Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2013., 12:29   #2001
Korektivni R-Sm obrazac

Pozdrav!

Dobila sam iz Regosa dopis o uplatama koje se nisu povezale s odgovarajućim R-Sm-om, radim u jednoj osnovnoj školi.

Otkrila sam pogrešku u R-Sm-u iz prošle godine kojeg je radila kolegica koja je otišla u mirovinu. Uplate u poreznu i ID obrazac su ok, međutim poslala je R-Sm obrazac sa krivim podacima. Zvala sam ju, i rekla je da je najvjerojatnije zadnji tren odlučila nešto promijeniti na plaći, i nije napravila novi R-Sm sa ispravnim podacima, nego je slučajno pustila stari.

Ja bih sad trebala napraviti korektivni obrazac R-Sm-a pod istim brojem, samo bi mi vrsta obračuna trebala biti 99 ? I to samo za troje djelatnika kod kojih sam otkrila pogrešku? Čitala sam neke upute sa Regosove stranice, i jasan mi je koncept koliko toliko, no kako to provesti kroz program? Radim u programu SREDIŠNJI REGISTAR OSIGURANIKA-Obrazac R-Sm-2010-Verzija -0.2. Obrazac R-Sm šaljem u Finu u papirnatom obliku i na sticku.

Probala sam pronaći neke informacije od kolegica, no međutim nitko nije imao takav slučaj. Zvala sam i Regos, ali nitko mi se već danima ne javlja. Nova sam u svemu ovome, svaka pomoć mi je dobrodošla.
Kaede is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 07:53   #2002
samo kratko pitanje..da li svaki djelatnik,koji ima tekući u istoj banci,npr.Erste, ima nakon one oznake HR iste one dvije znamenke,ili različite' ? koliko sam shvatila različite ali žena na fini mi tvrdi da ako imaju tekući u istoj banci da je taj predbroj nakon oznake HR isti ako su djelatnici u istoj banci..
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 23:24   #2003
Koliko znam trebaju biti različiti bez obzira što su im tekući u istoj banci, jer su ta dva broja iza HR kontrolni brojevi koji se računaju a prema nekim normama ...... tako da mislim da to nema veze u kojoj im je banci tekući račun.
goca25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 09:19   #2004
Ti su brojevi različiti jer se računaju prema nekoj međunarodnoj normi.
Ovdje možeš i provjeriti pretvaranjem u IBAN

http://www.marino-bobetic.iz.hr/inde...-racun-u-iban/

Ja nisam provjeravala jer već to imam ugrađeno u program, al trebalo bi vrijediti.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 09:32   #2005
Hvala vam na odgovorima ljudi!
A zna li netko ,kod isplate neto plaća u Zagrebačkoj banci,kako sada po novome sa IBANOM? Do A sada se za tekući ispunjavalo ovako: npr. za uplatu na nečiji tekući 2360000-1000000013
model 17-3212345678-50

koji je općeniti IBAN od Zagrebačke banke(oznaka HR__ i 2 znamenke ispred 23600001000000013)?I da li u PNB ide IBAN od tekućeg od djelatnika ili se sada to nekako drugačije ispunjava,ako netko zna? Hvala...
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!

Zadnje uređivanje Tintinila79 : 29.05.2013. at 10:08.
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 09:57   #2006
uplatita ide u korist IBAN-a Banke HR8823600001000000013, broj modela i poziv na broj primatelja ostaju isti
nedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 10:08   #2007
Hvala Nedica..Ali bi li trebalo u poziv na broj,tamo gdje počinje tekući djelatnika dodati njegov vlastiti IBAN ? ili ne ?
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 12:21   #2008
Ne treba, IBAN ide samo kod upisa Žira, a poziv na broj je njegov broj tekućeg računa uz dodatak 50, pa po tom broju banka (Zaba) prepoznaje da se radi o plaći (i na osnovu toga određuje visinu dozvoljenog minusa )
vlado3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 15:20   #2009
hvala Vladoo!
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 23:10   #2010
Radnici mi idu 15 dana na teren i firma će platiti smještaj. Imam li pravo isplatiti radnicima dnevnice u iznosu od 170,00 kuna ili se taj iznos smanjio?
cura na zadatku is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 05:10   #2011
Quote:
cura na zadatku kaže: Pogledaj post
Radnici mi idu 15 dana na teren i firma će platiti smještaj. Imam li pravo isplatiti radnicima dnevnice u iznosu od 170,00 kuna ili se taj iznos smanjio?
170 i to je za prehranu, a ne za noćenje i sl. Zašto bi i tu mizeriju smanjili?
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 17:56   #2012
Molim pomoć oko obračuna plaće za djelatnicu kojoj je komisija odobrila ostanak doma do 8.godine djetetovog života zbog težih smetnji u razvoju. U rješenju je navedeno da djelatnica ima pravo na 65% proračunske osnovice za puno radno vrijeme,mjesečno u iznosu od 2.161,90 kuna (puna osnovica je inače 3.326,00 kn).

