Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2014., 23:06   #1
Bolovi u bokovima

Pozdrav svima!
Ovako stvari stoje. Prije jedno 2 tjedna nosio sam neke teške kutije i drugi dan me bolio onaj dio bokova gdje je vrh zdjelice. Mislio sam da je bruh, ali nema nikakvih kvrga i ništa me ne boli. Mogu se slobodno kretati i saginjati i također pri dodiru ništa ne boli. Pretražio sam na internetu sve o bruhu i probao obaviti onaj pregled s kašljanjem. I po meni ništa nije sumnjivo. Stvar je u tome što me eto i nakon 2 tjedna pomalo smeta, neznam kako bih to rekao, možda pecka(na slici u linku se vidi gdje), ali to nije bol. Da li je moguće da sam nagnječio samo mišiće ili nešto u tom djelu. Pomalo sam zabrinut . Hvala!

http://tinypic.com/view.php?pic=11to...8#.U9gMmvl_uSo
Nikola203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 02:53   #2
Bol u bokovima

U posljednje vrijeme često osjećam bol u bokovima. Najčešće se javlja ako konzumiram vodu ujutro tj. ako popijem npr dvije čaše vode odmah kad se probudim. Bol je jako neugodna ali ne traje jako dugo.

Zanima me je li to uobičajeno i ako nije što bi moglo biti uzrok?
kako_dalje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 12:50   #3
Quote:
kako_dalje kaže: Pogledaj post
U posljednje vrijeme često osjećam bol u bokovima. Najčešće se javlja ako konzumiram vodu ujutro tj. ako popijem npr dvije čaše vode odmah kad se probudim. Bol je jako neugodna ali ne traje jako dugo.

Zanima me je li to uobičajeno i ako nije što bi moglo biti uzrok?
Jeste li imali problema sa bubrežnim kamencem?
Imate li možda problema sa stolicom?
Ili ste imali jači pad na trticu?

Mogući uzroci: bruh, lordoza kičme, kamenac, ili neki muskulaturni problem uslijed neke ozljede.
Teško je reći nešto detaljnije bez dodatnih informacija.
Masaža Silvija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.