Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 13:42   #21
Kakve vam sve ideje nece pas na pamet.Pa nece valjda ici stavljati aparatic za zube da bi povecale usne.
Evo ja sam s frendicom otisla da si ona poveca usne kolagenom.Dosli smo tamo i doktorica joj je rekla da je cijena po toj bocici jer ne moze malo ubrizgat pa ostalo ostavit za kasnije.Medjutim,njoj je to bilo skupo a bojala se i da jojje ta bocica previse je je htjela samo gornju usnu-bila joj je uzas-ravna kao neka crta.I eto ja dodjoh na ideju ajde da i meni stavi pa smo se dogovorili da tu bocicu pola ja pola ona.Ipak sam spomenula stavite njoj malo vise.Postupak ne boli,daju ti spricu u usne i ne osjetis apsolutno nista.Malo si natecen ali smo se nas dvije bez problema vratile pjeske kuci.Sutra je otok splasnuo.Ja sam mislila da se meni nista ne vidi,nitko nije nista ni primjetio jer su mi usne i onako velike ali kad sam nju vidjela,uzas zivi-Imala je GROZNE GRUDICE u gornjoj usni,kao da su je napunili sitnim kamencicima.Ne znam kako da vam objasnim,izgledalo je uzas a pogotovo kad se nasmije pa se usne razvuku.Hvala bogu da se to memi nije desilo pa ne bih to bas preporucila kao dobru investiciju.Uostalom kod ljudi s malim usnama se rubovi usana izviju van i moraju stalno stavljat neki ruz inace se bas jako vidi.
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 16:01   #22
ovo s aparatićem za zube ti je provala stoljeća. mislim, kakve prijedloge ću sve čuti. da nosim aparatić za zube koji ću stavit na savršeno ravne zube i nosim ga dobre 2 godine i platim 2000 eura za što? mislim da bi me ortodont poslao psihiću
imam 4 frendice koje su furale taj aparatić i bome im usne nisu ništa punije izgledale, mislim, možda se one vizualno čine punijima,ali njima se od aparatića nisu napumpale usne. to je kao da mi savjetuješ da si stavim trajnu šminku sa crtom iznad usana.(iako je ovo daleko normalniji savjet) one se tako možda čine vizualno punije,ali se ne povećavaju.
nećemo valjda nasjedat na priče od ivane husar koja je, nakon što su joj usne bombastično procvjetale, izvalila da je to zbog aparatića.
mislim, čak je i ona shvatila kakvu je glupost bubnula pa je nedavno progovorila o toj operaciji.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:33   #23
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
ovo s aparatićem za zube ti je provala stoljeća. mislim, kakve prijedloge ću sve čuti. da nosim aparatić za zube koji ću stavit na savršeno ravne zube i nosim ga dobre 2 godine i platim 2000 eura za što? mislim da bi me ortodont poslao psihiću.
Hm. Ako neko već treba da me maltretira zbog savjeta datog sa najbojim namjerama, onda nek to bar bude postavljačica teme, kojoj je i upućen. Koliko primijeth, žali se na "kratke" usne, što je mene podsjetilo na to kako su moje usne izgledale prije aparatića. Pa pomislih, razmjena iskustava neće škoditi. A vi čitajte malo pažljivije i ne poskakujte bez razloga.

Moji su zubi bili sasvim ravni - problem nije bio u zubima, već u položaju vilica. Ortodont me nije poslao "psihiću", već lijepo objasnio šta aparatić može da uradi za mene. Što je i uradio. Usne NISU NAPUMPANE, kao što i rekoh, već su drukčije postavljene, normalno, zbog drukčijeg položaja vilica. Sada uglovi usana nisu više naglašeni i ne idu na dolje. Ali usne izgledaju kao normalne usne. Samo punije. Dakle, preporučila sam samo konsultaciju (koja je besplatna), a ako već gledaš cijenu, trebalo bi da uračunaš više faktora, tipa trajnost, jednokratnost...

Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
imam 4 frendice koje su furale taj aparatić i bome im usne nisu ništa punije izgledale, mislim, možda se one vizualno čine punijima,ali njima se od aparatića nisu napumpale usne.
Pa učinilo mi se da je cilj da se usne "vizualno" čine punijima? Nije? Mea culpa, valjda.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:40   #24
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Hm. Ako neko već treba da me maltretira zbog savjeta datog sa najbojim namjerama, onda nek to bar bude postavljačica teme, kojoj je i upućen. Koliko primijeth, žali se na "kratke" usne, što je mene podsjetilo na to kako su moje usne izgledale prije aparatića. Pa pomislih, razmjena iskustava neće škoditi. A vi čitajte malo pažljivije i ne poskakujte bez razloga.

Moji su zubi bili sasvim ravni - problem nije bio u zubima, već u položaju vilica. Ortodont me nije poslao "psihiću", već lijepo objasnio šta aparatić može da uradi za mene. Što je i uradio. Usne NISU NAPUMPANE, kao što i rekoh, već su drukčije postavljene, normalno, zbog drukčijeg položaja vilica. Sada uglovi usana nisu više naglašeni i ne idu na dolje. Ali usne izgledaju kao normalne usne. Samo punije. Dakle, preporučila sam samo konsultaciju (koja je besplatna), a ako već gledaš cijenu, trebalo bi da uračunaš više faktora, tipa trajnost, jednokratnost...



Pa učinilo mi se da je cilj da se usne "vizualno" čine punijima? Nije? Mea culpa, valjda.

draga, sve 5. samo postavljačica teme nije spominjala da ima problem s položajem vilice, vrlo je jasno da ona jednostavno nije zadovljna punoćom usana. a što se tiče povezanosti posjeta ortodonta i psihijatra da si dovoljno jasno čitala shvatila bi da nisam implicirala da svatko tko ide ortodontu treba psihijatra već samo oni koji ga posjete zbog želje za punijim usnama(a nemaju problem sa zubima ili položajem vilice)
meni je drago da si ti sad zadovoljna i to je to.
over and out
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 18:59   #25
Čime se vi drage moje zamarate...Možda malo šminke i stvar rješena
__________________
Ništa nije slučajno,suđeno je sve...
TweetyZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 20:08   #26
Mislim da ono što je prirodno uopće nije ružno, a te operacije su samo bacanje love, bolje platiti negdje ljetovanje i izbaciti pizdarije iz glave.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:46   #27
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
da što se tiče povezanosti posjeta ortodonta i psihijatra da si dovoljno jasno čitala shvatila bi da nisam implicirala da svatko tko ide ortodontu treba psihijatra već samo oni koji ga posjete zbog želje za punijim usnama(a nemaju problem sa zubima ili položajem vilice)
Izvini, ali NISI U PRAVU. Ubaci termin "cosmetic dentistry" u bilo koji pretraživač ako već nećeš da vjeruješ na riječ da se ortodonti bave i izmjenama koje su isključivo estetske prirode. Vjerovato ćeš razmisliti o tome, nakon što desetak puta platiš po 100 eura da po tri mjeseca nosaš nešto što liči na ljubavni čin dvije kišne gliste.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 10:41   #28
Quote:
Incongruity kaže: Pogledaj post
Izvini, ali NISI U PRAVU. Ubaci termin "cosmetic dentistry" u bilo koji pretraživač ako već nećeš da vjeruješ na riječ da se ortodonti bave i izmjenama koje su isključivo estetske prirode. Vjerovato ćeš razmisliti o tome, nakon što desetak puta platiš po 100 eura da po tri mjeseca nosaš nešto što liči na ljubavni čin dvije kišne gliste.


