Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2011., 14:45   #41
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ti francuzi stvarno imaju sama kretenska rješenja. Nije ni čudo da to krepava ko muhe. Pa kome je moglo past na pamet da stalno vrti lager? Zašto? Da traje čim manje?
Ma kaj je najbolje traje govno dugo, ali ruži od prvog dana, a jesi kad videl da moraš diči auto skinut od ispod zaštitnu plastiku, podklocat motor, rašarafit ljevi nosač, spustit motor da bi mogel promjenit filter zraka, a i tak je naknap. To je prekrasno riješenje na 307.
subaru13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 21:19   #42
Quote:
subaru13 kaže: Pogledaj post
Ma kaj je najbolje traje govno dugo, ali ruži od prvog dana, a jesi kad videl da moraš diči auto skinut od ispod zaštitnu plastiku, podklocat motor, rašarafit ljevi nosač, spustit motor da bi mogel promjenit filter zraka, a i tak je naknap. To je prekrasno riješenje na 307.
Na kojoj 307ici? Na bengi 1.4 nije.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 22:17   #43
O trajnosti lamele...mazda cx7 prva ugradnja (nemogu se sjetiti proizvođača), oko 490km..
Frajer kupio auto, nakon dva dana došao mjenjati lamelu

btw još ih je bilo par na tim cx7, samo ovi drugi su imali po par tisuća km (5kkm-8kkm)
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 22:23   #44
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Nije istina. Na 307ici poluga uvijek LAGANO pritisne druk lager na korpu i ona ga vrti, ajmo reći bez jakog aksijalnog opterećenja, samo ga prisloni, nježno, ali dovoljno da se vrti. I zato ti ležajevi nemaju bog zna kolko vijek trajanja, počnu šumit kad je otpušteno kvačilo. Scena: auto u garaži (zatvoren prostor) upališ auto, u leru je, čuješ šum iz prostora motora, pritisneš kvačilo ne šumi. Zašto? Dok se druk ležaj vrti bez velikog opterećenja a ima recimo 100.000km, najčešće se tu počne čuti (može i nešto ranije i nešto kasnije) stvara šum, jel je suh, istrošen, kad ga pritisneš na korpu jače, šum nestane zato što ležaj primi aksijalne sile i "ušpanat" je, "sakrije" se zračnost kuglica i lageru.

To traje neko vrijeme. Iduća faza je da je toliko potrošen (kuglice), da počinje škirpit u vožnji. Scena; Voziš se u 5oj brzini recimo 90km/h i iz prosotra motora čuješ cvilkanje, kvačilo otpušteno ali čuje se cvilkanje, tj konstatno počne fućkat druk lager (kažem vrti se i kad je kvačilo otpušteno), kad ti dosadi fijućkanje, lagano u vožnji pipkaš po kvačilu, dok ne prestane, pa se opet javi, pa opet....

Na kraju zadnja faza je da nestane fijućkanje, a recimo dok auto radi, lagano 1-2cm stisneš kvačilo, tj, čim prođe prazan hode pedale osjetiš pod nogom "turpijanje" u pedali kvačila, dakle ne jako pritisnuta predala, samo taknuta. Raspao se druk lager.

Zamjeniš druk lager, auto u garaži u leru ne šumi, ne šumi ni sa pritisnutim kvačilo, ne fijućka u vožnji.

A ležaj sponjičke nek mjenja ko neće slušat. (kad se radi o 307ici, benzinac, za druge neću tvrdit)

Naravno, može biti i ležaj sponjičke (to nitko ne isključuje), no ako su simptomi kako sam opisao, a ionako se mora skidat mjenjač, i ako je druk lager raspadnut, garantirano da je do njega, ne treba dirati ležaj sponjičke.

ako je to tako, onda je to prvi takav potisni za kojeg uopće čujem.
i jako mi je drago što oko 307 još nisam radio. nastojati ću da i ne budem.


Quote:
subaru13 kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem Joža, nisam imal inspiracije objašnjavat, sve sami doktori automehanike, a mi kaj smo išli 3+1 godinu u školu i na praksu smo bedaki, danas su svi automehaničari.Meni je govno počelo šumit nakon kaj je bil na autu 2 dana, novi novcati, pustiš kuplung na leru sve te sram kak ljudi gledaju valjda misliju da bu se nekaj raspalo, nisu to baš šumovi to je nekakav grdi zvuk.


u citatu dolje CRDW je dao savršen komentar na tvoj odgovor.


Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ti francuzi stvarno imaju sama kretenska rješenja. Nije ni čudo da to krepava ko muhe. Pa kome je moglo past na pamet da stalno vrti lager? Zašto? Da traje čim manje?


pojedina rješenja primijenjena kod novih auta stvarno mogu zadiviti čovika
uključujući i taj filter
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 22:33   #45
ima ih još. mislim da najnoviji discovery(LR3 ili4, ne znam kako ga zovu) uopće nema čepa kartera. čak i moja marka otišla u ku*a*. ne na svim modelima, samo na freelanderu, Lr4 i rr sportu...i to samo na nekim tržištima8u usa sigurno nisu, tamo imaš zakon protiv toga).

tako da možeš ulje mijenjat samo vakumom, jasno u ovlaštenom. filter zraka je valjda najlakši dio servisa, košta više od filtera ulja i goriva zajedno, a ne zasereš se mijenjajući. tko to sam ne radi, baca novac u vjetar(očito ga ima dosta).

ovim rješenjima 99% ljudi neće to napravit samo, ma 99, 99%.
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 22:44   #46
307, 2.0Hdi - filter zraka pristupačan: http://slovenskainzercia.sk/x-sk/inz...-2-0-hdi-8.jpg
307, 1.6 benzinac - filter zraka pristupačan: http://s2.images.drive2.ru/car.photo...54840-main.jpg
307, 1.4 benzinac - filter zraka, isti kao i na prethodnim slikama, isto kučište, ista lokacija. Pristupačan.
307, 1.4Hdi - koliko vidim također odozgora u kučištu sa desne strane kao i na gore navedenima. Pristupačan.

Ne znam kak je na 2.0 benzincu i 1.6Hdi-u, čekam kolegu Subaru-a da kaže o kojem motoru se radi u njegovom slučaju.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 22:51   #47
Quote:
Felicius kaže: Pogledaj post
ima ih još. mislim da najnoviji discovery(LR3 ili4, ne znam kako ga zovu) uopće nema čepa kartera. čak i moja marka otišla u ku*a*............


koje ideje
eno mi baš sad u radioni Discovery, ali srećom '91 2.5 TDI, nema s njim takvih problema
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 22:58   #48
OK, ok, LR ima ispriku. Sa tog govna ulje (zapravo ULJA) tak cure da ti čep nije ni potreban. Niti jedan.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 23:16   #49
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
OK, ok, LR ima ispriku. Sa tog govna ulje (zapravo ULJA) tak cure da ti čep nije ni potreban. Niti jedan.


pričaj mi o tome, popodne sam bio ispod njega
čep mu je na ključ 30, kad ga skineš možeš palac gurnuti u karter
a ulje bali s nekoliko pozicija, nakon rada oko njega crn sam kao da sam bio pod tamićom. doduše, ovaj ima 599630 km na satu. i ne zna se koliko je još prešao bos.
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 07:45   #50
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
OK, ok, LR ima ispriku. Sa tog govna ulje (zapravo ULJA) tak cure da ti čep nije ni potreban. Niti jedan.
ajde, brate po mlijeku, bar znam na parkingu po boji i masnoći što je od motora, što od difa a što od kočnica

vozi ga više u blatu, pa ćeš ionako sva ulja morat promijenit i prije negoli iscure...

curenje ulja je dobro...dok curi znači da ga ima
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 08:36   #51
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
307, 2.0Hdi - filter zraka pristupačan: http://slovenskainzercia.sk/x-sk/inz...-2-0-hdi-8.jpg
307, 1.6 benzinac - filter zraka pristupačan: http://s2.images.drive2.ru/car.photo...54840-main.jpg
307, 1.4 benzinac - filter zraka, isti kao i na prethodnim slikama, isto kučište, ista lokacija. Pristupačan.
307, 1.4Hdi - koliko vidim također odozgora u kučištu sa desne strane kao i na gore navedenima. Pristupačan.

Ne znam kak je na 2.0 benzincu i 1.6Hdi-u, čekam kolegu Subaru-a da kaže o kojem motoru se radi u njegovom slučaju.
1.6 hdi, isto sranje i kod buraza na c4 isti motor, a jučer gledam 407 sa tim motorom sve isto ali nema onu glupu plastiku koja je produžetak šajbe tak da možeš do filtera bez brige.
subaru13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.