Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2020., 10:59   #1
(Ne)Siguran seks?

Bok svima,

evo ovako mene zanima par stvari, cisto onako da vidim kako ljudi disu po tom pitanju, pogotovo muski me zanimaju (a tu sam anonimna pa mogu o tome otvoreno ) :

Vi koji prakticirate (ne nuzno redovito, nego i povremeno ako se desi) ONS, FF i slicne neobavezne seks. odnose, pazite li uvijek na zastitu, kondome ili vam se itekako desi da 'zaboravite' na to?

I kad udjete u vezu s nekim, ono bas mislite s nekim ozbiljnije, vjerojatno kroz cijelu vezu ne koristite kondome, neke zenske prijedju na pilule, neki prakticiraju 'vadi van' metodu - kako onda funkcionirate?

I muski, da vas cura s kojom ste u vezi i koja vam se stvarno svidja, pita da se testirate na spolne bolesti, bi li pristali ili bi se uvrijedilo na to i izvlacili?
Cure, da li na to mislite kad s nekim udjete u vezu? Ili vam to nije uopce bitno bas?

Evo, ako moze iskreno, stvarno me zanima to, vec neko vrijeme hocu postaviti ta pitanja ovdje
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 11:29   #2
Slažem se da treba izbjegavati tipove koji prakticiraju ONS, ali ako se stvori interes za tako nekim, a on pristane da se testira onda ne vidim problem..
Mišljenja sam da oni koji to i prakticiraju bi se tako i onako trebali testirati na SPB.

Osobno, nebi nikad otišao s nekim u krevet koga sam tek upoznao i ne koristio zaštitu. S vremenom tip upoznaš pa mu i počneš vjerovati i upustiš se u seks bez zaštite..
Ne volim kondome (neznam tko ih voli) ali ipak, guma glavu čuva..
Da me druga strana traži da se testiram, nebi imao s time nikakav problem.. To je i onako danas anonimno i na brzinu se riješi na fran mihaljeviću.. Ne idem na testiranje zbog sebe, jer znam što i s kim radim, ali frend voli tu i tamo ONS pa idem s njim jer želim da smo bez brige..
lukas32bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 11:50   #3
Jako bi mi se dopalo da mi žena predloži da odemo na testiranje i time ukaže na svoju preciznost i odgovornost. To bi mi se dopalo puno više nego da pita koliko imam para i time ukaže na svoju proračunatost i preozbiljno gledanje nečega što meni uopće nema za cilj postati preozbiljnime jer me za brak, djecu i ozbiljnu vezu boli dupe.

A najviše od svega mi se dopada što lik koji nije karao skoro 10 godina tako slobodno i otvoreno priča o sexu i ženama, iako ga promatra inspektor Cigla.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 15:18   #4
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Bok svima,

evo ovako mene zanima par stvari, cisto onako da vidim kako ljudi disu po tom pitanju, pogotovo muski me zanimaju (a tu sam anonimna pa mogu o tome otvoreno ) :

Vi koji prakticirate (ne nuzno redovito, nego i povremeno ako se desi) ONS, FF i slicne neobavezne seks. odnose, pazite li uvijek na zastitu, kondome ili vam se itekako desi da 'zaboravite' na to?

I kad udjete u vezu s nekim, ono bas mislite s nekim ozbiljnije, vjerojatno kroz cijelu vezu ne koristite kondome, neke zenske prijedju na pilule, neki prakticiraju 'vadi van' metodu - kako onda funkcionirate?

I muski, da vas cura s kojom ste u vezi i koja vam se stvarno svidja, pita da se testirate na spolne bolesti, bi li pristali ili bi se uvrijedilo na to i izvlacili?
Cure, da li na to mislite kad s nekim udjete u vezu? Ili vam to nije uopce bitno bas?

Evo, ako moze iskreno, stvarno me zanima to, vec neko vrijeme hocu postaviti ta pitanja ovdje
jeben od 17te i do sad (a sad san u tridesetima) nisan nego dva puta jeba s kondomon.
i to za prevenciju trudnoce iako ni moje cure nikad nisu volile kondome nego su radije pile tablete
a za ONS neznan. nisan se nego par puta seksa s nepoznatima i tada su postali poznati

obicaj je ako kreces sa sekson jos u skoli da su svi cisti.
neide se po kurvama i sumnjivin klubovima i strancima pa znas da si zdrav
zato je seks najlipse pocet u to doba
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 15:44   #5
Nema šanse bez kondoma s nekim tko se neposredno prije nije testirao i ako nismo ekskluzivni.

