Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2016., 21:21   #2101
Da i ja pohvalim Visual Click. Narucila sam dioptrijske naocale s staklima, bile out of stock, ali su svejedno stigle za tjedan dana (cim ih shippaju dobije se od dhl-a mail s tracking numberom).
Nazalost, narucila sam prevelike, i bez ikakvih pogovora su rekli da ih mogu zamijeniti za manje ili drugi model, neovisno o tome sto sam stakla dodatno platila. Customer service im je odlican, odgovaraju za sat vremena. Poslala sam im natrag naocale na zamjenu, i za tjedan dana od primitka su mi stigle nove. Najduze je trajalo slanje Hrvatskom postom - tracking number im radi samo u Hr, ostatak sam morala gledati na spanjolskoj posti. To je ujedno jedini trosak koji sam morala platiti, slanje do Spanjolske, posiljka od njih je i dalje besplatna. S tim da sam platila PayPal-om koji trenutno ima Return Shipping Program, pa su oni to pokrili.
U svakom slucaju, od mene veliki za Visual Click.
Sto se tice cijena leca, tu su i dalje preskupi u odnosu na Adrialece.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 13:56   #2102
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Svaka častt za Visual click, naručila Ray ban aviator, izašle me 100 eura, kod nas su s popustom cca 950 kn.
Original, sve oznake imaju, savršene
Znači Mycka VisualClick je za preporuku ?

Sad sam našao jedne od Oakley polarizirane koje su dosta povoljnije nego kod nas ali nemaju ih na skladištu. Da li naručuju ako nisu dostupne u shopu
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 19:37   #2103
Svakako Ako nisu In stock onda je vrijeme isporuke oko 10ak dana ali znam da znaju i ranije doci.


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 21:00   #2104
Pozdrav ljudi,
Zanima me u kojim optikama u Hrvatskoj se sa sigurnošću mogu kupiti Chanel naočale, uočila sam jedne zanimljive.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 16:49   #2105
Bok ekipa, jel netko narucivao ili ima iskustva sa Hawkers naocalama ? Imaju pristupacnu cijenu pa me zanima sta se moze dobiti u toj cijeni. Kakve su kvalitete itd ?
majki44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 20:10   #2106
Quote:
skarabej kaže: Pogledaj post
Da i ja pohvalim Visual Click. Narucila sam dioptrijske naocale s staklima, bile out of stock, ali su svejedno stigle za tjedan dana (cim ih shippaju dobije se od dhl-a mail s tracking numberom).
Nazalost, narucila sam prevelike, i bez ikakvih pogovora su rekli da ih mogu zamijeniti za manje ili drugi model, neovisno o tome sto sam stakla dodatno platila. Customer service im je odlican, odgovaraju za sat vremena. Poslala sam im natrag naocale na zamjenu, i za tjedan dana od primitka su mi stigle nove. Najduze je trajalo slanje Hrvatskom postom - tracking number im radi samo u Hr, ostatak sam morala gledati na spanjolskoj posti. To je ujedno jedini trosak koji sam morala platiti, slanje do Spanjolske, posiljka od njih je i dalje besplatna. S tim da sam platila PayPal-om koji trenutno ima Return Shipping Program, pa su oni to pokrili.
U svakom slucaju, od mene veliki za Visual Click.
Sto se tice cijena leca, tu su i dalje preskupi u odnosu na Adrialece.

Korisna recenzija.

Daj mi reci koliko su im stakla? Kakvih opcija uopće ima? Ja imam malo veću dioptriju, oko -4. Baš sam gledala kakvih modela za okvire imaju i razmišljala čak da si naručim dva komada naočala i onda odlučim koje želim, pa im vratim oboje da jedne vraćam a druge tek onda da mi stave stakla. Što misliš je li bi to bilo izvedivo. Koliko brzo refundiraju novce za ono što si vratio? Koliko te koštalo slanje njima s trackingom? Jesi slala poštom?