ne mogu da se ne nadovezem...... prava estetska kirurgija znaci poboljsati nesto na sebi ali da se ne moze tako lako otkriti sto si tocno radio, ljudi primjete da si lijepsi ali ne mogu odrediti sto si mjenjao "na prvu loptu".... sve ove nakaze koje hodaju po gradu kao da zele svijetu poruciti: vidi me ja sam imala estetsku operaciju, imam para.... cilj estetike je da izgledas bolje ali PRIRODNO.... ako ja zelim mali prcasti nosic ali moja fizionomija lica ne odgovara toj ideji necu to uciniti vec prilagodit cu zelje sa fizionomijom.... isto je sa "prenapucanim" ustima, implatatima u obrazima i ostalim pizdarijama...
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 19:06   #29
ej, curo, ajde oladi. rekla sam ti već jednom,a opet moram ponavljati da ne čitaš dobro moje postove. ako ti misliš da ja nisam čula za "cosmetic dentistry" ja te ispravljam jer o tome sam jako dobro upućena.
otvori si temu "cosmetic dentistry" pa tamo čavrljaj o aparatićima i položajem vilica do mile volje, ovo je ipak tema-povećanje usana. cura koja ju je otvorila je sigurno mislila na povećanje nekim od metoda u ordinaciji plastične kirurgije, dakle- silikon, kolagen, restylan, masno tkivo ..something like that.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 19:13   #30
nerabianca, ja dijelim moje mišljenje s tobom glede svrhe estetske kirurgije, no na žlalost većina cura misli baš suprotno. ono- ako si već povećam usne(sise) onda neću platiti da mi ih povećaju malo.. ja baš i bi da to bude minimalni zahvat koji će malo tko i primjetiti osim meni jako bliskih osoba. ona usta tipa severina, josipa pavičić, ciganović su mi za ispovraćat se. ja ne mogu vjerovati da ljudi plaćaju tolike pare da tako izgledaju
estetska kirurgija bi trebalo biti baš to- kirurgija u službi uljepšavanja, a ona često bude u službi pogrđivanja kod nekih ljudi. no, o (ne) ukusima se ne raspravlja
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 19:51   #31
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
cura koja ju je otvorila je sigurno mislila ...
o, pa kupina_ je tvoj klon. Izvinjavamo se, ali mnogo mnogo mnogo se izvinjavamo.
Incongruity is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 20:26   #32
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
nerabianca, ja dijelim moje mišljenje s tobom glede svrhe estetske kirurgije, no na žlalost većina cura misli baš suprotno. ono- ako si već povećam usne(sise) onda neću platiti da mi ih povećaju malo.. ja baš i bi da to bude minimalni zahvat koji će malo tko i primjetiti osim meni jako bliskih osoba. ona usta tipa severina, josipa pavičić, ciganović su mi za ispovraćat se. ja ne mogu vjerovati da ljudi plaćaju tolike pare da tako izgledaju
estetska kirurgija bi trebalo biti baš to- kirurgija u službi uljepšavanja, a ona često bude u službi pogrđivanja kod nekih ljudi. no, o (ne) ukusima se ne raspravlja
Pamet u glavu!
Dobro promisli prije nego to učiniš. Samo stani pred ogledalom i pokušaj nadignuti gornju usnicu najmanje moguće, pa ćeš onda vidjeti kako i ona mikro nepreciznost mogu napraviti sranje. Nadam se da ćeš me poslušati, aj pliz.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 10:11   #33
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Pamet u glavu!
Dobro promisli prije nego to učiniš. Samo stani pred ogledalom i pokušaj nadignuti gornju usnicu najmanje moguće, pa ćeš onda vidjeti kako i ona mikro nepreciznost mogu napraviti sranje. Nadam se da ćeš me poslušati, aj pliz.
piggy, jel imaš ti neka osobna iskustva s poovećanjem usana? slušam...pričaj...
ma znam ja da je svaki zahvat rizičan, neki manje ,neki više, upravo zato i veličam samo jednu metodu povećanja usana,a to je ona masnim tkivom baš iz razloga što i najmanje moguće nepravilnosti ipak ne traju vječno..tj. mast se ipak apsorbira u tijelu.. već mi je kirurg sve objasnio i o opasnostima, nije to jedan od onih koji će sve napraviti da si kupi još jedne šuze. čak me je u potpunosti htio odgovoriti od svega, ono- neću to raditi, ne treba ti to, to su gluposti
ja osobno isto mislim da su to sve gluposti i da mi je pametnije da to ne napravim. al ozbiljno. no neki vrag mi ne da mira i tak si mislim kako bi mi još samo malo, malo punija usnica tak lijepo stajala
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 17:25   #34
bila s masnim tkivom ,perlenom i restilanom.ako koga zanima savjet nek se javi
slatka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 00:18   #35
evo ja odlucila povecat usnice (samo sprice dolaze u obzir, nikakvi umetci za sad) al sve ste popljuvale i sad nemam pojma sta od svega toga da dam uspricat

