Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2003., 13:42   #1
JasonX

Veću glupost već odavno nisam gledao... Mislim... tako nastavit Petak 13. mi je van pameti...

Jedina dobra scena je kad mu trebica skine masku gdje se vidi sva ljepota našeg Đuzina

Cijeli film mi se čini kao očajnički pokušaj da se ubere nešto love na kino blagajnama...

Komentari???
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:38   #2
Re: JasonX

Quote:
VTi underhood kaže: Cijeli film mi se čini kao očajnički pokušaj da se ubere nešto love na kino blagajnama...
Neuspjeo pokušaj.
Nephrite is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 18:28   #3
Film ne valja.
__________________
"Reaching for his saddlebag
He takes a battered book into his hand
Standing like a prophet bold
He shouts across the ocean to the shore
Till he can shout no more..."
Gordon Lightfoot, Don Quixote
Kierlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 20:15   #4
Gledao ga, kao i sve horore u vodeoteci, i nije me razočarao, čak je bio i bolji nego što sam očekivao s obzirom da se radi o neznam ni ja kojem nastavku
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 20:30   #5
Film je toliko smece da ga nisam ni izgledo do kraja
otprilike is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2003., 21:33   #6
Hmm...ljudi moj..ali da li ste vi vidjeli prijasnjih 9 nastavaka?

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 21:53   #7
Ja imam sve dijelove petka 13 og, uglavnom su ok, ali ovaj mi je bezveze nema neke dobre radnje, odjednom u svemiru, KRŠ!!!
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 22:51   #8


uber jason

zabavan trash za sve one koji ne traze ozbiljan horor nego daleko najvecu pizdariju u cijelom serijalu
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:29   #9
film je živi treš kad strpa one ženske u vreću i tuče po drvetu ili kraj kad crnjo doleti iz svemira i pokupi ga...neprocjenivo
dema is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:49   #10
Ovaj film je vrhunsko remek-djelo.
Žao mi je svakoga tko tako ne misli.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 17:27   #11
Quote:
Vajta kaže: Pogledaj post
Ovaj film je vrhunsko remek-djelo.
Žao mi je svakoga tko tako ne misli.






trebalo mi malo smijeha,da.......uf...


nego,natrag na ozbiljnu temu......film je loš....nije tako loš da ga nisam mogao gledat do kraja,al je loš hebemu......
filmash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 19:13   #12
hehe,Jason...ajde svaki nastavak od njega sam pogledal tek da mi prođe vrijeme (i da se malo nasmijem),ali ovaj zadnji je takav trash da je to nekaj nepojmljivo...frajeru razneseju glavu,nogu-ma sve...ali ne,ništa-to je Jasonu ko za dobro jutro i još od njegovih ostatka nastane Jason upgrade verzija (Jason X)...čul sam da snimaju 11.nastavak-pitam se kakav upgrade bude u toj verziji dobil (možda Jason XP)
__________________
We made a promise, we swore we'd always remember,
no retreat - NO SURRENDER!!!
-bonjovi4ever- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 19:24   #13
Quote:
možda Jason XP
Ako će mo o kvaliteti nastavka prije "Jason Vista"
looki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:44   #14
Quote:
-bonjovi4ever- kaže: Pogledaj post
hehe,Jason...ajde svaki nastavak od njega sam pogledal tek da mi prođe vrijeme (i da se malo nasmijem),ali ovaj zadnji je takav trash da je to nekaj nepojmljivo...frajeru razneseju glavu,nogu-ma sve...ali ne,ništa-to je Jasonu ko za dobro jutro i još od njegovih ostatka nastane Jason upgrade verzija (Jason X)...čul sam da snimaju 11.nastavak-pitam se kakav upgrade bude u toj verziji dobil (možda Jason XP)
krivo si čuo rade remeak orginala. što se tiće filma onako zabavan trash koj se ne treba shvatit ozbiljno kao ni ostale filmovi u serijalu
__________________
Ako ovo možete pročitati ne trebate naočale.
Metal Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 11:37   #15
Quote:
Metal Snake kaže: Pogledaj post
krivo si čuo rade remeak orginala. što se tiće filma onako zabavan trash koj se ne treba shvatit ozbiljno kao ni ostale filmovi u serijalu
hehe,valda su shvatili da nema smisla raditi nove nastavke jer su ostali bez ideja na kojoj lokaciji smjestiti radnju filma...bio Jason na selu,po odmaralištima,u velikim gradovima kao što je New York,pa čak i u svemiru-kamo sad...pa su odlučili krenuti ispočetka i dobiti kakvu takvu izliku za nove nastavke (naravno izlika bi bila da rade remake pa mogu ponavljati lokacije i događaje)...ali ipak moram zahvaliti Jasonu-upravo zahvaljujući njemu ja i frendovi smo se počeli smijati na svaki horor slasher koji bi pogledali,jer samo Jason može horor pretvoriti u komediju (dok smo gledali Jason X mislili smo da budemo umrli od smijeha)
__________________
We made a promise, we swore we'd always remember,
no retreat - NO SURRENDER!!!
-bonjovi4ever- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 14:18   #16
Quote:
-bonjovi4ever- kaže: Pogledaj post
ali ipak moram zahvaliti Jasonu-upravo zahvaljujući njemu ja i frendovi smo se počeli smijati na svaki horor slasher koji bi pogledali,jer samo Jason može horor pretvoriti u komediju (dok smo gledali Jason X mislili smo da budemo umrli od smijeha)
hehe pogledaj si još nightmare on elm street serijal kasnije nastavke pa češ vidjeti kaj je kada se horror pretvori u komediju
__________________
Ako ovo možete pročitati ne trebate naočale.
Metal Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 14:49   #17
jason x je užas!! najbolja/gora scena mi je kada ga reznesu i on padne na onaj stroj koji mu napravi nove dijelove pa je on sada super jason - jason x!!! užas!!
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 15:19   #18
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
jason x je užas!! najbolja/gora scena mi je kada ga reznesu i on padne na onaj stroj koji mu napravi nove dijelove pa je on sada super jason - jason x!!! užas!!
Upravo zbog te scene ovaj je film ingeniozno umjetničko djelo.

Koji je vaš problem? Od početka do kraja tog filma vidljivo je da su ga radili vrli ljubitelji trash horora koji su odlučili njihov omiljeni serijal dovesti na novi nivo. I u tome su potpuno uspjeli.
Postoji čak i jedna sekvenca koja simbolizira 2001: Odiseju u svemiru i koja je prekrasna (i naravno bolja od same Odiseje).
A tek lik Kay-Em 14, kao oda svim kiborg ženama i samom Terminatoru?

I njezina lajna: "I'm affraid I'm gonna hurt you a little, now."


Nije mi jasno kako vam ovakvi filmovi mogu biti loši?
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 15:20   #19
Quote:
filmash kaže: Pogledaj post
film je loš....nije tako loš da ga nisam mogao gledat do kraja,al je loš hebemu......
Zašto, zaboga?
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 21:44   #20
Quote:
Vajta kaže: Pogledaj post
Zašto, zaboga?
loš gluma,efekti,dijalozi i itd.(neki ne mogu preko togao) Ma zabava B kategorije gdje ne treba tako oštro i ozbiljno gledati, već se samo zabaviti. Imate trash priču, glumce B kategorije, nasilne scene, makljažu i scene za pamćenje. Što bi vi ljudi više?
__________________
Ako ovo možete pročitati ne trebate naočale.
Metal Snake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.