Hrvatska pošta je stavno grozna što se toga tiče. Slala neku odjeću nedavno u Španjoslu. Putovalo tjednima, a tracking im ništa ne pokazuje kad napusti Hrvatsku.

Imam ja puno pitanja. Nadam se da ćeš odgovoriti. Hvala.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 22:03   #2107
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Korisna recenzija.

Daj mi reci koliko su im stakla? Kakvih opcija uopće ima? Ja imam malo veću dioptriju, oko -4. Baš sam gledala kakvih modela za okvire imaju i razmišljala čak da si naručim dva komada naočala i onda odlučim koje želim, pa im vratim oboje da jedne vraćam a druge tek onda da mi stave stakla. Što misliš je li bi to bilo izvedivo. Koliko brzo refundiraju novce za ono što si vratio? Koliko te koštalo slanje njima s trackingom? Jesi slala poštom?


Hrvatska pošta je stavno grozna što se toga tiče. Slala neku odjeću nedavno u Španjoslu. Putovalo tjednima, a tracking im ništa ne pokazuje kad napusti Hrvatsku.

Imam ja puno pitanja. Nadam se da ćeš odgovoriti. Hvala.
Bok,
Ovako, narucila sam ovaj model http://www.visual-click.com/mobile/e...-16-10546.html. Stavila sam link jer ispod mozes vidjeti cijene pojedinih stakala. Naocale sam isprobala kod nas u optici, tako da sam bila sigurna u model, ali preporucam u svakom slucaju da im posaljes upit ako si nesigurna u model, mozda ti mogu sugerirati kako ce refund/exchange brze ici.
Stakla sam narucila 1.67 indeks loma jer imam -3 s astigmatizmom, mozda sam mogla proci i s 1.6, ali kako je okvir veci, a minus stakla se sire prema rubovima, nisam htjela riskirati da mi vire van okvira. I super su ispala, ne vire i stakla su odlicna (Essilor/Rodenstock, kod nas su samo zastupljeniji Zeiss, ali jednako kvalitetno). Preporuka je antirefleksijski sloj, cak i po suncu nemam problema, ne skiljim. Sveukupno stakla cca 800kn.
Sto se tice cijena, raspitala sam se u optikama u blizini, cijena od Visual-a me je ispala cca 400kn manja. I isto toliko za okvire.
S obzirom na tvoju dioptriju, mislim da nema potrebe za 1.74 staklima, koliko sam istrazivala, to bi bilo za vise od -6.
Kako na njihovim stranicama vidis i dimenzije okvira, mozes si izracunati koliko bi ti debela stakla na rubu s kojim staklima ispasti, pa sama prosuditi. Koristila sam ovaj online lens thickness calculator http://www.opticampus.com/tools/thickness.php.

Sto se tice povrata i zamjene, pazila sam da kupujem preko PayPala radi Return Shipment Programa, za svaki slucaj ako budem morala vracati. Slala sam ih natrag kao vrijednosno pismo (300g tezine cca) i to osigurano na taj iznos koji sam platila (just in case). Poslala sam ih Hrvatskom postom za cca 110kn, stigle su za 10ak dana, s tim da tracking sam vidjela samo dok je paket bio u HR i u Spanjolskoj. A HP je kao garantirao da ce stici za 3-5 radnih dana. PayPal mi je prihvatio zahtjev za refundom za 3-4 dana i za jos 5 je bila vidljiva uplata. zahtjev moras napraviti u roku 14 od slanja, dovoljno je poslati racun i potvrdu (umjesto potvrde mozes i slikati paket). Kako oni refundiraju do 30$, mozda se isplati i uzeti kurirsku sluzbu, radi mira.
Paket je u Visual Click primljen u pon/uto, u cetvrtak su me obavijestili da je obradjeno i u ponedjeljak su mi DHL-om stigle. Mislim da sve salju na 1 business dat dostavu.
Sorry na poduzem odgovoru, ali ako te jos nesto zanima, javi
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 22:49   #2108
Hvala tebi puno, poduži odgovor pomaže da je sve jasnije.

