Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2005., 15:31   #1
The Ghost And The Darkness


Kako se vama sviđa ovaj film?

Za mene je film jednostavno savršen. Ne mogu mu naći nijednu zamjerku. Apsolutno sve u njemu je napravljeno fantastično - scenarij, režija, gluma, glazba, sve 5 Znam da je film dobio poprilično loše kritike, al ne smeta, kritičari ionako pojma nemaju

Stephen Hopkins se pokazao storytellerom u rangu Johna Milliusa napravivši epski film koji jednko dobro funkcionira i u akcijskim i u romantičnim djelovima. Za ne povjerovati je da je čovjek nakon toga snimio superglupi 'Lost In Space' Način na koji portretira likove Remingtona i Pattersona te nasuprot njima lavove je briljantan

A tek mjuza Jerry Goldsmith-a, apsolutno savršenstvo, sramotno zaobiđeno pri nominacijama za Oscare.


Uglavnom, remek-djelo
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 20:00   #2
Re: The Ghost And The Darkness

Quote:
poirot kaže:
Stephen Hopkins se pokazao storytellerom u rangu Johna Milliusa
Je, rang Johna Miliusa je teško dostić, najbolje je to dokazao sa Crvenom zorom.

Ontopic: Prosječan film, meni neloš.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 22:14   #3
Mrak je film
Nije remek-delo ali je jako jako dobar. U rangu sa Jaws.
Znam da je popljuvan od kriticara (na celu sa Ebertom) ali odavno se ne obazirem na njihova misljenja. Cudi me da toliko znacaja pridajes Oscaru koji odavno nije relevantna nagrada, ako je ikada to i bila.
__________________
I'm into garbage. It's my thing
Will Kane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 09:11   #4
Ma nije to zbog Oscara kao takvog već što mi je žao Goldsmitha što za malo-je-reći-genijalan score nije dobio nikakvo priznanje.

@el duderino: Ne pljuvati po MIliusu
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 09:54   #5
Film je genijalan! I, zacudjujuce, prema - istinitom dogadjaju!
Undertow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.