Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2008., 13:03   #1
Kreativno pisanje

Zna li itko ima li gdje u Zagrebu kakav tečaj/škola kreativnog pisanja i pisanja općenito?Ima li tko kakvih iskustava s time?
mary111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 13:15   #2
te skole nemaju nikakvog smisla.

za pisanje imas ili nemas talent...to nemozes nauciti...

nema mi goreg od sesnajstogodisnjih klinaca sa temama ala >moj krvavi zivot u kojem umirem< i slicno...
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 21:13   #3
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
te skole nemaju nikakvog smisla.

za pisanje imas ili nemas talent...to nemozes nauciti...

nema mi goreg od sesnajstogodisnjih klinaca sa temama ala >moj krvavi zivot u kojem umirem< i slicno...
prvo nemam šesnaest godina a drugo nisam ni mislila na takve teme o kojima apsolutno dijelim tvoje mišljenje.tečaji kreativnog pisanje koliko je meni poznato nisu stvoreni kako bi nekome "podarili" talent već da se urođeni talent razvija na sebi svojstven, kreativan način.to me zanima i ako netko zna za kakav tečaj ili slično neka odgovori na temu.

hvala
mary111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 21:25   #4
Quote:
mary111 kaže: Pogledaj post
prvo nemam šesnaest godina a drugo nisam ni mislila na takve teme o kojima apsolutno dijelim tvoje mišljenje.tečaji kreativnog pisanje koliko je meni poznato nisu stvoreni kako bi nekome "podarili" talent već da se urođeni talent razvija na sebi svojstven, kreativan način.to me zanima i ako netko zna za kakav tečaj ili slično neka odgovori na temu.

hvala
Nisam imala pojma da postoje i takvi tečajevi
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 12:32   #5
dakle?ima li nekih iskustava s time?
mary111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 12:54   #6
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
nema mi goreg od sesnajstogodisnjih klinaca sa temama ala >moj krvavi zivot u kojem umirem< i slicno...


na temu, nisam cuo za takve skole. ali ono, probaj nekaj napisati pa dati nekom iskusnijem da to malo pogleda...za pocetak vidjeti dal covjek ima dara za takvo sto, a cjepidlake se mogu lako poslije ispraviti i prepraviti
__________________
to be or not to be...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 13:24   #7
Postoje takvi tečajevi točnije seminari, prije godinu dvi sad neznam točno koji, ali u sklopu nekog fakulteta ili učilišta neki pisac je održavao seminare i bio je tečaj kreativnog pisanja ali bio je jako skup mislim 800 kn po satu/dan, više se ne sjećam, znam to jer je i moja kolegica htjela ići ali joj je preskupo bilo
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 04:07   #8
ima nešto takvo na pučkom učilištu pogledaj tamo, imaju neke radionice, čak i leci, prije godinu dana sam ih vidjela.
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 00:19   #9
neznam za zg..
znam da je u Zaboku svake godine otvorena radionica kreativnog pisanja.
Al prijave su bile do 30.8 vecinom, jer se radionica vodi u svrhu obiljezavanja Dana Ksavera Šandora Gjalskog.
U radionicu su se mogli svi prijaviti bilo je cak ljudi iz zagreba kako starih tako i mladih - sudjelovah u tom prije koju godinu, al je broj mjesta ogranicen bio, radionica traje nekoliko dana a najbolji radovi ce se prezentirat u sklopu obiljezavanja dana K.Š.G.
Nesto vise na http://www.danigjalskog.com/aktualno/
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 17:13   #10
Quote:
mary111 kaže: Pogledaj post
prvo nemam šesnaest godina a drugo nisam ni mislila na takve teme o kojima apsolutno dijelim tvoje mišljenje.tečaji kreativnog pisanje koliko je meni poznato nisu stvoreni kako bi nekome "podarili" talent već da se urođeni talent razvija na sebi svojstven, kreativan način.to me zanima i ako netko zna za kakav tečaj ili slično neka odgovori na temu.
hvala
Mene muci isti ili slican problem, ako bi se to tako moglo nazvati. Naime, u glavi mi pici toliko toga, misli, ideja, osjecaja, slika ... i htjela bih nesto konkretno od toga probati staviti na papir, ali, kad dodje do toga onda se izgubim. Cula sam i ja za te tecajeve kreativnog pisanja, zato sam i danas naletila ovdje u potrazi za nekim. Tamo bi se po mome trebalo nauciti ne pisati, ne reci, nego kako pretociti ono sto se hoce reci na papir, neku metodu ... a onda ide praksa, vjezbanje, pisanje ... Slicno je i sa vjestinom crtanja. Sigurno ima mnogo talentiranih osoba koje treba samo malo usmjeriti u metodu rada i prenosenja na papir, a onda to krene. OK, nekima to krene samo od sebe, ali neki ocito trebaju malu pomoc.
mi_G_ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 17:45   #11
Volonterski članak

Dali postoji neka kreativna duša (što ja svakako nisam) koja bi mi mogla pomoći oko pisanja jedne dirljive priče u korist životinjicama i udrugama. To bi iskoristila kao peticiju za potpis potpore protiv testiranja nad životinjama i usmrćivanja istih u roku 60 dana. Molila bi da mi se javi u pp jer bi mi to stvarno puno pomoglo.
Łittle Sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.