Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2008., 13:55   #41
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Nisam ih ja povećavala, ali znam par osoba koje su to išle raditi. Nije baš ugodno za viditi. Kad je nešto umjetno, vidi se. Stvarno kirurg mora biti prvorazredni umjetnik da bi to uradi kako bi to izgledalo prirodno. Kirurg s kojim se ti konzultirala djeluje mi kao jedan savjestan čovjek i drago mi j da još uvijek postoji takvih. Ako ti zaista nije to potrebno j bih ti toplo preporučila da to ne radiš, jer neće to više biti to. Osmijeh je nešto unikatno. Reci mi jeli taj tvoj kirurg maksilofacijalac?
aha, kužim.. ma i ja si nešto mislim da je to sve skupa nepotrebno..dobro mi je taj kirurg rekao da mi to sve skupa nije potrebno..
što se tiče njegovih specijalizacija, ja mu u potpunosti vjerujem..raspitala sam se dobro u tim liječničkim krugovima(spominjao se i ivo đepina i zambelli)., ali kad sam ga uguglala ovo je izašlo:
prof.dr.sc. Zdenko Stanec, spec. opće i plastične kirurgije, pročelnik Odjela za plastičnu, rekonstrukcijsku i estetsku kirurgiju,
KB Dubrava, Zagreb
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:35   #42
piggy a koga bi ti preporucila?
chu-chu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 15:16   #43
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
aha, kužim.. ma i ja si nešto mislim da je to sve skupa nepotrebno..dobro mi je taj kirurg rekao da mi to sve skupa nije potrebno..
što se tiče njegovih specijalizacija, ja mu u potpunosti vjerujem..raspitala sam se dobro u tim liječničkim krugovima(spominjao se i ivo đepina i zambelli)., ali kad sam ga uguglala ovo je izašlo:
prof.dr.sc. Zdenko Stanec, spec. opće i plastične kirurgije, pročelnik Odjela za plastičnu, rekonstrukcijsku i estetsku kirurgiju,
KB Dubrava, Zagreb
daj boba, nemoj me sad samu ostavit u tome... mi ćemo saznat di josipa lisac ide, pa će nam tam napraviti fino samo malo popunjeno, kak ona ima.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 15:52   #44
još nikoga, ama baš nikoga nisam vidjela sa napumpanim labrnjama a da lijepo izgleda.
to nikome ne stoji.samo kako oni na farmi izgledaju i onda si netko želi takve ćube.poremećeno.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 17:07   #45
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
još nikoga, ama baš nikoga nisam vidjela sa napumpanim labrnjama a da lijepo izgleda.
to nikome ne stoji.samo kako oni na farmi izgledaju i onda si netko želi takve ćube.poremećeno.
ako vidis napumpana usta znaci i da nisu dobro napravljena.... cilj je da izgleda prirodno a ne napumpano...
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 17:14   #46
Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
ako vidis napumpana usta znaci i da nisu dobro napravljena.... cilj je da izgleda prirodno a ne napumpano...
nema šanse da izgleda prirodno,zašto onda izgleda loše i kod holivudskih
zvijezdi koji idu tamo usne srediti kod najboljih stručnjaka s nekim velikim iskustvima.
naravno, ne velim da naši doktori nisu dobri.
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 17:20   #47
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
nema šanse da izgleda prirodno,zašto onda izgleda loše i kod holivudskih
zvijezdi koji idu tamo usne srediti kod najboljih stručnjaka s nekim velikim iskustvima.
naravno, ne velim da naši doktori nisu dobri.
zato sto lova cini sve pa tako ako odredena holivudska diva pozeli jos i jos i jos silikona perlyna...esteticari ce sve uciniti za lovu bez obzira sto ne bi trebalo...
biancha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 17:27   #48
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
još nikoga, ama baš nikoga nisam vidjela sa napumpanim labrnjama a da lijepo izgleda.
to nikome ne stoji.samo kako oni na farmi izgledaju i onda si netko želi takve ćube.poremećeno.
ja ne mislim da je tako. problem je u tome što mi samo uočavamo na teveu one ćube koje su tako nakaradne pa stječemo lažan dojam da se usne ne mogu operirati,a da izgledaju prirodno i da ne zauzmu pola face. poanta je da neki pacijenti dolaze sa zahtjevom da im se usta poduplaju umjesto da samo malo odskoče od prirodnog stanja stvari. ja na svoj sadašnji oblik i veličinu usana uopće ne bi htjela neke pune usne. da sam se rodila s takvima, super,ali ovako nisam za tako ogromne promjene koje u potpunosti mijenjaju izgled lica. ja bi samo maaaalo punije usne

