Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2009., 11:00   #201
Ne smije. Ionako ti globalni ratio nije bitan, pa nema neke potrebe za tim.
Krešo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:04   #202
znam da nije bitan...ali seedat igricu od recimo 18Gb na 1:1 je malo problem...pogotovo u banana drzavi...pa zato pitam...
fussbaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:42   #203
Ne moras je odseedati na 1:1, nego samo dovoljno dugo drzati na seedu :-). Citaj pravila, pise unutra sto i kako.
Krešo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:57   #204
Cool

Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Jel samo meni ili svima (koji imaju acc tamo) PTN užasno spor? Ne mislim na torrente nego na samu stranicu, svaka str. mi se loada po 20-30 sekundi
Sporo mi je i s posla i od doma.

A brzine downloada užasno variraju.
Malo 2MB pa onda dropa na 0 i tako svako malo, no skine se.
__________________
I will use Google before asking dumb questions.
I will use Google before asking dumb questions.
I will use Google before asking dumb questions.
Pax0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:39   #205
Quote:
fussbaler kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje...hm...sa na BCG se nesmije seedat torrente koje niste skinuli???...znaci sad da skinem nes sa BG i sad seedam na BCG, to se smije ili ne???...pise nesto oko toga u pravilima ali nisam bas skuzio taj dio kako ide...
To smiješ raditi. Ne smiješ partial-seedati.

Dakle, smiješ skinuti igru s nekog drugog trackera i onda ju seedati na BCG. S tim neće biti problema. To često rade ovi s brzim vezama koji se utrkuju tko će prvi uploadati .torrent na BCG, pa oni koji nisu prvi svejedno seedaju, tako da leecheri odmah imaju velike brzine.

Ono što ne smiješ je npr. skinuti samo 10% neke igre i onda to seedati. Ili skinuti samo jednu igru u packu od njih 3. Ako već skidaš, onda skidaj do kraja.

I po treći put ti kažem, pročitaj taj SP FAQ već jednom! Ako i dalje nećeš ništa kužiti, onda:
1.) Ja žalim što sam te pozvao.
2.) Pročitaj SP FAQ for Newbies.

@Pax0707: Palo mi je na pamet da bi sporost mogla biti zbog VPN konekcije na net. Da li i ti imaš takvu vezu?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:46   #206
Mozete mi reci neki privatan torrent a da je dobar jer sam ja regan na ILT al mi je glup vise iz puno razloga. BTW mozete mi poslat i pozivnicu hvala ljudi.
Dano is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:47   #207
dali se smije tako seed-at na tl?
kao sto je fussbaler naveo...
Phantomx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:50   #208
Talking

Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
@Pax0707: Palo mi je na pamet da bi sporost mogla biti zbog VPN konekcije na net. Da li i ti imaš takvu vezu?
Nope.

I u firmi i doma idem direktno van.
Nije da mi je nešto bitno, samo malo iritira.
__________________
I will use Google before asking dumb questions.
I will use Google before asking dumb questions.
I will use Google before asking dumb questions.
Pax0707 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:50   #209
Quote:
Phantomx kaže: Pogledaj post
dali se smije tako seed-at na tl?
kao sto je fussbaler naveo...
Smiješ na svakome.
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:53   #210
Oce mi ko rec kakav privatan torrent.
Dano is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:56   #211
kakav,za sta ti treba??
Phantomx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 16:05   #212
Quote:
Dano kaže: Pogledaj post
Oce mi ko rec kakav privatan torrent.
Pa jel ti ovdje cijela tema. Čitaj i odaberi šta oćeš...
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 16:43   #213
Izgleda da je juce staff BCG delio referral kodove sa po 15 GB upload-a novim clanovima. E`bi ga znam da ovde ima dosta zainteresovanih, mozda iduceg meseca bude nesto.

"Invites CLOSED. And there won't be anymore this month. DON'T PM STAFF regarding invites. If you are a member and require help please join #help"
djura1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 16:46   #214
Quote:
b-baller kaže: Pogledaj post
Smiješ na svakome.
aa. na većini da, ali vidio sam listu nedavno negdje, gdje se nesmije.
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:20   #215
Imam pitanje jedno u vezi trackera GF*(neznam jel se smije napisati cijeli naziv),uglavnom,kakav je to tracker,nigdje na nikakvom invite forumu nema reviewa niti ista.Cuo sam da je dost dobar no ratio 0-day tracker sa malo clanova,koliko je tesko upast unutra i jel se isplati?
user23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 21:29   #216
i nije tako teško upast unutra ako znaš nekog ko ima acc samo mu daš 5 eura da donira i dobije pozivnicu. nema ratia, max je 2500 članova, bar tako piše, ako imaš box i ne isplati se previše, onda bolje nabavi SCC, ali ako nemaš onda bi ti bilo dobro nabavit.
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 23:13   #217
Zar je seedbox presudan za bilo koji no ratio tracker ?
__________________
Djed_Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 23:20   #218
G*T je 0-day tracker, koji je bez ratio system-a i tvoja jedina obaveza je da seed-as skinuti materijal 48h u narednih pet dana. Dobar je, prvestveno, za najnovije stvari koje su inace najbolje seed-ane. Evo ti primer, drzim jedan film oko mesec dana na seed-u na G*T-u i jedini sam seed-er. Neko je krenuo od mene da skida taj film i ceo film je skidao brzinom od 10-15 KB/s. Niko se vise nije ukljucio da seed-a. Ali zato novi torrent-i idu maksimalnim brzinama.
djura1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 23:26   #219
Quote:
djura1988 kaže: Pogledaj post
Niko se vise nije ukljucio da seed-a. Ali zato novi torrent-i idu maksimalnim brzinama.
Nema ti se tko ukljucit kad si jedini snatcher bio ti. Torrent kao i vecinu novih je uploadala auto-bot skripta i eto ti razloga za max brzine i min seedere .
__________________
Djed_Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 23:30   #220
Ja sam jedini koji je seed-ao (nakon relativno dugog vremenskog perioda), mislio sam da niko nije naisao da seed-a (pored mene). Verovatno su svi pobrisali doticni torrent, nakon minimalnog uslova od 48h. Cak mi je lik bio simpatican sto je uporan i skida kao sa mininove (mozda bi tamo bolje prosao).
djura1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.