Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2017., 08:10   #241
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da u trenutku kad treba stvarno pustiti da meni ne bi bili jednaki?
NIšta ja ne mislim, samo smo pričale

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ja sam odlučila da, kad dođe taj trenutak da se moramo pozdraviti, dam napraviti dijamante
Hah, prvo sam pomislila - wooowww, to bi bila cifra.

Al vidim da ste nastavili dalje o tome pa nema smisla .

Makar, izuzetno mi se sviđa ta opcija, izuzetno.

Pa di bi moglo biti bolje nego da ih nosim stalno ( a nakit zaista volim ) u obliku nekoliko atoma ugljika uzase
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Old 10.08.2017., 11:41   #242
Danas ću uspavati micka, dogovorila sam se veticom.

Ne može stajati na stražnjim nogama, jedva vrši veliku nuždu (uspije istiskati tek nakon par odlazaka u wc i tiskanja), zjenice su mu konstantno proširene kad je budan, jedino kad spava se skupe, mijauče kad ga se nosi jer ga vjerojatno boli i teško mi diše. Gotov je micko. Ove sve dane je imao lošije i bolje faze, mazio se, predio, odazivao se na svoje ime, bilo je života u njemu. Sad je ko krpica, sam leži i čeka jadničko da ugine.

Duša me boli. Odlazi moja maza, moja utjeha. Ko će mi sad dolaziti kad sam tužna i tješiti me, spavati sa mnom po zimi ispod deke i grijati. Tješim se samo da će otići u miru i da se neće više patiti. Ovo jučer i danas je koma za gledati, dođe mi da vrištim. Ne mogu ga ni maziti, imam osjećaj da mu ne paše.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 10.08.2017., 11:42   #243
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 10.08.2017., 11:58   #244


Budući da ga ja neću voditi nego moj dragi jel glupo da mu u transporter stavim svoju majicu koju sam nosila danas, da ima moj miris sa sobom? Pitam jer kad smo kod veta uvijek se smirivao na način da bi se zabio u nas nosom maltene pod pazuh, valjda mu je tamo najjači miris koji poznaje pa bi se smirio.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 10.08.2017., 12:06   #245
Imao je tvoju ljubav, imala si njegovu ljubav. Pružali ste dugo godina jedno drugome i sreću i radost i nježnost. Kad nakon nekog vremena sakupiš i sastaviš komadiće svog srca, ostat će divno sjećanje na tvoju najveću i neponovljivu ljubav. Drži se!
__________________
fermina-daza is offline  
Old 10.08.2017., 12:10   #246
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post


Budući da ga ja neću voditi nego moj dragi jel glupo da mu u transporter stavim svoju majicu koju sam nosila danas, da ima moj miris sa sobom? Pitam jer kad smo kod veta uvijek se smirivao na način da bi se zabio u nas nosom maltene pod pazuh, valjda mu je tamo najjači miris koji poznaje pa bi se smirio.
Stavi mu majicu svakako. Micek, sretan ti put preko duginog mosta. Pozdravi sve moje tamo

__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 10.08.2017., 12:43   #247
Vec sam rekla ova i dugin most su mi najbolnije teme.srce me boli kad god tako nesto procitam

sta reci leeloo nego budi jaka koliko mozes biti
prosli ste krasne duge god zajedno neka te to koliko toliko tjesi
njemu je sada polako mjesto negdje gore medju ostalim predragim cetveronoznim stvorenjcima bolje da se ne pati ovako vise

Moj prvi pas je isto na danasnji dan samo 2000god.otisao na drugi svijet

Pocivali svi u miru
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 10.08.2017., 12:45   #248
Leeloo drzi se, nisi sama

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 10.08.2017., 19:56   #249
Hvala vam svima na podršci.

Nema više moje ljubavi, otišao je iza duge. Bio je poseban mico i zauvijek će imati specijalno mjesto u mom srcu. Mislim da je znao šta se događa i da se oprostio od mene. Sinoć i jutros nije baš htio da ga se mazi i mijaukao je dosta. Oko 14 sati je baš počeo često mijaukati i ja više nisam znala šta ću i počela ga maziti, al kratko jer se inače micao. I sad kad bi se maknula počeo bi opet mijaukati. I ja njega fino uzela i stavila na sebe (to mu smeta već danima i nije mi dao da ga uopće držim jer ga je valjda boljelo) i fino mu pričala i mazila ga i tako smo sat i nešto se mazili. Oprostila se moja ljubav od mene, znao je da mi to treba.