brančika, ja se brzo predomišljam, tako da- ne brini
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 22:02   #49
Quote:
CosmaShiva kaže: Pogledaj post
još nikoga, ama baš nikoga nisam vidjela sa napumpanim labrnjama a da lijepo izgleda.
to nikome ne stoji.samo kako oni na farmi izgledaju i onda si netko želi takve ćube.poremećeno.
pa ovdje nitko nije rekao da si želi takve čube

recimo, doktorica koja ima dermatološku kliniku kod koje moja mama ide na MDA ima restylan ili kaj već u čubama i to se uopće ne kuži - tj. ne kuži se da je išta prčakala po njima.
tek kad sam vidjela slike prije i poslije vidjela sam da joj sada usne izgledaju malo punije i baš lijepo naspram njenih prirodnih. pumpani efekt - nikako. čak da je još stavila, ne bi se kužilo.
tako da znam da nisu svi skloni pretjerivanju.

a to kaj ti to nisi vidjela ne znači da ne postoji, jel.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 22:50   #50
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
aha, kužim.. ma i ja si nešto mislim da je to sve skupa nepotrebno..dobro mi je taj kirurg rekao da mi to sve skupa nije potrebno..
što se tiče njegovih specijalizacija, ja mu u potpunosti vjerujem..raspitala sam se dobro u tim liječničkim krugovima(spominjao se i ivo đepina i zambelli)., ali kad sam ga uguglala ovo je izašlo:
prof.dr.sc. Zdenko Stanec, spec. opće i plastične kirurgije, pročelnik Odjela za plastičnu, rekonstrukcijsku i estetsku kirurgiju,
KB Dubrava, Zagreb
Aj dobro je da se ti obratila stručnjaku, jer u našoj državi ima masu onih koji obavljaju "usput" estetske zahvate.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 20:00   #51
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
pa ovdje nitko nije rekao da si želi takve čube

recimo, doktorica koja ima dermatološku kliniku kod koje moja mama ide na MDA ima restylan ili kaj već u čubama i to se uopće ne kuži - tj. ne kuži se da je išta prčakala po njima.
tek kad sam vidjela slike prije i poslije vidjela sam da joj sada usne izgledaju malo punije i baš lijepo naspram njenih prirodnih. pumpani efekt - nikako. čak da je još stavila, ne bi se kužilo.
tako da znam da nisu svi skloni pretjerivanju.

