Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2011., 13:53   #1921
Quote:
Problemsolver kaže: Pogledaj post
Napisao sam već prije za one engleze i onog amera, ali kod nas još to nije stiglo...
Može naziv proizvoda?
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 13:26   #1922
izgleda da se scalproller ne može naručiti dostavom iz hrvatske nego se mora kupiti u ljekarni a ima samo u čakovcu i zagrebu, jel netko naručivo dostavom?
bipolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 15:44   #1923
Quote:
bipolar kaže: Pogledaj post
izgleda da se scalproller ne može naručiti dostavom iz hrvatske nego se mora kupiti u ljekarni a ima samo u čakovcu i zagrebu, jel netko naručivo dostavom?

Paz' vamo!
Colas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 18:04   #1924
Quote:
Colas kaže: Pogledaj post
hvala na trudu ali tu imaju opcije gdje kupiti i pitajte nas o ovom proizvodu ali nema opcije dodaj u košaricu kao kod ostalih proizvoda.
bipolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 22:05   #1925
Imaš pravo. Ali do prije tjedan dana su imali tu opciju...
Colas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 23:33   #1926
Sve 5,ali sto pobogu na tome vrijedi 350 kn?Pa to mora da je stvarno neki revolucionarni proizvod onda
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 10:04   #1927
dao bi ti i 100 000 kn da ti da full head of hair 20-30 godina...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 10:08   #1928
Iskreno, nemam pojma. Bilo bi dobro da se jave forumši koji su koristili ovo čudo.
Colas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 10:23   #1929
Quote:
bipolar kaže: Pogledaj post
hvala na trudu ali tu imaju opcije gdje kupiti i pitajte nas o ovom proizvodu ali nema opcije dodaj u košaricu kao kod ostalih proizvoda.
sve prodali, nova pošiljka im dolazi u prvoj polovici studenoga.
bipolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 12:55   #1930
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
dao bi ti i 100 000 kn da ti da full head of hair 20-30 godina...
Naravno da bi dao...ali pitanje je dali ce ti ta stvar dati "full head of hair",i to na 20-30 godina?
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 06:40   #1931
Mislim da mi se kosa pocela prorijedjivati sve vise na zaliscima. U obitelji su mi skoro svi celavi. Oba djeda, tata, stric je sad u 35 lagano se i njemu prorijedjuje. Jedino mi ujak ima cijelu i gustu kosu.

Nego, kazu mi roditelji da se osisam na kratko jer ce to kao sprjeciti gubitak kose. Meni to nije bas draga opcija jer pustam kosu vec godinu dana i planirao sam je pustati jos dugo... Koliko sam citao po netu celavost nema veze sa dugom kosom, odnosno sisanjem ne mogu popraviti kosu da bude jaca. To govorim starcima stalno, ali vise ni sam nisam siguran...
Dakle, dosao sam traziti misljenje, da li ce mi sisanje na kratko, ikako pomoci da usporim/sprijecim gubljenje kose i ojacam kosu? Ili je sasvim svejedno?
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 11:35   #1932
Inace ne utjece ako se izuzme cinjenica da je duga kosa "teza".Ali ta teska kosa ce "povuci" labavu dlaku koja bi ti ionako ispala.
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 13:05   #1933
Nazalost sisanje na kratko ili na celavo u nadi da ces sprijeciti opadanje kose je najveca zabluda svih vremena, radje uzimaj prirodne preparate koji poticu rast kose.
Npr sampon od koprive, zeleni caj itd, ako ni to ne pomogne tu je minoxidil ili SerumVGF da bar malo odlozi to opadanje.

Sretno!
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 06:56   #1934
Uzeo sam Fitoval kapsule i Vichy ulja i sampon. Nadam se da ce pomoci.

A taj minoxidil i Finasteride mi se cine kao neke opasne kemije...
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 23:16   #1935
Bas citam na nekim forumima za ovo piše 100% prirodno i da su ljudi zadavoljni pa sad Zove se Caboki i na njihovoj je stranici objašnjeno kako djeluje

http://www.youtube.com/watch?v=xMmDJCwAxKc


http://www.youtube.com/watch?v=sEYnL...eature=related

Zadnje uređivanje Feuer frei : 11.10.2011. at 23:50.
Feuer frei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 10:15   #1936
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Nazalost sisanje na kratko ili na celavo u nadi da ces sprijeciti opadanje kose je najveca zabluda svih vremena, radje uzimaj prirodne preparate koji poticu rast kose.
Npr sampon od koprive, zeleni caj itd, ako ni to ne pomogne tu je minoxidil ili SerumVGF da bar malo odlozi to opadanje.

Sretno!
Pozdrav! Imam sličan problem kao i većina ljudi na ovom topicu. Zadnjih 4-5 mjeseci kosa mi pojačano ispada, a to se poklapa s razdobljem otkad sam je počela farbati sa Syossom (nikad više!). Prije sam kosu farbala drugim bojama, najčešće bakrenim i mahagonij nijansama, i nisam imala problem s ispadanjem.

U svakom slučaju, zanima me kako smanjiti to opadanje. Jel tebi konkretno pomoglo ovo što si naveo - šampon od koprive, zeleni čaj. Jesi li ispirao kosu zelenim čajem? Tnx!
Laroux is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 11:12   #1937
Quote:
Feuer frei kaže: Pogledaj post
Bas citam na nekim forumima za ovo piše 100% prirodno i da su ljudi zadavoljni pa sad Zove se Caboki i na njihovoj je stranici objašnjeno kako djeluje

http://www.youtube.com/watch?v=xMmDJCwAxKc


http://www.youtube.com/watch?v=sEYnL...eature=related
To je "kosa iz konzerve"...ti preparati vec postoje dosta dugo i ima ih koliko hoces.Ja sam stavljao Super Million Hair koji je idealan za prikrivanje celavih/rijetkih tocaka.Prilicno ucinkovito i prakticno.Ali recimo taj Super Million Hair je skup ko sam vrag i trebas pogodit nijansu kose.
Ali ako ti se da zaj... s tim onda su takvi preparati idealno rjesenje
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 19:04   #1938
Quote:
Feuer frei kaže: Pogledaj post
Bas citam na nekim forumima za ovo piše 100% prirodno i da su ljudi zadavoljni pa sad Zove se Caboki i na njihovoj je stranici objašnjeno kako djeluje

http://www.youtube.com/watch?v=xMmDJCwAxKc


http://www.youtube.com/watch?v=sEYnL...eature=related
Još jedna u nizu fibri napravljenih iz pamuka. Takve su najlošije od svih. Bojaju se reaktivnim bojama te me mogu postiči ocjenu veću od 3 po ISO 105 normi na acidni i alkalni znoj, što je vrlo loše. Vidim da još koriste i željezo oksid, užas.

To je ko da kupiš najjeftiniju kinesku majicu, staviš je u mikser za tekstil i potepeš po glavi.

Ja sam koristio Toppik, Super milion hair i Nanofibres za zaliske. Ovo zadnje su najbolje.
Problemsolver is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 14:52   #1939
ja sam si kupila vichy ampule i šampon protiv ispadanja.
ampule koristim već tjedan dana, a šampon sam upotrijebila jedanput.
vidjet ću hoće biti kakvih rezultata.
a mama mi je skuhala koprive, pa sam i to probala.

zasad ne primijetim neke promjene, ali vidjet ćemo.
Casey Macy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 06:02   #1940
Da li od minoxidila i finasterida kosa opet naraste?

I da li je od toga itko ostao impotentan odavde, dobio rak, postao dlakaviji po tijelu, itd?
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.