Prvo lijepe su ti naočale. I ja bih htjela ray ban okvir, odnosno između dva modela od njihovog brenda se dvoumim. Ako si iz Zagreba, gdje si ti svoje isprobala? I ja bih najradije otišla negdje gdje je dobra ponuda i odmah odlučila koji model mi se više sviđa na meni. Samo treba naći prvo optiku koja ima modele koji me zanimaju. Ja inače idem u Ghetaldus u centar.

Onda morat ću otići i na pregled prvo. Bila sam prije godinu, ali samo za leće. Inače leće nosim stalno, naočale gotovo nikako, tako da sam ih radila zadnji put prije tri godine. Dioptrija za naočale je ipak mrvicu veća, a i meni raste još.

Evo gledam svoj zadnji nalaz. Meni je samo popunjeno sph -4.00, to će sada ići i gore i pd 58. Asigmatizam nemam. Imam čak i vrećicu u koju su mi stavili stara stakla kada su mi nova pravili pa piše na njoj: poligetal 1.60 as kristal satten, onda bi to značilo da sam i prošli put imala ova 1.6 za 60 eura, ha? Vidim da se ti bolje kužiš. Kalkulator sam evo prvi put pokušava koristiti da vidim kako debela bi bila na rubovima ali nisam sigurna koji da stvaim lens material tipe, ako bi uzela ove 1.6 a koji ako bi ove 1.67?

Još se preporuča uzeti ovaj antireflective coating? I to sam mislila uzeti.

Hvala za ovu info da poslije -6 otprilike treba ići na high index.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 21:25   #2109
Hej, iz Zagreba sam, isprobavala sam isto modele u Gethaldusu i Optotimu na Cvjetnom (Optotim ima i malo dalje u Ilici), tamo je doista velik izbor. Samo dobro zapamti onaj kod na ceduljici. Ovaj Optotim je inace bezobrazno skup, cini mi se da su im najvece cijene.

Sto se tice provjere dioptrije, isla sam u Optotim jer su imali neku akciju kompletnog pregleda za 100kn.
Jos par sati vrijedi ponuda, ali ne brini ako ne ulovis, stalno obnavljaju.
https://www.ponudadana.hr/Kompletni_..._400kn-24185_1

S tim da su meni tamo prenabrijali dioptriju i astigmatizam, tako da sam morala cekati jos dogovoreni kontrolni pregled da to korigiraju. Ali vrlo ok i susretljivi. I zgodan neki doktor radi Isto nosim lece 98% vremena, pa dok nisam skuzila da mi nova dioptrija pase, nisam ni htjela narucivati naocale. Mozda da samo tu pripazis ako ti znacajnije promijene dioptriju.
U svakom slucaju odi na pregled, iako imas vec izmjeren razmak zjenica (PD), a naocale su inace 0.25 manja dioptrija od leca, ali nemoj se zezati.
U mom slucaju za -3 su 1.67 skroz ok debljine, savrseno su stala u okvire, ne vire, pa bih i tebi to preporucila, ali na kraju je tvoj izbor. Lens thickness calculator ti je zgodan da vidis koliko bi ti tanje ispale skuplje lece. Ako mozes financijski, preporucila bih 1.67, pogotovo ako ih ne mijenjas cesto (moje su bile 8 god stare). Antirefleksijski sloj mi je super, ni sunce mi ne smeta s njim.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 00:16   #2110
naručio sam ray ban wayfarer s visual clicka, danas odem u optiku da mi stave dioptrijska stakla, gleda djelatnica i kaže da nažalost nisu original naočale, sumnjivo joj je neko slovo K

jel zna netko što znači to slovo K, znači piše rb2140 hand made in italy blablabla K
be :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 12:46   #2111
Quote:
be :) kaže: Pogledaj post
naručio sam ray ban wayfarer s visual clicka, danas odem u optiku da mi stave dioptrijska stakla, gleda djelatnica i kaže da nažalost nisu original naočale, sumnjivo joj je neko slovo K