Seksom bez kondoma "nagrađujem" one koji me vole i žele ozbiljno sa mnom. Za jebivjetre samo kondom (ako i to).
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 17:49   #6
Quote:
lukas32bi kaže: Pogledaj post
Slažem se da treba izbjegavati tipove koji prakticiraju ONS, ali ako se stvori interes za tako nekim, a on pristane da se testira onda ne vidim problem..
Mišljenja sam da oni koji to i prakticiraju bi se tako i onako trebali testirati na SPB.

Osobno, nebi nikad otišao s nekim u krevet koga sam tek upoznao i ne koristio zaštitu. S vremenom tip upoznaš pa mu i počneš vjerovati i upustiš se u seks bez zaštite..
Ne volim kondome (neznam tko ih voli) ali ipak, guma glavu čuva..
Da me druga strana traži da se testiram, nebi imao s time nikakav problem.. To je i onako danas anonimno i na brzinu se riješi na fran mihaljeviću.. Ne idem na testiranje zbog sebe, jer znam što i s kim radim, ali frend voli tu i tamo ONS pa idem s njim jer želim da smo bez brige..
Znaci tako sam si nekako i mislila - uglavnom ljudi kad nekog 'malo upoznaju' (sto vjerojatno znaci vec nakon tjedan, dva, tri vidjanja, sto je realno nista), vjeruju mu/joj da nema spolnu bolest. Makar bez problema mozete pokupiti gadnu bolestinu i s nekim tko nikad nije imao ons, ali naravno da je vec sansa za to ako je netko to prakticirao puno puta, i jos bez zastite.
Kako to mislite, da ljudima pise na celu da li imaju nesto ili ne? . A koliko njih je vjerojatno sigurno da nemaju nista, a imaju, jer nemaju pojma, nisu isli provjeriti.
Mnogi ce i lagati o tome pak..
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 17:51   #7
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
jeben od 17te i do sad (a sad san u tridesetima) nisan nego dva puta jeba s kondomon.
i to za prevenciju trudnoce iako ni moje cure nikad nisu volile kondome nego su radije pile tablete
a za ONS neznan. nisan se nego par puta seksa s nepoznatima i tada su postali poznati

obicaj je ako kreces sa sekson jos u skoli da su svi cisti.
neide se po kurvama i sumnjivin klubovima i strancima pa znas da si zdrav
zato je seks najlipse pocet u to doba
Otkud ti to da su svi cisti u srednjoj? Pa klinci se danas jebu vec sa 12, 13 god, sto je meni osobno preprerano, ali tko hoce..

I znaci ti si sa svim ons-icama prakticirao seks bez zastite?
I ove s kojima si bas bio u vezi, vjerovao si im na rijec da nemaju nista? Ili vjerojatno nisi ni pitao
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 18:00   #8
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Bok svima,

evo ovako mene zanima par stvari, cisto onako da vidim kako ljudi disu po tom pitanju, pogotovo muski me zanimaju (a tu sam anonimna pa mogu o tome otvoreno ) :

Vi koji prakticirate (ne nuzno redovito, nego i povremeno ako se desi) ONS, FF i slicne neobavezne seks. odnose, pazite li uvijek na zastitu, kondome ili vam se itekako desi da 'zaboravite' na to?

I kad udjete u vezu s nekim, ono bas mislite s nekim ozbiljnije, vjerojatno kroz cijelu vezu ne koristite kondome, neke zenske prijedju na pilule, neki prakticiraju 'vadi van' metodu - kako onda funkcionirate?

I muski, da vas cura s kojom ste u vezi i koja vam se stvarno svidja, pita da se testirate na spolne bolesti, bi li pristali ili bi se uvrijedilo na to i izvlacili?
Cure, da li na to mislite kad s nekim udjete u vezu? Ili vam to nije uopce bitno bas?

Evo, ako moze iskreno, stvarno me zanima to, vec neko vrijeme hocu postaviti ta pitanja ovdje
Naravno da je bitno.
FF obavezno kondom, drugoj strani se to također podrazumijeva tako da oko toga nije bilo problema.

S nekim s kim želim ozbiljniju vezu čekam dosta duže do prvog seksa, da se prvo dobro upoznamo tako da relativno brzo prijeđem na pilule. Tražit nekoga da se testira mi je glupo
mali-zeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 18:06   #9
Meni nije jasno kako ekipa koja prakticira ons-ove, ff-ove, avanture i slicna cuda, obavlja oralni seks. Sto, preko kondoma? A njoj?

