Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 12:14   #421
Quote:
Bebe Rexha kaže: Pogledaj post
Jucer smo ga isprobali, isplati se kupit za nas koji necemo to tako cesto koristiti jedino sto nikad vise necu narucivati online iz dechatlona jer su mi poslali sa strganom futrolom (znaci vrecica u kojoj dodje taj nosac), jedan mali plasticni dio puknu (nije presudan da nosac ali ne bi smio bit ni puknut) i nisu poslali upustva za koristenje a inace se u paketu dobije cijela biljeznica sa modelima auta i sve detaljno, ali mi smo uspjeli nekako slozit, ali opet...
Ugl. sto se samog nosaca cini cvrst je i praktican, lagan.. Vidjet cemo jos kako ce izdrzat do Makarske i natrag
I kako je izdržao put? Kupiti ili ne?
sun888 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 22:40   #422
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
I kako je izdržao put? Kupiti ili ne?
Evo bas sam se sinoc vratila sa puta od 1000km
Nosaci su se pokazali odlicni, bez zamjerke i bez ikakvih problema, isli smo i autoput i stara cesta i vijugave ceste po Bosni.. tako da, evo stvarno nismo imali nikakvih problema.

Mi smo samo skinuli siceve i oba nasa bicikla su bila vrlo lagana..
Inace nosac moze podnjeti 3 bajka sa sve skupa 45kg. Nasi su imali mozda svaki cca 10kg

I puno ljepse izgleda sve skupa ako su bicikli sa ravnom ramom, a ne onako ko zenski sa kosom, jer onda strše. Ali dobro to je sad do estetike i te gluposti..

Ovo je taj Nosač Dechatlon
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 23:35   #423
Nakon ovakve "recenzije" i ja ću ga kupiti ako ide na moj model auta. Hvala ti!
I još jedno pitanje, gledao sam video i volan stoji u koso, e sad kod vožnje pretpostavljam da to nebi bilo pametno zbog kočenja itd. Jel ste dodatno nekako osigurali ili su stajali kao na videu i nije bilo problema?
sun888 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 00:36   #424
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Nakon ovakve "recenzije" i ja ću ga kupiti ako ide na moj model auta. Hvala ti!
I još jedno pitanje, gledao sam video i volan stoji u koso, e sad kod vožnje pretpostavljam da to nebi bilo pametno zbog kočenja itd. Jel ste dodatno nekako osigurali ili su stajali kao na videu i nije bilo problema?
Sad kad uspoređujem sa videom vidim da smo mi malo drugacije vezali.. Ali samo tu bočnu stranu gdje je volan. Mi smo ga vezali kroz vilice bicikala (pogledaj sliku) bas zato da kotaci budu što fiksniji.

Jos smo sa izolir trakom na povratku zaljepili stisnutu kocnicu za ručku (to se ne vidi na ovoj slici) jer se nekad kotač vrtio hh.
Mislim to nije predstavljalo problem što se vrti kotač, ali htjeli smo napravit da sve bude fiskno i da ne mrda nikud

pogledaj sliku još

Ovdje ima jos slika kako je na drugim autima izgledalo
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.