jel zna netko što znači to slovo K, znači piše rb2140 hand made in italy blablabla K
orginalne su.
već sam pisao o našim optikama, kako su nekompetentni.
ne prepoznaju ni naočale koje su sami prodali.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 13:30   #2112
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Zanima me je li ova stranica sigurna za kupnju, tj. prodaju li originale:

http://www.smartbuyglasses.co.uk/des...FfYV0wod_l0Lnw

Jer vidim da su tu cijene još nešto jeftinije nego u Visual Click i Eden Optics. Strane recenzije su super, ali slabo nalazim vaša iskustva sa tom stranicom pa nisam sigurna.
I ja tražim iskustva kupovine (po mogućnosti dioptrijskih naočala) na smartbuyglasses.com od ljudi iz HR. Sve što sam našla su komentari na njihovoj FB stranici i po stranim portalima i ima dosta negativnih, no pretpostavljam da se hejteri puno češće javljaju od onih koji su zadovoljni pa nisam sigurna koliko mi je sve to relevantno.

Na Smartbuyglasses bih na okvirima koje sam pronašla i isprobala u jednoj našoj optici i staklima koje bih uzela (indeks loma 1,67, fotoosjetljiva) uštedjela čak 3.000 kuna Druga mi je opcija Visual-click gdje na drugim okvirima i istim staklima mogu uštedjeti otprilike isto toliko, samo mi se okvir koji sam našla na Smartbuyglasses više sviđa.

Ako netko ima više informacija, bila bih zahvalna da ih podijeli sa mnom
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 11:42   #2113
Quote:
Paulllina kaže: Pogledaj post
Zna li netko otkud drugi naručuju ovakve naočale?

Zar ovo nisu Dior So Real?
To je sada hit model, ima ih svuda i kupiti i naručiti.


Quote:
Paulllina kaže: Pogledaj post
Vidim da shippaju za RH, jel sigurna stranica?
Ne znam jesi li u međuvremenu naručila, ali da ti napišem ipak...
Ne znam jel sigurna ili ne, nisam nikad s nje naručivala, ali ovako izgleda OK.


Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Što vrtiš očima ako sam pitala da mi odgovori netko tko zna?
Obično se na prvu može skužiti razlika između plastičnih naočala koje se prodaju naokolo,i služe čisto kao modni dodatak u usporedbi s nekim naočalama iz optike. Počevši od težine, kvalitete stakla ali i samih naočala, itd. Pošto nikad nisam imala naočale iz Zare/Bershke/Stradivariusa/etc., a sad sam pikirala jedne na Zarinom webu, postavila sam pitanje jer me čisto zanima isplati li se davati 100-150 kn za njih ako su po kvaliteti jednake ponudi sa štandova
Ovakvo ti je moje iskustvo:
čak niti dizajnerske naočale ne igraju ulogu ako posrijedi nisu stakla s kvalitetnom zaštitom. Tu prije svega mislim na boju stakala. Gradual stakla, pa makar bile naočale i 2000 kn, ako nisu gore dosta zatamnjene, ne igraju ulogu kad je vani veliko sunce. Ray ban svjetliji modeli, Carrera, Prada, Hilfiger... imam sve to i ništa to za veliko sunce.

Bitno je da su stakla što tamnija, po mogućnosti mirrored, a ako nisu, da nisu gradual stakla, već neka jednobojna zatamnjena. Recimo, onako kao što Miu Miu ima određene modele.

Isto tako, imam par naočala sa staklima koja su recimo smećkasto-ljubičaste nijanse, ali im je boja nekako..... deblja, gušća?? Ne znam kako to objasniti Uglavnom, boja stakala je jednobojna, i dosta je postojana, iako nije crna. Tako kad gledaš kroz to, imaš OK zaštitu. Imam takve jedne Gucci i jedne "obične" iz Mullera, i ne vidim neku bitnu razliku u staklima.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 12:56   #2114
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
čak niti dizajnerske naočale ne igraju ulogu ako posrijedi nisu stakla s kvalitetnom zaštitom. Tu prije svega mislim na boju stakala. Gradual stakla, pa makar bile naočale i 2000 kn, ako nisu gore dosta zatamnjene, ne igraju ulogu kad je vani veliko sunce. Ray ban svjetliji modeli, Carrera, Prada, Hilfiger... imam sve to i ništa to za veliko sunce.