Znam svakako da meni neka polupoznata ili nepoznata osoba tu u tom smislu ne bi dosla u obzir.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 18:09   #10
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nema šanse bez kondoma s nekim tko se neposredno prije nije testirao i ako nismo ekskluzivni.

Seksom bez kondoma "nagrađujem" one koji me vole i žele ozbiljno sa mnom. Za jebivjetre samo kondom (ako i to).
Kratko i jasno
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 18:40   #11
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nema šanse bez kondoma s nekim tko se neposredno prije nije testirao i ako nismo ekskluzivni.

Seksom bez kondoma "nagrađujem" one koji me vole i žele ozbiljno sa mnom. Za jebivjetre samo kondom (ako i to).
Ti nagrađuješ
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 18:46   #12
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ti nagrađuješ
Šuti, idi joj niz dlaku i možda nam kaže gdje možemo kupiti srećku.
__________________
Ignore lista:
Ablathtalba, adelon, FLaBSLaB, kapiscin, Keskese, konjokradica, Nemruth Dagi, Nepoznati, Oxonia, panorama, prominski, sanimarine, Srebrni-medvjed, Strijelica3
Oaza mira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 19:04   #13
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno kako ekipa koja prakticira ons-ove, ff-ove, avanture i slicna cuda, obavlja oralni seks. Sto, preko kondoma? A njoj?

Znam svakako da meni neka polupoznata ili nepoznata osoba tu u tom smislu ne bi dosla u obzir.
Smatram da je oralni seks ponizenje za zenu, a buduci da sam samo bio u ozbiljnim vezama nisam isti mogao traziti.
mate997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 19:24   #14
Quote:
mate997 kaže: Pogledaj post
Smatram da je oralni seks ponizenje za zenu, a buduci da sam samo bio u ozbiljnim vezama nisam isti mogao traziti.
Kako je to poniženje za ženu kad je to dominantna pozicija u kojoj bi ti praktički mogla odgristi kitu kada bi to odlučila? Ne da nije poniženje za ženu nego te drži u šaci i o mnogočemu odlučuje i ima pod kontrolom.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 20:04   #15
Quote:
mate997 kaže: Pogledaj post
Smatram da je oralni seks ponizenje za zenu, a buduci da sam samo bio u ozbiljnim vezama nisam isti mogao traziti.
CoolioJacque is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 20:26   #16
Quote:
mate997 kaže: Pogledaj post
Smatram da je oralni seks ponizenje za zenu, a buduci da sam samo bio u ozbiljnim vezama nisam isti mogao traziti.



Ovo je nešto najbolje što sam pročitao na ovom forumu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2020., 21:00   #17
Quote:
Tabaxacum kaže: Pogledaj post
Kako je to poniženje za ženu kad je to dominantna pozicija u kojoj bi ti praktički mogla odgristi kitu kada bi to odlučila? Ne da nije poniženje za ženu nego te drži u šaci i o mnogočemu odlučuje i ima pod kontrolom.
Još kada me drži za jaja, da, definitivno dominatna pozicija. Samo moja žena to smije.

Ne koristm kondome, sex imam samo sa jednom ženom, vazektomija rješava sve ostale probleme.
ollim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2020., 00:55   #18
Mislim da rijetko tko voli gumu.
Za ostalo, čim je oralac u igri, rizik bi trebao postojati.
Ljudi se valjda testiraju, znam frendove koji su radi toga postali dobrovoljni davaoci krvi (testiraju se besplatno i anonimno najčešće spolne bolesti).

Vjerojatno se i u ONSu ne kupi nekaj s nekog smetlišta, potrebna je neka privlačnost.
Za ff se ljudi ipak malo bolje poznaju.

No opet, ja sam preko 10ak god u monogamnoj vezi, tko zna s čim se klinci sve danas igraju
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2020., 01:08   #19
Kondom sa svima osim sa ozbiljnim partnerom i to nakon nekog vremena
Artek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2020., 10:08   #20
Kad sam to radio (nije bilo puno puta) bilo je s kondomom. Kad sam prohodao sa svojom sadašnjom suprugom samoinicijativno sam se odmah testirao prije bilo kakvog seksa za svaki slučaj da imam clean start.
Od tada (sad već 10 godina) sam se seksao samo s njom.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger