema ne koristi... tabisi su i mom bili totalno oduševljenje kad smo se prije koji dan prošetali po turbo limaču, al je mene cijena od 100 kuna po primjerku ohladila od kupnje (ionako je još mali i plišanci ga vesele cirka 15 minuta) - već isprobano na kupljenoj lutkici Fifi.

Inače, ja teletubbiese kupujem po cijeni od 100 kuna DVD , Lastane jesam li normalna? Al opet to je jedini tv program kojeg puštam klincu i to svakih par dana kad ga nečim moram zaokupit, a ponuđeni lonci, poklopci, štipalice i plastične posude ne pale.
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 17:09   #94
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
ošla ja s igračaka na crtiće...

Za sada kuujem što šarenije,šuškavije,zvoncavije,polako didaktičke igračke..Ima puno meda,zeka..koje je dobio na poklon,ali jš je mali da se s tim igra...

Iduća postaja nam je od Tiny Love ono nešta što se može narediti kao stolić,svira,priča..Jel ima netko?ovo
nema, al kad otkrijes di ima za kupit javljaj brzo jer Junacku jos uvijek nismo kupili poklon za pola godine jer je imo temp pa ga nismo htjeli razvlacit po ducanima
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 17:12   #95
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Ajme,koje teme!

Iskreno,Teletabisi su mi uvijek bili debilana od crtića.A i tinki vinki je derpe.
Pa nisu rađeni za tebe nego za klince u dobi 1-3 godine. Spusti se na njihov nivo, pa ćeš ih shnatiti.

Inače imamo Lalu, s njom spavamo i Tinky-a
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 17:18   #96
e'o uprav se stara i je pofatale jerbo ona kaze do to nis nisu didakticki igracke i da je prvo i osnovno da moraju bit od prirodnih materijala i kad mi padnu na pod da ju mogu oprat Pokazala joj ovu marinkinu i kako bi mu to htjela kupit, a ona me popljuva da je to bacanje novca na plasticuriju koja dreci
Glavni argument rasprave joj je bio da djeca u jaslicama ni nemaju nikakve igracke, a tek u vrtickim grupama dobiju neke krpene lutke i kaj ti ja znam kaj (stara studirala predskolski pa se sad preserava ). Onda sam joj ja rekla da djeca u vrticu nemaju igracke jer se do sad smatralo da se u vrticu djecu cuva ko krdo dok su roditelji na poslu, a ne da ih se poducava i kreativno razvija i da se sad tek pocela razvijat svijest o kvalitetnom vrtickom odgoju

ugl, jel mi moze neko (najbolje ako tu imamo kojeg pedagoga, pedijatre, whtever) dat link didatkicke igracke, pa sta kosta da kosta samo da nije skupo
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 17:40   #97
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
ugl, jel mi moze neko (najbolje ako tu imamo kojeg pedagoga, pedijatre, whtever) dat link didatkicke igracke, pa sta kosta da kosta samo da nije skupo
nisam pedagog (iako sam slusala pedagogiju i polozila s 5 ) al dobro surfam i imam besplatni internet

evo ovdje?

http://www.zoratoys.hr/

ima jos:

http://www.ekoigracke.com/katalog/igracke.htm
https://www.forum.hr/showthread.php?t=110870
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 18:23   #98
Naše su plišane. Lala je već malo prljava, ali neće je gristi, pobogu, nego se igrati s njom. isto ti je kad doma legne na pod. Pa ne pereš tepih svaki dan. Prašine uvijek malo ima. Čistoća je pola zdravlja , a šporkica druga polovica
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 18:47   #99
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
nema, al kad otkrijes di ima za kupit javljaj brzo jer Junacku jos uvijek nismo kupili poklon za pola godine jer je imo temp pa ga nismo htjeli razvlacit po ducanima
Tiny Love ti raste u King Crossu u onom Media Baby shopu ili tak nekak... I za Varaždince u Sedmici... Mi imamo njihov baby-gym i mobil - ludilo jedno i drugo. Sviraju Mozarta, šareni su, šuškaju, svijetle, tresu se, trube...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 18:58   #100
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
Tiny Love ti raste u King Crossu u onom Media Baby shopu ili tak nekak... I za Varaždince u Sedmici... Mi imamo njihov baby-gym i mobil - ludilo jedno i drugo. Sviraju Mozarta, šareni su, šuškaju, svijetle, tresu se, trube...
samo čitam...e fakat imam puno za učiti...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.