Ne znam jesam odvratna, al moram priznati da sada malo lakše dišem. Pakao sam prošla s njime zadnja 4 mjeseca. Sad je srećica napokon negdje di ga ništa ne boli, di ga nitko ne pika, ne hrani na silu, ne uvaljuje mu tablete i ostalo. Nadam se samo da zna koliko sam ga voljela i da mi je bio poseban.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 10.08.2017., 20:06   #250
Tu nema riječi. Drži se. Sutradan obično počne najgore.

Didi is offline  
Old 10.08.2017., 20:18   #251
Ma plačem ja i sada, nisam u usta stavila ništa već 2 dana. Nije da me ne lupa, al sam se toliko naplakala ovih mjeseci, toliko me psihički to sve iscijedilo da valjda nemam snage više ni tugovati. Prazna sam.

Mislila sam da će me gristi savjest, al kad se sjetim na šta je ličio oko podneva ma nema grižnje, olakšala sam mu muke. On bi se jadničko još ko zna koliko sati/dana ovako patio.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 10.08.2017., 22:03   #252
Znam da ti je tesko ali ispravno si postupila.sad je on u svom svijetu gore i uziva.kako i sama kazes vise ga nista ne boli ne pati se
bit ce ti velika praznina bez njega i treba to sve izgurat i prebolit ali mirnija si kad znas da je i on sada mirniji
Sta da ti kazem nego drz se
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 10.08.2017., 23:00   #253
Leeloo, drži se, mila, donijela si jedinu moguću i ispravnu odluku!
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Old 11.08.2017., 08:12   #254


Ne grizem se zbog odluke (grizla bi se da sam ga ostavila da se onako pati još 2-3 dana), ali mi užasno fali.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 11.08.2017., 11:14   #255
Teško je samo i čitati kad ovako pišeš, a ne poznajem ni tebe ni Micka, iako mogu reći da sam ga "upoznao" kroz tvoja pisanja na ovom forumu, šta ste sve prošli zajedno, a kamoli još kako je tebi.
Drž' se
frenchman is offline  
Old 11.08.2017., 11:39   #256
Hvala ti.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 11.08.2017., 17:51   #257
Na svu srecu da imas druge mace jer nema goreg od praznine u kuci kad nakon toliko god zivotinjica vise ne hoda po njoj
ne smijem se sjetit kako mi je bilo ....
svako malo sam znala cut njegove korake,dahtanje,disanje
a njega nema....
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 11.08.2017., 20:43   #258
To se i meni događalo sinoć i danas, da mi se čini da čujem da onako promuklo mijauče kak je zadnja 2 dana. I sva sam neka napeta, stalno osluškujem sve jer sam tako bila zadnjih mjeseci zbog njega. Tek sad vidim koliko sam bila pod stresom danisam bila ni svjesna.

Vjeruj mi druge mace mi ne pomažu jer su to totalno drugačiji karakteri od njega, sam ti bude još gore jer se sjetiš kakav je.

Ja sam poslušala Andreja i nabavila nešto novo, ovaj puta psa. Da sam mačku stalno bi uspoređivala, ovako imam bebu peseka kojeg sam uzela iz azila. Ošlajedna duša, došla druga, valjda to tako mora biti. Mico će uvijek imati posebno mjesto u mom srcu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 11.08.2017., 22:59   #259
Bravo neka si napravila dobro djelo,vratit ce ti on to vidjet ces pomoci ce ti da bar malo manje mislis na miceka,oko stenca ima posla sad prvo vrijeme ali neka to je velika ljubav
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 12.08.2017., 21:54   #260
Leeloo žao mi je iskreno,znam koliko si ljubavi,truda i sebe uložila u nastojanje da pomogneš micku.Nije mogao imati bolju batlericu.Drži se
Dammy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.