Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2010., 13:53   #1
Upisi na fakultet

ovako, slijede mi sada upisi na fakultet oko 19.7. - 27.7. kada ću ja biti odsutna.. zanima me da li me može upisati npr sestra? i da li joj za to trebam ostaviti punomoć nekakvu?
__________________
You're my obsession My fetish,my religion My confusion,my confession The one I want tonight You are my obsession The question and conclusion You are,you are,you are My fetish you are
Peyton Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:55   #2
nazovi svoj faks i pitaj.
Weakness is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 14:20   #3
da ih mogu dobit na faksu ne bih vas pitala
__________________
You're my obsession My fetish,my religion My confusion,my confession The one I want tonight You are my obsession The question and conclusion You are,you are,you are My fetish you are
Peyton Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 19:39   #4
Studij

Zdravo, ja sam sin poginulog Hrvatskog Branitelja na podruciju BiH a bio je u jedinicama HVO-a. Zanima me da li imam privilegije pri upisu na Studij. Prilikom upisa odnosno polaganjem drzavne mature ukoliko predem odredeni prag zeljenog studija da li cu biti automacki primljen kao do sada sto je bilo. Cuo sam da je taj zakon ukinut?! Hvala.
zox93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 12:28   #5
Pozdrav,trebam ovjeriti kopije svjedođbi za prijavu za faks,pa me zanimalo dali bi došlo što jeftinije ako to odem pitati u školu koju sam zavšio.Jer kod bilježnika bi mi došlo cca 300kn.A školu sam dovšio prije 10 godina,pa neznam dali mi mogu ovjeriti svjedođbe.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 13:27   #6
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,trebam ovjeriti kopije svjedođbi za prijavu za faks,pa me zanimalo dali bi došlo što jeftinije ako to odem pitati u školu koju sam zavšio.Jer kod bilježnika bi mi došlo cca 300kn.A školu sam dovšio prije 10 godina,pa neznam dali mi mogu ovjeriti svjedođbe.
Kod mene su u školi prodavali baš ovjerene kopije svjedodžbi, dakle ajmo reć da za kopiju platiš 2kn, za ovjerenu kopiju 10 ili tako nešto. Lupam bezveze, ali sigurna sam da će te doći manje od 300 kuna.

EDIT: Sad sam tek skužila da si završio prije deset godina. Svejedno, isplati ti se pitati, ne?
josephineporta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 14:34   #7
Definitivno ću pitati.ovo kod bilježnika je pretjerano.Ali izgleda da mi neće trebati jer za upise na ovaj fakultet nije potrebno se prijavljivati preko sustava jer u 6.mjesecu dolazi natječaj za upise ba se direktno kod njih nosi dokumentacija.To je za izvanredne studente.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 19:38   #8
Da, čisto moguće, meni je prošle godine svugdje pisalo da trebaju baš ovjerene kopije, na kraju su uzimali obične kopije, kopirala sam na faksu za 80 lipa te četiri svjedodžbe i super
josephineporta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 07:49   #9
Ostvarivanje upisa

Dakle ovako,zanima me kakve privilegije da tako kazem ima osoba bez oba roditelja,socijalni slucaj ( ne djeca branitelja) pri upisu na zeljeni fakultet. Postoji li ikakva mogucnost za izravnim upisom ili nesto slicno. Molim pomozite hitno je
__________________
*...Sigues el canvi que vols veure...*

*...I need a hero...*
crystal-luna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.