a to kaj ti to nisi vidjela ne znači da ne postoji, jel.
Znaš li možda gdje je ona to radila?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 20:11   #52
ja jos nikad u zivotu nisam vidjela zenu koja je postala ljepsa s povecanim usnicama. sve postanu odvratno vulgarne. pogledajte samo moricku kako se unistila
keya_fr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 23:15   #53
Quote:
keya_fr kaže: Pogledaj post
ja jos nikad u zivotu nisam vidjela zenu koja je postala ljepsa s povecanim usnicama. sve postanu odvratno vulgarne. pogledajte samo moricku kako se unistila
To su žene koje vole ići u krajnost, ali ja mislim da mene ni ostale cure ovdje ne zanimaju usne tipa Nina Morić ili Severina, nego usne koje su blago popunjene i na kojima se ne vidi da su operirane... primjer vam je ona glumica koja glumi Meredith Gray u Uvodu u anatomiju... trebalo mi je dosta epizoda da to skužim....barem mi se čini...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 11:14   #54
Povećala sam usne kolagenom i pre zadovoljna sam, napravila sam to prije 8 mj i još uvijek su blago popunjene. Izgledaju prirodno i nisam dobila ni jedan loš komentar. Tko me od prije ne zna nikada ne bi rekao da su povečane na taj način jer stvarno izgledaju prirodno. Oporavak je trajao 2-3 dana dok nije splasnula oteklina al samo sam taj dan ostala doma... Tko želi povecati usne preporučila bi neka stavi kolagen al mora se pripremiti na 15min strašne boli al isplati se...
plavo nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 12:06   #55
Quote:
a jesi probala taj problem riješiti smijanjem? izbijanjem pošalica i šala? zafrkancijom?
ma je da, hodam ulicom ili se vozim u tramwaju i kesim se ko budala na prolaznike djizs,inteligentnih li pitanja
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 14:48   #56
Quote:
plavo nebo kaže: Pogledaj post
Povećala sam usne kolagenom i pre zadovoljna sam, napravila sam to prije 8 mj i još uvijek su blago popunjene. Izgledaju prirodno i nisam dobila ni jedan loš komentar. Tko me od prije ne zna nikada ne bi rekao da su povečane na taj način jer stvarno izgledaju prirodno. Oporavak je trajao 2-3 dana dok nije splasnula oteklina al samo sam taj dan ostala doma... Tko želi povecati usne preporučila bi neka stavi kolagen al mora se pripremiti na 15min strašne boli al isplati se...
jel bi bio problem da staviš svoju slikicu..samo usana pa da vidimo kako to izgleda?
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 10:42   #57
Da li si jagodica povećala usne ili neka druga cura sa topica? Ja bi isto....ali me strah, voljela bi da ni moji najbliži ne primjete...što će biti nemoguće s obzirom da natečenost prati zahvat....
laraplominska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 12:42   #58
Quote:
nerabianca kaže: Pogledaj post
Osim vlastitog masnog tkiva moze se staviti Perlin, Restalyn koji se takoder apsorbiraju u okolno tkivo kroz 6 mjeseci do godinu dana... Znam da dobro rade u Poliklinici Eljuga ( 2 prijateljice su stavile Restalyn u zadnja 3 mjsc. kod njih) a cjena ovisi o kolicini koja se injektira.... prosjek je 500e ( gornja usna)
poliklinika Eljuga

i moje frendice bile tam na restilanu..prezadovoljne, kako frofesijonalnošču tako i zgodnim mladim dotorom koji to radi
franceska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 13:04   #59
Uz uvodnu ogradu da ja nemam nista a priori protiv estetskih zahvata, vazno je biti sebi lijep i samopouzdanje je dobra osobina, ali te kolagenske usnice su fakat ruzne.
Meni osobno, razumije se. Kuze se na kilometar, svatko tko drugacije kaze zavarava se. Meni nema bas niceg ocaravajuceg u slici ama bas bilo koje koke na bilo kojoj reklami cije usnice izgledaju napumpano, s malim razlikama u velicini. Sve su mi nekako svedene na isti nazivnik, lice na patkice

Ja znam da ovo nije odgovor na pitanje postavljacice threada, ali svejedno

Pogledaj, molim te, sve te swarowski/dior/revlon/nova TV cube sa sprance u krupnom planu i stajaznam, reci nije li ti draza neka tvoja osobnost, to sam sto sam gard, sam protiv svijeta, glavom kroz zid
Mislim, kad vidim malu gornju usnicu na nekome nije sad nesto od cega se budim s nocnom morom. Prilicno sigurno izgleda bolje od kolagenske cube iz serijske proizvodnje.
__________________
I fully agree with you. Nevertheless, i feel differently.
Einherjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 15:04   #60
zašto žene povećavaju gornju usnu ili obje ali gornju više pa izgledaju kao patke??? da li je vama to zaista lijepo??? meni osobno je tragikomično i takva usta su mi odbojne, te kako kaže moja teta - te usne nisu da bi ih se ljubilo, one imaju drugu svrhu!-
ja imam prirodno zasita velike usne no to prirodno izgleda ovako: donja usnica je veća od gornje! i svaka prirodno velika usta izgledaju tako.
molim vas neka mi netko objasni zašto žene kada povećavaju usne traže izgled patke?

p.s. ovo nije nikakvo vrijeđanje već činjenica! zato tražim objašnjenje! kao primjer ću navesti - severinu, ivanu vrdoljak, tanju dragović, melanie griffith, josipu pavičić yo, nina morić i brojne druge patkice.
Jakuti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.