Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2009., 20:50   #1
Svinjski bubrezi-molim recept

Evo kad sam zadnji put bio kući poslala mi mater domaćeg mesa,a među njim i svinjske bubrege.Inače ih obožavam,onako jednostavno,samo posolit i na roštilj.Ali problem je što sam sad u stanu pa od roštilja ništa.Pa zna li itko neki dobar recept za pripremit ih.
obersoldat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 00:36   #2
na naglo kak jetrica. prepoloviš ih i na naglo poklopljeno na tavi na vrelom ulju ispečeš. naravno, dodati češnjak. meni inače finije od jetrica.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 01:27   #3
Mozda kao mozak/mozdine. S jajima na kajganu? Nista urnebesno.
regica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 14:32   #4
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
na naglo kak jetrica. prepoloviš ih i na naglo poklopljeno na tavi na vrelom ulju ispečeš. naravno, dodati češnjak. meni inače finije od jetrica.
To sam i mislio u krajnjem slučaju ako netko ne da nešto maštovitije.Inače jetricu tako volim,ali ne znam kakav okus imaju bubrezi na takav način.Aj da vidim ima li netko išta maštovitije,ako ne,onda ću tako.Hvala na savjetu.
__________________
Homo sum-Nihil humani a me alienum puto
obersoldat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 14:35   #5
Quote:
regica kaže: Pogledaj post
Mozda kao mozak/mozdine. S jajima na kajganu? Nista urnebesno.
Volim mozak na takav način,ali sumnjam da bi ovo baš bilo dobro koliko na naglo.Ali u svakom slučaju,hvala na savjetu.
__________________
Homo sum-Nihil humani a me alienum puto
obersoldat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 17:55   #6
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
na naglo kak jetrica. prepoloviš ih i na naglo poklopljeno na tavi na vrelom ulju ispečeš. naravno, dodati češnjak. meni inače finije od jetrica.

Nisam baš sigurna da se to tako jednostavno priprema. Ja ih ne kuham, al znam da sam čula o nekakvom držanju u vodi i ispiranju, zbog jakog i neugodnog mirisa
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 15:27   #7
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
Nisam baš sigurna da se to tako jednostavno priprema. Ja ih ne kuham, al znam da sam čula o nekakvom držanju u vodi i ispiranju, zbog jakog i neugodnog mirisa
Naravno,bubrezi su filter organizma.Treba ih dobro oprat u par voda.Ali ja volim taj miris i okus.tako da to nije problem.dobar dio ljudi ih ne voli upravo radi toga.
__________________
Homo sum-Nihil humani a me alienum puto
obersoldat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 17:12   #8
ja sam ih pojeo mnogo na taj način i nisu imali nikakav neugodan miris. inače mi se čine poprilično nekorisnima za drugačije recepte, ali ovako ih volim više od jetrica.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.