slatka22 ajd please reci ti svoje misljenje i savjet
chu-chu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 00:31   #36
imas pm
slatka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:07   #37
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
meni od svih umjetno usnatih estradnjača jedino sviđa uradak na gospodični pišek. a najgori slučaj mi je ona voditeljica vjekoslava bach. ona mi pak izgleda kao riba na suhom
slažem se, gospodična pišek ima baš fino napravljene čubice. mislim da čak i josipa lisac ide povremeno na punjenje jer sam baš gledala neke njene sličke di malo ima punije usnice, pa malo više staračke valjda kad se razgradi, pa opet punije... ali jako fino napravljeno.
ja bih samo popisu groznih slučajeva uz vjekoslavu dodala i josipu pavičić... njoj je gornja usna s jedne strane deblja tj. grbava, a s druge normalna. šteta kaj je išla tak pretjerivati.

ja bih išla na restylane
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:15   #38
[QUOTE=Brančika;13031764]slažem se, gospodična pišek ima baš fino napravljene čubice. mislim da čak i josipa lisac ide povremeno na punjenje jer sam baš gledala neke njene sličke di malo ima punije usnice, pa malo više staračke valjda kad se razgradi, pa opet punije... ali jako fino napravljeno.
ja bih samo popisu groznih slučajeva uz vjekoslavu dodala i josipu pavičić... njoj je gornja usna s jedne strane deblja tj. grbava, a s druge normalna. šteta kaj je išla tak pretjerivati.


baš gledam ovu glupu Farmu i pitam se kako sam zaboravila dodati i Yosipu.. užas živi, ma ona mi je sva gadna, uzalud joj svi silikoni ovog svijeta.pokušavaš ju gledati u oči,a li pogled samo skače na usta.
da, ovo za lisicu sam i ja skužila,ali sam mislila da mi se učinilo..
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:17   #39
ja mora da sam nešto popila kada sam u prethodnom postu slučajno kliknula na ove koji pucaju od smijeha.. ne znam što mi bi. a sad-
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:52   #40
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
piggy, jel imaš ti neka osobna iskustva s poovećanjem usana? slušam...pričaj...
ma znam ja da je svaki zahvat rizičan, neki manje ,neki više, upravo zato i veličam samo jednu metodu povećanja usana,a to je ona masnim tkivom baš iz razloga što i najmanje moguće nepravilnosti ipak ne traju vječno..tj. mast se ipak apsorbira u tijelu.. već mi je kirurg sve objasnio i o opasnostima, nije to jedan od onih koji će sve napraviti da si kupi još jedne šuze. čak me je u potpunosti htio odgovoriti od svega, ono- neću to raditi, ne treba ti to, to su gluposti
ja osobno isto mislim da su to sve gluposti i da mi je pametnije da to ne napravim. al ozbiljno. no neki vrag mi ne da mira i tak si mislim kako bi mi još samo malo, malo punija usnica tak lijepo stajala
Nisam ih ja povećavala, ali znam par osoba koje su to išle raditi. Nije baš ugodno za viditi. Kad je nešto umjetno, vidi se. Stvarno kirurg mora biti prvorazredni umjetnik da bi to uradi kako bi to izgledalo prirodno. Kirurg s kojim se ti konzultirala djeluje mi kao jedan savjestan čovjek i drago mi j da još uvijek postoji takvih. Ako ti zaista nije to potrebno j bih ti toplo preporučila da to ne radiš, jer neće to više biti to. Osmijeh je nešto unikatno. Reci mi jeli taj tvoj kirurg maksilofacijalac?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.