Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2003., 06:12   #1
Orehnjača/orahnjača

Kako da je ispecem a da mi korica ne bude debela?
question mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 10:13   #2
Tijesto tanko razvaljaj ( oko 3 mm), pa filaj. Posto se radi o dizanom tijestu ( pretpostavljam, jer ja radim i orehnjacu sa prhkim tijestom) u pecnici se digne taman koliko treba. I nemoj peci na previsokoj temperaturi da ti izvana ne izgori a unutra ostane sirovo.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 10:26   #3
Samo ti to shto tanje razvuci, lako cesh krpat ako se negdje rastrga, to je dizano tijesto, nish se poslije ne vidi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 16:45   #4
Orahnjača

Jučer sam ju pravila po nekom novom receptu,ali nije baš ispala dobra.O.K.,tijesto je dobro,ali fil...Po starom receptu se svi sastojci (orasi,šećer,malo cimta,malo cijeđenog limuna) pomiješaju i na razvaljano tijesto rasporede.No,po ovomu receptu se sve sastavi sa kipućim mlijekom i doda maslac (50 gr.).Prvo,bilo mi je teško urolati (klizi!),drugo : poslije se spljoštilo (otišlo u širinu!).Moram napomenuti da mi smjesa nije bila rijetka,naprotiv."Degustatori" kažu da je bolja ona bez mlijeka u kremi,"suha".

Zanima me kako vi pravite?
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 18:35   #5
pretrazila sam sve i stvarno nemamo temu o orehnjaci/orahnjaci ali se puno o njoj pise na zajednickim temama o kolacima.

pa u google trazilicu mozes upisati

site:www.forum.hr orahnjaca
site:www.forum.hr orehnjaca

i tamo ces naci raznih savjeta i komentara o varijacijama na temu.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 14:24   #6
Tnx!
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 10:30   #7
ja bi samo nadodala mali savjet- kad pečeš orehnjaču/makovnjaču, stavi na pod pećnice pliticu s vodom. Tijesto upije malo vlage pa bude mekše i podatnije..a moguće i da je do recepta po kojem radim i to takvog da mi je od prve ispalo ko da cijeli život radim orahnjače :hvali se,pa kaj :
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 10:57   #8
pa kada se vec hvalis mogla bi podijeliti recept s nama. pa da te i mi hvalimo
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:01   #9
Teško žabu u vodu dobiti
dakle...potrebno je:
Tijesto
600 g namjenskog brašna za dizana tijesta
3 dl mlijeka
1 žličica soli
70 g šećera
180 g otopljenog margarina
2 žumanjka
ribana korica 1 limuna
2 žlice ruma
Nadjev
400 g mljevenih oraha (ili 200g oraha i 200 g maka)
snijeg od 2 bjelanjka
2 dl mlijeka
130 g šećera
3-4 žlice ruma
200 g grožđica

U mlijeko staviti šećer, sol i malo brašna i zagrijati na 20 sek na najjače u mikrovalki. Onda umrviti kvasac, ponovno grijati 10 sek te ostaviti u toplome dok se kvasac ne zapjeni. U brašnu napraviti rupu, te dodati žumanjke, koricu limuna, otopljeni margarin, rum te naposlijetku mlijeko s kvascem. Dobro umiješati sve te mijesiti sve dok se ne dobije mekano tijesto koje se ne lijepi ni za ruke ni za zdjelu/dasku. Treba ga dooobro izmlatiti da se oslobodi čim više glutena kji pomažu pri dizanju. Onda staviti u nabrašnjenu zdjelu, pokrit krpom i na toplo mjesto (mikrovalka npr. koja se vrtila u prazno 5-6 min ili pećnica zagrijana na 50°) ostaviti dok se tijesto ne udvostruči (cca 45 min- 1h). Izvaditi, ponovno premijesiti te podijelit na dvije podjednake lopte. ostaviti sa strane.
Za to vrijeme ugrijati mlijeko dok ne zavrije te tak kipuće preliti preko oraha (ako se radi makovnjača dobro je malo i sve skupa na vatru, bude manje kljucanja i pospanosti poslije). Kad se ohladi, umiješati snijeg , šećer i rum.
Sad kad se tijesto opet malo nadiglo, premijesiti i razvaljati. Ja ga obično valjam na debljinu 3-5 mm (češće 5 jer vooolim dizano tijesto pa me uopće ne smeta da je deblje). Namazati nadjevom i posipati grožđicama. Zarolati i staviti pažljivo u prethodno namašćeni protvan. Ne mažem jajetom jer mi smeta miris Onda ugrijati pećnicu na 180°, na pod pećnice staviti metalnu pliticu s vodom... a za to vrijeme ostaviti štruce da -kaj?- se dižuu. E onda peći tak nekih pola sata (vidla sam da ljudi masovno peku oko sat vremena,ali da ostavim tak vjerojatno bi izvadila crni čvarak, a ne kolač) ili dok ne dobe onu lijepu bojicu. Kad je gotovo,izvaditi , pokriti vlažnjikavom krpom dok se ne ohladi..a onda posipati šećerom u prahu i dobar tek!

Jedan kuhar mi je otkrio tajnu s trostrukim dizanjem i vodom u pećnici i mogu reći da i kad se dogodi da kolača ostane par dana, bude mekani i sočni ko prvog dana. Damn kak mi se sada jede orahnjača
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:49   #10
fala!
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 11:57   #11
Jel zna netko možda recept za orehnjaču/makovnjaču ali da je tijesto onako biskvitno?znači ne prhko, ne dizano već baš biskvitno ..jela sam negdje tak nešto ali nisam bila u mogućnosti tražiti recept
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.