Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 23:21   #1
Ajd da zaključimo tu priču......

Ovako......Vec duze vrijeme razmisljam napravit Pircing u Donjoj usni samo tackicu.......presao sam skoro svu literaturu....znam da se mora raditi u sterilizovanim studijima i odrzavati redovno paziti i mazati kremama 21 dan nakon busenja.......Jedino sto nisam mogao naci na internetu je.....da kod pircinga u usni postoji mogucnost dobivanja raka jer ima taj neki zivac....to mi ponavljaju ljudi 20x na dan......na kraju mi je pukao film.....i rekao sam svojima......najblizima......nosite se kad ste pocinjali pusit znali ste da mozete da dobijete Rak Hvala Bogu niste ali,ste i dalje Hard Core Pusaci......ja ocu taj pirc i gotovo.....!

Doktori sutudenti medicine ispircana ekipo.....objasnite mi u par teza kako to da obavim na kvalitetan nacin i na sta treba posebno da obratim paznju....prilikom posjete studiu?Nebi da uz pirc Dobijem HIV gratis

P.S. imam preko 18 procitao sam dosta al crv sumnje i dalje radi
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 09:20   #2
ja imam nekoliko pierceva, sve sam radila u provjerenom studiju, tip dezinficirao ruke, imao medicinske rukavice, otvarao igle pred menom tak da budem sigurna da su sterilne. E da, i nije me pustio u područje di pierca i tetovira bez onih smiješnih medicinskih papučica
Mali ispravak, mažeš tetovaže bepanthen kremom, piercinge špricaš octenisept sprejom
anoreksična is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 09:24   #3
Quote:
anoreksična kaže: Pogledaj post
ja imam nekoliko pierceva, sve sam radila u provjerenom studiju, tip dezinficirao ruke, imao medicinske rukavice, otvarao igle pred menom tak da budem sigurna da su sterilne. E da, i nije me pustio u područje di pierca i tetovira bez onih smiješnih medicinskih papučica
Mali ispravak, mažeš tetovaže bepanthen kremom, piercinge špricaš octenisept sprejom

meni je to bas ruzno ... pogotovo na curi
kelly's_rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 09:56   #4
odi se probusi i gotovo... raspitaj se za dobar studio i ne trebas se brinut toliko za ove gluposti.. jesi ikad cuo da je neko dobio rak od piercinga? ja nisam. i mene su ljudi strasili, ali ljudi pricaju svasta... kad sam isla busit obrvu rekli su mi: znas da to ako ti pogode neki zivac moze oko ostat zauvijek zatvoreno... a kad sam isla busit jezik skoro da nisam cula: jezik ce ti otpast... a evo me ziva i zdrava..
bewitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 11:42   #5
fala....ljudi .....uradicu definitivno to...@bewitch znam curu koja je morala operisat usnu....jer xe ispostavilo da je alergicna ....a nije znala
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 11:54   #6
takvi slučajevi su na svu srecu jaaaako jako rijetki... super, a dok te budu busili vjerojatno ce ti bit u glavi di bi se mogao opet probusit
bewitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 17:05   #7
Hvala bewitch......evo uzeo sam i uptutstva sa Gendalf stranice
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 18:29   #8
nema na cemu... javi kako je proslo...
bewitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 19:00   #9
ok
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.