E sad,mene konkretno zanima da li joj obračunavam i doprinose ili joj samo isplaćujemo neto plaću,pa od HZZO-a tražimo povrat? Ili je to naknada koju isplaćuje HZZO,pa mi u biti ništa niti ne isplaćujemo? Koja je zapravo procedura? I što se tiče šifre u Rs-m, da li je to šifra 60? Prvi put se susrećem s tim,pa bih molila nekoga tko je bolje upućen da mi ukratko objasni. Hvala unaprijed!
konto12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 10:16   #2013
Jel ima netko strpljiv da mi objasni sljedeće:
plaća kasna 2,3 -(ne)bitno mjeseci. Sad npr. radim obračun za 5.mj, bit će isplaćena tkoznakad ( za Svisvete...). Radim obračun plaće, upisujem datum predviđen za isplatu, na kraj mjeseca radim obračun neisplaćene plaće i oba obračuna uručujem radniku, tako? I oba on meni mora potpisati? E sad još, u obračunu plaće u polje neisplaćeni dio plaće upisujem bruto iznos, ali koji, ja dosad upisivala ukupni bruto za sve 3 neispl.plaće, a sad kontam da to ne bi bilo dobro, već samo za taj mjesec na koji se obračun odnosi?A datum dospjelosti upisujem onaj datum koji je bio predviđen i za isplatu za taj mjesec, jel tako? Više ništa ne znam, kod nas se plaća isplaćuje na sto načina, u verzijama valjda koje ni zakon nije predvidio, a ja mogu samo lupat glavom o zid kad treba sastavljati obrasce...
bensa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 00:17   #2014
ne znam di da pitam pa me usmjerite ako je ovo kriva tema:

a ako mi je radnik radio recimo pon 8 sati redovno, pa je navečer u 22 izašao na intervenciju i na njoj bio 3 sata (prijevoz vozila u kvaru) a ja sam u ugovoru o radu sklopila da se noćni rad plaća 20% a da se prekovremeni ne plaćaju nego se koriste u omjeru 1:1 kao slobodni sati kako da to sve evidntiram:
- u obračunu plaće
-u šihterici

da li u naknadama za rad vezano za obračun plaće staviti da je noćni rad u fondu sati (i ta tri sata platiti 20% više) pa onda utorak pisati u šihterici da je redovno radio 5 sati a ne 8 (3 sata manje zbog noćnog u pon koji ulazi u fond sati)? a prekovremeni, kako njega u obračunu plaće definirati da je ili nije u fondu sati pa kako onda u šihterici prikazati radno vrijeme da se vidi da je koristio 3 slobodna sata u ime 3 prekovremena sata?

ako bi aneksom izmjenila ugovor i rekla da se prekovremeni plaća 20%, noćni se plaća 20% da li da onda definiram napismeno da se prekovremeni noćni plaća 40% (ili se to po sebi podrazumijeva) ili se smije definirati kao treću kategoriju (uz noćni i prekovremeni) naknada za prekovremeni noćni 30% i da li bi onda takva naknada bila izvan fonda radnih sati?

