Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2015., 00:16   #61
Neka normalna osoba za šetnje/kave/pive i ubijanje dosade ovih dana? Žensko sam, dvadesetak godina... Ne znam što bih trebala uopće napisati o sebi.
Catus is offline  
Old 22.06.2015., 21:27   #62
Quote:
Catus kaže: Pogledaj post
Neka normalna osoba za šetnje/kave/pive i ubijanje dosade ovih dana? Žensko sam, dvadesetak godina... Ne znam što bih trebala uopće napisati o sebi.
ja, ja, ja.... Možemo skupa... Ja imam 25 AL nisam baš normalna... LOL
nostalgija za is offline  
Old 22.06.2015., 23:17   #63
Ja sam sad isto ostao dosta sam i bez društva imam 19 god i nije da sam neki nesocijalizirani čudak nego eto... dogodilo se može bit i prijelazna faza.. Pa ako je nekoga volja za upoznat se drage, volje. Iz Velike Gorice sam. Jel znate možda dali ima otvoren topic negdje drugdje na forumu s istom temom?:five
Rajski bik is offline  
Old 03.07.2015., 22:45   #64
Ako ima netko mlađi :P tipa do 20 godina tko bi se htio druzit, razgovarati, šetat, nabacit malo badmintona, otic na izlozbu, pice, vozit bicikl i sl. neka se javi na pm. Ovdje jedna zenska osoba kojoj je potrebno neko osvjezenje od ove monotonije i ljudi. Radije bih prijateljicu, fali mi zenskih razgovora o svemu i svacemu, ali dobro necu biti seksist Kao sto pise gore, nalazim se u Zgu
smartgirl498 is offline  
Old 04.07.2015., 13:22   #65
pozdrav,

u srednjim dvadesetima sam, trazim nekoga za ubijanje dosade, potencijalno prijateljstvo . Ako ti je sve tlaka u tom slucaju rade me zaobidi . Ne volim pasivnost.
Otvorena sam za sve opcije...od kampiranja, setnji, suncanja, koncerta, ok cajke ne dolaze u obzir ..holi open air, bitno da imas volju ), sve drugo se lako dogovorimo.

Imam decka, tako da decka ne trazim , ali ako ti imas curu/ decka jos bolje mozemo se druziti svi zajedno
, ako ne opet nije bed. Bitno da si normalna osoba i znas se druziti
do citanja
summer-zg is offline  
Old 10.07.2015., 19:13   #66
Druženje & kerovi

Bok svima! Friško sam pesa udomil pa sam mislil, ako ima pesoljubaca pa da organiziramo šetnju/trčanje/šnjofanje Maksimira jedan dan, pošto je vrijeme odlično.
Potrebno: malo dobre volje, peseki i to je to.
Pa nek se javi tko hoće!
demian25 is offline  
Old 19.07.2015., 17:26   #67
22 godine, Zagreb, žensko, tražim žensko društvo za kave, izlaske i ženske razgovore
Marreti is offline  
Old 22.07.2015., 19:28   #68
cut the crap, suša vlada
fichooo7 is offline  
Old 04.08.2015., 17:36   #69
Ako je nekome do dopisivanja i potencijalnog prijateljstva, slobodno se javi. Muško 22, okolica ZG.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 07.08.2015., 19:43   #70
Cura, 22 godine, Zagreb traži društvo (ne dečka, društvo) za druženje i izlaženje... Otvorena, društvena i tolerantna. Preferiram izlaziti tipa Medika, Krivi Put i sl. - alternativno, i da nisu Jarun i cajke...

Solobodno se javi na PM

Zadnje uređivanje luša : 07.08.2015. at 20:09.
luša is offline  
Old 20.08.2015., 22:54   #71
Ako je nekome dosadno u ZG i želio bi doći na more desetak dana, evo poziva. Bitno je da se bavi sportom, jer mi treba društvo - ostao sam na moru i ne vraća mi se još u Zg. Javite su u pm
daivan is offline  
Old 24.08.2015., 15:39   #72
Quote:
Catus kaže: Pogledaj post
Neka normalna osoba za šetnje/kave/pive i ubijanje dosade ovih dana? Žensko sam, dvadesetak godina... Ne znam što bih trebala uopće napisati o sebi.
također
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Old 26.08.2015., 18:05   #73
Slobodan, obrazovan, zanimljiv muškarac iznad 45? Druženje? Zagreb!
Ardie is offline  
Old 26.08.2015., 20:03   #74
Hi Imam 21 godinu i tražim prijateljicu Od 10.mj. sam u Zagrebu, studiram ondje. Voljela bih da mi se jave cure koje su aktivne, vole šetnje, izlaske, kina, muzeje, izložbe, koncerte i prave ženske razgovore Ja sam isto takva pa ako se koja nađe u ovome, slobodno nek se javi
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Old 31.08.2015., 17:07   #75
Mozda sam zalutala jer ne tražim ljude koji izlaze (iako nisu iskljuceni), ali tražim društvo, 3-4 osobe sve skupa jer vise od tog nemrem pratit, a i razgovor gubi na kvaliteti.
Imam i oglas, al tamo bas ljudi i ne traze prijateljstvo, pa ga mozete procitat i ak vam se sviđa javiti se.
Btw pod izlascima mislim na klubove koje sam prerasla, al rado bi drustvo za setnje, koncerte, kazaliste, kino, muzeje...
-april- is offline  
Old 02.09.2015., 16:56   #76
Uskoro se opet vraćam u ZG, pa ako ima netko tko voli filmove, serije i kavu, te bi volio sve to povezati u jedno javi se . Inače ako baš nekog zanima, imam 21 godinu, student.
kyuss1 is offline  
Old 14.09.2015., 21:33   #77
Bok ljudi, volio bi sutra otići na ovo: https://www.facebook.com/events/1645710349007221/ ali stjecajem okolnosti nemam nikoga s kim bi išao
E tu sad upadaš ti, ako ti je do zabave na dosadni utorak i nije ti bad zajebavat se i popit koje pivo tu s nekim likom, tuuu sam
cosmicsurf is offline  
Old 19.09.2015., 12:51   #78
Drustvo, pozdrav!
Subota prijepodne i opet ista pitanja; kamo ici, sa kim ici, sto raditi...?
Ako netko ima isti problem, musko/zensko oko 30 g.iz Zg, neka se slobodno
javi na pm! Prihvacam sve zanimljive prijedloge i osobe!
__________________
''Why does everything have to be a struggle? Can't some people just say yes for once.''
wede40 is offline  
Old 21.09.2015., 15:07   #79
ide tko na Gričevanje ovih dana ?

na Vatru 24.10 da ide samnom?
anovi86 is offline  
Old 23.09.2015., 15:10   #80
Talking

Hello ima koga oko 30god za ispijanja kava,druzenje,upoznavanje novih ljudi?? musko ,zensko tak svejedno
AziZg is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.