Bitno je da su stakla što tamnija, po mogućnosti mirrored, a ako nisu, da nisu gradual stakla, već neka jednobojna zatamnjena. Recimo, onako kao što Miu Miu ima određene modele.

Isto tako, imam par naočala sa staklima koja su recimo smećkasto-ljubičaste nijanse, ali im je boja nekako..... deblja, gušća?? Ne znam kako to objasniti Uglavnom, boja stakala je jednobojna, i dosta je postojana, iako nije crna. Tako kad gledaš kroz to, imaš OK zaštitu. Imam takve jedne Gucci i jedne "obične" iz Mullera, i ne vidim neku bitnu razliku u staklima.
zaboga miloga nemoj objašnjavat ljudima nešto o čemu očito nemaš pojma, daješ ljudima netočne informacije.

kod sunčanih naočala je jedno što je bitno da imaju UVa i UVb zaštitu, sve ostalo je nebitno.
zašto je to bitno?
zato jer kad staviš zatamnjene naočale, zjenica ti se širi i ako stakla nemaju UV zaštitu, UV svijetlost ulazi u širom otvorenu zjenicu i prži oko, uništava vid.

a zatamnjenje, boja, gradijent, mirror, pa čak i polarizacija, su NEBITNI ako govorimo o zaštiti oka.
iako bih polarizirana stakla uvjek preporučio jer su spas kod eliminiranja odsjaja i blještavila, pogotovo kod vozača i slično.

i tehnologija izrade naočala je jednostavna i jeftina, zato se na tržištu može naći hrpetina jeftinih a dobrih naočala.

kod dizajnerskih se naočala plaća jedino etiketa, ništa više.

i danas je teško naći naočale koje nemaju punu UV zaštitu, čak i kod ovih od 20 kuna što se prodaju na pazaru.

staklene ili plastične leće, nema nikakve razlike, apsolutno nikakve.

ako patite od etikete, kupite onda Ray Ban, Dior i ostala sranja u vlasništvu Luxottice.
ako ne, kupite Polaroid, puno bolje naočale u svim pogledima.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 13:48   #2115
Kako je nebitno ako nosiš naočale i ne štite te od sunca jer su stakla presvijetla, i onda škiljiš? To što piše UVA/UVB zaštita ne znači ništa ako ti stakla nisu dovoljno tamna, a na jakom si suncu. Probaj u podne ljeti po najvećem suncu šetati sa svijetlim staklima Ray Ban jedno dva, tri sata... pa onda vidi kako ti to djeluje na oči. Ili ih nosi na plažu jedno pola dana, pa kad te zabjesne odsjaj sunca i mora u kompletu, kao da nemaš ništa na glavi.

Tako da to tvoje da je jedino bitna UVA/UVB zaštita neovisno o boji stakala, nije točno.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 13:57   #2116
kriste

isključujem se iz rasprave, samo se nadam da te netko neće shvatit ozbiljno.
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 01:59   #2117
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Kako je nebitno ako nosiš naočale i ne štite te od sunca jer su stakla presvijetla, i onda škiljiš? To što piše UVA/UVB zaštita ne znači ništa ako ti stakla nisu dovoljno tamna, a na jakom si suncu. Probaj u podne ljeti po najvećem suncu šetati sa svijetlim staklima Ray Ban jedno dva, tri sata... pa onda vidi kako ti to djeluje na oči. Ili ih nosi na plažu jedno pola dana, pa kad te zabjesne odsjaj sunca i mora u kompletu, kao da nemaš ništa na glavi.