ne znam kako posložiti stvari...sva sam se splela

Zadnje uređivanje vejanka : 12.06.2013. at 00:26.
vejanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 16:33   #2015
Imam radnicu koja je na porodiljnom dopustu po rješenju HZZO do 14.06.2013. Ona se ne vraća na posao nego daje otkaz i sad me zanima odjavljujem ju li sa 14. ili sa 15.06.2013.?
cura na zadatku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 00:36   #2016
Quote:
cura na zadatku kaže: Pogledaj post
Imam radnicu koja je na porodiljnom dopustu po rješenju HZZO do 14.06.2013. Ona se ne vraća na posao nego daje otkaz i sad me zanima odjavljujem ju li sa 14. ili sa 15.06.2013.?
a godišnji odmor?
nedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 11:14   #2017
Znalci, može pomoć oko ER-1 (obrazac prosjeka plaće)?

Situacija sljedeća:
plaća veća od famoznih 4200 i kusur kuna. Za komplikacije u trudnoći predala sam prvi ER-1, sad bih za rodiljni dopust predala novi koji je (izgleda) povoljniji za mene (jer sam u međuvremenu saznala da mi još jedna uplata ulazi u prosjek).

E sad, rečeno mi je da novi ER-1 ne može pokrivati iste mjesece kao onaj za komplikacije, nego mora biti za mjesece prije odlaska na rodiljni. To bi značilo da mi u novi ER-1 ulaze i mjeseci kad sam bila na komplikacijama.

Ono što me u tome brine, iako me uvjeravaju da nije tako, je da mi se ne dogodi da mi sad te komplikacije ustvari smanje prosjek.

Vi koji se time bavite, kako se popunjava ER-1 za mjesece na komplikacijama? Recimo da sam u jednom mjesecu radila 15 dana (ostatak dobila naknadu za kompl.) - u ER-1 se upisuje što, iznos isplaćene plaće (manje nego da sam radila cijeli mjesec) i samo broj zaista odrađenih sati, a ne ukupan broj sati u cijelom mjesecu?
I ako sam jedan cijeli mjesec bila na komplikacijama, tada se pod Isplaćena plaća piše 0, ali je i ukupan broj sati 0?

Vidim da u obrascu postoji i kolona 'Sati bolovanja na teret HZZO', što je s tim? Da li to ulazi u neki zbroj sati s kojim se dijeli isplaćena plaća?

Hvala na strpljenju i odgovorima!!!
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 12:55   #2018
Quote:
nedica kaže: Pogledaj post
a godišnji odmor?
Ne želi ga koristiti ako ne mora.
cura na zadatku is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 13:02   #2019
Quote:
cura na zadatku kaže: Pogledaj post
Ne želi ga koristiti ako ne mora.
Naknada za neiskorišteni godišnji odmor

Članak 61.

(1) U slučaju prestanka ugovora o radu, poslodavac je dužan radniku koji nije iskoristio godišnji odmor u cijelosti, isplatiti naknadu umjesto korištenja godišnjeg odmora.

(2) Naknada iz stavka 1. ovoga članka određuje se, sukladno odredbi članka 60. stavka 1. ovoga Zakona, razmjerno broju dana neiskorištenoga godišnjeg odmora.

Može, ali mora se platiti.

Ako je rješenje do 14.06., to uključuje i taj dan. Znači odjava ide s 15.06.
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 13:10   #2020
Quote:
devilgirl kaže: Pogledaj post
Naknada za neiskorišteni godišnji odmor

Članak 61.

(1) U slučaju prestanka ugovora o radu, poslodavac je dužan radniku koji nije iskoristio godišnji odmor u cijelosti, isplatiti naknadu umjesto korištenja godišnjeg odmora.

(2) Naknada iz stavka 1. ovoga članka određuje se, sukladno odredbi članka 60. stavka 1. ovoga Zakona, razmjerno broju dana neiskorištenoga godišnjeg odmora.

Može, ali mora se platiti.

Ako je rješenje do 14.06., to uključuje i taj dan. Znači odjava ide s 15.06.
Pošto još nisam imala takav slučaj, možete li mi reći kod isplate te naknade za neiskorišteni godišnji odmor, mora li se isplatiti na tekući račun ili može i isplata preko blagajne, piše li se za tu naknadu neka odluka ili se radi platna lista, kako se to knjiži?
cura na zadatku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:43.