Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2008., 00:28   #21
jesi probo u oglase? na forum zeko i prijatelji?
sivi_machor is offline  
Old 15.04.2008., 10:30   #22
Sad stvarno šalu na stranu.

Da bi udomio životinju, bilokoje vrste, a pogotovo njih osam komada, morat ćeš se ipak malo više potruditi.

Pročitaj topic "Savjeti za udomljavanje" i stavi oglase na sve linkove.

Obavezno ih oglašavaj svaki tjedan u Plavom oglasniku (papirnato izdanje) u rubrici foto oglasi, a ne bi škodilo ni voditi ih svaki tjedan na snimanje za emisiju Kućni ljubimci (utorak, 17-17:30, velesajam).
Fleur Delacour is offline  
Old 16.04.2008., 11:39   #23
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Sad stvarno šalu na stranu.

Da bi udomio životinju, bilokoje vrste, a pogotovo njih osam komada, morat ćeš se ipak malo više potruditi.

Pročitaj topic "Savjeti za udomljavanje" i stavi oglase na sve linkove.

Obavezno ih oglašavaj svaki tjedan u Plavom oglasniku (papirnato izdanje) u rubrici foto oglasi, a ne bi škodilo ni voditi ih svaki tjedan na snimanje za emisiju Kućni ljubimci (utorak, 17-17:30, velesajam).
Da poklanjam i neku tehniku uz njih? Recimo xbox uz muške, monitore i lcd tv uz ženske?
Drito Konj is offline  
Old 16.04.2008., 21:32   #24
Hm, mislim da bi najbolje bilo početi s otvaranjem Hrvatskog Fonda za Pomoć Zečevima. Naravno, nakon što si postove izašlao na 34 hrvatska foruma. 6 oglasnika. 3 blog sustava. Naravno, otvorit reality formu zečja farma, ili originalnije... Zeko Party? Preko HFPZ fonda onda (dok si još nepoznat) možeš složit neki, ono, projekt i recimo krenut sa obrtanjem love iz EU pristupnog fonda. Onda si obrtnik. Mislim da dalje ide otvaranje računa na Kajmanskom otočju... I tak.
Kad zaradiš dosta, daješ 1000kn da netko uzme zeca.
To bi pomoglo.
Oskar is offline  
Old 17.04.2008., 09:54   #25
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Da poklanjam i neku tehniku uz njih? Recimo xbox uz muške, monitore i lcd tv uz ženske?
Ili ih možeš jednostavno odnijet negdje u pripizdinu i otvorit temu s novim nickom da si vidio neke zečeve.



Ne kontam kako se možeš zajebavat s 10 zecova na grbači. Daj se uozbilji.
Fleur Delacour is offline  
Old 18.04.2008., 16:05   #26
a da ne spominjemo da ga jedna cura ceka vec dosta dugo da uzme jednog kunica za mamu i sad na krajuz kad se uspio dogovoriti nekakv prijevoz jel ona nema auto, drito je isao na svadbu i rekao da on ne moze tada. toliko o udomljavanju
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 18.04.2008., 16:10   #27
eh, ne znam odakle si, ali da si iz st-a, uzela bih ja jednog/jednu
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Old 20.04.2008., 04:02   #28
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
a da ne spominjemo da ga jedna cura ceka vec dosta dugo da uzme jednog kunica za mamu i sad na krajuz kad se uspio dogovoriti nekakv prijevoz jel ona nema auto, drito je isao na svadbu i rekao da on ne moze tada. toliko o udomljavanju
Piše se jer. Ona nije mogla prije 15 do 12, iako sam nudio da se nađemo bilo kad prije tog vremena, a svadba je bila od najboljeg mi frenda kojem sam bio kum. Na toj svadbi. A ak se hoćeš svađat i srat po meni, well...ili nađi argumente, ili sisaj kurac. Solucija se nameće logikom.
Drito Konj is offline  
Old 20.04.2008., 04:03   #29
Quote:
AnitaMuki kaže: Pogledaj post
eh, ne znam odakle si, ali da si iz st-a, uzela bih ja jednog/jednu
Zaboga, dofurat ću ti zeca u split.
Drito Konj is offline  
Old 20.04.2008., 04:12   #30
Quote:
Oskar kaže: Pogledaj post
Hm, mislim da bi najbolje bilo početi s otvaranjem Hrvatskog Fonda za Pomoć Zečevima. Naravno, nakon što si postove izašlao na 34 hrvatska foruma. 6 oglasnika. 3 blog sustava. Naravno, otvorit reality formu zečja farma, ili originalnije... Zeko Party? Preko HFPZ fonda onda (dok si još nepoznat) možeš složit neki, ono, projekt i recimo krenut sa obrtanjem love iz EU pristupnog fonda. Onda si obrtnik. Mislim da dalje ide otvaranje računa na Kajmanskom otočju... I tak.
Kad zaradiš dosta, daješ 1000kn da netko uzme zeca.
To bi pomoglo.
Misliš da je soma kuna dosta? Zec je ipak golema životinja koja jede desetke kila mesa dnevno i opasna je po nejačad i lokalne travnjake.
Drito Konj is offline  
Old 20.04.2008., 09:08   #31
mislim da je sad stvarno previše natezanja bilo, ostavite čovjeka da ih udomi, kome to ne odgovara ne mora ulazit u topic.
zlocka is offline  
Old 20.04.2008., 11:29   #32
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
a da ne spominjemo da ga jedna cura ceka vec dosta dugo da uzme jednog kunica za mamu i sad na krajuz kad se uspio dogovoriti nekakv prijevoz jel ona nema auto, drito je isao na svadbu i rekao da on ne moze tada. toliko o udomljavanju
Pa ako je mogao drito po zeceve u Rijeku, moze ih donesti i njoj, zasto cura komplicira?

Drito odvedi joj zeca i odmah pogledaj gdje i u kakvim uvjetima ce zecovi zivjeti, zlu ne trebalo.
Noemi is offline  
Old 20.04.2008., 14:29   #33
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Pa ako je mogao drito po zeceve u Rijeku, moze ih donesti i njoj, zasto cura komplicira?

Drito odvedi joj zeca i odmah pogledaj gdje i u kakvim uvjetima ce zecovi zivjeti, zlu ne trebalo.
Pusti, ko god pokuša bit maliciozan, a naravno da se moraju nać takove individue diskutabilnog intelekta, pokušat će bilo kakve prepreke u udomljavanju pripisat meni. Naravno. To tak ide. A slavonski brod, ipak je to malo daleko za jednog zeca, to je preko 500 kuna putnih troškova, a ako idem tom logikom, fakat bi trebao davat i 4000 kuna uz kuniće.

Mislim, ljudima nisu dovoljni kunići. Ne da im se ić po njih, ne da im se imat gajbicu za njih, nikaj. Al oni bi rado kuniće. Aha.
Drito Konj is offline  
Old 23.04.2008., 03:21   #34
I dalje dajem kuniće. I btw, hrđavi je dečko. I srednji msrtin mu je svršio po leđima preko 4 puta neki dan. A onda i mlađi. Odraso je s curkama. Svačija drolija. Vrh.
Drito Konj is offline  
Old 25.04.2008., 00:38   #35
Mali Msrtin, onaj najmanji ode. No vas ionako boli kurac za to.
Drito Konj is offline  
Old 25.04.2008., 01:01   #36
ajde barem jedan manje
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 25.04.2008., 10:39   #37
Ou hepi dej.
Fleur Delacour is offline  
Old 28.04.2008., 08:07   #38
...
Drito Konj is offline  
Old 21.05.2008., 21:11   #39
Jel imaš još ove kuniće? Udomila bi onog skroz bijelog ako je ostao..ak ne koji je.
Natka0205 is offline  
Old 22.05.2008., 00:19   #40
ako se drito ne javi pogledaj ovdje
zlocka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.