Tako da to tvoje da je jedino bitna UVA/UVB zaštita neovisno o boji stakala, nije točno.
Sunčane naočale se prije svega nose da zaštite oči od UV zračenja koje je vrlo opasno. E sad, nekome pašu svijetlija stakla, a nekome tamnija, ali kada govorimo o zaštiti od sunca tu mislimo na UV zračenje, a ne svijetlost (iako se i od toga štitimo jer nam smeta).

Nadam se da ne misliš da obično zatamnjeno staklo bez UV zaštite štiti oči od sunca? I pritom mislim "štiti" u pravom smislu te riječi u ovom kontekstu, a ne da nam daje privid da lako vidimo po suncu jer imamo tamna stakla.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 18:20   #2118
Ja imam jedne Celine, sa jako svijetlim staklima. Sjećam se da sam, kad sam ih kupovala, pitala ženu koja radi u optici štite li svejedno od sunca, s obzirom na tako svijetla stakla. Rekla je da imaju UVa i UVb zaštitu i da to što su svijetlije od drugih ne znači da štite slabije. Tako da eto. Inače su mi to jedine naočale s kojima mi je ugodno voziti, zato što su tako svijetle. S tamnim staklima ne mogu voziti...I nisam primjetila da me od njih bole oči ili glava, jedino nos nakon dugog nošenja, jer su jako teške. Doduše, nisam ih testirala na moru.

Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
staklene ili plastične leće, nema nikakve razlike, apsolutno nikakve.
Ovo nisam znala, hvala.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 06:59   #2119
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
kriste





isključujem se iz rasprave, samo se nadam da te netko neće shvatit ozbiljno.


pusti. nedavno me frend uvjeravao da mozes izgorit iza vjetrobranskog stakla takvi ljudi jednostavno postoje



ali ne bih se slozila da nema razlike. razlike u kvaliteti lece postoji, kao i u okviru. tako da nije da se placa samo etiketa. ali da su cijene prenapuhane tih etiketiranih, to stoji.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 23:55   #2120
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Sunčane naočale se prije svega nose da zaštite oči od UV zračenja koje je vrlo opasno. E sad, nekome pašu svijetlija stakla, a nekome tamnija, ali kada govorimo o zaštiti od sunca tu mislimo na UV zračenje, a ne svijetlost (iako se i od toga štitimo jer nam smeta).

Nadam se da ne misliš da obično zatamnjeno staklo bez UV zaštite štiti oči od sunca? I pritom mislim "štiti" u pravom smislu te riječi u ovom kontekstu, a ne da nam daje privid da lako vidimo po suncu jer imamo tamna stakla.
A tko je govorio o običnome bez zaštite? Ja sam govorila o svojim primjerima, gdje svaki par koji imam, ima i zaštitu, barem tako piše. Međutim, to ne radi ulogu ako stakla nisu dovoljno tamna u pogledu zaštite od svjetlosti i odsjaja. Ja ne mogu vjerovati da je vama jednako npr. Ray ban gradual prozirno svijetlo plavo ili sivo staklo vs. neke mirrored. Razlika je enormna.

Celine nemam i nitko koga znam nema Celine, tako da o tome ne mogu govoriti, već samo ovo iz vlastitog iskustva: Ray Ban, Armani, Gucci, Tommy H., Prada, Valentino, Vogue, Carrera, Rocawear. Osobno nekome tko nema mogućnosti za više pari naočala i želi uložiti u jedne kvalitetne koje će mu trajati kroz dulje vrijeme, ne bih preporučila da pri kupnji jednako vrednuje neke sa svijetlim vs. tamnim staklima. Mišljenja sam da su Ray Ban, Carrera, čak i dosta modela Prade, sa svijetlim staklima, nedovoljno mudra investicija u odnosu novca vs. sveukupne zaštite. Ja nikoga još, tko ima svijetle Ray ban npr., nisam čula da je zadovoljan u pogledu nošenja na velikom suncu i blokiranja odsjaja, odbljeska, svjetlosti itd., a kasnije sam se i sama uvjerila u to. Ja sam svoje dobila na poklon, a da nisam, osobno ih nikad ne bih kupila jer ne vrijede tog novca.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.